Pearl Jam in Zagreb!

1748749751753754860

Comments

  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    siljo wrote:
    cekaj, sarao ti je po posterima!?! pa jel on normalan!?! :nono: :mrgreen:

    cijela prica je super, ali cinjenica da si se sjetio uzeti postere sa sobom je vrhunac! :D:clap:

    Imao sam malo vremena da se pripremim...otvorio sam ladicu i počeo preslagivati...nije mi bilo lako odabrati :lol:
    Za ovaj prvi sam bio siguran...ipak je to Mike na posteru ;)

    P7205957.jpg
    P7205958.jpg

    Došao je konobar poviriti što to radimo i Mike mu je rekao da on tako izgleda iznutra kad ga otvoriš LOL ;)
    :thumbup: :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    PJ 20 Hampton
    ovaj sam uzeo opet radi Mike na posteru...pa možda skupim i ostale jednog dana :ugeek: :lol:
    Fora ovdje je bila što se nije mogao sjetiti tko je on na slici, čak je to i napisao :?

    P7205959.jpg
    P7205961.jpg
    P7205960.jpg

    na kraju smo ipak odgonetnuli tko je Mike :lol::lol: :fp:
    :lol::lol::lol:
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Mikeposters.jpg

    Rakao bi Ranko; vidi ga kako šara po mojim posterima ;) :fp:

    Gordan: Čekaj malo, pa Mike je ljevoruk! :shock: To fino objašnjava njegovu genijalnost. Jao čovječe, kakve ti je poruke napisao. 25 and counting :D A ima bit da je i Ivi bilo drago kad ju je spomenuo. Sad možeš kud hoćeš :lol:
    Jesi li ga pitao zašto nikad nisu svirali Strangest Tribe? :mrgreen: Daj nam još koji detalj kad ti se pamet vrati :D
  • killroykillroy Posts: 739
    Wow, Niko :D

    Nisam mogo vjerovat kad sam procitao. Ova turneja je stvarno nevjerojatna! Jos malo pa ce pocet radit koncerte samo za fanove iz hrvatske :)

    Bas sam se zacudio da je Mike ljevak. Kolko mi se cini, gitaru svira kao desnjak. Mada, ak zna svirat iza ledja, onda mu sviranje desnom ne predstavlja neki problem :)

    Wow, Mike je car. Jedva cekam da cujem sta ce to bit u posti :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ajme Niko, care! Ti i Majk ste carevi nad carevima i ja vam se klanjam! Smjeskam se dok citam tvoje postove i gledam fotke. Stvarno prekrasno i to jos dokazuje kako je nas bend zbilja naj :)
    Mike je ljevak...zanimljivo. A giratu svira desnom. :) Multitalent.
    Super super super!!!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    eh niko, osim što je ekipa već napisala najvažnije - da si to stvarno zaslužio, imam potrebu ovo postati... svi ih znamo, ali podsjetimo se...

    Love boat captain
    Take the reigns and steer us towards the clear,... here.
    It's already been sung, but it can't be said enough.
    All you need is love

    Is this just another phase? Earthquakes making waves,...
    Trying to shake the cancer off? Stupid human beings,...
    Once you hold the hand of love,.. it's all surmountable.

    Hold me, and make it the truth,...
    That when all is lost there will be you,...
    Cause to the universe I don't mean a thing
    And there's just one word I stil believe
    And it's

    It's an art to live with pain,... mix the light into grey,..
    Lost 9 friends we'll never know,.. 2 years ago today
    And if our lives became too long, would it add to our regret?

    And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,...
    The wisdom that the old can't give away
    Hey,...
    Constant recoil...
    Sometimes life
    Don't leave you alone.

    Hold me, and make it the truth,...
    That when all is lost there will be you.
    Cause to the universe I don't mean a thing
    And there's just one word that I still believe and it's
    Love,... love. love. love. love.

    Love boat captain
    Take the reigns,.. steer us towards the clear.
    I know it's already been sung,... can't be said enough.
    Love is all you need,.. all you need is love,..
    Love,.. love,...
    Love.


