Pearl Jam in Zagreb!

1746747749751752860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    IS185060 wrote:
    Iako aktivno ne sudjelujem na forumima, nisam na FB niti na Twitteru ovdje se javljam jer zelim u svoje ime i u ime ostalih iz Splita pozdraviti cijelu PJ-HR ekipu koju smo upoznali ispred O2 Arene nakon BERLINA2.

    Izvrsni koncerti, ludilo set liste i iznad svega dobra energija…
    Ponosni smo na nasu (hrvatsku) zastavu koja je bila polozena preko zvucnika zadnjih dvadesetak minuta BERLINA1 (koju je poslije Mike ''pokupio'' jer je bila njemu poklonjena) i na zastavu predanu osobno Eddieu na BERLIN2 koncertu.

    Poseban pozdrav Silji, zahvaljujemo na pozdravima, nadamo se da ce biti jos trzalica.
    Poruka za gospara: M i supruga piju jutarnju kavu iz tvojih salica. :D

    Jos jednom pozdrav svima koje smo upoznali i onima koje cemo tek upoznati na koncertima koji dolaze….
    Uzivajte u ljetu i ako ste u blizini javite se. :wave:

    Ivana i ekipa iz Splita

    Bog Ivana,
    Ovo je dokaz da moramo raditi i nositi svoje PJ majice svaki put jer se tako upoznajemo i nalazimo svuda 8-)
    Baš je bilo super u Berlinu, super da ste naletili nakon koncerta da se upoznamo.
    Sad moraš navračati malo češće ovdje na čakule :corn:

    Pozdravi ostalu ekipu
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • zagizagi Posts: 414
    Next time Dimi you need to come at least for the drink on the boat :lol:
    is that how u call it this days at Croatian????Drink?? :mrgreen:

    :lol::lol::lol::lol: :fp:
    :lol::lol: you'll never know what you've missed :lol:
    :lol:
    Gay boat rocked! :D But the magic bus topped it ;)
    i wanna go on the magic bus! next time :D

    i ja bih na neki meet. dakle tko je zaduzen za osmisljavanje nekakve teleportacijske naprave? :think:
    prije RHCP? anyone?
    edit: mislim na meet, ne na teleportaciju :fp: :lol:
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    Next time Dimi you need to come at least for the drink on the boat :lol:
    is that how u call it this days at Croatian????Drink?? :mrgreen:

    :lol::lol::lol::lol: :fp:
    hehehehehhehehehehhehehhe
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    zagi wrote:
    Next time Dimi you need to come at least for the drink on the boat :lol:
    is that how u call it this days at Croatian????Drink?? :mrgreen:

    :lol::lol::lol::lol: :fp:
    :lol::lol: you'll never know what you've missed :lol:

    l:
    now you say that,and i think it better,i did miss something that gets better like old good wine 8-)
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • zagizagi Posts: 414
    Smijem se maloj MArtini (zagi) koja je toliko nabrijana bila nakon Berlina 1, a jos i vise nakon 2, da je htjela nastavit turneju (ah, znam taj osjecaj), i bas sam se staro osjetila. :D Mislim si, vidi ju, kao ja pred 5-6 godina :D Ali neka, njihovo vrijeme je doslo. Mi cemo rokat sad iza. Nema vise redova za mene, samo druzenja sa penzicima i pivica hahaha :D
    Pusa svima, bas sam sretna :)

    a ono go big or go home. berlin2 je bio "velik", a onda kuci. eh da je barem prag tek sljedio :( , no skandinavija je ipak preskupa za studenta. no ovo mi je skola, a drugi puta cu ... imati diplomu, i najjace od svega je da se ja sada ne radujem zavrsetku faksa, poslu i svemu sto dolazi, nego tome da cu ici na sto vise njihovih koncerata :roll: :roll: priorities much :fp: :lol:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    _annie_ wrote:
    Gordan: Ehej Splićani. :wave: Nadam se da ćemo se upoznati vrlo brzo, već sljedeće godine kad nas naši dečki počaste novom svjetskom turnejom kojom će promovirati novi album. :thumbup: U međuvremenu ćemo morati početi organizirati meetove tako da svima budu dostupni, u srcu Hrvatske. Recimo, na Plitvicama, uz vino i gitare. :lol: Tko je za? Ima li tko protiv? Nema. Ima suzdržanih? Nema. Jeste pozdravili pljeskom? :mrgreen::lol::clap:

    Ne kuzim kako uvijek imamo najbolju osobu kao precjednika?!? ;) a nije da se sad uvlacim zbog postera... :mrgreen:

    Nego, pozdrav svim splicanima i nasim curkama 1st goersicama! Cure moje, koji nadahnuti rivjui.... Totalno sam i ja to sve prosla a da vas utjesim - bude jos bolje i bolje... Jedini problemi su ti ovisnicki ali kad je takva ekipa oko tebe, barem znas da nisi totalno lud! ;) pusa svima
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    jurasica wrote:
    Nego, pozdrav svim splicanima i nasim curkama 1st goersicama! Cure moje, koji nadahnuti rivjui.... Totalno sam i ja to sve prosla a da vas utjesim - bude jos bolje i bolje... Jedini problemi su ti ovisnicki ali kad je takva ekipa oko tebe, barem znas da nisi totalno lud! ;) pusa svima
    :wave: :wave: Veselim se sljedecoj turneji i upznavanju ostatka ekipice!! :)
    Evil Little Goat
  • masnimasni Posts: 1,657
    i moja malenkost šalje pozdrave svim novim članovima ove sekte, a virginima pomalo zavidim jer nenadjebiv je taj osjećaj prve turneje.. ali kao što ostali kažu, najbolje tek dolazi.. mislim na diplome i to, jel :P

    neka nam u pulskoj areni ili ravelinu odsviraju akustični set (nešto kao benaroya) i možemo se svi skupa nakon toga pozdravit i ne vidit sto godina :D do tada ćemo svi zajedno turati i dalje s esprit vrećicama čekati u redovima ispred dvorane..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    neka nam u pulskoj areni ili ravelinu odsviraju akustični set (nešto kao benaroya) i možemo se svi skupa nakon toga pozdravit i ne vidit sto godina :D do tada ćemo svi zajedno turati i dalje s esprit vrećicama čekati u redovima ispred dvorane..

    kaj se mene tice, neka oni u pulskoj areni rokaju po Blood, RVM, Once, GSMF i slicnim stvarima.. :twisted:

    mah splicama! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    masni wrote:
    neka nam u pulskoj areni ili ravelinu odsviraju akustični set (nešto kao benaroya) i možemo se svi skupa nakon toga pozdravit i ne vidit sto godina :D do tada ćemo svi zajedno turati i dalje s esprit vrećicama čekati u redovima ispred dvorane..

    kaj se mene tice, neka oni u pulskoj areni rokaju po Blood, RVM, Once, GSMF i slicnim stvarima.. :twisted: :)

    Masni je ipak njezna dusica... ;)

    Nevrdles, ne bi ja izdrzala tak dugo da ne vidim moje fellow freakove!

    I'm gonna see my friends, gonna see my friends.... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • StereotypeStereotype Posts: 885
    Alo ekipa!
    Jos jednom hvala za čudovito majico - dobiva mnogo komplimenta ovdje u Sloveniji! ;)
    ..post-tour blues...
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • masnimasni Posts: 1,657
    siljo wrote:
    masni wrote:
    neka nam u pulskoj areni ili ravelinu odsviraju akustični set (nešto kao benaroya) i možemo se svi skupa nakon toga pozdravit i ne vidit sto godina :D do tada ćemo svi zajedno turati i dalje s esprit vrećicama čekati u redovima ispred dvorane..

