Pearl Jam in Zagreb!

1762763765767768860

Comments

  • _annie__annie_ Posts: 980
    Nema nam druge, ljudi, zrtvovat cemo se i braniti boje nase domovine :)
  • etaeta Posts: 57
    cestitam na dobivenoj lutriji za Chicago ;)

    BRMC vec dugo cekam da dodu blize, svida mi se sto jos uvijek uglavnom sviraju u manjim prostorima, nisam prezalila jos onaj gig u mocvari.

    stigli su mi edovi posteri - Houston 1 i 2, Dallas i Austin, super izgledaju uzivo, srecom nisu ih na carini puno pregledavali.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ako nekome tko nije iz Dubrave treba trenirka, juris u Goods... ima zenskijeh i muskijeh modela :D

    btw, krajickom oka sam negdje vidio da se Supersonicsi vracaju u Seattle.. ili da barem postoji inicijativa... anyone?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    ako nekome tko nije iz Dubrave treba trenirka, juris u Goods... ima zenskijeh i muskijeh modela :D

    btw, krajickom oka sam negdje vidio da se Supersonicsi vracaju u Seattle.. ili da barem postoji inicijativa... anyone?

    hahahahaha vidio sam....trenirku, ono samo Jeff može nositi ;)

    A ako se Supersonicsi slučajno vrate u Seattle neče više biti PJ turneje za vrijeme sezone jer Jeff neće napuštati dvoranu :lol::lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jadni ne bili, morat cete u Chicago na PJ!
    uf slatke li muke! Čestitam.

    Mene svrbe QUOTSA u Berlinu 22.06. jao :-)

    hm trenirka je zgodna :mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Karlhajnc wrote:
    Mene svrbe QUOTSA u Berlinu 22.06. jao :-)

    a jel!? nijesam znao... hm...

    mene svrbe The Who u Mancheseru 23.06. ili u Londonu 15.06.
    24.06. bi trebao biti u Dublinu pa bi kao nesto spajao... u tom bi slucaju propustio INmusic :?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • QOTSA htjedoh reć :geek:
    mene svrbe The Who u Mancheseru 23.06. ili u Londonu 15.06.
    24.06. bi trebao biti u Dublinu pa bi kao nesto spajao... u tom bi slucaju propustio INmusic

    a pa 23, 24 je zicer kad si već gore...i mene malo muči ta kombinacija s IN Musicom :D
    Ide netko na Dinosaur JR?
  • pajopajo Posts: 3,292
    Karlhajnc wrote:
    Ide netko na Dinosaur JR?
    Iva: idemo mi! ;) mjesec dana nakon svih vas doduse, ali idemo!

    Trenirkice su naprosto dashing, ne znam kako da ih covjek ne uzme! :lol: Mislim, nije sad da su toooliko grozne, ali nemrem si zamislit da netko proseta po cesti u tome.

    Osim toga cestitam precjednickoj familiji sto su, kao i uvjek, na visini zadatka! Covjek bude naprosto ponosan kad vidi koliko cemo profesionalno i na kojoj razini biti zastupljeni na tom dogadjanju! Very cool! 8-)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    Karlhajnc wrote:
    Mene svrbe QUOTSA u Berlinu 22.06. jao :-)

    a jel!? nijesam znao... hm...

    mene svrbe The Who u Mancheseru 23.06. ili u Londonu 15.06.
    24.06. bi trebao biti u Dublinu pa bi kao nesto spajao... u tom bi slucaju propustio INmusic :?

