Pearl Jam in Zagreb!

1737738740742743860

Comments

  • shelashela Posts: 657
    pajo wrote:
    Ali ozbiljno, stvarno imas dosta tih primjeraka koje vecina ljudi koji su ufurani u postere nece nikad vidjeti na jednom mjestu. A da ne govorimo da su i okviri prica za sebe - bar ja ne znam nikoga tko ima tako dobro uokvirene postere. Ameri vecinom stave obicne crne okvire, zar ne? Ono, stvarno potencijal za galeriju. Just sayin'... ;)

    btw, meni je to isto super ideja! mozda da to spomenes negdje kod promocije svojih uradaka pa ziher ce se povremeno nac zainteresiranih s kojima se moze podijelit odusevljenje ;) pogotovo van sezone?
    mozda ima negdje neki fora prostor za napravit izlozbicu povremeno? da vam nije bas doma? dolazi dosta amera u Du ne pa mozda bi to bilo zanimljivo?
    isto tak, mislim da bi bilo ljudima fora vidjeti kako vi zapravo izradjujete svoje suvenire il da probaju nesto napravit sami?? ako to ne traje predugo? (pecenje...) - kao special tour ;) pa nek plate :mrgreen: znam da je to vise posla i zezancije s ljudima, al eto isto tak - ideja za sirenje ponude ;)
  • shelashela Posts: 657
    edited May 2012
    masni wrote:
    fun fact: na letu Sarajevo-Zg prošle prekjučer sjedio sam na 10C mjestu :)

    znaju u croatia airlinesu kome udijeliti koje mjesto :)

    prejako!! jesi zadrzao dokaz?? :)

    ...i glasah za Nellcote! zretno! :)
    Post edited by shela on
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    masni wrote:
    fun fact: na letu Sarajevo-Zg prošle prekjučer sjedio sam na 10C mjestu :)

    znaju u croatia airlinesu kome udijeliti koje mjesto :)

    jesi dobio early entry wristband? ;)
    Iva: :lol::lol: ali pravo pitanje je jesu li ti naplatili kartu vise nego drugima, tako znas da si 10c ;)


    E, i pita pajo jesi bio na Mike ili Stone side?
  • shelashela Posts: 657
    Ljudi, danas odoh na Soundgarden i jedva cekaaam!! To je jedan od bendova koje sam toliko puno slusala od svoje 15.e i konacno cu ih cut uzivoo!! vec sam mislila da se to nikad nece desit i pomirila se sa sudbinom! juhuuu :D pishem kak je bilo :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Alo ekipa,samo da vas pitam dal nekome treba karta za berlin i prag? Frend ima spare 10c za Prag,mozda za Berlin al ne znam koji jos.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Ako ste očekivali da ćete pročitati kako su majice spremne za distribuciju, onda ste gledali previše američkih filmova. Istina je da je izvjesna samo neizvjesnost. :? Kako sam se doveo u tu situaciju, ni meni nije jasno, ali tako je kako je. :oops: Ipak, još uvijek vjerujem da ću do 3. 6. i najavljenog privremenog gašenja stranice, moći napisati "Imamo majice". A abdikacija se podrazumijeva :fp:
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Hi Ana Gregoric,
    Thank you for submitting your online wristband request.
    You have been approved for 2 early entry wristbands for Berlin on July 4th.
    Weeeeeeee!! :-D
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Gordan, ne beri brigu, tek je 5. mjesec... jos sat i sitno :) stignemo, osim ako nam se nesto ne usudis reci.. u tom slucaju se skupimo i idemo zajedno na tiskaru :twisted:

    stigli mailovi za early entry... fino :thumbup:

    nadam se da se Soundgarden veceras dobro zagrijava za ponedjeljak... par frikica ih gleda u milanu :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    shela wrote:
    pajo wrote:
    Ali ozbiljno, stvarno imas dosta tih primjeraka koje vecina ljudi koji su ufurani u postere nece nikad vidjeti na jednom mjestu. A da ne govorimo da su i okviri prica za sebe - bar ja ne znam nikoga tko ima tako dobro uokvirene postere. Ameri vecinom stave obicne crne okvire, zar ne? Ono, stvarno potencijal za galeriju. Just sayin'... ;)

