Pearl Jam in Zagreb!

1744745747749750860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Low Light (pajo je sigurno bio sretan ;) )
    Red Mosquito
    It's OK (najbolji tag)
    Leatherman (skinuli ga iz Berlina maderfaker)
    Breath (niiiiice)
    Mankind (da i Stone malo zapjeva ;) )
    Smile (top 5 na mojoj set listi )
    Mother (najdraži novi cover)

    Jako dobra set lista, poster je genijalan ovdje možete pročitati malo o njemu...zanimljivo
    http://chucksperry.net/

    Još jedan i onda gotovo :cry:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    edited July 2012
    Gordan: Dakle, koliko ovi Norvežani mogu piva popit, i valjda su svi prošli oko, ispred ili kroz nas. Sid je bila naša predstavnica u prednjici, a mi smo držali pozadinu. Prva nam je misija bila dovesti Grudice i Vedrana na floor, jer su imali ulaznice na tribini, na totalno šugavim pozicijama. Misija uspješno obavljena. Onda smo otkrili da punoljetan čovjek smije popit samo jedno pivo u dvorani. Sudeći po broju teturavih Norvežana, uspješno su se u tom poslu pokazali Balkancima i zaobišli zakon. Onda smo doznali da Ed ima problema s grlom i da će mu više morati drugi pomagati. Lukavo je to izveo prije Mankinda. ;) * Na tribinama - kazalište. Oko nas, pokoji pravi fan, ostali - kazalište. Set lista odlična, za prste polizat s nekoliko highlights:
    - sjajna "hrapava" verzija Mother
    - It's OK se vodi kao tag, a Eddie ju je cijelu otpjevao
    - Smile za dvoje djece za koje je Ed ustvrdio da nemaju zajedno više od 22 godine, pohvalio roditelje za dobar ukus :mrgreen: i poslije im darovao svoju usnu harmoniku
    - Breath, Green Disease, Mankind kao rarities, odličan Immortality.
    Ipak, meni je zasad Stockholm ispred Osla na listi, no nadam se da će Copenhagen uvjerljivo zasjesti na prvo mjesto. Samo da se Ed oporavio od grlobolje. Nije se čulo u pjevanju koliko u govoru, pa je manje pričao, a više pjevao. Toliko zasad. Valja na par sati i ubit oko. Inače, oči nismo kupili. Nije nam se svidio poster, kao što se svidio Niki i Masnom. Bilo bi dobro da u Copenhagenu ubodemo jedan.
    * EDIT: Zapravo je rekao za glasnice prije Small Towna, ali je dobra zeka bila i prije Mankinda.
    Post edited by _annie_ on
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    pitanje za skandinavce, jel bilo u STO i OSL merch standa vani prije koncerta? to im je dobra fora ove godine...

    sutra bi obavio poster ranije ako bude fin :corn:

    Gordan: Ništa od toga u Skandinaviji. Barem u Stockholmu i Oslu toga nije bilo. Možda u Copenhagenu bude.

    Btw. navodno je bilo zabranjeno stajanje na tribinama :o
    http://www.6000footdrop.com/6000-foot-d ... prize.html
  • masnimasni Posts: 1,657
    fino fino.. kakva god set lista bila, uvijek je publika ta koja diže koncert na razinu više, a kako izgleda da je ovaj put izostao taj touch, odmah mi je dojam nakon što sam pročitao rečenicu o kazalištu malo spao.. al isto tako sam siguran da vama to u dvorani nije ni najmanje pokvarilo doživljaj.. još jedan :)

    e da, i iako nije bio opener, pogodio sam severed hand :D

    u kopenhagenu glasam za love boat captain :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ekipica, to je to za mene ovaj tour. Danas idem doma, sretna i zadovoljna nakon 5 koncerata. Jucer prekrasan finale za mene, super setlista, energija,venue, sve. Pisat cu kad dodjem doma i malo dodjem k sebi. Ali samo jedno moram rec. PJ je zbilja najbolji band na svijetu sa najboljim fanovima/frikovima i ne bih sve to mijenjala za nikakve pare ovog svijeta. Jako sam sretna i sve vas volim. :) awic :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Živjela nam Sid :clap::clap:
    Sad kad krene PTD ili ti ga post tour depretion ;) neće biti lako :?

    Malo me čudi to za Norvežane, za publiku da nisu bili nabrijani, mislio sam da je to zemlja metalaca i rokera :? i još PJ nije tamo svirao 100g...čudno, bio bi se kladio da će biti ludo u dvorani.
    I oblik dvorane je sad kad sam vidio slike je malo ne prirodan za koncerte IMO :?

