Pearl Jam in Zagreb!

1749750752754755860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Second encore sa Glenom......wow
    Njih dvoje tako dobro zvuce zajedno da se najezis.
    Zato smo se nadali da bi se mogao pojeviti na Glenovom koncertu noc prije ali eto nije se dogodilo.....mozda i bolje jer;
    Da se bog pojavio u crkvi vjerovatno bi se naljutio jer bi Ed bio veci bog od njega :D

    Uglavnom Society a pogotovo Falling Slowly mozda i medu top izvedbama veceri...ne znam jesam li bolje duete ikad cuo.
    Odlicnan je bio i Bruce S. cover ""Open All Night""

    Na kraju Hard Sun kao i obicno opet sa Glenom kao back vocal, svi nas nogama za kraj prvi redovi su se skupili uz stage tako da se Ed naslonio da ga podignu kao crowd surfing :lol: kratki ali slatki.

    ....i onda ""ne zelis kraj, ma da je tu""
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    ej Ranko, nije Ed jos nista spominjao Mirelu...nisu dobili nikakav email zvanicni da ce se nesto dogoditi ali ja vjerujem da ne bi smio to zaboraviti da ce se ipak sjetiti veceras....mozda je to i ostavio za drugi koncert.....vidjet cemo :corn:

    Merch je dobar ako sto treba javite mi na fejs...pozdrav

    idem opet letit malo :lol::lol::lol::mrgreen:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    uz najbolje namjere, ne mogu suzbiti osjećaj ljubomore.

    niko, kakva ti je ovo PJ godina bila! a još nije gotovo...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Zato smo se nadali da bi se mogao pojeviti na Glenovom koncertu noc prije ali eto nije se dogodilo.....mozda i bolje jer;
    Da se bog pojavio u crkvi vjerovatno bi se naljutio jer bi Ed bio veci bog od njega
    Iva: :mrgreen: koji si ti car Niko!
    Thumbing My Way....Iva G. my thoughts were with you
    <3

    Pregenijalan nam je ovaj tvoj review Niko! Stvarno si pravi predstavnik nase male zajednice na EV! Uzivaj i dalje!
  • masnimasni Posts: 1,657
    to sam čekao.. uf, šta će onda dana sve izmisliti :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja se nadala da će biti malo dosadnjikavo kako bi si opravdala to što nisam sad opet u amsterdamu, ali ništa od toga... :lol::lol: ali dobro, sad znam da slijedeću edovu turneju ne propuštam... barem jedan koncertić... care, uživaj! :D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    vidim da nije svirao long nights... nadam se da će to odsvirati večeras! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    long nights veceras umjesto arca sinoc! :D

    question.. jel puštaju bootove od edda u prodaju?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Bolje da ja ne idem na Edove koncerte. Nema šanse da bih uspio prosjediti cijeli koncert, možda koju laganicu. :mrgreen: Na Unthought Known bih cijelo vrijeme lebdio. :D Nego, jesi li sjedio na Mikeovoj ili Stoneovoj strani? :lol:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    long nights veceras umjesto arca sinoc! :D

    question.. jel puštaju bootove od edda u prodaju?

    Gordan: Osim DVD-a Water On The Road, ništa od Edovih bootova nije ugledalo svjetlo dana. Ne znam zašto. Ali od srijede kreću ovogodišnji bootovi u prodaju. Što preskočiti? Uff, kakva dilema :fp:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Što nam je s Nikom? Valjda je još u šoku od svega onoga što je čuo i vidio sinoć. :D Ajde Niko, znamo da se vraćaš doma, ali narod je gladan tvojih riječi. :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    kako ga je fino piknuo Niko..

    nakon ovakva 2 koncerta skoro pa i nemaš više ništa za poželjeti :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    _annie_ wrote:
    Gordan: Bolje da ja ne idem na Edove koncerte. Nema šanse da bih uspio prosjediti cijeli koncert, možda koju laganicu. :mrgreen: Na Unthought Known bih cijelo vrijeme lebdio. :D Nego, jesi li sjedio na Mikeovoj ili Stoneovoj strani? :lol:

    sudeći po slikama na faceu na drugom koncertu je bio na stageu, skoro pa ga je mogao dodirnuti :D

    i koji bog glumi s tim šeširom taj eddie, stričeka neila? :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    hey,hey!! Ispričavam se zbog kasnog javljanja, jucer putovao, pa doma djeca, žena i ostalo nisam stigao do kompa ;)

    uff...koja 3 dana u Amsterdamu, koji 7 mjesec za remember...ono stvarno misliš da ne može bolje i onda te opet iznenadi i potrefi luda sreća.