    btw, meni je to isto super ideja! mozda da to spomenes negdje kod promocije svojih uradaka pa ziher ce se povremeno nac zainteresiranih s kojima se moze podijelit odusevljenje ;) pogotovo van sezone?
    mozda ima negdje neki fora prostor za napravit izlozbicu povremeno? da vam nije bas doma? dolazi dosta amera u Du ne pa mozda bi to bilo zanimljivo?
    isto tak, mislim da bi bilo ljudima fora vidjeti kako vi zapravo izradjujete svoje suvenire il da probaju nesto napravit sami?? ako to ne traje predugo? (pecenje...) - kao special tour ;) pa nek plate :mrgreen: znam da je to vise posla i zezancije s ljudima, al eto isto tak - ideja za sirenje ponude ;)

    uff ti posteri :ugeek: ...da mi neko ponudi dobar prostor bio zaineresiran ali gdje smjestiti 350 postera :fp: za to treba ozbiljan prostor sa ozbiljnom organizacijom...tipa neka tema Music and Art, objasniti malo kako su i zašto posteri nastali...ima ful zanimljivih priča.
    Ali u svakom slučaju naš dom, mali muzej je za sve vas otvoren 24/7 pa ako ste u Gradu navratite :lol::lol:;)

    Krenuo sam brojati i umorio sam se do 350 :D
    stanje na semaforu je:
    PJ - 162
    EV - 38
    TBK - 18
    The National - 11
    itd....

    Mislim da je Ranko bio zadnji u radioni i nismo uspjeli doći do dna ladice :lol::lol: :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Gordan: Ako ste očekivali da ćete pročitati kako su majice spremne za distribuciju, onda ste gledali previše američkih filmova. Istina je da je izvjesna samo neizvjesnost. :? Kako sam se doveo u tu situaciju, ni meni nije jasno, ali tako je kako je. :oops: Ipak, još uvijek vjerujem da ću do 3. 6. i najavljenog privremenog gašenja stranice, moći napisati "Imamo majice". A abdikacija se podrazumijeva :fp:

    Rekli bi u Dalmaciji; nije preša :corn:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203

    Krenuo sam brojati i umorio sam se do 350 :D
    stanje na semaforu je:
    PJ - 162
    EV - 38
    TBK - 18
    The National - 11
    itd....

    Mislim da je Ranko bio zadnji u radioni i nismo uspjeli doći do dna ladice :lol::lol: :fp:

    da, rizoto se gore hladio... skoro smo gladni ostali zbog tvojih postera.. ali tad si bio na 200+ :D

    nego, jesi ti osigurao tu ladicu? ja bi instalirao nekog pitbula ili poskoka pokraj ladice :nono:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    siljo wrote:
    masni wrote:
    fun fact: na letu Sarajevo-Zg prošle prekjučer sjedio sam na 10C mjestu :)

    znaju u croatia airlinesu kome udijeliti koje mjesto :)

    jesi dobio early entry wristband? ;)
    Iva: :lol::lol: ali pravo pitanje je jesu li ti naplatili kartu vise nego drugima, tako znas da si 10c ;)


    E, i pita pajo jesi bio na Mike ili Stone side?

    nisam na žalost uspio sačuvat jer je trebao kao dokaz u računovodstvo..

    i sjedio sam na Mike strani.. uvijek završim na Mike strani :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Sutra novi sajt...jedva čekam da vidim što nam je novi i stari tim priredio :corn:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • ParadajzarParadajzar Posts: 435
    Hello

    Ako je Berlin 1 ja bi uzeo!!

    Javi mi
    Alo ekipa,samo da vas pitam dal nekome treba karta za berlin i prag? Frend ima spare 10c za Prag,mozda za Berlin al ne znam koji jos.
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Obećao sam se javiti prije nego što novi sajt proradi, a stari se ugasi, pa evo to i činim. Majice smo, tako se barem čini, uz dosta peripetija te poneku promjenu, uspjeli skupiti i iste bi trebale u ponedjeljak ići u tisak. U srijedu bi cijeli proces trebao biti dovršen. S obzirom na cajtnot, Pearlino će biti izveden kao naljepnica (malo više muke, ali uz dobro održavanje može biti dugotrajno), a dečki će ostati bez kaki boje u veličini L. No, oni koji su to naručili već znaju i izabrali su zamjenske majice i boje.
    Ako sve bude gotovo prema planu u srijedu, za zagrebačku ekipu (svi su pozvani) predlažem meet-up do kraja tjedna ili u ranoj fazi sljedećeg, a za ostale dostava po dogovoru. Dogovorit ćemo se i za plaćanje kad sve cijene budu definirane.
    Prijedlozi za mjesto održavanja zagrebačkog meet-upa su dobrodošli.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Off topic - Crni ključi ili Crne dirke. Masni, pogledao sam set liste na ovoj turneji i sve su identične: sviraju 20 pjesama - 17 main set + 3 encore - uvijek u istom rasporedu. Ako ih do europske turneje ne uvježbaju do savršenstva, treba ih se odreć. :mrgreen: Nadam se samo da se neće umorit od monotonosti kao što je to bio slučaj prošle godine. Mi smo u Amsterdamu imali sreće, jer su tamo odsvirali zadnji koncert, a ostale su otkazali. Držim palčeve i tebi i gosparu, jer ih stvarno vrijedi poslušati.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ok, sajt još radi :D