    Gordane/Anica nadam se da će te večeras kupiti poster jer nijedan od 5 je ravno katastrofi :fp:
    Što bi radio neki super cool poster ili super cool opener??? ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274

    Gordane/Anica nadam se da će te večeras kupiti poster jer nijedan od 5 je ravno katastrofi :fp:
    Što bi radio neki super cool poster ili super cool opener??? ;)

    Nešto mi govori da ni ovaj neće te kupiti :fp:
    http://forum.expressobeans.com/download ... p?id=38268
    Možda je bolje neki cool opener ili Tom Petty večeras da vrati uslugu Ed-u ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    :fp:

    Gordane/Anica nadam se da će te večeras kupiti poster jer nijedan od 5 je ravno katastrofi :fp:
    Što bi radio neki super cool poster ili super cool opener??? ;)

    Nešto mi govori da ni ovaj neće te kupiti :fp:
    http://forum.expressobeans.com/download ... p?id=38268
    Možda je bolje neki cool opener ili Tom Petty večeras da vrati uslugu Ed-u ;)


    Uf, prejeben poster!!! Jel netko od vas, svetih predstavnika, mozda kupio 2 komada?!? ;) uglavnom, da malo rezimiram, misljenja sam da je ovo, by faaaaar, bila najbolja i najenergicnija turneja... Ne znam sta rec?! Svaki koncert je bio toliko poseban i tako nabijen pozitivom sto se vidjelo na i osjetilo sa stejdza da im stvarno treba dati Nobela! I jos bih htjela dodati da mi je cast da vas sve poznajem i da vas mogu nazvati prijateljima, a opet, da li bi to bilo bas tako da ne postoji taj sveti band?!? Pusa svima! :D :fp:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ok, ukratko:

    cuo po prvi put Push Me, Pull Me... Cropduster... Glorified G... sa zadnjom sam zaokruzio cijeli VS :-)

    Stone mi je potpisao kartu prije koncerta.. slikao sam se s njim.. fotka nije bas nesto usspjela... frend je waaaay prekasno okinuo... vidi se moja ruka i stonova noga... to nije ok, jelda? :mrgreen:

    svirali i LBC, Crazy Mary, Footsteps, Unthought Known <3

    kad sve zaokruzim, bila mi je lijepa turneja... sve 5.. dobio i vise nego sto sam mislio :-)

    stao na PJ24, jedan iza Sid i Nike...

    post tour blues sluzbeno pocinje - SAD!

    :wave:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    e da, PushMePullMe mi je legla k'o budali samar... <3 \m/
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Znate onaj osjećaj kad ste prazni, a puni. Ono, baterije su prazne, a memorija puna. Nikad mokriji nisam dočekao kraj koncerta. Praktično sam se utapao u vlastitom znoju i bio na rubu dehidracije. Sad bih sve opet ponovio. Malo je do dvorane u kojoj ventilacija nije baš najbolje radila. Danas sam prvi put čuo Cropdustera, Push Me Pull Me i LBC. Za mene najbolji od sva tri Skandinavska koncerta. Ljudi pisao bih dalje, ali glava mi pada sama od sebe.
    Pio sam Edovo vino.Za kraj, da ne zaboravim. Iva i Mario odlaze opet u Australiju i u četvrtak će bit kod nas na meetupu. Tko ih želi vidjeti, pozvan je kod nas u Samobor. Detalje ćemo još razraditi.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Sad samo čekamo tomu da nam izađe sa statistikom turneje da i službeno okončamo ova 3 tjedna :)

    mogu samo nadodati da sam happy što nitko nije strgao pojedine dijelove tijela, dehidrirao ili propustio koji koncert.. odlično odlično..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    Sad samo čekamo tomu da nam izađe sa statistikom turneje da i službeno okončamo ova 3 tjedna :)

    mogu samo nadodati da sam happy što nitko nije strgao pojedine dijelove tijela, dehidrirao ili propustio koji koncert.. odlično odlično..

    Gordan: Ne znam hoće li Tomo ići u detalje, ali evo brzinske statistike:
    Odsvirali su ukupno 118 različitih stvari, od toga 93 svoje i 25 covera. Za ostalo ćete malo pričekati. :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja sam se bacio na posao još sinoć, danas sam samo dopunio s copenhagenom :)

    mrvicu su drugačiji podaci, ali ovako nekako ide.. pa krenimo redom jer ima dosta..