    Niko, mi te svi volimo, a sad te i Mike voli! :):):)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    uglavnom, ovi pobjegli natrag u AU a nisu se ni pozdravili, ali dobro, javit će se valjda... :) eto, mi bili u IT na bon iver koncertu - bilo jako lijepo! masni nas je dobro pripremio... odlična zabava u autu i izvan njega i urlačina iz petnih žila na povratku kući (vrtio se seattle 2 iz 2009.)... ah, što reć osim - I miss my friends! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    :oops: :oops: :oops:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:

    I btw. hoce netko s nama podijeliti pricu o gay boatu? :mrgreen:

    Nije bilo nikakvih skandaloznih izlazaka iz ormara :lol::lol::lol:
    Dimi je nešto koketirao sa curama na njegov način ;) zezao se i onda smo mi muška ekipa ispala gay posada na brodu...tako nekako.
    Nije mogao vjerovati da svi spavamo na brodu :fp: ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Nije bilo nikakvih skandaloznih izlazaka iz ormara :lol::lol::lol:
    Dimi je nešto koketirao sa curama na njegov način ;) zezao se i onda smo mi muška ekipa ispala gay posada na brodu...tako nekako.
    Nije mogao vjerovati da svi spavamo na brodu :fp: ;)
    aaaa, to me podsjetilo na jednu kavu neki dan, kad je teta od svojih 40-ak pricala o svom tati, starom sarmeru od 80+, pa su joj kolegice tu i tamo znale reci da ga dovede na posao jer se uz njega ponovno osjecaju kao zene :)
    Tako i dimitris, old school sarmer :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    e da zaboravio sam reći da je Mike maručio, to jest traži da nabavi tamburicu, ručni rad pa ako znate nekoga javite ;):lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    e da zaboravio sam reći da je Mike maručio, to jest traži da nabavi tamburicu, ručni rad pa ako znate nekoga javite ;):lol:
    :o Sta mu nisi neku mandolinu nasao? :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    e da zaboravio sam reći da je Mike maručio, to jest traži da nabavi tamburicu, ručni rad pa ako znate nekoga javite ;):lol:
    Iva: ajme pa to je strasno! Jedva smo prezivjeli kad je Ed nasao ukulele (i nekako presutno svi glumimo da Kukulele album ne postoji), ali Mike na tamburici bi me dotukao! :fp: :lol: Otkud mu ta ideja?!?

    Nego, kako veli Ana J., nakon "kraceg" putovanja kroz vrijeme (krenes u petak u 19:00, stignes u nedjelju u 7:00, dakle za 36 sati, a putovao si "samo" 28 sati), evo nas nazad na nasem novom kontinentu. Trebat ce nekoliko tjedana da nam se smire dojmovi od tri tjedna provedena u Europi, na nasu veliku srecu dobar dio vremena i s vama...zasad smo jos uvijek u "misli stizu kao leptirici" fazi, zbunjeni i pomalo preplavljeni... Stoga cemo trenutno samo reci da nam je bilo predivno, kao i uvijek! Nastavak dojmova kasnije...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    e da zaboravio sam reći da je Mike maručio, to jest traži da nabavi tamburicu, ručni rad pa ako znate nekoga javite ;):lol:
    :o Sta mu nisi neku mandolinu nasao? :D

    Da ustvari mandolinu je tražio...krivo sam se izrazio :oops:
    Ovaj moj frend Maro sad traži neku vezu tu u Konavlima, ima neki tip koji to radi pa ćemo vidjeti.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Baš sam s guštom sve ovo pročitao i veselio se kao da sam ja bio tamo :)

    mislim da je sad koncert u RH poprilično siguran, ako ne ovdje zbog te skupoće angažmana, onda barem u ovom dijelu europe na idućem touru..

    ed studira cijelu zemlju i sastavlja setliste? zato su zagreb otvorili sa severed hand :D

    i mislim da bismo morali složiti jedan dokumentić s pitanjima za ovakve slučajeve.. pa neće biti zaboravljanja i "joooj šta sam ga još mogao pitati".. fino svatko 2-3 pitanjca, sve na papir, pa kad se sretne uživo nekoga kod nas na moru, fino isprintat i nek napiše odgovore :)

    sad niko kad dobiješ u pošti 435 trzalica, stavljam dibs na jednu :)

    i da, ja sam isto ljevak (i noga i ruka), pa nabadam gitaru s desnom.. nema to puno veze, jednostavno kako prvo uzmeš gitaru, tako učiš.. veći je zajeb vidjeti nekoga tko je dešnjak pa svira gitaru s lijevom.. ima i takvih luđaka :P
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:

    sad niko kad dobiješ u pošti 435 trzalica, stavljam dibs na jednu :)

    Može, neka stavi 435 trzalica u PJ20 ruksak koji mi fali :lol::lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    e da zaboravio sam reći da je Mike maručio, to jest traži da nabavi tamburicu, ručni rad pa ako znate nekoga javite ;):lol:

    Gordan: Siguran sam da bih mogao nabavit vezu za tamburicu. Što se mandoline tiče, gledao sam prije koji mjesec u Dobro jutro Hrv prilog o profesorici mandoline. Čini mi se da je bila iz Splita. Možda uspijem iskopati neku vezu i što se toga tiče. Da pitam za tamburicu?
    Eh, da i ja se javljam ako se nađe koja trzalica viška :mrgreen:
    @ Australci: pa dobrodošli Dolje Ispod :D Nek' vas leptirići što duže oblijeću. Ionak ćete za koji mjesec morati početi planirati turneju za 2013. ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    e da zaboravio sam reći da je Mike maručio, to jest traži da nabavi tamburicu, ručni rad pa ako znate nekoga javite ;):lol:
    Iva: ajme pa to je strasno! Jedva smo prezivjeli kad je Ed nasao ukulele (i nekako presutno svi glumimo da Kukulele album ne postoji), ali Mike na tamburici bi me dotukao!

    Gordan: Pusti, sve je to još dobro. Zamisli da je netko od njih tražio gusle!!! Iako, Bugs na guslama - to bi sigurno dobro zvučalo! :lol:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Da im nabavimo tamburice i gusle pa da budemo odgovorni za raspad PJ :lol::lol::lol:

    Pitat ću Mara još točno pa ti javim Gordane ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Da im nabavimo tamburice i gusle pa da budemo odgovorni za raspad PJ :lol::lol::lol:

    Pitat ću Mara još točno pa ti javim Gordane ;)
    :shock: :oops: :nono:
    Ne se zezat na tu temu! 8-)
    Zabavni ste sa idejama :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Da im nabavimo tamburice i gusle pa da budemo odgovorni za raspad PJ :lol::lol::lol:

    Da, to bas nimalo nije smijesno... Nego, kad picis za amsterdam?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    Da im nabavimo tamburice i gusle pa da budemo odgovorni za raspad PJ :lol::lol::lol:

    Da, to bas nimalo nije smijesno... Nego, kad picis za amsterdam?

    Sutra rano u 6 avion za ZG pa Amsterdam ;)
    Neki čudni feeling imam...ono nemam nikakvih očekivanja osim što znam da će biti super što god svirao...totalno mi je svejedno. Ful opušten, nema čekanja u redu, sve laganini popraćeno sa amsterdamskim veselicama :mrgreen:;)
    Javim se sa kratkim izvještajima ako naletim na komp jer moj phone je posvađan sa PJ Beta sistemom :twisted:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    uživaj niko za sve, ipak si jedini predstavnik :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    Tako je, Niko! Nek ti je super koncert!

    A mislim da je stvarno vrijeme da sad i Edija upoznas. Sad imate zajednickog prijatelja :D
  • shelashela Posts: 657
    Niko predobrooo!! :) baš mi je drago! znala sam čim se mike sunča u kockastim bermudicama u dubrovnik gradu da to neće proći samo tako ;)
    uživaj u večeri s Edom ;) jooj blago teeebii ;D
    i pozdravac svim frikovima iz domaje općenito :corn:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Zdravo ekipa, da se javim.
    Sinoc lagano zagrijavanje je ustvari ispalo genijalno.
    Glen Hansard je imao svoj koncert u jednoj crkvi...to je tako dobro zvucalo, akustika u crkvi je bila nevjerovatna...trazio sam neke klipove na youtube ali jos ih nema. Nadam se da je netko snimao veci dio koncerta. Volio bi ovo imat na dvd jer ne moze se to tek tako opisati, ja sigurno ne mogu :lol:
    Vrhunski koncert od 2 sata, Glen sat i po i jos neki Irac pola sata.
    Na kraju koncerta dok je jos svirao pitao je ima li netko u publici da zna svirat klavir....javio se Chris (lik duge kose) mozda ga netki od vas poznaju sa turneja frend od Denisa i Mirele, Daniel itd....
    uglavnom tip je sjeo za klavir i zajedno su super svirali da bi Glen opet pitao ima li netko da moze malo crkvene orgulje odraditi i netko je i to odradio tako da je na kraju bilo fenomenalno sa crkvenim orguljama, klavirom i Glenovim glasom koji je strasan.....sve u svemu 5+ :clap:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Zdravo ekipa, da se javim.
    Sinoc lagano zagrijavanje je ustvari ispalo genijalno.
    Glen Hansard je imao svoj koncert u jednoj crkvi...to je tako dobro zvucalo, akustika u crkvi je bila nevjerovatna...trazio sam neke klipove na youtube ali jos ih nema. Nadam se da je netko snimao veci dio koncerta. Volio bi ovo imat na dvd jer ne moze se to tek tako opisati, ja sigurno ne mogu :lol:
    Vrhunski koncert od 2 sata, Glen sat i po i jos neki Irac pola sata.
    Na kraju koncerta dok je jos svirao pitao je ima li netko u publici da zna svirat klavir....javio se Chris (lik duge kose) mozda ga netki od vas poznaju sa turneja frend od Denisa i Mirele, Daniel itd....
    uglavnom tip je sjeo za klavir i zajedno su super svirali da bi Glen opet pitao ima li netko da moze malo crkvene orgulje odraditi i netko je i to odradio tako da je na kraju bilo fenomenalno sa crkvenim orguljama, klavirom i Glenovim glasom koji je strasan.....sve u svemu 5+ :clap:

    wow, zvuci mrak! :)
    nije se Ed pojavio na koncerru? vjerojatno je bio maskiran u Stonea or smthng... :mrgreen:

    nego, ocekuje li se neka prica Ed/Mirella s obzirom na ono sto je Evelien uvalila Edu?

    ako joj se ne potpise na gips, seljo je :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    daj nabaci dojmove od sinoć, setlista izgleda sick.. bez obzira na Sometimes :)

    Osim standardnih Into the Wild stvari da ih sad ne nabrajam jer su mi sve top, samo ću si izdvojit one koje bih želio čuti na PJ koncertu, onako, početkom prvog Encorea: Trouble, You've Got Hide Your Love Away, Man Of the Hour (!), Thumbing My Way (ok, ovo smo čuli u zgu), Dead Man, Parting Ways..

    haha skoro sam sve i nabrojao :)

    i onda još Falling Slowly s Glenom <3

    e da, kako ispadne Unthought Known u solo izvedbi?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Odakle da pocne....
    Feeling koji sam imao cijelu vecer je: Je li se ovo stvarno dogadja??
    Skoro svaku novu stvar koju bi svirao ja bi pomislio: holy crap :o

    Venue je prekrasan, pravi starinski teatar. Drugaciji feeling nego ici u dvoranu na PJ, definitivno.

    Can't Keep - nisam mogao pozeljeti bolji opener, vec dugo vremena zelim cuti ovu pjesmu
    Trouble i Ed-ov glas...wow, najezis se
    Naravno sjedalo se cijelo vrijeme, ful opustena atmosfera, tako da sam cak razmisljao da mi mogao skinuti i teniske...ono kao doma na kaucu ne gladas TV u cipelama :lol::lol::lol:
    Moram priznati da su mi akusticne i elektricne gitare bile draze od ukelele part ali to se zna, mislim lijepo je i to cuti, super to zvuci uovakvom ambientu sa njime sa stage-u ali svaki put kad bi se Ed okrenuo da uzme neki instrument ja bi pomislio ne ukelele, daj gitaru :D
    You've Got To Hide Your Love Away - sto reci, rastopio sam se u fotelji a uvodna prica kako ga je Paul McCartney udario sakom u glavu je bila za kidat se:
    Paul mu je htio samo demonstrirat neku epizodu gdje je netko nekoga udario i covjek se uzivio u pricu i paf Ed-a u glavu :shock: vjerovatno ne jako ali Ed je govorio kako ga je zub malo bolio a u glavi mu je bilo: je li ovo mene Paul stvarno udario sakom :? Na kraju kad je bol prosla bilo mu je zao sto je vise ne osjeca

    nastavljam u drugom postu da mi laptop u hotelu ne otane bez baterije....
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Edove price su isto glavni dio show...nije ih puno pricao ali su bile ful duge...po 5 minuta.
    Man Of The Hour i Dead man....sto reci, to su pjesme za koje ustvari putujes na koncerte
    Thumbing My Way....Iva G. my thoughts were with you
    Unthought Known...totalno mocna izvedba, ful dobro zvuci
    Better Man - da nije rijeci u pjesmi ne bi uopce prepoznao stvar, totalno druga izvedba, genijalno.
    Moram isto reci da je publika bila dobra, sve tiho mirno, samo par nekih dobacivanja ali sve ok.
    U nekim trenucima se dobro i pjevalo kao Better Man i jos neke druge tako da je fora cuti ekipu u takvom kazalistu i kako odzvanja pjevanje publike.
    Parting Ways...koje iznenadenje
    i na kraju prvog dijela Porch.....jebeno, jebeno dobro....ma sto dobro, genijalno...publika opet samo sto nije vristala u kazalistu...onaj uvod sa gitarom, pa onda krene odmah pjeskanje......
    what the fuck is this world
    running to.....

    Malo je samo brzo sve proslo ili mi se tako cinilo :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.