Pearl Jam in Zagreb!

17475777980860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    porcher wrote:
    evo da se i ja pridruzim PJ ludilu, napokon.
    toliko lijepih trenutaka i ljudi i dogadaja me vezu za ovaj bend, izmedu ostalog i dragi curetak elcielo kojoj mogu zahvaliti na mnogim stvarima a s kojom sam se upoznala upravo preko ovog foruma jednom davno, zahvaljujuci pearl jamu. i tako ona pozvala fellow jammericu da vam se pridruzim u ovim predkoncertnim aktivnostima hehe. nadam se da cu vas sve upoznati, ako ne u nedjelju onda prije koncerta for sure! :)


    hey porcher, welcome back to the porch! :)



    ljudi, vidimo se u nedjelju u 20:30 u melinu!

    i onda ispred dvorane u utorak!
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    i kod cibone u 8 ujutro, ponedjeljak :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Ovo mi je prvi PJ koncert pa imam još jedno pitanje vezano uz postere... Namjeravam kupit jedan i u interesu mi je da ostane neoštećen :D pa me zanima jel se može uz poster dobit i kakva tuba ili se treba pouzdat u Boga da mi pomogne da poster izdrži koncert u jednom komadu? :D

    Možda glupo pitanje, al svaki savjet je dobrodošao... :D





    Aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

    The waiting drove me mad!!!!!!!!!! :crazyperson: :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Ej Siljo, ovdje se jasno vidis kako rokas in the free world. A vidi se i Pajo dok se mi, vaše Ive, vidimo samo parcijalno. :)

    http://youtube.com/watch?v=Q7kxCAkk2F8

    haha, zakon... prvo sam mislio da ste to vi snimali, a onda sam vas skuzio na snimci... strsim u kabanici :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Mogu li bez problema uneti svoj foto aparat?? vidim, svi ste se fotkali potpuno opushteno, bez obzira shto je naglasheno da je zabranjen ulaz sa istima...ajde, kazite mi iskreno, ne ostaje mi se bez mog Canona, ok??!

    mi smo na svim talijanskim koncertima fotkali... obican digitalac je bio ok, profesionalna oprema ne... ne znam kako ce biti u zagrebu...

    uh, ovo nam je 3. dan bez koncerta.... lovi nas apstinencijska kriza... nakon zagreba svi na odvikavanje :)

    mah...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    evo snimke:

    http://youtube.com/watch?v=JF-r96K8Wk0

    vidi se kako iva mase zastavom... glava sa puno kose iza nje je jurasica, a onaj koji se naginje preko ograde i fotka sam ja... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • dreadisdreadis Posts: 109
    pozdrav Silji, Killroyu, Jurassici, Cropdustress i svima koje smo brat i ja upoznali u Italiji...Tek sada umor hvata nakon povratka, ali imajuci u vidu da je jos preostao i ZG, adrenalin ne popusta :)

    Slazem se sa Siljom da i mene hvata nekakva "apstinencijska kriza" :)...nikako da se zasitim i da kazem BASTA!! :)

    p.s. Za sve koji planiraju kupovati/downloadovati bootlege, preporucujem da obratite paznju na Torino, taman prije Tremor Christ-a....ekipa koja je bila na koncertu zna o cemu pricam! hehehehehe

    Vidimo se u ZG....first row!!! :)
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • siljosiljo Posts: 2,203
    dreadis wrote:
    pozdrav Silji, Killroyu, Jurassici, Cropdustress i svima koje smo brat i ja upoznali u Italiji...Tek sada umor hvata nakon povratka, ali imajuci u vidu da je jos preostao i ZG, adrenalin ne popusta :)

    Slazem se sa Siljom da i mene hvata nekakva "apstinencijska kriza" :)...nikako da se zasitim i da kazem BASTA!! :)

    p.s. Za sve koji planiraju kupovati/downloadovati bootlege, preporucujem da obratite paznju na Torino, taman prije Tremor Christ-a....ekipa koja je bila na koncertu zna o cemu pricam! hehehehehe

    Vidimo se u ZG....first row!!! :)

    hej dreadis!

    samo cekam da nam se krvi napijes zbog torina :)
    za ostale, Ed je BiH zastavu procitao, nasu je pokazao i rekao da ne zna cija je :)

    nisi se pohvalio da si ponosni vlasnik Edove trzalice i setliste :)

    pozdravi buraza i vidimo se....
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Ovo mi je prvi PJ koncert pa imam još jedno pitanje vezano uz postere... Namjeravam kupit jedan i u interesu mi je da ostane neoštećen :D pa me zanima jel se može uz poster dobit i kakva tuba ili se treba pouzdat u Boga da mi pomogne da poster izdrži koncert u jednom komadu? :D