    13 koncerata, 107 različite stvari, ukupno 349 komada, prosječno 27,85 po koncertu :)
    Kako sam bio na "duplom koncertu" baš me zanimalo ponavljanje pjesama na tim koncertima, pa su tako u Manchesteru od 52 ponovili 4 stvari, u dva Amsterdamska koncerta 2 od 55, te u Berlinu 6 od 55.. bemti miša..

    Niti jedna stvar nije odsvirana na svih 13 koncerata.. po 12 imaju Alive (nije sviran na Amsterdam 1), Corduroy (Manchester 2), Even Flow i Just Breathe(obje nisu na Amsterdam 2)..

    S druge strane, 39 stvari odsvirano je samo jednom, a ako uzmemo samo te "po jednom odsvirane", najbolje su prošli Amsterdam 2 sa 7 unikata, a slijedi Berlin 1 sa 6 komada..

    Što se tiče raspodjele pjesama po albumima, ona je slijedeća:
    Ten je odsviran cijeli 11/11
    Yield 12/13
    Vs 11/12
    No Code 10/13
    Backspacer 7/11
    Vitalogy 8/14
    Pearl Jam 7/13
    Riot Act 6/15
    Binaural 5/13
    Ostalih pjesama (sa singlova, kompilacija, svega ostaloga) 14
    Covera 16..

    Od ukupnih 349 odsviranih pjesama, raspodjela po albumima je bila:
    Ten 68 pjesama (19,48%)
    Backspacer 46 (13,18%)
    Vs 38 (10,89%)
    Vitalogy i Yield po 36 (10,32%)
    Coveri 34 (9,74%)
    Ostale 32 (9,17%)
    No Code 22 (6,30%)
    Pearl Jam 20 (5,73%)
    Riot Act 11 (3,15%)
    Binaural 6 (1,72%)

    I bilo je 8 različitih openera :)

    Cijelu tablicu ću popodne staviti na google drive i proslijediti jer mi na poslu ne daju :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    Sad samo čekamo tomu da nam izađe sa statistikom turneje da i službeno okončamo ova 3 tjedna :)

    mogu samo nadodati da sam happy što nitko nije strgao pojedine dijelove tijela, dehidrirao ili propustio koji koncert.. odlično odlično..

    Dok Tomo strajka, imas topic u given to fly "euro 2012 stats"... Nije ko tomina ali dok cekamo... ;) vidimo se kod gabrovaca?!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Uf baš vam zavidim ;) jao da mi je bio još koji koncert, a znat ću bolje za drugi put. :D

    Al sam skužila da jesam ispuhana i da me lupa malo valjda sad postkoncertna depra...još su mi dojmovi aaaaaa
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Povratili se doma, po formuli "s turneje na posao". :mrgreen: Glas mi je još uvijek hrapav, još sam pod jučerašnjim dojmom, tako da mi ni statistika nije neka. Masni, svaka čast. Dostojno si zamijenio Sniha nezamjenjivog, iako PJ stat tracker daje malo drugačije rezultate. Sve se da provjeriti, pa evo nekoliko screenshots:
    pjstatst.th.png
    pjstats.th.png
    pjstat.th.png

    Jučer zaboravih reći i da sam se s jednom Australkom pograbio za majice koje su roadies dijelili nakon koncerta. Uhvatila ona, uhvatio ja. Vuče ona, vučem ja. I u navlačenju skužim da je malo predebelo to što držimo za jednu majicu. Kažem joj: "Pusti, dvije su". Neće ona. Dvije su, kažem ti. Onda je shvatila da neću pobjeći s ulovom, ako pusti. I bile su dvije. Tako je Klara zaradila Star Anna majicu. :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Znao sam da sam nešto zaboravio. Starost, što ćete. :D Meetup detalji: vrijeme još uvijek otvoreno, ali neće biti prije 18 h. Tko treba prijevoz, nek' se javi. Mislim da ćemo i Anica i ja bit u Zagrebu s autima, tako da možemo pokupit do 7 ljudi. Vidimo se!
  • masnimasni Posts: 1,657
    moguce da se razlikuje mrvicu jer ja nisam tagove kao Its OK, Save it for Later, Little Wing brojao pod posebne pjesme, a negdje su u set listama navedeni tako.. I Rain koji su odradili na Isle of Wight.. sve u svemu, svirali su jako raznovrsno, sa svih albuma, nove covere, stare, baš svega je bilo..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Bravo ekipa sviđa mi se što se brojite i slažete sa statistikama...uvijek zanimljive ;)