    kaj se mene tice, neka oni u pulskoj areni rokaju po Blood, RVM, Once, GSMF i slicnim stvarima.. :twisted:

    mah splicama! :)

    pa šta misliš da bi bio samo jedan koncert? :D kad dođu, ne puštamo ih :)

    niko, ima kakvih novosti? :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:

    niko, ima kakvih novosti? :D

    Misliš na Mike-a...odradio poklon dostavu i to je to.
    Nisam htio više smetati, odradio sam rukovanje, slikavanje i pikove u vlaku, dobijem vijest što se radi i to je to. Imam dobru vezu :D

    Upravo sam rezervirao hotel za Amsterdam zadnja stvar koja mi je falila i sad čekanje do 24tog.
    Još sam dobio besplatnu kartu za koncert Glen Hansard-a 24 tog solo nastup, tako da ću tri večeri u Amsterdamu provesti na koncertima...not bad ;)
    Šteta samo što idem sam, što ne ide nitko od vas, pa će mi bit malo čudno...gdje su Hrvati ;):cry:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Stereotype wrote:
    Alo ekipa!
    Jos jednom hvala za čudovito majico - dobiva mnogo komplimenta ovdje u Sloveniji! ;)
    ..post-tour blues...

    Gordan: Pročitao sam tvoj izvještaj s turneje. Sjajno.
    http://community.pearljam.com/viewtopic.php?f=5&t=192567#p4514137
    Kad sam ga spojio s onime što su napisale Ana i Zagi, osjećao sam kao da sam bio u Berlinu, iako nisam. Sad nam samo ostaje čekati European Tour 2013 i nadati se da će se Hrvatska ili Slovenija opet ukazati na PJ mapi. Što košta da košta... :twisted: :mrgreen::D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:

    niko, ima kakvih novosti? :D

    Misliš na Mike-a...odradio poklon dostavu i to je to.
    Nisam htio više smetati, odradio sam rukovanje, slikavanje i pikove u vlaku, dobijem vijest što se radi i to je to. Imam dobru vezu :D

    Upravo sam rezervirao hotel za Amsterdam zadnja stvar koja mi je falila i sad čekanje do 24tog.
    Još sam dobio besplatnu kartu za koncert Glen Hansard-a 24 tog solo nastup, tako da ću tri večeri u Amsterdamu provesti na koncertima...not bad ;)
    Šteta samo što idem sam, što ne ide nitko od vas, pa će mi bit malo čudno...gdje su Hrvati ;):cry:

    Gordan: Povedeš mene? :lol: Eh, kad bih bar mogao krenuti za tobom. Baš me zanima kako ćeš provesti Eddijev solo - na nogama ili zavaljen u stolicu, koncentriran na svaki zvuk gitare, ukea ili nečeg trećeg čega će se uhvatiti. Jedva čekam izvještaj i paralelu PJ live vs. Eddie live.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Nekako se baš veselim koncertu u fotelji, na Hard Sun se dignemo na noge ako bude trebalo ;):lol::lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Kad je netko legenda onda je legenda ;)


    http://dubrovacki.hr/clanak/40628/gitar ... vljoj-ligi
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Kad je netko legenda onda je legenda ;)


    http://dubrovacki.hr/clanak/40628/gitar ... vljoj-ligi

    Gordan: Mikeeeeeeey \m/ Pitam se je li bio s Nikom u šopingu kad je kupovao kupaće ili mu je žena sašila jedne od brojnih zastava koje su mu (im) bile bačene na stage. :lol: Trebali su Mikea pozvat da zaigra za Puntiželu. :D Nikad veće njuške na Divljoj ligi.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Kad je netko legenda onda je legenda ;)


    http://dubrovacki.hr/clanak/40628/gitar ... vljoj-ligi

    Niko, wtf je taj dubrovacki roker... Zaleti se i gurni ga u more a Majka uzmi doma.... A mudante su mu prave!!!! ;) m on je vec tak i tak poluhrvat!
    ;)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jedan :lol: za kupaće

