Pearl Jam in Zagreb!

1745746748750751860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    bemti sve, ja u 20h imam popravak mobitela, tj rootanje istog jer me naživciralo malo memorije koje dođe s njim.. to bi trebalo trajati cca sat-dva, tako da izgleda da sam opet izvisio s ovog.. a momak ide na more sutra tako da to moramo danas obavit.. možda se nešto izokrene..

    if so, javim se samoborcima :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    hey zaboravio sam pitati tko je od vas Skandinavaca naletio na Matty-a iz Canade, stariji tip sa dugom kosom??
    Imao je crovatu majicu??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Meet update: nećemo se nalaziti prije 19 h. Nadam se da svi koji planiraju doći čitaju forum i da nitko neće doći našoj kući prije nas :lol: Ali ak' i dođete nije bad. Klara je doma, a pivo je u frižideru gornjem ili donjem, ovisno o tome koje više volite. :D
    @ Niko: Mattyja vidio nisam, a ti, ako stigneš, još uvijek možeš doći na meet. Povedi i Mikea, ako ti je pri ruci. :lol: Stvarno je krajnje vrijeme da izmisle teleportaciju pa da nam taj Dubrovnik nije preko svijeta.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    [quote="_annie_"
    @ Niko: ti, ako stigneš, još uvijek možeš doći na meet. Povedi i Mikea, ako ti je pri ruci. :lol: [/quote]

    E da je meet u Dubrovniku išao bi po njega majkemi ;):lol::lol: čovjek je još 5 dana tu, stignete se još spustit :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Copenhagen ekipa:
    Nadam se da ste se nakupovali postera te večeri jer je to sigurno najbolja investicija koju ste mogli napraviti na cijelom tour-u.
    http://f4dstudios.com/home/
    Nevjerovatna je ludnica i potraga za tim posterom, danas je bila prodaja s/n kopije za 125$ plus shipping, da bi odmah na ebay-u skočio na 350$ a mogao bi se popeti i do 500$ kao PJ20 bilboard poster :crazy:

    Neke zastave se isto kreću na ebay-u oko 100+$ što je malo previše IMO

    Dobro je što se ne moram znojiti, brinuti i lupati po F5 da bi sad nešto kupio zato ovim putem zahvaljujem opet svima koji su mi pomogli skupiti postere i zastave :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Copenhagen ekipa:
    Nadam se da ste se nakupovali postera te večeri jer je to sigurno najbolja investicija koju ste mogli napraviti na cijelom tour-u.
    http://f4dstudios.com/home/
    Nevjerovatna je ludnica i potraga za tim posterom:

    Uf, dovraga i bestraga, sad ce me traziti da im ga vratim.... ;) Naime, dobila ja poster iz copenhagena, ni zasluzila ni platila.... a tako je lijep i mocan, prestrasno!!! ;) uglavnom, ja sam toliko sretna kaj sam vidjela ekipu da ne mogu spavati! Pusa svima, koje jesam i koje nisam vidjela!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Kak je neko napisao negdje, being Eddie Vedder is unfair to everyone else. :D

    Guštam. :)
    http://www.youtube.com/watch?v=d7yEqPMl ... re=related
    http://www.youtube.com/watch?v=UfljH8mf ... ure=relmfu
    :thumbup:
    Evil Little Goat
  • _annie__annie_ Posts: 980
    jurasica wrote:
    Copenhagen ekipa:
    Nadam se da ste se nakupovali postera te večeri jer je to sigurno najbolja investicija koju ste mogli napraviti na cijelom tour-u.
    http://f4dstudios.com/home/
    Nevjerovatna je ludnica i potraga za tim posterom:

    Uf, dovraga i bestraga, sad ce me traziti da im ga vratim.... ;) Naime, dobila ja poster iz copenhagena, ni zasluzila ni platila.... a tako je lijep i mocan, prestrasno!!! ;) uglavnom, ja sam toliko sretna kaj sam vidjela ekipu da ne mogu spavati! Pusa svima, koje jesam i koje nisam vidjela!
    Damn, propustili smo priliku da postanemo bogati :mrgreen:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    haha, sinoć došla s meet-upa i pročitam nikinu poruku o posteru, i mislim si, definitivno počinjem javno izražavati svoje želje i afinitete glede mercha. :mrgreen:

    bilo mi je super sinoć, hvala na pričama koje me hrane u ovim bezkoncertnim danima (godinama, hehe)