    Možda glupo pitanje, al svaki savjet je dobrodošao... :D





    Aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

    The waiting drove me mad!!!!!!!!!! :crazyperson: :D
    nema tuba.. ja molim boga da me puste sa tubom iako je ten club stavio obavijest da tube nosimo na vlastitu odgovornost, ali ako me puste frendica ima kartu za tribinu i ona ce mi sacuvati tubu...





    e a sto se tice sutrašnjeg nalaženja.. posto neznam nikoga, kako da vas prepoznam




    i još nešto ko ide sa urban travelom u ponedjeljak u beč?!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:
    e a sto se tice sutrašnjeg nalaženja.. posto neznam nikoga, kako da vas prepoznam

    imas nas na fotkama koje su slali pajo i cropdustress... imena i lica spojis kad dođeš u melin :)
    pogledaj fotke u milanu pred dvoranom i u dvorani kad sjedimo na podu...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    C2V3N wrote:
    i još nešto ko ide sa urban travelom u ponedjeljak u beč?!

    ja :D

    ni ja ne znam ostalih četvero ljudi s kojima krećemo iz zagreba. pa se možemo praviti da idemo skupa i da se znamo sto godina, hehe :)

    upoznat ćemo se sutra u melinu. ako nikog drugog, mene ćeš prepoznati po narančastoj vs. majici s nacrtanom metom s prednje strane :)
    nisam tu majicu obukla ohoho, ali pošto je sutra jammers night i poželjno je biti prepoznatljiv, ima da je stavim :D

    e, i znaš što? skužila sam da imaš nekih video bootlega koje bih htjela imati (pr. mexico '03), pa ako možemo napraviti trade, imam dosta PJ materijala.
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    vidimo se sutra ..... i dogovorimo
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • uuu narancasta majica! i ja cu obuci svoju narancastu cromagnon s masinkom majicu pa eto :P

    JAOOOJJJJJJ jedva cekam. izludit cu sve oko sebe do utorka!!

    hail hail the lucky ones...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Nismo se javljali jer smo se bavili izradom transparenta za Bec. Za one kojima je zahrdjao engleski, :) pise 'Zagreb ceka/iscekuje'. Pa cemo dati sve od sebe da budemo sto vise naprijed, a dici cemo ga na kraju 1. encorea i tijekom drugog (necemo ga stalno drzati da ne smeta ekipi koja slika, ali potrudit cemo se da ga bar netko od njih skuzi). Drzite fige da nam uspije!

    http://picasaweb.google.com/pearljam.tour.2006/TransparentZaBec/photo#4977953301624651794
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Nismo se javljali jer smo se bavili izradom transparenta za Bec. Za one kojima je zahrdjao engleski, :) pise 'Zagreb ceka/iscekuje'. Pa cemo dati sve od sebe da budemo sto vise naprijed, a dici cemo ga na kraju 1. encorea i tijekom drugog (necemo ga stalno drzati da ne smeta ekipi koja slika, ali potrudit cemo se da ga bar netko od njih skuzi). Drzite fige da nam uspije!

    http://picasaweb.google.com/pearljam.tour.2006/TransparentZaBec/photo#4977953301624651794


    nice :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    evo, sintija i ja kupile materijale i upravo krećemo u izradu transparenata za zg koncert... dogovorili smo se da ide ono " can't find a better jam" jel tak?
    razmišljale smo i onima come back i why go ali bi ih netko trebao okretati, ali ne znam tko bi to radio, pa mislimo da je bolje da napravimo još i onaj " a compliment for us is a compliment for you", ha? kaj kažete?

    inače, ja sam milsila da bi sintija i ja mogle s busom odn urban travelom za beč, ali se bojim da je prekasno... jel ima tko možda njihov broj mobitela?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Bravo cure! Ako mozemo kako pomoci, javite. Broj od Urban travela bi mogao imati C2V3N, on ide s njima. Prije par postova je napisao svoj broj moba pa ga mozete pitati.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    evo, sintija i ja kupile materijale i upravo krećemo u izradu transparenata za zg koncert... dogovorili smo se da ide ono " can't find a better jam" jel tak?
    razmišljale smo i onima come back i why go ali bi ih netko trebao okretati, ali ne znam tko bi to radio, pa mislimo da je bolje da napravimo još i onaj " a compliment for us is a compliment for you", ha? kaj kažete?

    inače, ja sam milsila da bi sintija i ja mogle s busom odn urban travelom za beč, ali se bojim da je prekasno... jel ima tko možda njihov broj mobitela?