    i

    još jedan za gordanov komentar o zastavi :lol:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Kad je netko legenda onda je legenda ;)


    http://dubrovacki.hr/clanak/40628/gitar ... vljoj-ligi

    auch! :D

    kladim se da je iz nekog džepa na kupacima izvadio trzalice i podijelio ekipi :mrgreen:

    proslijedio sam clanak dalje da vide da s nama nema zajebancije... na koncertu u HR ce vrijediti naši brojevi u 10c redu :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ček siljo, sad čitam na bugsima da je i ed u HR?

    zar stvarno?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    ček siljo, sad čitam na bugsima da je i ed u HR?

    zar stvarno?

    navodno je viđen u Splitu... nije li to netko ovdje napisao? ili možda Mirej na FB?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ovdje sigurno nije, a FB ne pratim.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    I ja sam cula da je Ed u Splitu, Mirej kazala da su joj dojavili. Bo.

    Ali Majk nam je tu, tj. tamo kod naseg legende gospara :D
    Super je u gacama na kvadratice :D Legenda!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Kad je netko legenda onda je legenda ;)


    http://dubrovacki.hr/clanak/40628/gitar ... vljoj-ligi

    Gordan: Mikeeeeeeey \m/ Pitam se je li bio s Nikom u šopingu kad je kupovao kupaće ili mu je žena sašila jedne od brojnih zastava koje su mu (im) bile bačene na stage. :lol: Trebali su Mikea pozvat da zaigra za Puntiželu. :D Nikad veće njuške na Divljoj ligi.


    :lol::lol::lol::lol:
    Što jest jest...nikad veće njuške na Divljoj Ligi ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    [quote="jurasica"
    Niko, wtf je taj dubrovacki roker... Zaleti se i gurni ga u more a Majka uzmi doma.... A mudante su mu prave!!!! ;) m on je vec tak i tak poluhrvat!
    ;)[/quote]

    Ne poznam lika osobno ali bend Gruhak je zakon i sviraju PJ covere tako da pohvale u svakom slućaju ;)
    A danas sam se povezao sa tim rokerom na fejsu...sad bar znam da nisam jedini PJ fan u ovom Gradu ;):lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    A što se tiće Ed-a i Splita ima bi da je trač istiniti...e sad pokušat ću doznati nešto više...on mi ne bio smio šetat Stradunom (ako produži južnije javit se svom prijateju jel ) a da ja za to ne znam :nono:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    A što se tiće Ed-a i Splita ima bi da je trač istiniti...e sad pokušat ću doznati nešto više...on mi ne bio smio šetat Stradunom (ako produži južnije javit se svom prijateju jel ) a da ja za to ne znam :nono:

    Gordan: Evo još jednog dokaza da je izreka "što južnije, to tužnije" potpuno bezvezna. :D Što bih ja dao da sam mogao bit s Mikeom i gledat Divlju ligu, a onda još pripremit crveni tepih za Edov dolazak. Hmm, iako bi u mom redoslijedu, zapravo, bilo obrnuto. :lol: Ništa protiv Divlje lige. :mrgreen: Nije valjda netko Edu prodao foru da se u Hrvatskoj dobro surfa. :lol: Možda se čovjek prebacio na kite ili paragliding. :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Kad smo već kod Ed-a i surfanja...jučer ja sa Markom na kupanju i iznajmim pedaling board (ili kako se već zove) ko idem ja probati neš ti stajati malo na dasci na nogama bez valova, što to Ed izvodi u ćemu je fazon....ej ubio sam se ko ..... 12 puta od 14 pokušaja i umiro od smijeha svaki put :lol: :fp:
    Svaka čast Ed-u sad ga još više poštujem ;):lol:

    Ako ga sretnem pitat ću ga u ćemu je kvaka da mi pokaže :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.