Pearl Jam in Zagreb!

1806807809811812860

Comments

  • grudicegrudice Posts: 211
    SAMCRO wrote:
    Mislim da ćemo ove godine ipak zaobići Skandinaviju. Imamo svoje izaslanstvo :D
    Mensecini, a definitivno ako jos Zagreb upadne 23, da ni nas nece biti u Stockholmu. :) Malo su nam datumi naopacke, mi bi sad trebali prvo dole, pa onda nazad kuci i onda opet dole jer smo kontali road trip do Jadrana ovo ljeto. Tako da... Uf! :D
    U tom slucaju imamo malu raju s nama... Samcro, kako ste vi za Klarine karte?
  • meni je isto sad nekak Berlin zgodniji od Beča :-D pogotovo jer možeš avio karte za siću naći, za Beč ne možeš
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Karlhajnc wrote:
    meni je isto sad nekak Berlin zgodniji od Beča :-D pogotovo jer možeš avio karte za siću naći, za Beč ne možeš

    za Beč se potrpamo u auto i tulumiška :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • shelashela Posts: 657
    Jupiii dosao opet taj dan ;) berlin bi ziher :) volim wulheide <3 ostalo italija bech bilo bi mrak! Moram vidjet malo, mada mi je bed taj 6. Mjesec uvijek je ludilo tad na poslu prije ljeta...al kaj sad trazit cu g.o. u 1. Mjesecu dok jos nitko ne kuzi ;D juhuuu i naravno ovisi za koji uspijem upecat karte ;)
  • siljo wrote:
    viki1984 wrote:
    Ne znam otkud krenut...

    od rakijice :mrgreen:


    Dobro bi mi došla :mrgreen:
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    grudice wrote:
    SAMCRO wrote:
    Mislim da ćemo ove godine ipak zaobići Skandinaviju. Imamo svoje izaslanstvo :D
    Mensecini, a definitivno ako jos Zagreb upadne 23, da ni nas nece biti u Stockholmu. :) Malo su nam datumi naopacke, mi bi sad trebali prvo dole, pa onda nazad kuci i onda opet dole jer smo kontali road trip do Jadrana ovo ljeto. Tako da... Uf! :D
    U tom slucaju imamo malu raju s nama... Samcro, kako ste vi za Klarine karte?
    Uf, stvarno 100 briga. Kad smo išli s Klarom morali smo kupovati karte preko TM-a, jer je u Manchesteru bio age limit za GA, a i ne bi je vodili na GA. Još nije dovoljno jaka za europski GA. :mrgreen: Sretno s odlukom.
    Mi smo ziher za Italiju i Beč, a vrlo izglednim mi se čini let iz Beča za Berlin. Bumo još vidjeli.
    Što nam je s gosparom. Čudno da se još nije oglasio. :shock:
    EDIT: E da, ja bih i u Amstač, jer ih tamo još nisam gledao, a izgledno je da će dodati još jedan koncert.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • masnimasni Posts: 1,657
    ovako, na prvu, u glavi su mi 2 amsterdama, trst i inmusic..
    milan mi se ne sviđa zbog stadiona (iako ekipa tvrdi da je to najbolji stadion za koncerte, svakako je prekrasan stadion za utakmice, osim kad arsenal tamo gubi 4-0), beč se ubija s inmusicom (to treba izvagati jer je izgledno da TBK neće biti isti dan s Pixiesima, dakle, neće biti zadnji dan festivala 25.6.), a ako se ostaje na inmusicu onda je i berlin upitan, a tu opet povlačimo pitanje poznatog venuea, iako je berlin uber uber :corn:

    bude vikend ponudio neke odgovore nadam se..
    za amsterdam sam već gledao neke karte za rayanair iz zadra, nađe se za 60ak eura povratna zd-brisel, pa onda vlak do gore.. možda vidjet i preko londona kao zadnji put.. zajeban vikend me čeka vidim :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    iiii šta znači sića za avion do berlina? :D
    germanwings do 100e jedan smjer iz zga?
    ili nešto drugo?

    ili neki kombi pa road trip zg-beč-berlin? :shock:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    @nkdz: Prijavit se možeš na My Account (ne moj negl svoj :mrgreen: ) pod Ten Club Tickets. Jeste vidjeli cijene? Najjeftiniji par 183 $ (tribina u Milanu) :o Nije da bi me to moglo spriječiti, ali stvarno su odlučili pelješit Europejce. :?
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    masni wrote:
    iiii šta znači sića za avion do berlina? :D
    germanwings do 100e jedan smjer iz zga?
    ili nešto drugo?