    naletio sam na ovaj klip gdje piše da je Madison Square Garden ali mislim da nije, to jest siguran sam da nije i ako se ne varam već je bilo negdje diskusije oko ovog klipa

    http://www.youtube.com/watch?v=_4BObpNQ ... playnext=0

    na 2:45 pojavljuje se HR zastava u onom prolazu na sredini...dobro se vidi...
    tko je to od vas, Jurasica je si li to ti??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ok, sajt još radi :D

    naletio sam na ovaj klip gdje piše da je Madison Square Garden ali mislim da nije, to jest siguran sam da nije i ako se ne varam već je bilo negdje diskusije oko ovog klipa

    http://www.youtube.com/watch?v=_4BObpNQ ... playnext=0

    na 2:45 pojavljuje se HR zastava u onom prolazu na sredini...dobro se vidi...
    tko je to od vas, Jurasica je si li to ti??

    Gordan: Ja nisam :mrgreen: Šteta. To je clip sa Kids are 20, zvuk je iz MSG-a, a i neki kadrovi, a neke su fino ugradili i s drugih koncerata na kojima se pjevao Boljičovjek. Nisu imali baš prevelik izbor :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo sajt je nazad, u beti, ali forum mi izgleda isti. Nadam se da se netko od njih sjetio da turneja nije pravo vrijeme kad se prcka po forumu. :nono:
    Anyway, samo smo steli reci da molimo da nam se na mail posalje broj racuna na koji nekome trebamo uplatit lovu za majice pa bumo to zbavili prek internet bankarstva, a Tomo vec zna da treba uzeti nase majice, ali treba uzeti i Igorove, koje budemo mi onda pofurali Igoru na sjever.
    Btw, ovdje je hladnjikavo i sugavo vrijeme, pada kisa po par dana u komadu. Kakva prijevara! :fp: Tak da jedva cekamo kad cemo krenuti put sjevera, na toplo! :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Back in life...počeo sam disat na škrge zadnjih par dana bez sajta, uff....
    a sad idem dalje prčkat po sajtu da vidim što sve ima novoga, već sam snimio novu majicu i Vic bootleg :D

    razmišljam da danas uzmem slobodan dan...i ako je praznik mi obrtnici radimo ali ovo je izvanredno stanje :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    bliži se :D
    ekipa veseli zrakoplovak moramo smisliti neki znak raspoznavanja.

    No ima li zainteresiranih za Faith no more 29.06. na Belgrade Calling Festivalu?
    Frendovi idu ranije, a ja ću u petak iza posla u twingo put begea.Ima mjesta :-)

    a gdje se mogu vidjeti majce...i jel kasno za ukrcati se?
  • pajopajo Posts: 3,292
    na 2:45 pojavljuje se HR zastava u onom prolazu na sredini...dobro se vidi...
    tko je to od vas, Jurasica je si li to ti??
    Iva: mi isto brijemo da je to Jurasica, a pajo veli da misli da je to Torino ili tak nesto
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    U, bas krivo vrijeme za prckat pu pj.site-u. Nisam bila tu od proslog tjedna, i onda da cu se ulogirat, NEMA!
    Jedva cekam majice :)

