Pearl Jam in Zagreb!

17273757778860

Comments

  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Kako to mislis opet poceli drogirati? Pa zar su se kad drogirali? Svasta...
    to je moj komentar na setlistu iz torina... a i ovaj smajl na kraju govori da ne mislim ozbiljno



    p.s. idem sutra kupiti kartu za bec, nadam se da ih josh uvijek ima?! jel?
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja cu 99 od sto biti (citaj piti) s njim tamo, pa ako netko ima 091 da ne trosi vise na njegov 095.. 0915805176.. marin is the name.. pozdrav
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    C2V3N wrote:
    to je moj komentar na setlistu iz torina... a i ovaj smajl na kraju govori da ne mislim ozbiljno



    p.s. idem sutra kupiti kartu za bec, nadam se da ih josh uvijek ima?! jel?


    ima ima.

    ajd javi kad kupiš, i pitaj koliko nas ima na kraju.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    evo, uspjela sam uploadat fotke artworka za cestitku (hvala radoslawi i sestri na kreativnom doprinosu).
    prve dvije slike su bez intervencija, a druge dvije su verzija za čestitku.

    uploadane su i fotke sad već slavnih penkala. nije bas najbolje fotkano zbog svjetla, ali 'you'll get the picture :)

    http://s103.photobucket.com/albums/m141/cieloel/?action=view&current=scanym.jpg


    komentari?
  • pajopajo Posts: 3,292
    Sve je super! Bravo ti! I hvala na trudu za nas sve! Kad se onda vidimo za lovu i potpisivanje čestitke? Ispred Doma sportova ili ranije?
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Kad se onda vidimo za lovu i potpisivanje čestitke? Ispred Doma sportova ili ranije?

    ovako, u utorak radim i frka mi je hoću li moći doći ranije ispred doma sportova.

    ajde tko može, da se u nedjelju navečer nađemo negdje u gradu (može melin, kao prošli put).
    tada možemo srediti novce, potpise i završne ideje.
    jer, osim potpisa, mogli bi napisati nešto.
    moj prijedlog je:

    pen was invented in croatia
    use it to write some more beautiful words&music
    then come back and play it for us
    love
    fans
    06/26/06

    pliz, ako itko ima drugu ideju, ili misli da je ovo prepatetično/preglupo/prenešto, pucajte svoje ideje.

    tko može u nedjelju?
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Mi mozemo u nedjelju iza 8. Tekst mi je skroz ok, ne znam hoce li muski dio fanova imati sto protiv, ali meni nije patetican. Imam samo minimalne sugestije.

    The pen was invented in Croatia. Use these pens to write some more beautiful lyrics&music that we can enjoy when you come back and play it for us.
    love
    Croatian fans (ono naravno ne ako nije sva ekipa iz RH, onda je i samo fans super)
    09/26/06
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    p.p.s. - our thoughts go out to Siljo in the aftermath of the 'mokre tenisice' incident :)

    tnx :)
    tenisice se osusile nakon 3 dana i sinoc odradile Pistoiu ;) pisem uskoro ...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Elcielo, ja cu biti u Zg tek u utorak ujutro pa bi bilo super da ti cestitku das nekme ko ce biti slobodan taj dan pa da se vidim sa njim ranije i rijesimo to za placanje i sve ostalo..

    Eh sad, nisam iz Hrvatske ali ako sam jedini onda i to moze proci :) ili da se smisli nesto tipa: fanovi iz Hrvatske i susjednih zemalja (ono, kao vi ste u vecini al' vam se slepamo mi iz BiH i Ser).. Odlucite sami..
    btw: sviđa mi sa artwork i pogotovo penkala te se nadam da ih nece nakon prve pjanke izgubiti :) Good job elcielo (i saradnici, ako ih ima). I definitivno moramo nesto napisati kao transparent..

