Pearl Jam in Zagreb!

1796797799801802860

Comments

  • Ukljucujem se u treci krug igre. Let's do this :D

    Binaural

    1. Light Years
    2. Thin Air
    3. Of the Girl
    4. Insignificance
    5. Parting Ways

    Yield:

    1. In Hiding
    2. Low Light
    3. Faithfull
    4. Wishlist
    5. Do the Evolution

    Nije bilo lako, pogotovo za Yield, a tek kad No Code bude u igri... :roll: :mrgreen:

    Sad sam si pomogla sa onim linkom PJsong ranking i malo je razlike, al eto, vjerovat je statistici vise nego sebi u ovaj kasni sat. :lol::D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Ukljucujem se u treci krug igre. Let's do this.
    YES! Pa gdje si ti curo. Kaže mi moja dojavljivačica s Face da dolaziš u LA na preparty. Wishlist ili stvarno sjedaš u avion?!
    Lijepo te opet vidjet tu i lijepo je da si odlučila poigrat se s nama. :clap: :thumbup:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Ovdje se svašta događa a samo me jedan dan nije bilo :D

    Sid nam se priključila igri pa to je nevjerojatno ;):lol::lol:
    Samo hrabro Sid :D

    Parachutes prošao u drugi krug....pa to je strašno...ravno referendumu :fp: :fp: ;)

    ajde da odigram i sljedeći krug pa se osvrnem na SD koncert

    BINAURAL

    1. Nothing As it Seems
    2. Of The Girl
    3. Breakerfall
    4. Sleight Of Hand
    5. Insignificance


    YEILD

    1. Brain of J :D 1,2,3,4....1,2,3,4 of Mike the best part hahahahaha
    2. Given To Fly
    3. No Way
    4. In Hiding
    5. Faithfull

    Uff ovaj Yeild me izmorio, morao sam preslušavati par puta neke pjesme.
    U izbor 5 pjesama sam 100% siguran ali raspored može biti i obrnuti hahahaha
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Krenuo sam vježbati za sljedeća 2 kruga....

    No Code - bez problema mala dilema između 5 mjesta
    Vitalogy - nemoguće :fp: harakiri
    Vs - najlakši album od svih nema nikakve dileme
    Ten - još jedan harakiri

    :corn:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • San Diego peeps :wave:

    Kad sam vidio In My Tree nasmijao sam se i pomislio na Gordana kako se raspada od sreće ;) i onda još za ne falit Rearviewmirror
    Jako mi se sviđa početak pa onda bi izdvojio: In Hiding, Tremor, Army Reserve, Sleight Of Hand i naravno Leaving Here ;)
    Ali zato onaj dio Speed Of Sound, Just Breathe i Sleeping By Myself....to nije bilo za piss pauzu nego poop pausa :lol::lol::lol::lol:

    Je ste li bili zajedno sa Kanađanima u GA??
    Koliko rano treba doći za biti tako blizu, pišu li se brojevi na rukama kao kod nas ?????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ubio je SD listu, ubio, odličnost na djelu :mrgreen:

    Binaural
    1. Insignificance
    2. Thin Air
    3. Grievance
    4. Light Years
    5. Breakerfall

    Yield
    1. MFC
    2. Brain of J
    3. Given To Fly
    4. In Hiding
    5. Faithfull
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    San Diego peeps :wave:

    Kad sam vidio In My Tree nasmijao sam se i pomislio na Gordana kako se raspada od sreće ;) i onda još za ne falit Rearviewmirror
    Jako mi se sviđa početak pa onda bi izdvojio: In Hiding, Tremor, Army Reserve, Sleight Of Hand i naravno Leaving Here ;)
    Ali zato onaj dio Speed Of Sound, Just Breathe i Sleeping By Myself....to nije bilo za piss pauzu nego poop pausa :lol::lol::lol::lol:

    Je ste li bili zajedno sa Kanađanima u GA??
    Koliko rano treba doći za biti tako blizu, pišu li se brojevi na rukama kao kod nas ?????
    Setliste su općenito mrak na ovoj turneji. Čuje se da su se potrudili, vidi se da uživaju ko prasad u blatu. :D
    Dobro si izdvojio, osim što mene Army Reserve nimalo ne pali, ali mi ga je uvijek drago čut zbog sjećanja na Dom sportova.
    Čak ni onaj poop dio :lol: nije bio toliko strašan koliko se čini. Bilo je zabavno gledat Eddieja kako ne može pogodit svoj dio na tamburici na Sleeping By Myself i Mikea koji se muči na gitari, pa na kraju odustane. Kad je Ed već imao tamburicu mogli su odsvirat Can't Keep. :mrgreen: Možda tražim previše.
    Kanađani su u San Diegu imali tribinu. Imaju GA za LA, jednu večer Ty, drugu Quinny, tako da ni tamo nećemo bit zajedno jer smo mi pod krovom.
    Za GA uopće ne treba rano doći, osim za prve redove. I nema brojeva. Ameri kad uđu, onda se raštrkaju. Netko ode po merch, netko po pivo, itd. I što je najbolje, pod normalno se izlazi iz pred njih redova, ako trebaš na wc ili po cugu. Svi su se uspjevali vraćati na svoja mjesta i nitko nije radio problem. Kažem, fini ljudi ti Ameri. Barem ovi u San Diegu.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    edited November 2013
    Samo da ponovim - In My Tree!!! A iz njega u RVM :shock: Pa Insignificance, In Hiding...
    Imam na bucket listi I Got ID, Save You, SOLAT... Ali In My Tree jedini vec nisam slusala live.
    Slazem se, Niko, poop dio komotno mogu izostaviti sto se mene tice, ali prihvacam sve jednom kad sam na koncertu!

    Ostali tekst prepustam Gordanu, a ja izvjestavam slikom preko FB-a :)

    Ostale vazne crtice:
    - mobitel je tu, putovnice nema :shock: - trazim drugog muza ili barem suputnika :o
    - morski lavovi se suncaju na plazama La Jolle :ugeek:
    - zalazak sunca na Kalifornijskim plazama rula!
    - u rupi koju ne bih pogledala, u sklopu malla u Oceansideu, pojeli najbolji sushi, a mozda i najbolji obrok ikad :corn:
    - ne zelim se vratiti na referendum u nasu vukojebinu, eventualno po Klaru i Masu :mrgreen:

    Edit: putovnica je nadjena i gad kaze da ju je izvadio iz moje torbe :twisted:
    Post edited by _annie_ on
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ovo je za elcielo :)
    image.jpg image.jpg
  • BakaraBakara Posts: 37
    Binaural

    1.Nothing as it seems
    2.Thin air
    3. Parting ways
    4.Of the girl
    5.Insignificance

    Yeld
    1. In Hiding
    2. Given to fly
    3. Faitfull
    4. Do the evolution
    5. Wishlist
  • etaeta Posts: 57
    San Diego :wave:

    Binaural
    1.Thin Air
    2.Nothing As It Seems
    3.Light Years
    4.Of The Girl
    5.Insignificance

    Yield
    1.Given To Fly
    2.In Hiding
    3.Low Light
    4.Faitfull
    5.Do the evolution
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Bliži se predviđeni kraj trećeg kruga, a podosta glasova još fali. S obzirom na vremenske razlike i ostalo, odlučio sam produžiti rok za ovaj krug do 12:00 (podne) CET u nedjelju, 24.11. Australcima je to 9 ili 10 navečer, nisam ziher, a kako su dečki odlučili imitirat Bossa mi ćemo se tada taman vratit s koncerta. :mrgreen:
    Što se mene tiče, svi koji su glasali u trećem krugu, mogu početi glasati za No Code i Vitalogy, a oni koji još nisu, mogu spojit glasove iz trećeg i četvrtog kruga, ako im je tako jednostavnije.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCRO wrote:
    Ukljucujem se u treci krug igre. Let's do this.
    YES! Pa gdje si ti curo. Kaže mi moja dojavljivačica s Face da dolaziš u LA na preparty. Wishlist ili stvarno sjedaš u avion?!
    Lijepo te opet vidjet tu i lijepo je da si odlučila poigrat se s nama. :clap: :thumbup:
    Nazalost, ne dolazim u LA, malo se face poigrao cini mi se, sa tim attendanjem. :nono: :fp:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Tko god je napravio PJ song ranker, neizmjerno sam mu zahvalna. Inace tesko da bih igrala ovu igru.
    Kaze za sljedeci krug:

    Vitalogy

    1. Nothingman
    2- Immortality
    3. Corduroy
    4. Betterman
    5. Spin the Black Circle

    No Code

    1. Present Tense
    2. Smile
    3. In My Tree
    4. Off He Goes
    5. Sometimes
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • LA set lista nakon prvog encora rastura, nevjerojatno...
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Eto, nisam puno promašio s procjenom. Istina, LA1 nije bio epskih proporcija kao San Diego, ali je mogao zadovoljiti i one malo zahtjevnije PJ fanove. Jedina "zamjerka"; kad su već odlučili odsvirati skoro kompletan Ten, mogli su još te dvije koje fale, pogotovo Oceans. :twisted: No, dobro, ajmo reći da nešto moraju ostaviti i za drugi dan.
    Početak u LA-u je bio nadasve zanimljiv: Eddie je odlučio izbaciti neku grubijanku s raila i to je stvarno i učinio. Štogod da je napravila, stigla ju je zaslužena kazna.
    Pendulum kao otvarač u kombinaciji s Release i Long Road - rasturačina. Pa kad tome još dodaš Corduroy - neprocjenjivo. Ostaje jedino žal što smo main set odslušali strpljivo na svojim mjestima koja su doslovno bila pod krovom, u zadnjem redu dvorane. To samo po sebi ne bio bio problem da u paketu nisu bile još dva elementa: loš zvuk i loša, statična okolina kojoj je važnije bilo napušit se za vrijeme koncerta nego biti njegov integralni dio. Nisam od onih koji smatra da bi svatko trebao pjevati iz petnih žila, znati sve riječi, skakati, ali ovo je bilo prestrašno.
    I tada, na prvom Encoreu pada odluka: idemo na rail! Ne na onaj na GA-u, nego između donje i gornje etaže tribine. S prvim taktovima Yellow Moona, shvaćamo da je to bila prava odluka. No, tu počinje igra mačke i miša. Security nam, naravno, ne smiju dopustiti da tamo stojimo. Pronalazimo nekoliko praznih mjesta u donjem dijelu i mislimo da smo riješili svoj problem. No, uskoro se pojavljuju vlasnici koji su čak bili za to da se s njima uguramo na tri mjesta nas četvoro, ali osiguranje ne dopušta. Vraćamo se na rail. I opet kreću lovice. Osiguranje je cool. Dođu, zamole te da odeš na svoje mjesto, ti kažeš ok, pustiš ih da odu dalje i vratiš se gdje si bio. I imaš par minuta mira. Tako je prošao prvi encore. Na početku drugog, dolazi mi simpa lik po n-ti put reći da moram ići na svoje mjesto. Kažem mu: "Ionako će odsvirati još nekoliko pjesama. Ako mi kažeš da ćeš izgubiti posao, ako se ne maknem, otići ću." Tip se nasmije, ja ga zagrlim i mi ostadosmo do kraja koncerta na istom mjestu bez da su nas više došli išta pitati.
    Što na kraju reći: nakon suzdržanog početka, publika je prema kraju sve više otupštala kočnice, a Ten + Greatest Hits lista je puno pomogla u tome. Vražji je taj Eddie :D Annie je dobila I Got ID, ja sam konačno dobio Indifference na kraju u kombu s Unthought Known, Black, Alive i Babom - iz moje perspektive teško može bolje za drugi encore.
    Ono što smo stvarno dobro čuli, zvučalo je vrhunski, pa po tome zaključujem da su i u main setu bili na istoj razini. Sve u svemu, još jedna večer za dugo, dugo sjećanje. Nezaboravno. Ili do prvog Alzheimera. :lol:
    Kad smo već kod toga, u subotu nisam/nismo ništa izgubili. Ako i jesmo, još uvijek ne znamo da jesmo. Toliko o koncertu. Još proglašenje, pa spavanje. :zjev:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Kao što već ranije napisah, četvrti krug je otvoren za glasanje, a u trećem su rezultati ovakovi.
    Kao najboljih pet s Binaurala izabrali ste sljedeće:
    1. Nothing As It Seems 30
    2. Insignificance 26
    3. Light Years 22
    4. Sleight Of Hand 20 :cry:
    5. Thin Air 17
    U sljedeću fazu plasirali su se NAIS, insignificance i Light Years.

    Najboljih pet s Yielda su:
    1. Given To Fly 39
    2. In Hiding 32
    3. Faithfull 22
    4. Brain Of J. 12
    5. Do The Evolution 12
    U sljedeću fazu idu Given To Fly, In Hiding i Faithfull.
    Žao mi je što su nam falili neki glasovi, jer bi borba bila još neizvjesnija, a možda bi i konačan rezultat bio drugačiji, pogotovo na Binauralu.
    No, što je tu je. Igramo se dalje.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Po meni LA 1 je daleko najbolja set lista na turneji a vjerojatno i više od toga...što će tek biti druga večer :shock:
    Početak, pa Getaway :D, Garden, SOLAT, I Got ID, Letherman u prvom dijelu
    First encore...nešto savršeno Footsteps i frikin All or None, Once i Porch za kraj
    Second encore više klasika ali mrak ono baš kako treba

    Da sam birao ovakvu set listu teško bi bila bolja....blago vam se ;)

    evo scene gdje Ed izbacije curu (navodno svi kažu da je cura...mora biti da je stvarno bila bitch kad je izbacio)
    Svaka mu čast...nadam se da će iscuriti snimka, fotka osobe da je šeram svuda :lol::lol:

    http://www.youtube.com/watch?v=_Rt4jXuErEc

    Zaboravio sam napisati....poster je totalno ružan...jadan BK je pošao totalno u kujac :cry: :fp: a fakat mi je žao
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • NO CODE

