Pearl Jam in Zagreb!

1738739741743744860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Nicola moj frend iz Rima (neki od vas ga i poznaju) ne može ići na koncert i prodaje karte za Berlin.

    Ima 3 sjedeće karte, zajedno su. Prodaje jednu, dvije ili tri...sve jedno barem da ne izgubi sve ;)

    Pa ako ima zainteresiranih ili ako nekoga znate javi te mi.

    thanks

    a zaboravio sam reći BERLIN 4.7 prvi koncert ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Dakle, majice su konačno gotove i u našem posjedu (kod Sniha do večeras, a onda sele u Samobor) :D Nakon razvrstavanja ću vam znati reći jesmo li dobili sve što smo naručili, iako je već sad izvjesno da 9 bijelih majica nije otisnuto. Za te korekcije ćemo se morati dogovarati naknadno. Uglavnom, vikend i ponedjeljak otpadaju kao mogućnost za zagrebački meet-up. Meni bi najviše odgovarao utorak, a nekako mi se čini da je tada i program na Euru (za one kojima je to važno :mrgreen: ) najmanje atraktivan (Češka - Grčka, Rusija - Poljska). Termin je, naravno, večernji (od 18 h nadalje). Kao dobro mjesto za nalaženje pada mi napamet terasa Tvornice: velika je, a sumnjam da će biti prenapućena u to doba. Istina, parkirna zona je 1, ali kaj je tu je. Ako netko ima bolji prijedlog, rado ću ga poslušati.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Majice, majice, majice juuuupiiii :clap::clap::clap: :thumbup:

    čekam.... :corn:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    olrajt! :)

    meni utorak isto pase, Tvornica je ok, ne znam samo kako je tamo u slucaju kise... suncobrani?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    natkrivena je terasa, a ima i tv :)

    nemam bolji prijedlog tako da možeee :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Majiceee! :D Super!! Nego, mene zanima šta ćemo s nama koji nismo bas pri Zagrebu... Se moze platit na kakav račun ili? Ja ni ne znam pošto su ustvari. XD I kako ih preuzmemo, gdje, kad? Dobre duše iz Zagreba bi mogle pobrat (prvenstveno gledam u tebe, Šiljo :D ) ili ce bit raspačavatelji pri ruci kad budemo letili Zg-Berlin pa da se nađemo? Nešto nešto? Kako je najjednostavnije? :geek:
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    dobra dusa? buahaha! :D

    salu nastranu, mogu pokupiti kome treba pa na aerodromu raspacavati... ja letim 4.7., ali buduci da radim na aerodromu, vjerojatno cu se moci dokoturati i barem predati majice ako netko leti dan-dva ranije...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Gordan, gruni neku cijenu jer bi se svi mi mogli praviti grbavi ;-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    dobra dusa? buahaha! :D

    salu nastranu, mogu pokupiti kome treba pa na aerodromu raspacavati... ja letim 4.7., ali buduci da radim na aerodromu, vjerojatno cu se moci dokoturati i barem predati majice ako netko leti dan-dva ranije...
    :D

    zagi i ja idemo 2., mirej 3. (ja mislim). uglavnom zvuci super varijanta sa raspacavanjem na aerodromu! (il kroz zg prodjemo ako ne budes na poslu...) :thumbup:
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    A Sid, nemam pojma kad ona i kako ide... :eh:
    Evil Little Goat
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Paradajzar wrote:
    Hello

    Ako je Berlin 1 ja bi uzeo!!

    Javi mi
    Alo ekipa,samo da vas pitam dal nekome treba karta za berlin i prag? Frend ima spare 10c za Prag,mozda za Berlin al ne znam koji jos.

    Sad sam ti poslala privatnu poruku pa se javim frendu za kartu ako ti jos treba jer ju zeli prodat cim prije! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ana2112 wrote:
    A Sid, nemam pojma kad ona i kako ide... :eh:
    To ne zna ni Sid... :roll: :lol: :oops: Jos ne znam.

    nego, mozda budem dolazila do ZG-a pa vam javim i onda mogu preuzet majice za Ri podruznicu. Anu, Viktora, sebe, Lea (ako je narucivao) i jos je moj frend Sasa uzeo za neke ljude... pa uzimam to ako dolazim, a vjerojatno da, samo ne znam jos kada... javim!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    nego, mozda budem dolazila do ZG-a pa vam javim i onda mogu preuzet majice za Ri podruznicu. Anu, Viktora, sebe, Lea (ako je narucivao) i jos je moj frend Sasa uzeo za neke ljude... pa uzimam to ako dolazim, a vjerojatno da, samo ne znam jos kada... javim!
    :thumbup: I Mirej je Ri podruznica. :D
    Evil Little Goat
  • shelashela Posts: 657
    Ok, sajt još radi :D

    naletio sam na ovaj klip gdje piše da je Madison Square Garden ali mislim da nije, to jest siguran sam da nije i ako se ne varam već je bilo negdje diskusije oko ovog klipa

    http://www.youtube.com/watch?v=_4BObpNQ ... playnext=0

    na 2:45 pojavljuje se HR zastava u onom prolazu na sredini...dobro se vidi...
    tko je to od vas, Jurasica je si li to ti??

