Pearl Jam in Zagreb!

1752753755757758860

Comments

  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    edited August 2012
    Uuuuu super super super! I ja sam cula samo pozitivne dojmove! Bas mi je drago. I slike na portalima su super. Ove s nasipa pogotovo. Hehe, prokleti hipsteri, s biciklama po nasipu i mostu! :D :thumbup:
    Mislim, to i ocekujem od jednog benda takvog profila, da napravi šou. Hmmm, ko zna sta im se desilo u Udinama i Novom Sadu... :-? :)
    Post edited by Ana2112 on
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Sinoc si ja lijepo legnem na corku i stavim si muzičicu u uši da me uspava. Bilo je svega, na shuffleu, i prebacilo na Benaroyu. Isusek, kako mene taj album satre uvijek. Ne kuzim zasto, nije mi povezano s nekom traumaticnom situacijom :) nego valjda jednostavno ima tu neku energiju koja me rastavi. Do te mjere da je izbjegavam. :shock: :( Ima li neko slicna iskustva? Koji bog? Kako da se rijesim toga? Da se overdouzam ili? :)
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    bio i ja jucer na hipodromu...
    nisam puno ocekivao i na kraju se nisam razocarao, a ni odusevio... ok koncert, stavio kvacicu na RHCP, sve 5....

    nekako m je najbolje legla recenzija na SoundGuardianu: http://www.soundguardian.com/content/view/23867/49/

    ostali portali (jutarnji, vecernji, index...) dizu sve do neba, ali to je pretjerano...

    bio sam skroz iza i sve kaj sam vidio, bilo je na screenovima tako dda mi mozda i zato nije bas super leglo... volio bi ih vidjeti u nekoj dvorani da malo dozivim Fleu i njegovo dzuskanje... drugi put :-)

    sad se veselim malim jesenskim koncertima :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Evo da se i ja javim. S malo zakašnjenja, kao i inače ovih dana. To valjda ima veze s godinama :mrgreen: . RHCP uopće nisu razočarali. To su mogli učiniti jedino onima koji su došli na hipodrom s velikim očekivanjima. S obzirom na open air koncert, zvuk je bio odličan. Klara i ja smo bili jedno 100 m od stagea, Mike's side of course :lol: . Ona je čula Snow i to je za nju bio vrhunac. Meni je genijalno bilo vidjet jednog klinca koji je bio nedaleko od nas, malo veći od Klare (12-13 god.), koji je imao kapu i Kiedisove brkove. :D Dobrim dijelom se ne slažem sa Soundgardianom. Za Pepperse ovo nije bio rutinski nastup nego puno više od standarda koji inače drže live. To su mi potvrdili i hard core fanovi. Za mene je ritam sekcija odradila vrhunski posao. Sad kad nema Frua, što bi Peppersi bili bez njih? Ne bi bili.
    Kiedis vrhunski vokalist?! :wtf: :fp: Da je napisao korektan, to bih razumio, ali vrhunski :nono: No, svatko od nas ima svoj ukus. Sve u svemu, velim, tko Pepperse zna, nije mogao s hipodroma otići razočaran. A svi mi se nakon ovakvih koncerata možemo osjećati još bolje, jer znamo da postoji jedan band koji će i kad ima svoj najlošiji dan dati puno više nego što smo dobili od Peppersa u vrlo dobrom izdanju. :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Da živim u ZG vjerovatno i bi ja pošao na koncert čisto iz znatiželje da vidim koliko su priče da su loš live bend istinite, ali evo čujem od vas da je bilo ok i možda čak više od toga.
    22 pjesme na set listi za njihov boji koncert sezone.....hmmm to je možda najloši PJ festivalski koncert :lol:
    ali dobro uspoređivati ih sa PJ bilo bi ludo.

    Kakav je poster bio :lol::lol::lol::lol: ?????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    dojmovi s nasipa (a bilo nas je http://www.jutarnji.hr/multimedia/archi ... 6252S0.jpg) su isto jako dobri..

    nisu oduševili da će se pričat generacijama, ali nisu ni razočarali.. baš onako kako treba biti.. možemo pametovati i tražiti nedostatke, ali možda bolje da to naprave oni koji su platili kartu :mrgreen:

