Pearl Jam in Zagreb!

1733734736738739860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Majice su od iste firme kao i Bajadera (Stedman) ako vam to može pomoći, možda Ani iz Rka ne :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Cek, ne kuzim sad ni ja mjere...mislim da se ne bih zajebala.. Upisala sam napokon konacan broj za sebe i ekipu 12 kom. Majice su bas jednake jednake kao i bajadera? mislim na kvalitetu jer meni je malo siroka... Bo. I pamuk je dosta grub. One balthazar su bile najbolje ;) al i ove ce se ponosno nositi :)
    Hvala svima jos jednom na svemu, zbilja ste se potrudili oko majica i opet cemo imat najbolje majice na touru ;)


    Upravo sam obukla Bajaderu, M mi je taman, duzina super i sve, samo dole nekako zvonolika, ide na siroko... Strah me uzet manju onda jer ce mi bit prekratka. Moram mijenjat narudzbu :roll:
    Da li postoje mjere i za zene? :oops:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Jel to to za majice? Sad sam brisala sve S i stavila M da ne bi bile prekratke. ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Baš ste se raspisali. Ajmo redom:
    1) Veličine majica:
    Koliko god se trudio na netu nisam uspio naći razradu veličina za ženske majice. Našao sam samo opis po kojem bi se dalo zaključiti da je jedina razlika u tome što su ženske majice strukirane. No, to ćemo još istražiti pa ćete imati mogućnost za promjene, ako će biti potrebne. Majice radimo zato da ih nosimo, zar ne? :mrgreen: Mislim da je usporedba s Bajaderom dobra, za one koji je imaju, a nisu sigurni koju bi veličinu trebali birati ovoga puta.
    2) @ jurasica
    Neke želje razumijem, neke ne. Siva majica za Crovatu je bila vrlo visoko na ljestvici, ali je ispala iz jednog razloga: ima je samo u tzv. muškom kroju i činilo mi se nepoštenim da dečki imaju jednu boju više na izbor (među bojama za cure nije bilo nekog ekvivalenta za ponuditi jedino ako ne bi nosile kanarinac žutu ili rozu majicu s crvenim kravatama). :? Što se dječice tiče, dat ćemo sve od sebe da imaju svoje veličine, a tablicu s istima ću u tom slučaju dati roditeljima (popularnim starcima :lol: ) na uvid.
    Ono što ne kužim je želja da crvene kravate budu na crvenoj majici :? Mislim, niš se neće vidjeti, a ne možemo mijenjati boje kravata (nova grafička priprema, nove boje, nova cijena).

    Vjerujem da ćemo svi, unatoč ovom skretanju s puta, na kraju biti zadovoljni.
    Pozdrav,
    Kim Il G
  • masnimasni Posts: 1,657
    a hebemu, nisam bio doma za vikend uopće..

    popravio sam sad tablicu, ali ako je otišlo, otišlo je, no problem :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    a hebemu, nisam bio doma za vikend uopće..

    popravio sam sad tablicu, ali ako je otišlo, otišlo je, no problem :D
    Jel oslo u tisak? Meni frend nocas javio za jos tri majice... :roll: al nisam upisala nis jer ne znam dal je gotovo.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    zagi wrote:

    Gordan: Melankolično, sjetno... dosta ispod razine Into the Wild, ali bolje od većine materijala s Uke Songs. Nije mi to pjesma za njegov vokal.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Jel oslo u tisak? Meni frend nocas javio za jos tri majice... :roll: al nisam upisala nis jer ne znam dal je gotovo.

    Gordan: :nono: Nije gotovo, još stigneš upisati. :D Girls, evo jedan info glede ženskih veličina koji vam možda može biti od pomoći. Imao sam u rukama i izmjerio jedan L i jedan XL iz serije Baltazar i Bajadera. Obje majice je proizveo Stedman, razlika je samo u tome što je jedna od čvršćeg pamuka. No, to su detalji, a mjere (dužina od gornjeg vrha izreza, širina prije strukiranog dijela) su sljedeće:
    L 59 cm dužina, 46 cm širina
    XL 61 cm dužina, 50 cm širina
    Eto, nadam se da će vam pomoći oko konačne odluke.
    DODATAK: Što se muških veličina tiče, sad sam izmjerio jednu svoju Stedman majicu od ove godine (isti tip koji smo predvidjeli naručiti) i L veličina odgovara mjerama navedenim u tablici samo što dužina nije mjerena od dna, nego od vrha ovratnika. Samo da znate.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    _annie_ wrote:
    Gordan: :nono: Nije gotovo, još stigneš upisati. :D Girls, evo jedan info glede ženskih veličina koji vam možda može biti od pomoći. Imao sam u rukama i izmjerio jedan L i jedan XL iz serije Baltazar i Bajadera. Obje majice je proizveo Stedman, razlika je samo u tome što je jedna od čvršćeg pamuka. No, to su detalji, a mjere (dužina od gornjeg vrha izreza, širina prije strukiranog dijela) su sljedeće:
    L 59 cm dužina, 46 cm širina
    XL 61 cm dužina, 50 cm širina
    Ae premjerim se kad dodjem doma veceras. Apeliram za cekanje do ponoci danas, priti pliz! :D
    Evil Little Goat
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Kim Il G,
    :lol: ,
    sori, malo sam zabrijala... mislila sam na royal blue kravatu a ne na crvenu... ali i dalje ne kužim kak je ona kaki boja u prve 3, mmj! kaj kravata baš MORA biti na te 3 "ne" boje?
    i unijela sam sada ispravke u tablicu. osim onoga što je bilo krivo, još sam promijenila neke stvari... nadam se da to nije problem... :oops:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Kaki je naj boja ikad. <3 :-D
    Evil Little Goat
  • _annie__annie_ Posts: 980
    jurasica wrote:
    Kim Il G,
    :lol: ,
    sori, malo sam zabrijala... mislila sam na royal blue kravatu a ne na crvenu... ali i dalje ne kužim kak je ona kaki boja u prve 3, mmj! kaj kravata baš MORA biti na te 3 "ne" boje?
    i unijela sam sada ispravke u tablicu. osim onoga što je bilo krivo, još sam promijenila neke stvari... nadam se da to nije problem... :oops:

    Gordan: Svi mi ponekad malo zabrijemo :D Elem, royal blue je ispala iz dva razloga: prvi i daleko važniji je taj što na leđima postoje detalji u obliku strelica koje su, jadna im baba, baš nekak' royal blue; drugi razlog je što u royal blue boji imamo Vegetu. I tako smo došli do toga da je plava alternativa za Crovatu - navy.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    _annie_ wrote:
    zagi wrote:

    Gordan: Melankolično, sjetno... dosta ispod razine Into the Wild, ali bolje od većine materijala s Uke Songs. Nije mi to pjesma za njegov vokal.
    E, meni se svidja, sad ce nastati fajt u obitelji :corn:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: najte se ljutit, ali moram evo sad i ja past s marsa jednom. :D Kaj postoji plava opcija za majice? Ja na tablici vidla samo crne i kaki. (sto je ok, kaki nam je super, a crnu mnogi preferiraju pa je to ok) Ali ako postoji i plava onda moramo mijenjati narudzbu, na Gordanovu veeeliku srecu vjerujem. :lol:

    A i Jurasicu bih pitala kaj ce od Inside Joba biti na zidu? Sve ili samo neki stihovi? I ako da, koji?

    E, i jos da dodam da je i meni Skipping prekrasna. Mislim da ni nije zamisljena kao neka "prava" pjesma nego pjesmuljak o igranju s ćerom mu, kaj ne? I kao takva mi je super!
  • masnimasni Posts: 1,657
    hahaha jadan Gordan :)

    i mene zanima otkud se pojavila plava među croatama? :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    od cijele ove strke oko majica, obiteljskih pjesmica etc., meni je za oko zapelo, odnosno cijelo vrijeme se pitam zašto jurasica u svakom postu spominje my morning jacket.
    pa sam skužila. :mrgreen:
  • zagizagi Posts: 414
    ja sam malo fulala unijeti frendu jednu kaki L crovatu, pa se nadam Gordane da nije problem sto sam danas to dodala :fp: Praznik je rada pa rekoh niste jos krenuli u realizaciju :D ako jeste onda nista
    btw, ima ravno 100 crovata :o
    pajo wrote:
    E, i jos da dodam da je i meni Skipping prekrasna. Mislim da ni nije zamisljena kao neka "prava" pjesma nego pjesmuljak o igranju s ćerom mu, kaj ne? I kao takva mi je super!

    ja sam ju isto shvatila kao takvo nesto i skroz mi je simpa, al radije bih da energiju usmjere na nest zajednicko umjesto na te sve solo/side projekte
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    hahaha jadan Gordan :)

    i mene zanima otkud se pojavila plava među croatama? :D

    Gordan: Kao što rekoh, svi mi pomalo zabrijemo :lol: Nema plave među kravatama! Plava je, naravno, na Pearlinu.

    Ajmo sad ovako: koliko bi vas Black Crovatu mijenjalo za Navy? Javite se, napišite ovdje i onda ću vidjeti što se da učiniti. Samo ovoga puta stvarno budite brzi. Odgovore očekujem do srijede, 2. 5. u ponoć. U četvrtak ujutro krećemo s finalizacijom posla i promjene više neće biti moguće.