    Drugi koncert je imao svoje high and low points ali sve u svemu opet genijalno.
    Imao sam 10c kartu i dobio jako dobro mjesto...13 red ali sjedalo broj 1 u prolazu tako da mi je pogled na Ed u sredini bio slobodan ;)
    Par kretena malo je više dovikivalo drugu večer, ali Ed se nije dao smesti. Navodno već ima snimka na torrentu, toliko o kamarama i snimanju i slikavanju ;)
    Nisam htio rušiti i praviti nered za vrijeme koncerta sa slikavanjem samo na kraju kad je sve out of control.

    Set lista mi je bila draža prvu večer i to barem 100x ne usporedivo IMHO.
    Walking The Cow - dobar opener i onda Wishlist iznenađenje
    4 stvari zajedno na ukelele...to su oni dijelovi koje manje preferiram...navodno je u NYC odsvirao 10 pjesama u komadu...pa su ljudi išli popit pivu i obavit wc :lol::lol:

    Ovaj put smo imali mali strip-tiz od Ed-a....pričao je od tetovažama, kako je štedio 4 mjeseca za tetovažu, zvao Jack Irons-a da je spreman da ga vodi frendu ali frend je tada bio otišao u Amsterdam i na prvom PJ tour-u u EU Ed si je napravio tetovažu u Amsterdamu...zavrnuo je nogavicu i pokazivao noge :lol::lol:
    čak se u jednom trenutku našalio i počeo otkopčavati gače :fp:

    Onda je sljedio naravno InTo The Wild part sa iznimkom LONG NIGHTS sa Glenom na basu.
    Hvala masnom i jurasici na ovom predviđanju....super je zvučala pjesma.

    IMMORTALITY sa Immagine In Cornice uvodom na gitari je sigurno bila high point of the show...najbolji dio.
    Small Town i Just Breathe je mogao i preskočiti :D
    ali zato Better Days je bila opet super izvedba sa snimkom drugih instrumenata..falila je samo Jullia Roberts na stage-u hahahahaha

    Ali zato se pojavila MIrella ;)
    Znao sam da Ed neće zaboraviti iznenađenje koje više nije bilo iznenađenje ali nema veze ispalo je super.
    Pozvao ju je na stage...morali su je podignuti čak se Ed ponudio kao snažna ruka, dobila je Ukelele Songbook potpisani ali ono najbolje posvetio joj je BUGS stvar na orguljama/klaviru.
    I got bugs in my head........

    Opet dio sa Glen je bio mrak ovaj put su izveli Sleepless Nights akustik bez mikrofona i zvučalo je bas simpa...izgledali su kao dva dječaka koja pjevaju ulicom.
    Forever Young...napokon opet dobar cover ;)

    i kad je krenuo sa RITFW više se nije moglo sjedati....odmah sam skočio i krenuo naprijed sa ostalim. Zato je ono mjesto bilo super, nisam trebao preskakat ljude.
    Odlična verzija malo skakanja za kraj i pjevanja....napokon.

    Što još reći nego thank you Eddie see you next time ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ...
    Što još reći nego thank you Eddie see you next time ;)


    hey, hey! to je to! hvala tebi i bendu! :) i neka nam je takvih još koliko si poželimo! :) koncerata, ne?!? :D:D:D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo jos jedna super pricica o nasem bendu, nasla ju na FB, neka teta napisala

    I would like to share with you how awesome I think Eddie ('s staff/management) is. Thursday in Amsterdam we brought Ed a bottle of Pinot Noir as a thank you gift. We were not allowed to take it inside, but a nice guy at the Carré theatre was willing to take it to Ed. We included a card and a drawing our son, Rowan, (he's 8 years old) made for Eddie. He's a big fan too, but we were only allowed to buy 2 tickets. He joined us at Ziggo Dome and made a drawing of that moment. In the card we asked Ed if he was willing to send him an autograph and included an envelope addressed to Rowan.

    Guess what.. we received the envelope in the mail Saturday. It was filled with 4 stickers and 3 guitar picks. He is so happy and proud with it!