    Kakvi su vasi planovi za utrak navece? Jel se nalazimo svi sa foruma ili sta? Mislim da bi bilo pravo ludo skupiti dvadesetak velikih fanova i poslati ih na koncert :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • siljosiljo Posts: 2,203
    uh, citam vas ovako na brzinu jer sam uzeo net samo na pola sata dok iva puni mobitel :)
    masemo iz italije, ovaj dio turneje gotov... pistoia je bila ok, ali ne kako sam ocekivao... super trg, ali publika u totalnoj banani... hebala ih agresiva da ih hebala... ali dobro, nismo na operi :)
    sutra u zg, chekiramo forum pa se u nedjelju valjda vidimo...

    aj baj...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    elcielo wrote:
    ima ima.

    ajd javi kad kupiš, i pitaj koliko nas ima na kraju.
    kupio... ide nas 6+1 tako je bar rekla zenska, sta god to znacilo

    ja idem solo, nadam se da se necemo tamo razdvajati nego da cemo ici skupa svi po becu...

    ako hocete mozemo se nac u 7, pol 8 na dan kad krecemo pa da se upoznamo... ili to mozemo u busu, svejedno :D

    baljezgam...


    dobro zvuci ovo na cestitkama... samo gramatiku treba popraviti al vidim pajo je vec popravio :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    idem po redu :)

    pajo, odnosno iva, fala na ispravkama, više mi se sviđa tvoja verzija :)

    nisam napisala 'croatian fans' u potpisu baš iz razloga što nam se pridružio i Doctor koji nije iz HR.

    @Doctor
    nema frke, u nedjelju ću cijeli paket (olovke+čestitka) predati nekome tko misli visiti cijeli dan ispred dvorane, a najbolje bi bilo da ga predam jurasici koja ima backstage pass. onda vi njoj lovu i potpise.

    @C2V3N

    ovaj +1 je valjda vozač
    ja isto idem solo na koncert pa ne brini, družit ćemo se svih šestero. već sad imamo o čemu pričati :)


    e, da! što mislite da kreiramo neku mail-adresu tipa <!-- e --><a href="mailto:'fanovi@net.hr">'fanovi@net.hr</a><!-- e -->' pa i to stavimo u potpis na čestitku.
    možda nam se jednom PJ guys jave i kažu da ih penkale odlično služe :D
  • Mogu li bez problema uneti svoj foto aparat?? vidim, svi ste se fotkali potpuno opushteno, bez obzira shto je naglasheno da je zabranjen ulaz sa istima...ajde, kazite mi iskreno, ne ostaje mi se bez mog Canona, ok??!

    p.s. Tresem se od uzbudjenja, nema shanse da se skoncentrishem na neshto drugooooo~~~

    Josh samo 5 dana!!!!!!!!!!!!!!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • e, da! Ja dolazim organiziovanim prevozom iz BGa, INEX TOURS...ide li neko ovim busom?? ako ide, neka mi se javi na PM...
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • DoctorDoctor Posts: 256
    @Elcielo: Napisite, Croatian fans, and one from Bosnia :) Zezam se, al' ljepše zvuci kada se napise od koga je, tj, od cijih je to fanova.. Npr. mogli su i talijani uraditi te olovke i razglednicu, predati im u Zagrebu i ne potpisati se.. poenta je da treba da stoji nesto pored "fans" da bi oni tacno znali od koga je (iako sama cinjenica da se poklon daje u Zagrebu znaci nesto).. Posto ce Cutki i Masni biti od jutra ispred hale ja cu se vjerovatno naci sa njima a vi se izdogovarajte međusobno kod koga ce biti pokloni..

    @Sarah, i mene itekako interesuje isto.. ni meni se ne ostavlja moj canon :)

    Pored toga postoje li neki predmeti za koje znate da ih necemo smjeti unijeti jer cu nositi ruksak pa mi skrenite paznju (npr: četkica za zube, punjač za mobitel, dezodorans :) i sl.)
    btw: Nalazis li se ti na sa nama?
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • pajopajo Posts: 3,292
    People, idemo i mi u Bec pa se vidimo tamo. Buduci da se svi vidimo u nedjelju u Melinu (sta smo onda rekli, 8,30?) mozemo tada razmijeniti brojeve moba pa se lako nadjemo u Becu.

    Mi smo fotice u Veroni cak i pokazali redarima, ali s hrvatskim redarima se nikad ne zna. Doduse ekipa iz 10c poljepi na ogradi oko dvorane papire na kojima pise da su fotici dozvoljeni, ali vidjet cemo u RH. Mozda da netko ko se cuje s ekipom iz Lupe to provjeri jos jednom?

