Pearl Jam in Zagreb!

1736737739741742860

Comments

  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Baš me 10c danas razveselio. :) Niko, imao si pravo, Santos se iskupio. :D Prije nekog vremena naručio sam tri Eddiejeva postera i poslali su mi jedan krivi. No, rekli su da ga pošaljem natrag, a da će mi poslati pravi i nadoknaditi troškove shippinga. No, ja sam krivi već uokvirio i nisam ga poslao natrag. No, danas, gle čuda, i pravi je stigao u Samobor. Ostaje mi dilema - jesu li to poslali u znak isprike ili još uvijek očekuju da im pošaljem onaj koji sam greškom dobio? :?
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: super rasplet dogadjaja Gordan! Mislim da ne moras vratiti uokvireni, samo im posalji mail i fotku uokvirenog, reci da si ga vec uokvirio i da li zele da im ga ipak vratis i brijem da ce reci da ne.
    Lijepo od njih. :thumbup:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    _annie_ wrote:
    masni wrote:
    Za one koji su u ZGu u četvrtak..

    Seattle Big Four slušaonica (Nirvana, Pearl Jam, Soundgarden, Alice in Chains) by BabilonSka & Poma
    KSET, Zagreb (5/10 Kn, 20h)

    Gordan: Čuo sam jučer najavu na 101 i pomislio kako bi to moglo biti dobro mjesto za spontano, neobavezno druženje. Tko dolazi? Ja moram nekako utopit' tugu, jer će voljena bit na službenom putu, a ne vidim boljeg načina :twisted:
    mislim da će voljena tebe utopit' kad se vrati sa službenog :twisted:
  • masnimasni Posts: 1,657
    piplz, jedan offtopic..

    muzika akustika je izabrala 5 izvođača za akustični stage na terraneu, publika bira drugih pet..

    pa hajmo male ruke nek se slože i da se glasa za Nellcote.. dečki su drugari, a možda završe sa mnom i u Amsterdamu..

    linkić za glasanje:
    http://www.muzika.hr/clanak/36843/anket ... odace.aspx

    linkić na bandcamp:
    http://nellcoteuk.bandcamp.com/track/ho ... the-spring

    ajmooo! :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    evo nove (i proslih godina ih je bilo) glasine za PJ u Beogradu:

    http://www.soundguardian.com/content/view/22840/49/

    ne bih stavio desnu ruku u vatru da ce se dogoditi... :) ni svoju ni tuđu :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Masni...obavio sam glasačku dužnost ;) poslje ću ih poslušati :lol::lol:

    Gordane, ajde super da si dobio naručeni poster i ja mislim da im ne trebaš vračat ništa.

    Nego što komentirate na novi PJ rap festival :lol::lol: sa Jay-Z :shock:

    Ja mislim da je totalna bruka, da nisu normalni, koji kurac im to treba.
    Stvarno su pukli po šavovima kad pristaju na takve kompromise.

    Na porch-u se thred-ovi zatvaraju brzinom svjetlosti zbog raznih komentara....kat je nabrijana :lol: :corn:
    I to isto nije u redu da ljude izbacuju jer imaju drugačije mišljenje od njih.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Masni...obavio sam glasačku dužnost ;) poslje ću ih poslušati :lol::lol:

    Nego što komentirate na novi PJ rap festival :lol::lol: sa Jay-Z :shock:

    Ja mislim da je totalna bruka, da nisu normalni, koji kurac im to treba.
    Stvarno su pukli po šavovima kad pristaju na takve kompromise.

    Na porch-u se thred-ovi zatvaraju brzinom svjetlosti zbog raznih komentara....kat je nabrijana :lol: :corn:
    I to isto nije u redu da ljude izbacuju jer imaju drugačije mišljenje od njih.
    Iva: ja isto glasala, jos dok ste vi svi spavali snom pravednika ;)

    A za "rap" festival ne znam sto bih rekla. Jasno mi je da su im festivali cista lova s malo troska, ali nije mi jasno sto ocekuju. Nadam se da se Ed nece uzrujavati ako mu crowd ne bude lud, nemre dobit i novce i nas ovce na koncertu. :mrgreen:

    A thread o kojem pricas stoji tamo vec zacudno puno vremena. :lol: Ne znam kako im treba tako dugo da ga zatvore.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:

    A thread o kojem pricas stoji tamo vec zacudno puno vremena. :lol: Ne znam kako im treba tako dugo da ga zatvore.