    Inace, SG rasturio neki dan u Milanu, super zvuce zaista. Bilo nas je 5 frikova, s tim da smo se samo Ranko i ja ppoznali od prije, i Anu sam vidila par puta, al ekipa bas prava i super nam bilo :)
    Bend zvuci odlicno, Chris super skvici :) a Matt-a sam ovaj put zbilja jako dobro cula, stvarno ga dobro lupa! :lol:8-) Matt Fucking Cameron! :mrgreen:
    Nego, jedina "zamjerka", a to je samo zato jer sam ipak malo "razmazena" zbog nasih decki koji su zbilja VRH u svemu, je to da nema bas neke prevelike komunikacije, interakcije izmedju benda i publike, tu je Chris glavna karika, on mi nema Edovu karizmu... I kemija medju bendom je :? nema je. na kraju su svi sami otisli, jedan po jedan u backstage, nema tu zajedndkog poklona ni nis... za vrijeme koncerta sve super, al nema kemije... to mi fali, ja ovu cijeli paket, ne samo muziku. Eto to vam je moj sirovi review. Nisam ja Tomo :D jedva cekam turneju, ljudi! Vidimo se uskoro.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    na 2:45 pojavljuje se HR zastava u onom prolazu na sredini...dobro se vidi...
    tko je to od vas, Jurasica je si li to ti??
    Iva: mi isto brijemo da je to Jurasica, a pajo veli da misli da je to Torino ili tak nesto

    zaboravih, ali ako je to onaj video iz PJ20 najave, onda je Torino i mislim Juras :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Inace, SG rasturio neki dan u Milanu, super zvuce zaista. Bilo nas je 5 frikova, s tim da smo se samo Ranko i ja ppoznali od prije, i Anu sam vidila par puta, al ekipa bas prava i super nam bilo :)

    je, bas je bio fini road trip :) ekipa super, 4/5 ce nas se druziti i u berlinu...
    svirka me bas dobro nasamarala, ostao bez rijeci... jedino kaj se kuzi da CC-jev glas malo podizu na mix pultu, ali nije mu za zamjeriti :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    Inace, SG rasturio neki dan u Milanu, super zvuce zaista. Bilo nas je 5 frikova, s tim da smo se samo Ranko i ja ppoznali od prije, i Anu sam vidila par puta, al ekipa bas prava i super nam bilo :)
    je, bas je bio fini road trip :) ekipa super, 4/5 ce nas se druziti i u berlinu...
    svirka me bas dobro nasamarala, ostao bez rijeci... jedino kaj se kuzi da CC-jev glas malo podizu na mix pultu, ali nije mu za zamjeriti :)
    Fantasticni, bas za past na dupe. Ne zamjeram Chrisu bas nis, zvuci mi bolje live nego prije 15ak godina. Glas je vjerojatno losiji, al ga je naucio bolje kontrolirat + ima tehniku koja mu pomaze. :D Al zbilja molto bene, molto bene!
    Evil Little Goat
  • masnimasni Posts: 1,657
    zahuktava seeee :)

    majice, daaaa, to je to! ja mogu bilo kad ovaj vikend (po mogućnosti do 18h zbog tekmi :)) i idući tjedan nakon posla naravno..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    Gordan: Obećao sam se javiti prije nego što novi sajt proradi, a stari se ugasi, pa evo to i činim. Majice smo, tako se barem čini, uz dosta peripetija te poneku promjenu, uspjeli skupiti i iste bi trebale u ponedjeljak ići u tisak. U srijedu bi cijeli proces trebao biti dovršen. S obzirom na cajtnot, Pearlino će biti izveden kao naljepnica (malo više muke, ali uz dobro održavanje može biti dugotrajno), a dečki će ostati bez kaki boje u veličini L. No, oni koji su to naručili već znaju i izabrali su zamjenske majice i boje.
    Ako sve bude gotovo prema planu u srijedu, za zagrebačku ekipu (svi su pozvani) predlažem meet-up do kraja tjedna ili u ranoj fazi sljedećeg, a za ostale dostava po dogovoru. Dogovorit ćemo se i za plaćanje kad sve cijene budu definirane.
    Prijedlozi za mjesto održavanja zagrebačkog meet-upa su dobrodošli.

    meni uglavnom pase ovih dana.. prilagodim se mjestu i vremenu :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Karlhajnc wrote:
    bliži se :D
    ekipa veseli zrakoplovak moramo smisliti neki znak raspoznavanja.

    No ima li zainteresiranih za Faith no more 29.06. na Belgrade Calling Festivalu?
    Frendovi idu ranije, a ja ću u petak iza posla u twingo put begea.Ima mjesta :-)

    a gdje se mogu vidjeti majce...i jel kasno za ukrcati se?

    ja cu na tom letu imati lazne brkove, tako da ce me se moci prepoznati po koledzicama na nogama ;-)

    bumo se dogovorili :-)

    i meni je ovaj FNM upao u oko, ali me mogu sve pa preskacem...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.