    A ako vam ih ne budu dali unijeti, mozete se s nama zaletiti do naseg auta pa u njega spremiti fotic. Isto vrijedi i za cetkice za zube i ostalu potencijalno nepozeljnu prtljagu. :) Tko nas ne sretne u Melinu, bacite oko na nase fotke iz Verone i Bologne pa cete vidjeti koji smo pa nam mozete donijeti vase cetkice za zube za pohranu u nas auto. :):):)
  • elcielo wrote:
    ljudi!

    ajde vi koji ste se premišljali biste li skoknuli do beča u ponedjeljak na PJ, učinite to :)

    prijavite se u urban travel, ilica 61, cijena 665 kuna.

    ide nas 5, i iako nas je ful malo, idemo :)

    samo da znate, bilo bi najbolje da se javite do četvrtka.

    Bila sam danas i rezervirala si mjesto, samo da bih sat vremena kasnije saznala da ne merem iti i otkazala... :( A u guzicu, uvijek mi neš tak uleti... :mad:

    Dobro se zabavite vi koji idete, malo vas je al vas ima... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • @Sarah, i mene itekako interesuje isto.. ni meni se ne ostavlja moj canon :)

    Pored toga postoje li neki predmeti za koje znate da ih necemo smjeti unijeti jer cu nositi ruksak pa mi skrenite paznju (npr: četkica za zube, punjač za mobitel, dezodorans :) i sl.)
    btw: Nalazis li se ti na sa nama?[/quote]

    Caos! Drago mi je da je neko obratio paznju na moj post ;)) shto se tiche nalazenja, ja sam to pitala josh poodavno, jer inache po prvi put idem u Zg, a i sama sam, bash kao i ti...nego, javi mi se na PM, ako zelish...bice jednostavnije da se eventualno dogovorimo :)))
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Caos! Drago mi je da je neko obratio paznju na moj post ;)) shto se tiche nalazenja, ja sam to pitala josh poodavno, jer inache po prvi put idem u Zg, a i sama sam, bash kao i ti...nego, javi mi se na PM, ako zelish...bice jednostavnije da se eventualno dogovorimo :)))

    Ja isto idem sama na koncert i tražim društvo pa ako hoćete, pošaljem vam broj moba na PM i onda se čujemo radi dogovora. Ako vam treba kakva pomoć oko snalaženja po ZG-u, samo pitajte... :)

    Imam i ja jedno pitanje... Jel ostane obično još postera nakon koncerta ili bi ih trebalo kupiti ranije? Ako ga kupim prije, jel ga mogu ostaviti negdje izvan dvorane ili se podrazumijeva da skačem s njim za vrijeme svirke? :D

    Kompliciram... :(

    Što se tiče fotića... Nosim svoj pa kud puklo da puklo... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • C2V3N wrote:
    kupio... ide nas 6+1 tako je bar rekla zenska, sta god to znacilo

    ja idem solo, nadam se da se necemo tamo razdvajati nego da cemo ici skupa svi po becu...

    ako hocete mozemo se nac u 7, pol 8 na dan kad krecemo pa da se upoznamo... ili to mozemo u busu, svejedno :D

    baljezgam...


    dobro zvuci ovo na cestitkama... samo gramatiku treba popraviti al vidim pajo je vec popravio :D


    helo

    Evo da se i jedan Slovenac javi..u pm, hehehe....najprije za C2V3N- kako vi to idete u Beč???? I gdje, preko Slovenije?? Jer nas isto ima troje iz Slovenije, idemo avtom, ali bi mi bolje bilo s autobusom, u večem društvu...i da se može nešto popit, hehe..ma ne, lakše bi bilo, jer zna se da je sutra dan još Zagreb i tako...ima li kakvih šansi?? Mi karte več imamo..