    ili neki kombi pa road trip zg-beč-berlin? :shock:
    Kombi uopće nije loša ideja i to za žešći roadtrip Milano - Trst - ZG - Beč - Berlin. :P
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • masnimasni Posts: 1,657
    SAMCRO wrote:
    masni wrote:
    iiii šta znači sića za avion do berlina? :D
    germanwings do 100e jedan smjer iz zga?
    ili nešto drugo?

    ili neki kombi pa road trip zg-beč-berlin? :shock:
    Kombi uopće nije loša ideja i to za žešći roadtrip Milano - Trst - ZG - Beč - Berlin. :P

    u zgu stanemo na sendvič i sok :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    da li se zna koliko će koštati karte u "normalnoj" prodaji?

    prije su nas u 10c "derali" za nekih 10ak $, sad mi izgleda da bi to moglo biti i više :D

    nije trst daleko za poslat nekog iz rijeke (ići će masa) po karte, pa ako procuri negdje cijena karata za smrtnike koji nisu 10c, neka netko posta :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    na dan antifasisticke borbe cemo biti u Trstu :mrgreen:

    :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • grudicegrudice Posts: 211
    Zar nije Trst nas?
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited December 2013
    Iva: Milano, Trst i mozda Bec. Da, to bi bilo ono kad smo rekli da necemo na Eurotour. ;)

    Btw, Igore, ne mogu ti reci koliko sam se polomila od smijeha na tvoj komentar. :lol:
    Post edited by pajo on
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo, to je tocno to o cem uvijek pricamo. To je taj jedinstveni feeling koji se ne da opisat. Sreca, ushicenje, zbunjenost, kud, kako, datumi, karte, avioni, excel tablice, skyscanneri, hoteli, majice, ekipa...

    To je to!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    Ihaaaaa!!!!
    Dakle, Italija i Vienna ziher... rado bih ubacila amstac ali sumnjam da ce muz odobriti.... mislim, idem bez njega ali on ce platiti pa moram na to misliti... ;) tko je jos ziher za italiju i bec?
    Iva: Prvi! Javljamo se za u auto sa seficom puta!!! Ako nas bude htjela...
  • pajopajo Posts: 3,292
    grudice wrote:
    Zar nije Trst nas?
    Vaznije pitanje, jel Friends Arena ustvari Globen? :mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    grudice wrote:
    Zar nije Trst nas?
    Vaznije pitanje, jel Friends Arena ustvari Globen? :mrgreen:

    nije... Friends Arena je stadion...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    organizira se Rockin' bus Vienna - Berlin za one koji bi tako nesto odradili... promaknuo mi link, bit ce sigurno posvuda...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • grudicegrudice Posts: 211
    Nije, ovo je novi stadion s pomicnim krovom. Za koncerte moze da primi 60000 (Globen 16000). Ali planiraju postaviti stejdz na pola, sumnjam da ga mogu rasprodati. Al ko ce ga znat, onaj prosli u Globenu je proglasen koncertom godine u Svedskoj, pa se raja vjerovatno popalila, opet je PJ IN a ima se para.

    Stadion: http://friendsarena.se/Global/Bilder/Avdelningar/Arena%C3%B6versikt/friendsarena-sprangskiss-960x512.jpg

    Raspored na PJ:
    http://friendsarena.se/Global/Evenemang/PearlJam/fa-arena%c3%b6versikt-pj-550-01.png?preset=720
  • siljosiljo Posts: 2,203
    grudice wrote:
    Al ko ce ga znat, onaj prosli u Globenu je proglasen koncertom godine u Svedskoj, pa se raja vjerovatno popalila, opet je PJ IN a ima se para.

    kako to mislis, ima se para? aha, ti si us SWE :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Malo mi je to sve sa stadionima klasa optimist, al ond kad bolje razmislim i nije bas tak...
    Zadnje 2 turneje u Juznoj Americi i Australiji su samo stadione svirali, u US i Europi uredno nabace 2 dana u vecim gradovima, onda kad pogledas koliko se sve skupa sa 10C kartama zakompliciralo i kak se za prvi red ceka noc prije...