    jooj i ja mislim da je taj dio mozda ipak torino i da sam to cak mozda ja (imala sam majicu bez rukava i bile smo na toj strani ziher) :) - al nisam skoz sigurna jer smo tamo bile skupa juras, sintija i ja pa moze bit bilo koja od nas ne vidi se dobro :) eh koji su to koncerti bili - ugnjechene medju talijanima i van sebe od srece :D
  • shelashela Posts: 657
    Ana2112 wrote:
    A Sid, nemam pojma kad ona i kako ide... :eh:
    To ne zna ni Sid... :roll: :lol: :oops: Jos ne znam.

    nego, mozda budem dolazila do ZG-a pa vam javim i onda mogu preuzet majice za Ri podruznicu. Anu, Viktora, sebe, Lea (ako je narucivao) i jos je moj frend Sasa uzeo za neke ljude... pa uzimam to ako dolazim, a vjerojatno da, samo ne znam jos kada... javim!

    sid poslah ti pm ;)
  • shelashela Posts: 657
    shela wrote:
    Ljudi, danas odoh na Soundgarden i jedva cekaaam!! To je jedan od bendova koje sam toliko puno slusala od svoje 15.e i konacno cu ih cut uzivoo!! vec sam mislila da se to nikad nece desit i pomirila se sa sudbinom! juhuuu :D pishem kak je bilo :)

    eh btw kratki komentar - soungarden su mi usprkos kisi bili predobri i svirka i vokal(i)! prejako!! i chrisa treba samo pustit da vrishtiii :D ishla bi opet! eto :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ana2112 wrote:
    nego, mozda budem dolazila do ZG-a pa vam javim i onda mogu preuzet majice za Ri podruznicu. Anu, Viktora, sebe, Lea (ako je narucivao) i jos je moj frend Sasa uzeo za neke ljude... pa uzimam to ako dolazim, a vjerojatno da, samo ne znam jos kada... javim!
    :thumbup: I Mirej je Ri podruznica. :D
    Sve sto nije kontinent tj. Zg je Ri podruznica :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    Inace, SG rasturio neki dan u Milanu, super zvuce zaista.
    Bend zvuci odlicno, Chris super skvici :) a Matt-a sam ovaj put zbilja jako dobro cula, stvarno ga dobro lupa! :lol:8-) Matt Fucking Cameron! :mrgreen:
    Nego, jedina "zamjerka", a to je samo zato jer sam ipak malo "razmazena" zbog nasih decki koji su zbilja VRH u svemu, je to da nema bas neke prevelike komunikacije, interakcije izmedju benda i publike, tu je Chris glavna karika, on mi nema Edovu karizmu... I kemija medju bendom je :? nema je. na kraju su svi sami otisli, jedan po jedan u backstage, nema tu zajedndkog poklona ni nis... za vrijeme koncerta sve super, al nema kemije... to mi fali, ja ovu cijeli paket, ne samo muziku.

    e u biti sve to...da :D
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    shela wrote:
    eh btw kratki komentar - soungarden su mi usprkos kisi bili predobri i svirka i vokal(i)! prejako!! i chrisa treba samo pustit da vrishtiii :D ishla bi opet! eto :D
    Sve sto nije kontinent tj. Zg je Ri podruznica :D
    Ženke, mudro zborite! :D :thumbup:
    Evil Little Goat
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Majice su sretno stigle u Samobor i razvrstane čekaju susret sa svojim novim vlasnicima. :D Moram vam reći da su baš lijepo ispale. Novi vlasnici Pearlina će samo morati biti malo pažljiviji i prije svakog pranja izvrnuti majice kako bi naljepnica duže trajala. Crovata je na svim podlogama (kaki, crno, navy) ispala odlično. Eh, da, ima i jedna loša vijest, a dotikavle se onih koji su naručili bijele majice: nisu nam isporučene. Bit će naknadno napravljene, možda već u ponedjeljak. U svakom slučaju, nismo ih se odrekli.
    Pitate za cijene: ni ja ih još ne znam u lipu, no sigurno će biti u onom razredu koji sam spominjao (cca 30 kuna, a ništa skuplje od 40).
    Meet-up: jesmo onda dogovorili Tvornicu? Od 18 h nadalje? Ili vam više paše kasnije? Javite.
    Dostava izvan ZG: Dubrovnik je riješen. ;) Rijeka ima više opcija: paket na autobus, paket poštom, Sid, šiljo,...; ostatak društva - predložite. S obzirom da to nisu neke velike količine, mislim da čak mogu ZG članovi pofurat u prtaljagi i dati vam na koncertu. Samo javite na kojim bi vas se koncertima može naći.
    To bi bilo to. Ako sam nešto zaboravio, to je bilo namjerno. :mrgreen:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ok Gordane, čekam pm sa totalkom da ti pošaljem lovu i ostatak za postere ;) adresu imaš, ubaći u vreču i zazovi CityEx da ti to pokupe i pravac Be°Craft ;) :corn:

    Hvala još jednom na cijeloj organizaciji i pomoći.

    a sad malo off topic Euro
    Nažalost nemam neko veliko pouzdanje u naše vatrene večeras i opčenito ali eto volio bi da me iznenade... :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Jeeeee, majice! Jedva cekam. Javi koliko para pa da smo na miru svi ;)
    Javim ako dolazim u ZG, to je najjednostavnije da ih preuzmem. Ako ne, onda cemo se cut po tom pitanju pa cete slat ili ce netko preuzet ili nesto...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    a sad malo off topic Euro
    Nažalost nemam neko veliko pouzdanje u naše vatrene večeras i opčenito ali eto volio bi da me iznenade... :D

    ...e bogami su me jebeno iznenadili....ja ovakvu ekipu nisam gledao odavno ne sječam se kad.
    Tko su bili onih 11 sinoć??? :lol::lol::lol::clap::clap::clap:
    Sad već mogu s guštom čekati utakmicu protiv Talijana ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Utorak 18h it is! Hrvatska! :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    Utorak 18h it is! Hrvatska! :)

    Gordan: Dakle, ZG ekipa zaključujem da je dogovoreno da ćemo se u utorak naći, od 18 h nadalje, na terasi Tvornice. Tko prvi dođe (ako to ne budem ja), nek' zauzme dosta mjesta. :D
    I da, naravno... HRVAAAAAAATSKAAAAAA!!! :clap::clap::clap::clap::clap:

    A danas je dan za Trst i The Bossa. Nebo, smiluj se. Ima li netko logično objašnjenje zašto uglavnom na koncertima u Italiji uvijek moraju bit hebeni pljuskovi i oluje? :wtf:
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    _annie_ wrote:
    masni wrote:
    Utorak 18h it is! Hrvatska! :)

    Gordan: Dakle, ZG ekipa zaključujem da je dogovoreno da ćemo se u utorak naći, od 18 h nadalje, na terasi Tvornice. Tko prvi dođe (ako to ne budem ja), nek' zauzme dosta mjesta. :D
    I da, naravno... HRVAAAAAAATSKAAAAAA!!! :clap::clap::clap::clap::clap:

    A danas je dan za Trst i The Bossa. Nebo, smiluj se. Ima li netko logično objašnjenje zašto uglavnom na koncertima u Italiji uvijek moraju bit hebeni pljuskovi i oluje? :wtf:
    HRVATSKA! :) Stvarno smo rasturili! 8-):mrgreen:
    Ej, idete na Bossa? Ja sam previse cekala za karte i na kraju nis..ostale su samo najskuplje i na kraju ne idem... a plan je bio ici. Uzivajte, nadam se da ce se nebo smilovat veceras. A ja cu drugi put valjda..mozda bude blize... u Ri. :lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Ehej, majice majice!

    Gordane, hvala puno na organizaciji i trudu!

    Vidimo se u utorak, ekipa! :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    edited June 2012
    _annie_ wrote:
    masni wrote:
    Utorak 18h it is! Hrvatska! :)

    Gordan: Dakle, ZG ekipa zaključujem da je dogovoreno da ćemo se u utorak naći, od 18 h nadalje, na terasi Tvornice. Tko prvi dođe (ako to ne budem ja), nek' zauzme dosta mjesta. :D
    I da, naravno... HRVAAAAAAATSKAAAAAA!!! :clap::clap::clap::clap::clap:

    A danas je dan za Trst i The Bossa. Nebo, smiluj se. Ima li netko logično objašnjenje zašto uglavnom na koncertima u Italiji uvijek moraju bit hebeni pljuskovi i oluje? :wtf:

    čekaj, vas, precjedničkog para, neće biti na meet-up-u? ma nešto sam krivo zaključila....
    edit: sad sam skužila da je to bio post od jučer... onda ok....

    nego, vrijeme je šugavo... može neko drugo, dobro natkriveno mjesto za naći se...
    Post edited by jurasica on
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    čekaj, vas, precjedničkog para, neće biti na meet-up-u? ma nešto sam krivo zaključila....

    nego, vrijeme je šugavo... može neko drugo, dobro natkriveno mjesto za naći se...

    Bruce je bio jucer ;)

    prognoza kaze da ce kisa stati popodne... tvornica ima i unutra ok prostor ako bas zagusti... neki mozda ne provjere forum danas pa da ne zazuje ako se preselimo na drugu lokaciju...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja danas nikako ne mogu... čuvajte mi majicu za neku drugu turneju. :)
Sign In or Register to comment.