    Drugo: za olovke računajte na mene, tako da vas moram nači u utorak ispred Doma Sportova...zvat ču onaj broj iz nekoliko posta nazad, pa da se nađemo, može?? Ili: vjerovatno čete me vidjeti u PJ nogometnom dresu iz 1998 turneje (crno-crvene boje, s napisom Pearl jam i 98 otraga)

    Transparenti, hmmm.....United Fans of Balkan maybe, jer ovo je izgleda stvarno koncert (barem za fane) iz cjelog Balkana??? ja znam, da samo iz Škofje Loke( Slovenija) u Zagreb dolazi barem 20 ljudi

    Evo toliko za sad, čujemo se i vidimo u Zg....za sve ostale koji ste več na putu....uživajte...

    Damir
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • Ej, ja sam u Pragu. Sad cekam Killroÿa i ekipu da idemo na preparty.
    Za Bec se moramo dogovorit, ¨tj. vidjet. Damire, evo ti moj mob pa mi smsaj da se vidimo pre dvoranom, bio bi red 00385 91 547 5298

    Ja ne mogu u nedjelju ¨na te potpise i to jer me, naravno, nema :D
    Al cu ja to u utorak u ZG, ja planiram bit cijeli dan tamo...vise manje. pred dvoranom mislim.
    OK, ja sam out. smsajte na moj mob ako vam sta treba, ja sam u Pragu¨, Berlinu, Becu i ZG :D

    Juraica, je zastava prezivjela? Nadam se da se vijorila tamo po Torinu i Pïstoi. Imam vec drugu da nas prezentiram tu po Pragu itd :D

    Over and out, idem festat :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ej, ja sam u Pragu. Sad cekam Killroÿa i ekipu da idemo na preparty.
    Za Bec se moramo dogovorit, ¨tj. vidjet. Damire, evo ti moj mob pa mi smsaj da se vidimo pre dvoranom, bio bi red 00385 91 547 5298

    Ja ne mogu u nedjelju ¨na te potpise i to jer me, naravno, nema :D
    Al cu ja to u utorak u ZG, ja planiram bit cijeli dan tamo...vise manje. pred dvoranom mislim.
    OK, ja sam out. smsajte na moj mob ako vam sta treba, ja sam u Pragu¨, Berlinu, Becu i ZG :D

    Juraica, je zastava prezivjela? Nadam se da se vijorila tamo po Torinu i Pïstoi. Imam vec drugu da nas prezentiram tu po Pragu itd :D

    Over and out, idem festat :D

    Uzivajte!!!
  • Ej, ja sam u Pragu. Sad cekam Killroÿa i ekipu da idemo na preparty.
    Za Bec se moramo dogovorit, ¨tj. vidjet. Damire, evo ti moj mob pa mi smsaj da se vidimo pre dvoranom, bio bi red 00385 91 547 5298

    Ja ne mogu u nedjelju ¨na te potpise i to jer me, naravno, nema :D
    Al cu ja to u utorak u ZG, ja planiram bit cijeli dan tamo...vise manje. pred dvoranom mislim.
    OK, ja sam out. smsajte na moj mob ako vam sta treba, ja sam u Pragu¨, Berlinu, Becu i ZG :D

    Juraica, je zastava prezivjela? Nadam se da se vijorila tamo po Torinu i Pïstoi. Imam vec drugu da nas prezentiram tu po Pragu itd :D

    Over and out, idem festat :D


    Alo crop..vidim da več uživate na turneji

    Hmm, pa mi se onda vidimo u Beču..ne znam još tačno kad dolazimo, ali javit ču se kad stignemo pred halu...pa da popijemo pivo, dva...hehe
    Ej, reci mi kako je sa tim 10C kartama i čekanjem u redu...i kakve su nam šanse da uletimo u prvi red??? Kakvo je stanje u 1. redovima, šta se može unjeti u dvoranu....aha, i kako ideš ti za Zagreb onda...imaš neki organizirani prevoz ili nešto??

    inače, u prag je išao i Marko (CrazyMarko), mislim da sam sa vozom....a ja se nađem s njim u Beču (sredili smo mu kartu), pa ako ga vidiš, pozdravi ga...nadam se da če nas biti što više gore.....

    napišimo jim transparent: Play acustic set tomorrow, you pussies, heheheheheh...zezam se...

