Pearl Jam in Zagreb!

1805806808810811860

Comments

  • Ovaj Ed će doživotno biti na turneji sa jednim albumom i pol :fp:
    Dva koncerta u Sydneyu su vam sasvim dovoljna...nema tu neke potrebe za velikom turnejom osim ako baš želite putovati iz nekog razloga :lol::lol::lol:

    masni...bolje da mi nisi spominijao Footsteps i njegov ne prolazak :fp:
    a da ne govorim kako će Immortality vjerovatno ispasti :nono: :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    pajo wrote:
    Iva: od ostalih vijesti, skroz bi nam se dalo potegnuti na InMusic zbog Black Keysa, predobri su live! Hocete vi Gabrovci rezervirati Klari jedno mjesto za spavanje? ;)
    Klara će imati šator s krevetom na Jarunu. :lol: I ja sam oduševljen što dolaze u ZG, ali mi se nakon ovih tro-i-više-satnih PJ maratona njihovih jedva sat i pol čine kao sprint. Dođu i prođu, a da se ne stigneš ni zguštat u njima kak bi trebao.
    :D for you. Držim palčeve da vas izvuku za sve koncerte pa da morate na australsku turneju. :P

    Da se i ja pohvalim. U našu kuću stigao novi mezimac s ušminkavanja. :mrgreen:

    b6wf.jpg
    yp9v.jpg
    mj1s.jpg
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    Da se i ja pohvalim. U našu kuću stigao novi mezimac s ušminkavanja. :mrgreen:

    uhu, me like! :shock:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasica wrote:
    moram priznati da me malo začudilo kako vam je mnogima present tense na zadnjem od tri mjesta... meni je ta pjesma kao himna...

    možda vas treba podsjetiti:

    Do you see the way that tree bends?
    Does it inspire?
    Leaning out to catch the sun's rays
    A lesson to be applied
    Are you getting something out of this all-encompassing trip?

    You can spend your time alone, re-digesting past regrets, oh
    Or you can come to terms and realize
    You're the only one who can't forgive yourself, oh
    Makes much more sense, to live in the present tense

    Have you ideas on how this life ends?
    Checked your hands and studied the lines
    Have you the belief that the road ahead, ascends off into the light?
    Seems that needlessly it's getting harder
    To find an approach and a way to live
    Are we getting something out of this all-encompassing trip?

    You can spend your time alone re-digesting past regrets, oh
    Or you can come to terms and realize
    You're the only one who cannot forgive yourself, oh
    Makes much more sense, to live in the present tense

    Tko ce, ako ne ti, legendo! :) Meni je ova himna isto i ide na prvo mjesto iako volim i druge dvije...al PT je ipak PT. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • 11
    1. Present Tense
    2. Immortality
    3. Better Man

    12
    1. Sad
    2. Off He Goes
    3. Unthought Known


    A uf...Ove dvije su mi ubitacne grupe, druga je mozda jos teza od prve... :( Al nek ostane vako pa da vidimo...Samo sam kopi pejstala od Masnog :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hehe, netko je iskopao ovo: http://www.ziggodome.nl/index.php?search=pearl+jam

    izgleda da je Amsterdam 16.06.2014. .... sutra ZiggoDome najavljuje nekoga... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    hehe, netko je iskopao ovo: http://www.ziggodome.nl/index.php?search=pearl+jam

    izgleda da je Amsterdam 16.06.2014. .... sutra ZiggoDome najavljuje nekoga... :)
    Pa nece Ziggo objavit prije PJ.com. Ajde da vidimo! Ako bude, ja mislim da ce objava sljedeci tjedan. Jucer su eda najavili, nekako je prerano odmah sutra...bo,
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:
    hehe, netko je iskopao ovo: http://www.ziggodome.nl/index.php?search=pearl+jam

    izgleda da je Amsterdam 16.06.2014. .... sutra ZiggoDome najavljuje nekoga... :)
    Pa nece Ziggo objavit prije PJ.com. Ajde da vidimo! Ako bude, ja mislim da ce objava sljedeci tjedan. Jucer su eda najavili, nekako je prerano odmah sutra...bo,

    mislim da bi nas ujutro mogao iznenaditi 10c newsletter... imam tremu :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    ufff :)

    prvo - srbija i net, zato 2 posta..

    drugo - nkdz - better man u onoj konkurenciji mora na treće mjesto, nek bude sretan da je tamo uopće :D
    t
    reće - iva - super su vam ti PJ, Ed i National koncerti, ali džaba sve to bez prave publike :D dapače, nije džaba, već i skuplje nego s "pravom" publikom :D ali jasno, nije da možete simo-tamo kako se kome prdne..