    http://www.urban-travel.com/ ;)

    bravo za transparente... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    evo bash krenuo na forum kad ono zvoni mob (jurasica)... :)


    trebalo bi pitati ove slovence koje će kupiti u mariboru koliki je bus za beč... nadam se da ce se javiti i priustiti nam neki pozitivan odgovor.... :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Upravo ide prvi dio Live At The Garden na tv-u i dečki praše sve u 16... :D




    Samo htjedoh podijeliti svoj entuzijazam s vama... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    evo, nas dvije upravo završile... jooooj... :) nije baš bilo jednostavno... :) ali bit će dugačak 12 metara, pa se nadam da će vam se svidjeti... :) i odustale sme od onog drugog jer bi ispizdile... jedva smo ovaj napravile... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Upravo ide prvi dio Live At The Garden na tv-u i dečki praše sve u 16... :D




    Samo htjedoh podijeliti svoj entuzijazam s vama... :D

    a di to gledaš?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo baš završio prvi dio gardena!

    Odlično! Po mom "skromnom" mišljenju!

    hajlajc: rirvjumiror i spin d blek!

    Bliži se dan......

    Countdown: još 69 sati!:)
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    a di to gledaš?

    na Z1, ali upravo je zavrsio prvi dio i sad je neki film. mi smo isto fulali jer smo zapeli na BRY u statistikama i sl. :)
    drugi dio je sutra u 21h. ali buduci da smo tada u Melinu, fulat cemo i to pa cemo valjda ipak morati (again) ubacit dvd u player. :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    evo, nas dvije upravo završile... jooooj... :) nije baš bilo jednostavno... :) ali bit će dugačak 12 metara, pa se nadam da će vam se svidjeti... :) i odustale sme od onog drugog jer bi ispizdile... jedva smo ovaj napravile... :)

    koje ste legende! mi smo na nas transparent za Bec koji je sirok 1 metar potrosili koji sat! sigurno ce biti super! a koji ste na kraju napravile? can't find a better jam?
  • jurasica wrote:
    a di to gledaš?

    Pajo me preduhitrio u odgovoru... :)

    Svaka čast na trudu koji ste uložile u izradu transparenta, sigurna sam da super izgleda... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • snih wrote:
    Evo baš završio prvi dio gardena!

    Odlično! Po mom "skromnom" mišljenju!

    hajlajc: rirvjumiror i spin d blek!

    Maj hajlajc: lav bout keptn i blek :D

    E da, i ono kad Ed veli "F*** the pessimists. F*** 'em." :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    evo, nas dvije upravo završile... jooooj... :) nije baš bilo jednostavno... :) ali bit će dugačak 12 metara, pa se nadam da će vam se svidjeti... :) i odustale sme od onog drugog jer bi ispizdile... jedva smo ovaj napravile... :)

    12m!?! kam cemo to stavit? jesus... :)

    bravo curke... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Pearl Jam Set List: Go, Save You, Animal, Do The Evolution, Rearviewmirror, Elderly Woman Behind The Counter In A Small Town, Severed Hand, World Wide Suicide, Marker In The Sand, Even Flow, Present Tense, Big Wave, Grievance, Daughter(W.M.A.), Green Disease, Black, Porch

    1st Encore: Given To Fly, Come Back, I Believe In Miracles, Crazy Mary, Alive

    2nd Encore: Last Kiss, Footsteps, Lukin, Comatose, Why Go, Baba O'Riley, Yellow Ledbetter

    malo mi je sve to u banani... nema bas No Codea, Binaurala i Riot Acta...
    my favourites iz Berlina: Save You, Marker In The Sand, Present Tense, Grievance, Green Disease, Footsteps, Lukin...

    inace, pocetak sa Go mi je predobar... prije prvog takta se Jeff spusti i copi bass onak mocno... odmah znas da pocinju sa brzom...

    DON'T GO ON MEEEEEE!! uh... jos malo :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    koje ste legende! mi smo na nas transparent za Bec koji je sirok 1 metar potrosili koji sat! sigurno ce biti super! a koji ste na kraju napravile? can't find a better jam?

    e stvarno hvala na podršci... malo smo se namučile, ali mislim da je vrijedilo... :) i da, napravile smo ovaj kraći, ne? can't find a better jam... ovako na prvu je malo neuredan (zapackale smo ga malo, a i tu i tamo nam je farbica kapnula tam gdje nije trebala) ali se sa 50 metara udaljenosti ne bi trebalo ništa vidjeti, I hope so! još samo da vidimo kako i kamo ćemo ga objesiti... mislim da to neće ići samo tako... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.