    i samo još jedno, uživala sam čitajući fantastične osvrte naših PJ virgins (nadam se da ćemo se upoznati na nekoj od budućih turneja) i kako su točno opisale ono što se i meni desilo te davne 2000. :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    i, da, slušam backspacer.
    i čudim se otkud znam svaku pjesmu napamet. :mrgreen:
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    elcielo wrote:
    i samo još jedno, uživala sam čitajući fantastične osvrte naših PJ virgins (nadam se da ćemo se upoznati na nekoj od budućih turneja) i kako su točno opisale ono što se i meni desilo te davne 2000. :)
    :wave: Na nekoj od buducih turneja, a i mozda se uspijemo dokotrljat u Zg na neki od mitapa! :)
    Evil Little Goat
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    JA sad tek citam postove od pred nekoliko dana i vidim da ste se druzili jucer... :( BAs mi je zao da nisam stigla, al malo se jos uvijek oporavljam od svega..puta, koncerata, ljudi :mrgreen:
    Bas nam je bilo ekstra. Jos uvijek se nisu slegli dojmovi i moram zapravo skuzit koji su to koncerti bili od 5, sto sam sve cula i sto su svirali... Treba mi grace period da se vratim u normalu pa cu onda ko i Niko na ruku pisat svoju statistiku jer ni ja nemam iphone a za android nema PJ stat aplikacije...boooo.
    Ugl, super mi je citat sve postove, al pogotove od nasih PJ virgina. Ana, bas su me trnci prosli kad si opisivala svoje iskustvo jer to tako bas i je. PJ nas svih zblizava. Iako ima sranja naravno, i ljudi bitchaju pogotovo sto se tice 10c redova i onih brojeva, vecina nas je one big happy family i stvarno smo slozni i obozavamo bit na touru. Nadam se da cu uspjet doletit do ZGa ili samobora koji put, a mamu i tatu Paic cu vidjet vec sljedeci tjedan na Bon Iveru jeeeeee :)

    Pisem jos cim dobijem inspiraciju. I da, Niko, nisam ti rekla, al istina je, potvrdjeno od Radio Rob-a, Mike JE sa familijom u HR, pretpostavljam u DBK. Al ne znam tocno.
    I imam ti adresu od Matta iz Kanade. Pisao mi je poslao sliku sa Mikeom u vlaku. Smijesan lik, jako je simpa. Vecina ljudi koji su dosli preko bar ene mogu vjerovat kako je posebno u Europi na touru i doci ce opet. One big happy family. I da, kako rekoh, there are no goodbyes, only see you next tour. A vi mi vec falite :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    haha, sinoć došla s meet-upa i pročitam nikinu poruku o posteru, i mislim si, definitivno počinjem javno izražavati svoje želje i afinitete glede mercha. :mrgreen:

    bilo mi je super sinoć, hvala na pričama koje me hrane u ovim bezkoncertnim danima (godinama, hehe)

    i samo još jedno, uživala sam čitajući fantastične osvrte naših PJ virgins (nadam se da ćemo se upoznati na nekoj od budućih turneja) i kako su točno opisale ono što se i meni desilo te davne 2000. :)
    Haha, kako smo svi isti. Odlicno.
    Smijem se maloj MArtini (zagi) koja je toliko nabrijana bila nakon Berlina 1, a jos i vise nakon 2, da je htjela nastavit turneju (ah, znam taj osjecaj), i bas sam se staro osjetila. :D Mislim si, vidi ju, kao ja pred 5-6 godina :D Ali neka, njihovo vrijeme je doslo. Mi cemo rokat sad iza. Nema vise redova za mene, samo druzenja sa penzicima i pivica hahaha :D
    Pusa svima, bas sam sretna :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Mi cemo rokat sad iza. Nema vise redova za mene, samo druzenja sa penzicima i pivica hahaha :D

    tako je! nema vise redova ni za mene... do iduce prilike u nekom drugom Manchesteru :oops:
    ipak sam jos mlad :mrgreen:
    Pusa svima, bas sam sretna :)

    pusa i od mene... i ja sam sretNA :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    Mi cemo rokat sad iza. Nema vise redova za mene, samo druzenja sa penzicima i pivica hahaha :D

    tako je! nema vise redova ni za mene... do iduce prilike u nekom drugom Manchesteru :oops:
    ipak sam jos mlad :mrgreen:
    Pusa svima, bas sam sretna :)

    pusa i od mene... i ja sam sretNA :mrgreen:
    Haha. Bas si ludA :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Ana, bas su me trnci prosli kad si opisivala svoje iskustvo jer to tako bas i je. PJ nas svih zblizava. Iako ima sranja naravno, i ljudi bitchaju pogotovo sto se tice 10c redova i onih brojeva, vecina nas je one big happy family i stvarno smo slozni i obozavamo bit na touru.
    Talijani? :D Ma na kraju to bude tako nebitno. Budala uvijek ima, al tu su zbilja u brutalnoj manjini. :)
    Haha. Bas si ludA :D
    Luda i simpaticna! :batifjaka: XD
    Evil Little Goat
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    gay boat....
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    gay boat....
    Gay boat is the best!! :D
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    gay boat....