    Misliš onaj "3 some"...ono mora daj joj laska :lol: pa zato još nije zatvoren ali ima hrpa sivih kockica na drugoj strani foruma :D

    Nisam primjetio da li PJ i Jay-Z sviraju isti dan na tom festivalu....nadam se da ne jer to bi bila baš tragedija, da se u prvom redu nađu oni sa spuštenim gačama do koljena i PJ frikovi...nemre to tako :fp: :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Nisam primjetio da li PJ i Jay-Z sviraju isti dan na tom festivalu....nadam se da ne jer to bi bila baš tragedija, da se u prvom redu nađu oni sa spuštenim gačama do koljena i PJ frikovi...nemre to tako :fp: :fp:
    Iva: :lol: da sa spustenim gacama do koljena! :lol: A kraj njih Sandra i njene frendice koje su nam objasnjavale kako ako se netko iz drugog reda pokusa primiti za ogradu ga treba raspalit svom snagom po ruci, da se slucajno ne uspije primiti za ogradu. :fp: Stvarno bi bila scena i pol!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ekipica, mene malo panika čopava jer nisam dobila potvrde o 10c za karte da je sve ok i da imam prednost prolaska? jeste vi dobili potvrde (osim vas koji ste karte uspjeli kupiti u prvoj rudi prek crowdsurg-a)?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    ekipica, mene malo panika čopava jer nisam dobila potvrde o 10c za karte da je sve ok i da imam prednost prolaska? jeste vi dobili potvrde (osim vas koji ste karte uspjeli kupiti u prvoj rudi prek crowdsurg-a)?

    Javi se 10c to ti je najsigurnije, ja nemam takve karte pa ne znam.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jurasica wrote:
    ekipica, mene malo panika čopava jer nisam dobila potvrde o 10c za karte da je sve ok i da imam prednost prolaska? jeste vi dobili potvrde (osim vas koji ste karte uspjeli kupiti u prvoj rudi prek crowdsurg-a)?

    Javi se 10c to ti je najsigurnije, ja nemam takve karte pa ne znam.

    ti, care, nemas niti jednu 10c kartu!?!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    ekipica, mene malo panika čopava jer nisam dobila potvrde o 10c za karte da je sve ok i da imam prednost prolaska? jeste vi dobili potvrde (osim vas koji ste karte uspjeli kupiti u prvoj rudi prek crowdsurg-a)?

    hm, mislim da ni ja nisam nista dobio... valjda ce slati neposredno prije turneje... ali ionako sveznas.. dodjes pred dvoranu, pozdravis ljude, dignes karte i ides na svirku :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    jurasica wrote:
    ekipica, mene malo panika čopava jer nisam dobila potvrde o 10c za karte da je sve ok i da imam prednost prolaska? jeste vi dobili potvrde (osim vas koji ste karte uspjeli kupiti u prvoj rudi prek crowdsurg-a)?

    hm, mislim da ni ja nisam nista dobio... valjda ce slati neposredno prije turneje... ali ionako sveznas.. dodjes pred dvoranu, pozdravis ljude, dignes karte i ides na svirku :-)
    Nitko jos nis nije dobio. :)
    Evil Little Goat
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    jurasica wrote:
    ekipica, mene malo panika čopava jer nisam dobila potvrde o 10c za karte da je sve ok i da imam prednost prolaska? jeste vi dobili potvrde (osim vas koji ste karte uspjeli kupiti u prvoj rudi prek crowdsurg-a)?

    Javi se 10c to ti je najsigurnije, ja nemam takve karte pa ne znam.

    ti, care, nemas niti jednu 10c kartu!?!

    :D:D:D;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534

    :D:D:D;)

    da da... sad sam se sjetila da za tebe ekipa po svijetu nabavlja 10c... ti si ipak car! :)

    poslat ću ja njima ipak jedan mail, čisto da se malo smirim....
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Napokon neki TBK poster u kući :lol::lol:

    P5255250.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Napokon neki TBK poster u kući :lol::lol:

    P5255250.jpg

    Gordan: Prekrasno. A zašto se nisi pohvalio i onim drugim? Zašto ovi koji imaju Facebook imaju ekskluzivu? :mrgreen:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    a ovaj Black Keys mi je najdraži...i da ne zamaram previše :D;)

    evo malo životinjskog carstva: medo i koale u akciji

    P5255229.jpg

    P5255224.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • zagizagi Posts: 414
    ovaj medo mi je prezakon :lol:
    a jos su i BOH otvorili, nice
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Niko, ti bi trebao otvoriti galeriju postera. Bez zafrkancije, dodaj u ponudu beCrafta da ti ljudi dodju vidjeti radionu, kako radis staklo i usput da pogledaju postere, kupe salicu ili neki PJ nakit i sl. Ono, imate materijala za pravu galeriju s giftshopom i svime. A u gradu ste koji svi ionako zele posjetiti, ovo moze biti samo mala dodatna ponuda. Sigurna sam da bi dobro islo! :thumbup:
  • masnimasni Posts: 1,657
    Gordane, klecaju koljena za mandat hehehe? :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    Gordane, klecaju koljena za mandat hehehe? :D

    Gordan: Da, idu dani... Stavio sam se u ruke Svevišnjeg, pa što bude. :D
    pajo wrote:
    Iva: Niko, ti bi trebao otvoriti galeriju postera. Bez zafrkancije, dodaj u ponudu beCrafta da ti ljudi dodju vidjeti radionu, kako radis staklo i usput da pogledaju postere, kupe salicu ili neki PJ nakit i sl.

    Gordan: I još zatražite sredstva iz EU fondova za uređenje galerije. ;)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Iva: Niko, ti bi trebao otvoriti galeriju postera. Bez zafrkancije, dodaj u ponudu beCrafta da ti ljudi dodju vidjeti radionu, kako radis staklo i usput da pogledaju postere, kupe salicu ili neki PJ nakit i sl. Ono, imate materijala za pravu galeriju s giftshopom i svime. A u gradu ste koji svi ionako zele posjetiti, ovo moze biti samo mala dodatna ponuda. Sigurna sam da bi dobro islo! :thumbup:

    Moja Iva bi bila oduševljena da joj ljudi prolaze kroz kuću :lol::lol:
    Neka meni gosti/turisti sa kruzera šetaju oko štanda i radione to mi je važnije :mrgreen:
    ...a kad promislim još nije nitko naletio u radionu (od nepoznatih) a da je prepoznao o čemu se radi i što su ti plakati...to bi bilo zanimljivo...pa da otvorim ladicu i krene show :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Moja Iva bi bila oduševljena da joj ljudi prolaze kroz kuću :lol::lol:
    Neka meni gosti/turisti sa kruzera šetaju oko štanda i radione to mi je važnije :mrgreen:
    ...a kad promislim još nije nitko naletio u radionu (od nepoznatih) a da je prepoznao o čemu se radi i što su ti plakati...to bi bilo zanimljivo...pa da otvorim ladicu i krene show :lol:
    Iva: pa da, i jos istrenirate Janu i Marka da budu turisticki vodici i da objasnjavaju otkud je koji poster i da vidis biznisa! :lol:

    Ali ozbiljno, stvarno imas dosta tih primjeraka koje vecina ljudi koji su ufurani u postere nece nikad vidjeti na jednom mjestu. A da ne govorimo da su i okviri prica za sebe - bar ja ne znam nikoga tko ima tako dobro uokvirene postere. Ameri vecinom stave obicne crne okvire, zar ne? Ono, stvarno potencijal za galeriju. Just sayin'... ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    Iva: pa da, i jos istrenirate Janu i Marka da budu turisticki vodici i da objasnjavaju otkud je koji poster i da vidis biznisa! :lol:

    Gordan: Pa da im dođe socijalna služba na vrata i strpa ih u zatvor jer koriste maloljetnike kao radnu snagu :nono: :lol: Inače, ideja o galeriji je super. Ja bih odmah došao. :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    fun fact: na letu Sarajevo-Zg prošle prekjučer sjedio sam na 10C mjestu :)

    znaju u croatia airlinesu kome udijeliti koje mjesto :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    fun fact: na letu Sarajevo-Zg prošle prekjučer sjedio sam na 10C mjestu :)

    znaju u croatia airlinesu kome udijeliti koje mjesto :)

    jesi dobio early entry wristband? ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    [/u]quote="siljo"]
    masni wrote:
    fun fact: na letu Sarajevo-Zg prošle prekjučer sjedio sam na 10C mjestu :)

    znaju u croatia airlinesu kome udijeliti koje mjesto :)

    jesi dobio early entry wristband? ;)[/quote]

    :lol:
    :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    masni wrote:
    fun fact: na letu Sarajevo-Zg prošle prekjučer sjedio sam na 10C mjestu :)

    znaju u croatia airlinesu kome udijeliti koje mjesto :)

    jesi dobio early entry wristband? ;)

    LOL :lol::lol: :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.