    Ovaj nasip stvarno izgleda ludo hahahahahaha kad se pročulo o toj lokaciji, je li se inače ekipa tamo skuplja kad je neki koncert??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • zagizagi Posts: 414
    ajde i da ja podijelim jednu dvije sad nakon sto su se dojmovi malo slegli, iako imam otprilike isto misljenje kao Ranko.
    Falilo mi je ono nešto da to bude u potpunosti to, neznam kako bi se drugacije izrazila :fp: :D mozda mi je falio scar tissue, mozda sam bila previse iza, mozda ... neznam, vjerovatno je do mene. ali to ne znaci da se nisam naskakala i naplesala toklo da me usred noci probudio grc u nozi :cry::lol:
    od svega mi je nekako bio njabolji bis. sa cellosima i ono duze jamanje su mi sve digli i napokon izgledali nekako spontanije i kao da uzivaju
    sve u svemu drago mi je sto sam bila i vidjela :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Kakav je poster bio :lol::lol::lol::lol: ?????

    nije bilo postera :roll:

    imali su i jedan epic fail... na merch standu skroz iza desno nije radilo svjetlo pa je bilo presmijesno kako ekipa u mraku pokusava vidjeti kaj ima :mrgreen: kasnije je proradilo...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:

    nije bilo postera :roll:

    Onda je to k...c od koncerta :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :fp: ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Totalno sam se navukla na ova photoshop govna iz Porcha. :lol::lol: Pa uletilo i ovo! Šiljo i Sid (koja je prelijena za obnovit clanstvo pa nemre postat :lol: ), jeste bili svjesni da smo ulovoli mladog Eda timetravelera na fotki u Milanu?? :shock: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

    http://i5.photobucket.com/albums/y171/emili051/599788_10150864894202896_426707227_n-1.jpg


    + LOL za mrak na štandu! :lol:
    Evil Little Goat
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Ana2112 wrote:

    ok, uopće ne kužim o čem pričaš, kakav photoshop i to, ali moram reći - fotka je urnebes :lol::lol::lol:

    taj pogled ispod obrva, direkt u kameru, ahaha

    a kad sam se već ulogirala (po n-ti put da ponovim - koja je tlaka ulogiravat se ovdje, ajajaj), da podijelim s vama i lijepe vijesti :)

    15.8. našoj maloj familiji pridružio se još jedan član, bebačica ivona.
    ovo pišem jednom rukom jer je ona k'o vreća krumpira prebačena preko drugog ramena, hehe :)
  • Čestitke Ana i pozdrav maloj Ivoni :wave:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112 wrote:
    Totalno sam se navukla na ova photoshop govna iz Porcha. :lol::lol: Pa uletilo i ovo! Šiljo i Sid (koja je prelijena za obnovit clanstvo pa nemre postat :lol: ), jeste bili svjesni da smo ulovoli mladog Eda timetravelera na fotki u Milanu?? :shock: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

    http://i5.photobucket.com/albums/y171/emili051/599788_10150864894202896_426707227_n-1.jpg


    + LOL za mrak na štandu! :lol:

    Urnebesna fotka :thumbup: , izgleda kao da želi trznuti Ranka iza leđa :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    elcielo wrote:
    ok, uopće ne kužim o čem pričaš, kakav photoshop i to, ali moram reći - fotka je urnebes :lol::lol::lol:

    taj pogled ispod obrva, direkt u kameru, ahaha

    a kad sam se već ulogirala (po n-ti put da ponovim - koja je tlaka ulogiravat se ovdje, ajajaj), da podijelim s vama i lijepe vijesti :)

    15.8. našoj maloj familiji pridružio se još jedan član, bebačica ivona.
    ovo pišem jednom rukom jer je ona k'o vreća krumpira prebačena preko drugog ramena, hehe :)
    Pozdrav Ivoni! :wave: :)
    Ana? Smo se mi upoznale? :)

    Photoshop stvari, ove iz Porcha, PJ and cats i photo bombing. Threadovi za popisat se. :D:mrgreen:
    Urnebesna fotka :thumbup: , izgleda kao da želi trznuti Ranka iza leđa :lol::lol:
    Haha, hvala! Znala sam da cete cijenit. :lol::lol:
    Evil Little Goat
  • _annie__annie_ Posts: 980
    elcielo wrote:
    a kad sam se već ulogirala (po n-ti put da ponovim - koja je tlaka ulogiravat se ovdje, ajajaj), da podijelim s vama i lijepe vijesti :)

    15.8. našoj maloj familiji pridružio se još jedan član, bebačica ivona.
    ovo pišem jednom rukom jer je ona k'o vreća krumpira prebačena preko drugog ramena, hehe :)

    Gordan: Čuo sam za Ivonu još na Peppersima, ali nisam htio smetat. Čestitke od svih nas Zagrepčana sa samoborskom adresom. :clap: :thumbup: :wave: Kad će PJ baby shower? :lol:

    @Ana riječka: Nisi baš morala od Eddieja napravit patuljka :lol: Inače, si ga dobro smjestila. Sjećam se jedne takve fotke iz davne mladosti kad sam se s ekipom slikao na moru. Kad smo razvili fotku odjednom je na njoj izronio neki tip kojeg se nitko ne sjeća da je prolazio pokraj nas dok smo se fotkali. Da, bilo je to doba bez digitalije i photoshopa. :mrgreen:
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    _annie_ wrote:
    @Ana riječka: Nisi baš morala od Eddieja napravit patuljka :lol: Inače, si ga dobro smjestila. Sjećam se jedne takve fotke iz davne mladosti kad sam se s ekipom slikao na moru. Kad smo razvili fotku odjednom je na njoj izronio neki tip kojeg se nitko ne sjeća da je prolazio pokraj nas dok smo se fotkali. Da, bilo je to doba bez digitalije i photoshopa. :mrgreen:
    Nije patuljak nego je tri metra iza. Perspektiva i to. :P :lol:
    Uf, doba bez digitalije, kao da je bilo prije 500 godina, jedva da se sjecam. :)
    Evil Little Goat
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hvala svima na čestitkama! :)

    @Ana2112:
    ne, nismo se još upoznale. nadam se prvom sljedećom prilikom :)

    @Gordan:
    PJ baby shower bude čim netko nabavi baby bodić s natpisom "i got shit" :mrgreen:
    baš moram pogledat ima li toga još u goodsima, hehe
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    elcielo wrote:
    @Ana2112:
    ne, nismo se još upoznale. nadam se prvom sljedećom prilikom :)
    :thumbup: :)
    elcielo wrote:
    @Gordan:
    PJ baby shower bude čim netko nabavi baby bodić s natpisom "i got shit" :mrgreen:
    baš moram pogledat ima li toga još u goodsima, hehe
    Ima, ja narucila prekjucer za bebača od prijateljice. :D
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:

    a kad sam se već ulogirala (po n-ti put da ponovim - koja je tlaka ulogiravat se ovdje, ajajaj), da podijelim s vama i lijepe vijesti :)

    15.8. našoj maloj familiji pridružio se još jedan član, bebačica ivona.
    ovo pišem jednom rukom jer je ona k'o vreća krumpira prebačena preko drugog ramena, hehe :)

    bravo! :)
    cestitarim! :wave:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ana2112 wrote:
    Totalno sam se navukla na ova photoshop govna iz Porcha. :lol::lol: Pa uletilo i ovo! Šiljo i Sid (koja je prelijena za obnovit clanstvo pa nemre postat :lol: ), jeste bili svjesni da smo ulovoli mladog Eda timetravelera na fotki u Milanu?? :shock: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

    http://i5.photobucket.com/albums/y171/emili051/599788_10150864894202896_426707227_n-1.jpg


    + LOL za mrak na štandu! :lol:

    ni ja ne znam kaj ima na porchu, ali ova fotka me sad trznula... ucinilo mi se da sam ga vidio krajickom oka, ali trazili smo metro stanicu pa me to dekoncentriralo i nisam ga potpuno registrirao :D

    bummer! :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    ni ja ne znam kaj ima na porchu, ali ova fotka me sad trznula... ucinilo mi se da sam ga vidio krajickom oka, ali trazili smo metro stanicu pa me to dekoncentriralo i nisam ga potpuno registrirao :D

    bummer! :mrgreen:
    Ali kako kako je moguce da ne znate za najepskiji thread ikad? viewtopic.php?f=4&t=121148 :fp: :mrgreen::mrgreen:
    Evil Little Goat
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ha, pa zato što čitam samo ovu temu.
    greška, vidim, sad sam se propisno naLOLala na photo bombs, a tek tebam proučiti svih 60 strana PJ i mačaka, ahaha :mrgreen:

    slobodno nabacite koji link na dobre teme za nas ljenguze i old farts koji tvrdoglavo čekiraju samo 5 stranica na cijelom internetu. 8-)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo, the world as we know it je dosao svome kraju:

    Pearl Jam
    Made In America Festival
    Philadelphia, PA
    Show
    Sept. 02, 2012
    Set List

    23. W.M.A/99 Problems-(Jay-Z) {With Jay-Z}

    :D:D:D

    Inace nemam nuzno volje traziti stvari po Youtubeu, ali ovo bum svakako potrazila...