    Nemam Iphone pa moram brojat na papiru...old style ;)
    Ja sam u ova tri koncerta Prag, i dva Berlina imao mali ali vrlo slatki ulov i ne bi ga mjenjao za ništa.
    Napokon zatvorio TEN :D
    ukratko:
    Čuo prvi put 4 stvari:
    Of The Girl
    Push Me, Pull Me
    The End
    Oceans

    novi cover
    Mother
    i napokon najbolji tag
    It's OK

    Da bi zatvorio sve albume fali mi 16 pjesama neračunajući Stupid Mop ili Pry To, Red Dot i sl. kerefeke ;)
    Najgore mi stoji Riot Act, fali mi 6 pjesama sa tog albuma :cry:
    No Code - 1
    Yeild - 1
    Vitalogy - 2
    Binaural - 3
    Backspacer - 3 (ne mogu vjerovati da su u Berlinu skinuli GSMF sa liste :fp: :twisted:
    plus
    11 pjesama sa Lost Dogs

    Dogodine će trebat već hvatat novi album ispočetka...najbolje je bilo u Torinu 2006 gdje su odsvirali cijeli Avocado u komadu...sječam se da mi je onda to bilo malo čudno ali sad bi potpisao svaki takvi koncert...baš je fora da čuješ kako cijeli album zvuči.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    Even Flow i Just Breathe(obje nisu na Amsterdam 2)..

    To mora da je bio odličan koncert bez Just Breathe :lol::lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    ej zaboravio sam još nešto javit

    Dobio sam provjerenu informaciju da Mike dolazi u Dbk, familija je već tu nekoliko dana u jednom hotelu, inaće njihov assistent je iz Dubrovnika, točnije Konavala ;)

    E sad...što radit...što mi je radit?????? :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ha, pa ništa, pustit čovjeka da odmara. :mrgreen:

    btw, pitanjce za sutra:

    hoće li itko voditi svoj podmladak?
    klara je na moru, ako se dobro sjećam...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    ej zaboravio sam još nešto javit

    Dobio sam provjerenu informaciju da Mike dolazi u Dbk, familija je već tu nekoliko dana u jednom hotelu, inaće njihov assistent je iz Dubrovnika, točnije Konavala ;)

    E sad...što radit...što mi je radit?????? :?
    Gordan: Stavi zastave u izlog trgovine i sigurno će ti naletit. :D Ili mu na recepciji sa slikom ispred vlaka ostavi pozivnicu da ti dođe u trgovinu. ;)

    @elcielo: Klara je doma, u pauzi između dva mora. Već me žicala da bude konobarica na meetu. :lol:
  • masnimasni Posts: 1,657
    ako netko želi detaljnu tablicu, link je tu :)
    https://dl.dropbox.com/u/34915649/PJ2012.xlsx

    jedna tura po italiji s novim albumom bi sasvim fino legla dogodine, to sigurno :)

    @Niko: mislim da bih rađe čuo 2 puta just breathe nego last kiss koji smo dobili, a onda opet, nismo se bunili :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    kakav kraj turneje! let frankfurt-zagreb kao po najgorem makadamu.. uletili u neku oluju, munje i gromovi, treskavica i skakanje... znam dosta "iznutra" o letenju, ali usr'o sam se k'o grlica :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

    rokenrol! \m/ :D

    samoborci, javim sutra da li dolazim, znat cu do 19h...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    kakav kraj turneje! let frankfurt-zagreb kao po najgorem makadamu.. uletili u neku oluju, munje i gromovi, treskavica i skakanje... znam dosta "iznutra" o letenju, ali usr'o sam se k'o grlica :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

    rokenrol! \m/ :D
    Uuu, takav je bio moj iz Berlina za Stockholm. Prvo smo sjedili u avionu dva i pol sata jer je vani bio smak svijeta s munjama, gromovima, poplavama i slicnim. A kad smo krenuli toliko smo se drmusali da su stjuardese cijeli put presjedile zavezane (da, zavezane :D ).
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Ekipa, evo i izvjestaja jedne od PJ virgins. :D