    Ajde uživajte mi u Pragu i Berlinu...i recite momcima i Edu nek ne troši glas previše, nek se čuva za Zagreb...jer tu mora pasti neki rekord (jedno 40 pjesama) lol

    ajde vidimo se gore u Beču..još malo

    Damir
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • Ljudi pozdrav svima!
    Citam ove postove sa turneje i nemrem opisat kako mi je zao sto i ja nisam tamo.Imam pitanje u vezi fotica za sve vas koji ste bili na ovim koncertima.Jel seru za fotice?????Meni kompic radi u domu sportova za šankom,pa ce mi on prošvercat malo bolje fotiće,pa se nadam da ce bit i nekoliko dobrih slika.Nadam se da nece bit sranja.Inace neznam nikoga ovdje sa foruma,pa molim sve koji su voljni da mi poslje turneje sprze slike da mi se jave na PM ili mail.Ja i ekipa dolazimo pred dom sportova negdje popodne.

    Polako sam nervozan vec.....IPAK ce ovo u Zagrebu bit nesto posebno....rekord ce sigurno past i mislim da ce se jos dugo pricat o njemu....to pokazuje samo koliko cjene svoje FANOVE :)
  • evo da se i ja pridruzim PJ ludilu, napokon.
    toliko lijepih trenutaka i ljudi i dogadaja me vezu za ovaj bend, izmedu ostalog i dragi curetak elcielo kojoj mogu zahvaliti na mnogim stvarima a s kojom sam se upoznala upravo preko ovog foruma jednom davno, zahvaljujuci pearl jamu. i tako ona pozvala fellow jammericu da vam se pridruzim u ovim predkoncertnim aktivnostima hehe. nadam se da cu vas sve upoznati, ako ne u nedjelju onda prije koncerta for sure! :)

    hail hail the lucky ones...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    e da, ovaj +1 je jedan slovenac kojeg cemo valjda pokupiti u ljubljani, tako su mi rekli kad sam zvao

    ako netko iz slovenije još želi ici, nek se jave na http://www.urban-travel.com



    BTW jel netko zna jel moguce kupiti postere i odnijeti ih u auto i vratiti se natrag jer ne mislim skakati s njima... a imam dogovorenih par trejdova dobrih :D --> to se odnosi na ove koji su bili po italiji i okolo i mozda primjetili da ekipa ostavlja postere.


    e a to u melinu... kad je to.. aj nek neko javi pa mozda se zaletim..
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    i još nesto.. nemrem cekati zg


    koja bi to ludnica trebala biti :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • masnimasni Posts: 1,657
    sve se tresem kad razmislim kolko ce nas biti nas bit ispred dvorane.. i ima da se dogovorimo da poslije koncerta ruzimo negdje svi skupa.. prije cemo se dogovorit gdje cemo se svi cekati poslije konerta...

    evo linkic za sigurnost...
    http://www.muzika.hr/default.aspx?id=9082
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ej, možda netko zna da li je moguče koristiti samo prijevoz do Beča, pošto mi ulaznice več imamo?? Nas ima troje, heheh...mislim, ova varianta bi bila super...cijeli put vrtimo Jame i pomalo pljuckamo...ne previše:)

    Sad smo stvarno blizu....sve je vručije...atmosfera je sve bolja...hm..pošto su posteri, 20 eura??? ja mislim da možeš odnijeti poster u auto, zašto ne, imaš dosta vremena....ja moram nabaviti barem Beč i Zagreb
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    dunat wrote:
    Ej, možda netko zna da li je moguče koristiti samo prijevoz do Beča, pošto mi ulaznice več imamo?? Nas ima troje, heheh...mislim, ova varianta bi bila super...cijeli put vrtimo Jame i pomalo pljuckamo...ne previše:)

    Sad smo stvarno blizu....sve je vručije...atmosfera je sve bolja...hm..pošto su posteri, 20 eura??? ja mislim da možeš odnijeti poster u auto, zašto ne, imaš dosta vremena....ja moram nabaviti barem Beč i Zagreb
    pitaj na urban travel da li mozete uzeti samo prijevoz bez karte...


    a to za postere neznam, ali se nadam da mozemo van iz dvorane i opet natrag
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
Sign In or Register to comment.