    četvrto - TBK - gledao njihov koncert u munichenu, oduševio me koncert kvalitetom, ali nikako kvantitetom.. u biti mi je to bila i jedina zamjerka ako se sjećate.. jer točno tako kao što je samcro rekao, 1h20min, pa očekivani bis i 2 stvari na njemu za 90min nategnutih.. a nije da nemaju albuma.. i druga stvar naravno zbog koje sam rekao da neću više putovat na njih je ta što ne mijenjaju listu.. ali.. uopće, moooožda jednu stvar na turneji imaju na shuffle s ostalima.. a to su nas i ovi naši razmazili sunce im.. srećom pa ne moram putovat nigdje na TBK nego nam dolaze u dvorište što je respect za Inmusic.. kako su krenuli s najavama, tko zna šta će ispast sve od tog novog sponzora :mrgreen:

    peto - PJ tour - nekako se potajno nadam što kasnijoj objavi.. ne paše mi nekako strka i uber ahead-planiranje u ovo adventsko vrijeme :nono:
    edit: a i ono što me ne veseli je što se svi rumorsi vrte oko poznatih mjesta - ziggo dome, berlin, .. , ajmo negdje gdje niste/nismo bili kvragu :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    edited December 2013
    Stigli smo i do kraja druge faze izbora. Kako i priliči finalu, bilo je napeto i uzbudljivo, a naša draga Sid je svojim glasovima presudila pobjednika u najneizvjesnijoj 11. skupini. Pobjedu je odnio Present Tense (44 boda), ispred Boljeg Čoeka (42) i Besmrtnosti (40). Nije bilo nezanimljivo ni u skupini 12, gdje je pobjednik Off He Goes (54 boda) za samo 6 bodova nadvisio Tužno.
    So, kompletirali smo postavu od 12 pjesama za posljednju fazu, u kojoj se ponašamo kao da se radi o albumu. Dakle, u 10 krugova izbacujemo po jednu pjesmu s popisa, a u 11. krugu, u velikom finalu, biramo koja je bolja od preostale dvije pjesme. Sve jasno? Nisam ni sumnjao.
    12 pjesama koje su ušle u Treću fazu:
    1. Inside Job
    2. SOLAT
    3. Black
    4. Porch
    5. Nothing As It Seems
    6. Given To Fly
    7. Rearviewmirror
    8. Breath
    9. Indifference
    10. Insignificance
    11. Present Tense
    12. Off He Goes
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Treća faza je upravo počela.
    Moj glas:
    Off He Goes
    (kako prikladno) :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    @ masni: Mislim da nisi jedini koji bi išao na neka nova mjesta. Meni bi kombinacija staro i novo bila nekako najdraža. Pritom se nadam jednom talijanskom roadtripu, ne želim propustiti Wulheide, a volio bih i u Ziggodome koji sam prošle godine nažalost propustio. Iako, i Prag mi je privlačna opcija. Mislim, kog ja zavaravam - najradije bih obišao sve koncerte koji nisu festivalski. Ma, čak bi se i za njih žrtvovao. :lol:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Totalno potpisujem masnog - i za australsku publiku i za stalno putovanje na poznata mjesta za koncerte. Totalno me trta gledati Eda s ovim Aussiejima, koji koliko god da su dragi su prilicno ljakse i uobicajeno im je dobacivati gluposti bendovima. Na Wilcu se neki tip fino nadivanio s bendom oko toga koliko je kostala Opera House i sl. Onak, tri-cetiri komentara je dobacio. Ali nema veze, samo da nam neke karte nalete i ok smo!
    Po Europama bi najradije isli u Spanjolsku i Portugal, upravo zato sto tamo nismo bili. I naravno Italija. I naravno London. I naravno da pojma nemamo di cemo na kraju zavrsiti. :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    evo i Trst:

    http://www.triesteallnews.it/index.php/ ... ieste.html

    danas valjda izlaze svi datumi ako ovi imaju tiskovnu konferenciju...

    idem pripremiti google kalendar :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • grudicegrudice Posts: 211
    Ahahahhahahahahhahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaoooooooooojejejjejejejejeeeeeees! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

    Estocolmo!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    :D:D:D:D:D
    Opet se pakiramo i put pod noge! Wohooooooooo!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    :-)

    vidi li netko 23.06. kao idealan datum za INmusic? 22.06. Trst, 25.06. Vienna :)

    ja Viennu preskačem, Pixies su na INmusicu...

    izgledno: Amsterdam, Trst, Berlin... možda Milano umjesto Berlina... više mi paše kalendarski, manje mi paše San Siro...