    Trebalo mi je par dana da se vratim u relativno normalno stanje, da se dojmovi bar malo slegnu... Zadnjih dana sam si sva neka cudna, ne mogu uopce slozit normalne recenice i izrazit sta mi se sve izdesavalo u glavi na i oko koncerata...
    pajo wrote:
    Jako mi se svidja sve skupa sto se desava oko benda u zadnje vrijeme. Od komunikacije sa fanovima preko radija, chata itd do koristenja svih mogucih drustvenih mreza za postanje fotki, novog web sitea, odlicnog mercha, novosti u prodaji fan club karata...ne znam da li me samo pere pre-tour excitement, ali cini mi se da su momci opet pronasli neki zanos, sto se vidi i po tome kako gustaju u koncertima i bolesnim setlistama koje sviraju, i da nas ceka jos puno godina blesavih osmijeha na licu :mrgreen::D
    Mislim, debil Mike je sjeo na vlak s fanovima i kaj je najgore, vjerojatno mu to i nije bila prevelika tlaka...iako brijem da je mozda samo dosao po salicu prasac :lol:
    Tocno to, slazem se sa svakom rijeci.
    Slusam PJ podosta vremena i ne treba uopce spominjat koliko volim njihovu glazbu i kakav utjecaj ona ima na moj zivot. Bilo je prejebeno uzivo cut sve stvari, posebno sam se izodusevljavala na Wishlist, State Of Love And Trust, Garden, Immortality, Amongst The Waves... Divljanje na Do The Evolution, pa onda ono kad 20ak tisuća glasova šapće Just Breathe... Ne mogu uopce razmisljat o time bez da se jezim. :)

    Ali, čudim se čudom, nisu pjesme ono sto me najvise odusevilo, nego nekakva ljudskost oko cijele te PJ price. Jednostavno ne mogu vjerovat kakva atmosfera vlada na tim turnejama. Decki su nevjerojatni, njihova međusobna komunikacija, komunikacija s ljudima, njihova briga za ljude, ogromno međusobno poštivanje... «tri koraka unazad», «pazite jedni na druge», «kad budete slusali bootove trebali bi vidit ovo sto ja sad vidim <3, ocean ljudi»... prica o Mirelli... druzenje u vlaku... mislim da ne postoji takav bend na svijetu.
    Nevjerojatan mi je i nacin na koji se ljudi ponasaju jedni prema drugima, kao jedna velika obitelj... henganje u onim torovima, druzenje, dijeljenje hrane i vode... viđanje istih faca po aerodromima i kolodvorima...
    Vi hrvatski PJ ljudi ste jedna posebna prica...ljudi koje vidis po prvi put u zivotu, a osjecas se tak nekak blisko. :)

    Osim toga bilo mi je fascinantno vidjeti kako PJ decki uzivaju u svakoj sekundi toga sto rade. Bilo je fascinantno gledati im izraz lica. Mike je totalna fakin legenda. :D A Ed, njegovo lice je na momente bilo isto onakvo kakvo je bilo na pinkpopu 92., djecarac koji zatvori oci, duboko udahne, pogleda naokolo i ne moze vjerovat sta vidi i sta cuje, savoring every moment... Kad je doletio s kosarkaskom loptom...i to je bio flešbek u rane devedesete, to su jos uvijek oni isti decki koji ni nakon dvadeset i kusur godina ne mogu vjerovat da im se to desava. <3
    shela wrote:
    ja bas jucer opet frendici pokusala pojasniti cijelu pricu, rekla je da kuzi al na faci joj se vidlo "ok, ovi su pukli" :fp: ;)
    Da. I ja sama si to ponekad pomislim, kao npr. neki dan kad sam u real timeu pratila setlistu od Osla. Zaražena, smrtno. :fp: :D

    Ne znam, imam osjecaj da bi mogla napisat referat od 10 stranica i da i dalje ne bi rekla ni pola onoga sta mi je u glavi. Srecom vi me rzumijete pa ni ne moram. :)

    U svakom slucaju drago mi je da sam vas upoznala. I Pajo hvala na iskaznici!! :)
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Da, zaboravih jos napisat da je Berlin bio famozan, al Stockholm jos 10 puta bolji. Ludjastvo u prvim redovima, decki nemoguce dobre volje, svirka od kojih 2 ure i 50ak min, s tim da je zadnjih uru vremena Ed provodio jednako vremena pjevajući i komunicirajuci s prvim redovima. :D Mislila sam da cu poginut na Even Flow i Keep On Rockin :D Hrvatska i Slovenska zastava na sejđu i Edu u ustima XD Ispunjena Barbarina zelja za Love Reign O'er Me predana deckima u ruke u Berlinu... Nemam rijeci. Nemam. :)

    EDIT: Jedan od <3 trenutaka :) --> http://www.flickr.com/photos/59794835@N ... 0485034620
    Evil Little Goat
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    I ja bi na meet up...baš nije fora što sam ovako daleko :cry:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.