    ..is ok boat! :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    siljo wrote:
    gay boat....

    ..is ok boat! :D
    Ana2112 wrote:
    gay boat....
    Gay boat is the best!! :D
    :wave: :wave: :wave: :wave: :lol:
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    :lol:
    Gay boat rocked! :D But the magic bus topped it ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ana2112 wrote:
    gay boat....
    Gay boat is the best!! :D


    1+ :lol::lol::lol::lol:
    Next time Dimi you need to come at least for the drink on the boat :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Ana2112 wrote:
    gay boat....
    Gay boat is the best!! :D
    1+ :lol::lol::lol::lol:
    Next time Dimi you need to come at least for the drink on the boat :lol:
    "Drink". :angel: :lol::lol:
    Evil Little Goat
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    I da, Niko, nisam ti rekla, al istina je, potvrdjeno od Radio Rob-a, Mike JE sa familijom u HR, pretpostavljam u DBK. Al ne znam tocno.
    I imam ti adresu od Matta iz Kanade. Pisao mi je poslao sliku sa Mikeom u vlaku. Smijesan lik, jako je simpa. Vecina ljudi koji su dosli preko bar ene mogu vjerovat kako je posebno u Europi na touru i doci ce opet. One big happy family. I da, kako rekoh, there are no goodbyes, only see you next tour. A vi mi vec falite :)

    Dobio sam ja dojavu odmah, kad su oni došli, kad je on došao koliko ostaju itd ;)
    Neću im smetati, sutra samo nosim još jedan poklon na recepciju i kidam ;)

    Javio sam se Matty-u, imam sad mail, nego ne znam na koga je naletio u Scandinaviji od vas??

    Stigli posteri i zastave danas :D very happy!!!
    Ovaj poster iz Copenhagena je stvarno jebeno močan i super izgleda uživo, mislim da ću ga ipak uokviriti kad mi frame man dobije antirefleksno staklo, bez njega je već mjesecima :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • IS185060IS185060 Posts: 3
    Iako aktivno ne sudjelujem na forumima, nisam na FB niti na Twitteru ovdje se javljam jer zelim u svoje ime i u ime ostalih iz Splita pozdraviti cijelu PJ-HR ekipu koju smo upoznali ispred O2 Arene nakon BERLINA2.

    Izvrsni koncerti, ludilo set liste i iznad svega dobra energija…
    Ponosni smo na nasu (hrvatsku) zastavu koja je bila polozena preko zvucnika zadnjih dvadesetak minuta BERLINA1 (koju je poslije Mike ''pokupio'' jer je bila njemu poklonjena) i na zastavu predanu osobno Eddieu na BERLIN2 koncertu.

    Poseban pozdrav Silji, zahvaljujemo na pozdravima, nadamo se da ce biti jos trzalica.
    Poruka za gospara: M i supruga piju jutarnju kavu iz tvojih salica. :D

    Jos jednom pozdrav svima koje smo upoznali i onima koje cemo tek upoznati na koncertima koji dolaze….
    Uzivajte u ljetu i ako ste u blizini javite se. :wave:

    Ivana i ekipa iz Splita
    i32v.jpg
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Pozdrav, Splicani! Mislim da se nismo upoznali, ali vjerujem da hocemo! :wave: :wave: :)
    Evil Little Goat
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Ehej Splićani. :wave: Nadam se da ćemo se upoznati vrlo brzo, već sljedeće godine kad nas naši dečki počaste novom svjetskom turnejom kojom će promovirati novi album. :thumbup: U međuvremenu ćemo morati početi organizirati meetove tako da svima budu dostupni, u srcu Hrvatske. Recimo, na Plitvicama, uz vino i gitare. :lol: Tko je za? Ima li tko protiv? Nema. Ima suzdržanih? Nema. Jeste pozdravili pljeskom? :mrgreen::lol::clap:
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    Ana2112 wrote:
    gay boat....
    Gay boat is the best!! :D


    1+ :lol::lol::lol::lol:
    Next time Dimi you need to come at least for the drink on the boat :lol:
    is that how u call it this days at Croatian????Drink?? :mrgreen:
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Moze!
    Niko, care! :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Next time Dimi you need to come at least for the drink on the boat :lol:
    is that how u call it this days at Croatian????Drink?? :mrgreen:

    :lol::lol::lol::lol: :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.