    Edit: evo prvi video...dobro vam jutro ekipo u Domovini, dok ste vi spavali evo sto se dogadjalo
    http://telly.com/KXGIH?fb_landing=1#none

    Ako smijem primijetit, Ed se ritmicnije giba na tudje pjesme potpuno drugog zanra, nego na svoje :D
    No, naravno, nista jos nismo vidjeli, dok ne vidimo Stonca kak mu se nogica giba u ritmu, to je pravi test. ;)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jezuš kristuš!

    tko bi rek'o da bum ovo doživjela!

    stone je kriv, 100%! :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    čestitam ana :)

    tko je kome bio predgrupa? :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    e da, niko, da odgovorim za nasip.. u biti se tamo ekipa skupi samo kad je koncert na hipodromu.. metallica, rhcp.. i znao sam da će biti puno ljudi, ali opet sam se iznenadio.. što je najgore, ni ne vidi se na slici pola :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    elcielo wrote:
    ha, pa zato što čitam samo ovu temu.
    greška, vidim, sad sam se propisno naLOLala na photo bombs, a tek tebam proučiti svih 60 strana PJ i mačaka, ahaha :mrgreen:
    :thumbup: :mrgreen::mrgreen:
    pajo wrote:
    Iva: Ako smijem primijetit, Ed se ritmicnije giba na tudje pjesme potpuno drugog zanra, nego na svoje :D
    No, naravno, nista jos nismo vidjeli, dok ne vidimo Stonca kak mu se nogica giba u ritmu, to je pravi test. ;)
    :lol::lol::lol:
    Evil Little Goat
  • http://i159.photobucket.com/albums/t149 ... 012030.jpg

    Sinoć to jest skoro cijeli dan sam bio na iglama zbog ovog seta na vrhu slike.
    Poludio sam kad sam vidio kako dobar poster Ames i Klausen su izbacili za Philly.
    Morao sam angažirati pola Amerika da nabavim nešto.
    Na kraju mi je frend koji živi u Seattle spustio se ispod kuće iza ugla ušetao na Flatstock show poster convention i kupi 2 od 3. Super. Ali nisam znao da Klausen ima Ames-ov poster također :fp: :fp: :fp: :fp:
    I sad sam lud zbog propuštene prilike da nabavim cijeli set.
    Danas nastavljam potragu majlam i facebukiram na sve strane BK i Ames da provjerim je li koji ostao na stolu da vratim frenda nazad ali ništa od odgovora...što to mrzim.
    Reci nema i bog te veselio :twisted: :twisted:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    http://i159.photobucket.com/albums/t149/ninodu/Flatstock2012030.jpg

    Sinoć to jest skoro cijeli dan sam bio na iglama zbog ovog seta na vrhu slike.
    Poludio sam kad sam vidio kako dobar poster Ames i Klausen su izbacili za Philly.
    Morao sam angažirati pola Amerika da nabavim nešto.
    Na kraju mi je frend koji živi u Seattle spustio se ispod kuće iza ugla ušetao na Flatstock show poster convention i kupi 2 od 3. Super. Ali nisam znao da Klausen ima Ames-ov poster također :fp: :fp: :fp: :fp:
    I sad sam lud zbog propuštene prilike da nabavim cijeli set.
    Danas nastavljam potragu majlam i facebukiram na sve strane BK i Ames da provjerim je li koji ostao na stolu da vratim frenda nazad ali ništa od odgovora...što to mrzim.
    Reci nema i bog te veselio :twisted: :twisted:

    hajde bravo! :)

    ja sam jucer ujutro, sjedeci na wc-u i surfajuci :mrgreen: shvatio da sam propustio Klausenovu prodaju za pola sata... :oops:

    ali dobro, ima i vaznijih stvari... npr. Lino Pillows koje sam konacno i ja probao :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    Ana, cestitke i pozdrav maloj Ivoni! Uvijek je lijepo kad nasa pj zajednica dobije novog clana.

    Bio isto na rhcp, i u principu, bili su bas onako kako sam i o ecekivao, solidan koncert sa nekoliko fantasticnih hilighta i ponesto slabijih dijelova, ali sve u svemu dobrih 2 sata zabava.

    Nego, imate svi veliki pozdrav iz Seattlea! :) U gradu sam od cetvrtka, ali kako sam bio na konferenciji, tek jucer sam imao prilike prosvrljati okolo. Grad je FANTASTICAN! Jucer bio na space needle, Checkirao moores i crocodile cafe s liste :) jos easy street i showbox mozda :) bio u prvom starbucksu i likovi rekli da smo mi prvi iz hrvatske :) nekak sumnjam. Nazalost nisam naletio na nikog iz benda jos :) danas cemo checkirat Experience Music Project, cijela gradjevina sponzorirana od paul allena o povijesti muzike u seattlu.

    E da, na radiju sam dok smo vecerali cuo Porch, i izgleda da jos uvijek pustaju dosta muzike i grunge ere :)

    Pozdrav svima!
Sign In or Register to comment.