    nisam niti znala za the who ali sada mi se ovaj london čini bližim nego ikada prije... čak je i supružnik za... jesus... :)

    a i ex-precjednik nam se javio... jel ima smajlić za otapanje?! :D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    eeeee, ekipa, pa trenirke su super! ne moraju sve biti crne ili sive... boje su u redu! :) da ima broja za moju malenkost, kupila bih je bez razmišljanja! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    idem ja na dinosaure! :)
    nadam se ovaj put vidjeti bar 50% koncerata, a ne k'o prošli put kad sam došla na zadnjih pol sata mark lanegana :mrgreen:

    i pozdrav našim australcima! štrecnula me prva polovica prve rečenice u vašem postu :lol:
  • nkdznkdz Posts: 106
    Ljudi, pozdrav! :)
    Evo, nakon kaj vas stalkam i redovito pratim već dugo vremena, sad sam konačno uspio srediti članarinu (imao sam problema s Visom Electron pa je potrajalo dok nisam pronašao alternativno rješenje; hvala i Ladi kaj se raspitivao ovdje kod vas za pomoć oko tog čuda :D) i postao punopravni član pa sam se odlučio javiti i predstaviti. :D

    Dakle, ja sam Domagoj iz Zagreba; neke od vas sam već upoznao na onom preuzimanju majica u Tvornici za prošlogodišnju turneju (pamtim taj događaj po traumatičnom iskustvu kad je jurassca za mene prokomentirala nekaj u stilu: "Isuse, pa ti si dijete!" :)))) )

    Čitamo se! :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    nkdz, dobrodošao!

    super da nas ima još! juhu! :D

    i nemoj uzet jurasicu k srcu, ono što je htjela reći je zapravo "ajme, stara sam k'o biblija" :mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Hej ljudi, stari i novi, znani i neznani. Ovih dana radim ko Matt i ne znam ko mi glavu nosi, pa sam vidim, propustio neke zanimljive postove. No, krenimo redom.
    1) Dobrodošlica Domagoju kao punopravnom članu. Bit će ti baš dobro s nama. :mrgreen:
    2) Ako odlučim kupit trenirku, neću je skidat sa sebe kad ju odjenem. :lol: Info uz trenirku, Supersonicsi se doista vraćaju doma. Prvo će igrati u Keys Areni, a onda u novoj kad ju naprave.
    3) Kako vidim da će nas 16.2. bit dosta u Tvornici, pade mi napamet da bi mogli organizirat neko druženje uoči koncerta. Dogovor slijedi.
    @ siljo: Kad bih ja morao birati, InMusic u Zagrebu ili The Who u Londonu, dileme ne bi bilo:
    OUT HERE IN THE FIELDS....
    No, da skratim priču, nadam se da se 16.2. vidimo prije i za vrijeme Dinosaura Mlađeg.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Bile smo jucer nasljednica fotografija s koncerata i ja u Kaptol centru na sajmu kreativih radova i naletjele na unikatnu koznu PJ torbu, pa sam danas malo kopala po FB stranici autorice - http://www.facebook.com/Herman.Design. Ima stvarno fora stvari! Narukvice su mi favoriti :D
    Ima i u katalogu jedna torba s rijecima Black - http://nevenkrcmarek.from.hr/katalog/he ... g_novi.pdf

    Valjda nece nitko popi....iiiip na ovo... Ne znam protivi li se politici foruma...
  • _annie_ wrote:
    Supersonicsi se doista vraćaju doma. Prvo će igrati u Keys Areni, a onda u novoj kad ju naprave.

    Gotovo je izgubili smo Jeff-a ;):lol::lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • eh...pozdrav novom mladom članu :wave: sad imamo dva Domagoja iz Zagreba ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • zagizagi Posts: 414
    i, dolazi nam eddie!? :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    zagi wrote:
    i, dolazi nam eddie!? :D
    Gordan: Imaš nešto za podijelit s nama?
    Mislim da je posljednji trenutak za ugovaranje meeta uoči Dinosaura. Tko dolazi? Gdje se nalazimo? Kada? Toliko pitanja, a odgovora nema... Ajmo, nemojte se sramit'.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    edited February 2013
    _annie_ wrote:
    zagi wrote:
    i, dolazi nam eddie!? :D
    Gordan: Imaš nešto za podijelit s nama?
    Mislim da je posljednji trenutak za ugovaranje meeta uoči Dinosaura. Tko dolazi? Gdje se nalazimo? Kada? Toliko pitanja, a odgovora nema... Ajmo, nemojte se sramit'.