    google calendar ulašten, sad sve ubaciti :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Bravo za Skandinavce! Stvarno im se sviđa tamo. :mrgreen::clap:
    Killroyyyyy! Živ si čovječe!
    Imam napadaj proročanstava... Vidim, vidim horde Hrvata krajem lipnja u Milanu, Trstu, Beču... Berlinu? Tko bi ozbiljan propustio Wuhlheide. Mislim da ćemo ove godine ipak zaobići Skandinaviju. Imamo svoje izaslanstvo :D
    Vidim, vidim... da će Amsterdam imati opet dva koncerta. Prevelika je rupa od 16. do 20.
    I tak... Jadni naši Australci, sad moraju odjednom planirat dvije turneje :lol:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Uhuuuuuu!

    ja pikiram Trst, Beč i Werchter ( moram vidjet što ću s Pixiesima) :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Karlhajnc wrote:
    Uhuuuuuu!

    ja pikiram Trst, Beč i Werchter ( moram vidjet što ću s Pixiesima) :D

    ako su i na Werchteru... ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • nkdznkdz Posts: 106
    Oho, bit će koncerata ove godine!
    Odlično, odlično. :)
    Još nek popune ove rupe u rasporedu s još ponekom izvedivom lokacijom i bit će još bolje. :)

    Inače, moj glas ide za Insignificance.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    siljo wrote:
    :-)

    vidi li netko 23.06. kao idealan datum za INmusic? 22.06. Trst, 25.06. Vienna :)

    ja Viennu preskačem, Pixies su na INmusicu...
    Nekako mi se ne čini izvjesnim da će u pet dana odsvirati četiri koncerta, ali možda se varam.
    Ti ovo ozbiljno za Pixiese? :shock: Ne znam, siljo... Morat ćemo sjest za "gavel" i obavit neko glasanje. :twisted:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    aaaaaaaaaaa, znala sam!
    najgori mogući tjedan za uzeti godišnji :evil: :fp:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    Nekako mi se ne čini izvjesnim da će u pet dana odsvirati četiri koncerta, ali možda se varam.
    Ti ovo ozbiljno za Pixiese? :shock: Ne znam, siljo... Morat ćemo sjest za "gavel" i obavit neko glasanje. :twisted:

    pa obicno rade 2+1+2+1 (2 dana svirke, 1 dan odmora)... vidjet cemo... ako idem u Berlin (UBerlin, REM, get it!? ;) ), preskacem sigurno Bec... slusam Pixies i ujutro na zrakoplovak... za sitne novce nadam se :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • nkdznkdz Posts: 106
    Pitanjce neukog selje:
    ako dobro vidim iz ove obavijesti na webu, prijave za karte počinju danas u 9 po CET (dakle, već je počelo?).

    Gdje se, pobogu, mogu prijaviti za tu lutriju? :D
    Niš ne kužim i nigdje ne vidim vražji link za prijavu. :D

    EDIT: Zanemarite, slijep sam ko krtica pa nisam vidio link "Ten Club Tickets". :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    nkdz wrote:
    Pitanjce neukog selje:
    ako dobro vidim iz ove obavijesti na webu, prijave za karte počinju danas u 9 po CET (dakle, već je počelo?).

    Gdje se, pobogu, mogu prijaviti za tu lutriju? :D
    Niš ne kužim i nigdje ne vidim vražji link za prijavu. :D

    EDIT: Zanemarite, slijep sam ko krtica pa nisam vidio link "Ten Club Tickets". :)

    imaš vremena do srijede za prijaviti se... ako te izvuku, odmah ti skinu lovu... lijepo sjedni, udahni, checkiraj datume još jednom, dogovori s ekipom, trzni pivce ili rakijicu i onda hladne glave kupuj :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Sad sam tek vidjela objavu!!!!!!!! Pa ja ću svisnut od sreće!!!!!! Na poslu sam, moram se skulirat :lol::lol::lol: Ajme, ajme, moram počet planirat, kako sad to sve ide? Ne znam otkud krenut, naravno, moram prvo izabrat datume, gjde ćete vi ljudi?! Ko da je Božićno jutro :mrgreen:
  • Sorry, vidim da ste već pisali gdje ćete ići... :oops: morate me razumijet...previše neočekivanog uzbuđenja ovo jutro :lol::D :P
  • siljosiljo Posts: 2,203
    viki1984 wrote:
    Ne znam otkud krenut...

    od rakijice :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ihaaaaa!!!!
    Dakle, Italija i Vienna ziher... rado bih ubacila amstac ali sumnjam da ce muz odobriti.... mislim, idem bez njega ali on ce platiti pa moram na to misliti... ;) tko je jos ziher za italiju i bec?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.