    1. Smile
    2. Off He Goes
    3. Hail, Hail
    4. In My Tree
    5. Present Tense

    VITALOGY

    1. Immortality
    2. Nothingman
    3. Corduroy
    4. Not For You
    5. Satan's Bed
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • nkdznkdz Posts: 106
    No Code:
    1. Sometimes
    2. In My Tree
    3. Lukin
    4. Hail, Hail
    5. Red Mosquito

    Vitalogy:
    1. Better Man
    2. Nothingman
    3. Corduroy
    4. Spin the Black Circle
    5. Immortality
  • grudicegrudice Posts: 211
    No Code
    1. Off He Goes
    2. Present Tense
    3. Red Mosquito
    4. Lukin
    5. Sometimes

    Vitalogy
    1. Immortality
    2. Spin The Black Circle
    3. Corduroy
    4. Nothingman
    5. Not For You
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Nedjeljno buđenje uz glasanje. Kao kad sam doma. :mrgreen:
    No Code:
    1. In My Tree
    2. Present Tense
    3. Red Mosquito
    4. Off He Goes
    5. Hail, Hail

    Vitalogy:
    1. Corduroy
    2. Better Man
    3. Nothingman
    4. Immortality
    5. Tremor Christ
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Što vi ljudi niste nikad čuli za Smile :fp:

    evo jedan tek tako da se sjetite
    http://www.youtube.com/watch?v=wT8GGSOy_lM

    :lol::lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Što vi ljudi niste nikad čuli za Smile :fp:

    evo jedan tek tako da se sjetite
    http://www.youtube.com/watch?v=wT8GGSOy_lM

    :lol::lol::lol:
    :D Meni je cijeli no Code kao i Yield genijalan tako da je tesko staviti sve pjesme na listu od 5. ;) Ne stanu sve, Niko.

    Koji car, onaj nas Ed. Mora da je bila neka zesca bitch kad je toliko popizdio. That's my boy! 8-):)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • OCEANS...netko će sigurno biti oduševljen :lol::lol::lol:

    Zasluženo ekipa :clap::clap::clap: :thumbup: :wave:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Jeeeee! Oceans za predsjednicki par! Jeeee! Bravo vi!
    Sorry ekipa kaj nismo glasali u zadnjem krugu, uteklo nam malo vrijeme... :oops: Evo sad se popravljamo i ponovno prikljucujemo mucilackim aktivnostima.
    Nego, moze 8 pjesama za top 5 na No Code? Moze? Ok onda... :)

    No Code
    1. Present Tense
    2. Hail Hail
    3. Who You Are
    4. Red Mosquito
    5. Around The Bend

    Vitalogy
    1. Nothingman
    2. Better Man
    3. Immortality
    4. Corduroy
    5. Not For You
  • masnimasni Posts: 1,657
    setlista je do jaja.. opet.. Oceans za opener, Present Tense, Immortality, (ne znam kako se Future Days ubacio u prvi dio haha), No Way, Mother, Breath, LROM, pffff..

    baš mi je drago da je netko to sve doživio :mrgreen:

    No Code
    1. Present Tense
    2. Smile
    3. Off He Goes
    4. Who You Are
    5. In My Tree

    Vitalogy (definitivno najteži do sad)
    1. Better Man
    2. STBC
    3. Corduroy
    4. Tremor Christ
    5. Immortality
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    No Code
    1. Present Tense
    2. Off He Goes
    3. Red Mosquito
    4. Smile
    5. Hail Hail

    Vitalogy
    1. Better Man
    2. Nothingman
    3. Not For You
    4. Corduroy
    5. Immortality
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Bit ću kratak jer mi glava pada na iPad. Sve ste već ionako rekli. Kad sam čuo prvi ton Oceana bio sam izvan sebe od sreće. Tip ispred mene se okrenuo i rekao nešto tipa: "Čekaj, pa koncert je tek počeo." Za mene je mogao i završiti. :mrgreen: How yes no! Svašta se izdogađalo na ova tri koncerta i još nisam uspio sve ni posložit u glavi, ali reći ću vam samo da je izbor na koje ćemo koncerte ići bio pravi. Zasad toliko, nastavak slijedi.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    No Code:

    1. Hail, Hail
    2. Present Tense
    3. Off He Goes
    4. Red Mosquito
    5. Smile
    6. More News From Nowhere :twisted:

    Vitalogy:

    1. Tremor Christ
    2. Spin The black Circle
    3. Last Exit
    4. Better Man
    5. Immortality
    6. The Ship Song :twisted:

    namučio me ovaj Vitalogy... danas je takav dan pa sam ubacio i padobrance, zanemari časni sude :twisted:

    :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.