    i ja se pitam da li sam nesto propustio :)

    imam kartu za Dinosaur tako da cu vjerojatno doci... na meetup tesko, ali vidim vas unutra... vi se dogovorite pa vas vec negdje ulovim...

    mislim da je Edita rekla doci, vjerojatno i Mirej... bit ce nas ponesto :corn:
    e i Ana... olrajt!
    Post edited by siljo on
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    e da... Mudhoney isto dolaze krajem svibnja... just sayin'... :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • zagizagi Posts: 414
    ma no, zajebavam... dolaze maideni i njihova maskota eddie :D
  • mislim da je Edita rekla doci, vjerojatno i Mirej... bit ce nas ponesto
    e i Ana... olrajt!
    je je dolazim i ja i moj ticket buddy :-) pratim dogovor ;)

    I pozdrav i od mene novima :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jap, dolazim i ja na dajnasore, ali, k'o i prošli put, gibam iz kuće u zadnji čas - možda vas vidim poslije koncerta :)

    kad bi uopće koncert mogao početi, ima li itko pojma?
  • Vrata Tvornice otvaraju se u 20 sati.
    Chris Brokaw nastupa u 21:00.
    Dinosaur Jr oko 21:45
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Sad kad imamo potpuni info o početku, evo i prijedloga:
    iako ima mnogih birtija u blizini, nekako mi je najlogičnije da za meet odaberemo Mali pogon, čisto blizine radi. Ako ima nekih drugih prijedloga, samo naprijed. Ako nema, Mali pogon u 19.30. Svi za?
  • _annie__annie_ Posts: 980
    edited February 2013
    Gordan: Kad smo već kod koncerata, dolazi li tko večeras u Vintage na My Buddy Moose? Ako dolazi, vidimo se tamo! :thumbup: :wave: :clap:
    Post edited by _annie_ on
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Edita viđena na My Buddy Moose. :thumbup: Ostalima koji nisu bili, može biti žao. Dečki su stvarno vrijedni slušanja i gledanja uživo. Uz svoje stvari, svirali su obrade Ramonesa, REM-a, Poguesa... I stvarno odlično zvuče. Znam da se već ovdje pisalo o njima (šta ne Sid, Viktor, Ana...), ali nije naodmet ponoviti: ako imate priliku otiđite ih poslušati.
  • _annie_ wrote:
    Gordan: Edita viđena na My Buddy Moose. :thumbup: Ostalima koji nisu bili, može biti žao. Dečki su stvarno vrijedni slušanja i gledanja uživo. Uz svoje stvari, svirali su obrade Ramonesa, REM-a, Poguesa... I stvarno odlično zvuče. Znam da se već ovdje pisalo o njima (šta ne Sid, Viktor, Ana...), ali nije naodmet ponoviti: ako imate priliku otiđite ih poslušati.
    no sleep?
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • _annie__annie_ Posts: 980
    _annie_ wrote:
    Gordan: Edita viđena na My Buddy Moose. :thumbup: Ostalima koji nisu bili, može biti žao. Dečki su stvarno vrijedni slušanja i gledanja uživo. Uz svoje stvari, svirali su obrade Ramonesa, REM-a, Poguesa... I stvarno odlično zvuče. Znam da se već ovdje pisalo o njima (šta ne Sid, Viktor, Ana...), ali nije naodmet ponoviti: ako imate priliku otiđite ih poslušati.
    no sleep?
    Gordan: And what about you?! :mrgreen: I just got home from a concert. Croatian band that sings in English. I think you would like them.
    But, since you've mentioned it, yes, I need to go to bed now.
Sign In or Register to comment.