    I tko ih sad ne bi volio? :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Evo da nas vratim na prvu sa ovim linkom:

    http://www.youtube.com/watch?v=q3AbOtZVqbs

    cijeli PJ AMSTERDAM 1 show ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    može! :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Forum šteka! :o Vidim da mi je poruka dosla, al nemrem je otvorit. I nemrem ni poslat... Hmmmm... :think: :nono:
    Evil Little Goat
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Gordane....sinoć ja u nekom kafići u 2 ujutro pijem (Ivi je bio rođendan da ne ispadne da tulumarim non stop) nešto se vrti olimpijada na tv kad ono gledam Gordan na TV :D u studiju :corn:
    Zaustavio sam odmah razgovor koji se vodio u tom trenutku....da prestavim prijateljima našeg presjednika ;):lol::lol:
    Nisam ništa čuo što si govorio jer nije bilo tona ali si bio primjećen ;)

    :clap: :thumbup: :wave:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Triput hura za precjednika!
    Prva Dama
    :mrgreen:


    Nemoj ni sumnjati, Niko, da je putem nacionalne televizije pronosio slavu nasega Benda :)
    Nakon sto je mene i Nasljednicu helikopterom prebacio na zasluzeni odmor u rezidenciju u Ducama, pun ponosa se vratio svojim protokolarnim obvezama :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordane....sinoć ja u nekom kafići u 2 ujutro pijem (Ivi je bio rođendan da ne ispadne da tulumarim non stop) nešto se vrti olimpijada na tv kad ono gledam Gordan na TV :D u studiju :corn:
    Zaustavio sam odmah razgovor koji se vodio u tom trenutku....da prestavim prijateljima našeg presjednika ;):lol::lol:
    Nisam ništa čuo što si govorio jer nije bilo tona ali si bio primjećen ;)

    Gordan: Nisam pričao ništa o Pearl Jamu :mrgreen: tako da nisi imao što čuti. Barem ne od mene, ali od mog prijatelja Nevena Bertičevića koji mi je bio gost moglo se saznati štogod zanimljivo: recimo, kako se razbio na snijegu kad je 1984. bio na svojim prvim OI u Sarajevu, ili kako mu je bilo zlo kad je pratio jedriličarsku regatu. :sick:
    Ispričavam se za svoju neaktivnost na forumu zadnjih dana. Otkako su startale OI u paklenom sam ritmu, bez radnog vremena, tako da ni ne stignem raditi nešto sa strane. No, pratim vas, čitam i svaki dan odgledam po 15-20 minuta koncerta iz Amsterdama.

    @annie: Prva damo, malo si se raspojasala. :twisted:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    _annie_ wrote:

    @annie: Prva damo, malo si se raspojasala. :twisted:

    kako joj i priliči! ;) a tko je tebi kriv. kao da si se morao ponovno zapošljavati! :P

    nego, i mom viliju je jučer bio ročkas i mi smo tulumarili! :) a oni kojima je danas ročkas, neka im svaki budući koncert završi s indifference i neka sam i ja onda tamo! :):D:lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Na današnji dan je sniman ALIVE i zbog ovog videa ja sam danas ovdje gdje jesam :D

    End I Am Still Alive...


    http://www.youtube.com/watch?v=qM0zINtulhM
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Na danasnji dan prije mjesec dana sam po prvi put vidila PJ uzivo. :Dhttp://sd.keepcalm-o-matic.co.uk/i/keep-calm-and-love-pearl-jam.png :)
    Evil Little Goat
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ana2112 wrote:
    Na danasnji dan prije mjesec dana sam po prvi put vidila PJ uzivo. :Dhttp://sd.keepcalm-o-matic.co.uk/i/keep-calm-and-love-pearl-jam.png :)

    :clap::clap::clap: :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ej ekipa, nikako da se malo javim jer stalno nekamo letim. Terraneo ekipa, vidimo se ovaj tjedan? Ja stizem sutra navecer, tek popodne krecemo.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Ej ekipa, nikako da se malo javim jer stalno nekamo letim. Terraneo ekipa, vidimo se ovaj tjedan? Ja stizem sutra navecer, tek popodne krecemo.
    Hipster. :P :mrgreen::mrgreen::mrgreen:;)
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    http://www.index.hr/black/clanak/show-gorana-bareta-na-rabu-penjao-se-po-zeljeznoj-konstrukciji-tumarao-okolo-s-bocom-vina-u-ruci/630574.aspx

    ludi Bariša... procitajte tekst i bacite oko na fotke...

    svaka slicnost sa EV je valjda slucajna :mrgreen:

    a fotka 8/9 malo vuce na AIC, ne? :ugeek:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.