    Taj nas bend je like huge!
  • grudicegrudice Posts: 211
    siljo wrote:
    kako to mislis, ima se para? aha, ti si us SWE :mrgreen:
    Ja sam ti bolan bosanac. Svejedno gdje nas stavis mi smo ti kokuzi. Ne znamo mi. :D

    Mislio sam generalno, PJ publika je dosla u, khm khm, godine i uglavnom imaju dobre poslove i dobro zive pa trose nemilice, pogotovo na ono sto je u trendu. Mislim, raja ide na koncert jer je to In, nema puno veze ko svira (a mi sve manje jer su karte nevjerovatno poskupile). Bili smo na Tom Petty-u prosle godine, oko nas raja nasih godina u odjelima, finim kosuljama i haljinama, svak ima mobini u ruci i surfaju na fejsbuci i tvitraju kako su na koncertu. Non stop. Poslije se izadje u popularni restoran na pice i onda se odatle tvitra i tako u krug. Zato je bendovima cesto tesko napraviti dobru atmosferu i koncerti budu prilicno mlaki i dosadni.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    edited December 2013
    ja sam za cro kombi 8-)

    kužite vi, ja sa ovdje odvajkada, ali tek sad mogu iskusiti road trip s vama, ljudi. zadnjih 5 godina sam bila zauzeta potomstvom, znači tek sad mogu brijati s vama. meni je to, na sve ovo oko turneje, još hype plus :D
    Post edited by elcielo on
  • siljosiljo Posts: 2,203
    grudice wrote:
    siljo wrote:
    kako to mislis, ima se para? aha, ti si us SWE :mrgreen:
    Ja sam ti bolan bosanac. Svejedno gdje nas stavis mi smo ti kokuzi. Ne znamo mi. :D

    Mislio sam generalno, PJ publika je dosla u, khm khm, godine i uglavnom imaju dobre poslove i dobro zive pa trose nemilice, pogotovo na ono sto je u trendu. Mislim, raja ide na koncert jer je to In, nema puno veze ko svira (a mi sve manje jer su karte nevjerovatno poskupile). Bili smo na Tom Petty-u prosle godine, oko nas raja nasih godina u odjelima, finim kosuljama i haljinama, svak ima mobini u ruci i surfaju na fejsbuci i tvitraju kako su na koncertu. Non stop. Poslije se izadje u popularni restoran na pice i onda se odatle tvitra i tako u krug. Zato je bendovima cesto tesko napraviti dobru atmosferu i koncerti budu prilicno mlaki i dosadni.

    da, zanimljivo kad to gledas sa te strane... ja sam valjda jos divljak koji se gura naprijed u kontru ili polukontru pa ne vidi sto se događa gore na tribinama :D
    ali da, cijene nisu nimalo prijateljske... u ZG na festivalu cemo gledati Pixies, The Black Keys i jos masu bendova za 210kn (ako si kupio karte ranije)... cijena ce ici do 350-400kn max... ovih 500 pa do 700+kn u skandinaviji za solo svirku nije malo :shock:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    nije malo, nije..
    zato će mi u biti max broj biti 4..
    ima eindhoven-milano avionček za 45e (iz brusselsa i za 30e) 18.6. (ako dodaju još 17.6. da je sigurno :))

    miriše mi na kvalitetnu opciju.. par dana amsterdama, dan u milanu, koncert, road trip do trsta, nakon toga spavanac kod frendova u rijeci i doma (taman je vikend :))

    5 dana godišnjeg, 8 dana roadtripa, 4 koncerta, mislim da je to ok bilanca, ovako unutar par sati razmišljanja :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ovo sto Gruda veli, to stoji. Glazbena industrija je bacila sve karte na koncerte i upregnula masineriju koja od svakog koncerta radi event koji se ne propusta. Mediji luduju, reklame posvuda, Ticketmaster rasproda karte za par minuta, jeftini letovi, hoteli, sve se booka online, kartice se peglaju...naravno da ljudi zele biti tamo pa makar ne znaju ni ime benda izgovorit kak spada...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: nemojte uopce pricati o cijenama karata jer sto god vi europcani mozete zamisliti, ovdje je gore! Nema veze sto zaradjujemo dolare, svejedno te stepe mini infarkt kad vidis kreativnost tih cijena karata... :fp:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    nije malo, nije..
    zato će mi u biti max broj biti 4..
    ima eindhoven-milano avionček za 45e (iz brusselsa i za 30e) 18.6. (ako dodaju još 17.6. da je sigurno :))

    miriše mi na kvalitetnu opciju.. par dana amsterdama, dan u milanu, koncert, road trip do trsta, nakon toga spavanac kod frendova u rijeci i doma (taman je vikend :))

    5 dana godišnjeg, 8 dana roadtripa, 4 koncerta, mislim da je to ok bilanca, ovako unutar par sati razmišljanja :mrgreen:

    i meni je to najizglednija varijanta... druga opcija je izbaciti Milano i ubaciti Viennu... u tom slucaju pati zadnji dan INmusica, ali ok..
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.