    DODATAK ZA RODITELJE, TETE, STRIČEVE... (DJEDOVA I BAKA VALJDA JOŠ NEMAMO) :D :
    U tablicu sam, na stranici s veličinama majica, dodao i dječje veličine, za slučaj da i malim ljudima uspijemo nabaviti njihovom stasu primjerene majice. :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    ako je izbor samo crna ili navy, onda sam ja za navy (strelice iza mogu biti bijele onda na toj verziji) :)

    u prijevodu, sve crne bih prebacio na navy (kod mene je to 3 muške L i jedna ženska) ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: mi bi isto zamijenili sve crne za tamno plave ;)
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Je to znaci da bi se crna otkazala i uvela plava ili bi se islo s 4 boje? Nadam se 4, da svi budeju sretni. :D Jer ako se ukida crna ja otkazujem par komada. Plavo-crvena kombinacija mi je žas-u. :)
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ja bi ostao na crnoj majici... iako mam pun ormar crnih, crveno na crno mi je ok...

    bilo bi dobro pitati/ispregovarati da li ce se naknadno moci narucivati majice po istoj cijeni s obzirom na velicinu narudzbe..
    izgleda da dimenzije bas ne odgovaraju onoj tablici pa ne bi bilo lose imati mogucnost naknadne narudzbe..
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ana2112 wrote:
    Je to znaci da bi se crna otkazala i uvela plava ili bi se islo s 4 boje? Nadam se 4, da svi budeju sretni. :D Jer ako se ukida crna ja otkazujem par komada. Plavo-crvena kombinacija mi je žas-u. :)

    Gordan: Nema nikakve zamjene crne. Crna ostaje. Ono što ću pokušati vidjeti je možemo li crnu zamijeniti za plavu onima kojima je to draža kombinacija.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    :thumbup: :)
    Evil Little Goat
  • _annie__annie_ Posts: 980
    elcielo wrote:
    od cijele ove strke oko majica, obiteljskih pjesmica etc., meni je za oko zapelo, odnosno cijelo vrijeme se pitam zašto jurasica u svakom postu spominje my morning jacket.
    pa sam skužila. :mrgreen:

    Gordan: Ja sam neuk i sporovozan, pa još nisam skužio. :?: MMJ je... Medical Marijuana? Majko Moja Jadna? Mojne Me J....? Moj Mili Jahve/Jesus? WTF?! :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Meni je Skipping sasvim ok na prvo slušanje, naravno sve sa akustičnom gitarom je bolje od kukelele ;)

    Nebi imao ništa protiv da je odsvira u Amsterdamu :corn:

    Možda i ja budem onda mijenjao crne za navy majice, obavim to večeras ili sutra :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Super! Upisat cu jos tih par majica. Jos i navy? :lol:
    Skipping je super!
    Upisan je moj frend Saša sa još tri majice. Tako da znate da to ide preko meni. A Perlino ze djecu? Da upišem onda u tablicu i to ako bude moguće naručiti dječje da znaš koje bih/bismo? Pa ako nema dječje, niš. :oops:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ekipa, necete vjerovati, ali imamo internet!!! Svih 5GB kojih su nam se umilostivili dati! Kaj da vam velim, it's official, telekomi su najgore i najbedastije kompanije u svim zemljama. :fp:

    Sad kad imam internet sam prvi put vidla majice na velikom ekranu - e, fakat su odlicne! :lol::lol::lol: Naravno da sam ih narucivala potpuno mirne duse, znajuci da nema sanse da su ikakve osim super, ali bas mi je sad fora kad ih vidim na vecem ekranu pa vidim i plave detalje dobro i sve. Super su!
    Kaj se tice crno-plave dileme, nemoj se mucit Gordan, ako ide ide, ako ne, nema veze, bit ce vise nego dobre i crne. ;) Pajo i ja cemo khaki ostavit sebi, a crne razdijeliti i sve ok. ;) I osim toga, ja isto nisam nista skuzila to kaj je Ana Z. rekla o postovima od Ane J. Di je MMJ. Nis ne skuzih...valjda mi je moj homemakerski mozak malo otisao u kvasinu... :oops:

    E, a zaboravih vam skoro reci da odete svi do svojih okvirmana/teta i lijepo ih zagrlite i kazete im da ih volite. Naime, jucer sam svratila u That Framing Place i priupitala koliko bi kostao okvir kakav smo kod Nikinog okvirmana placali 300-400kn (s passpartuom, antirefleksivnim staklom i otprilike velicine za postere) - i kostao bi.....drum roll......220AUD oliti 1300kn (slovima: tisucutristo kuna)! Mislim da cemo placati Nikinom okvirmanu shipping radije nego tu cijenu!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    ja sam unijela svoje, mmj, i ne znam kaj to znači kaj ste za hrvatu stavili samo one ne-boje...ja hoću crvenu i sivu i molim da precjednik to uzme u razmatranje.... priti pliiiz...

    evo jednog primjera LOL
    ja sam posebno istrenirana na kratice u tekstu, a pogotovo kad se podudaraju s omiljenim bendovima pa sam možda zato mislila da ste i vi skužili. :lol:

    enivej, poznavajući jurasičin verbalni izričaj, mislim da -m- znači 'mamicu', dalje odgonetajte sami. :lol:

    iako bi bilo najbolje da nam jurasica sama potvrdi. možda sam i ja totalno zabrijala. :mrgreen:

    još samo htjedoh reći da je, nakon više slušanja, "skipping" totalni zakon, i molim vas da eddieju ne zamjerite to što je postao još veći woosie jer iz prve ruke vidim što kćer može napraviti od muškarca. :D
Sign In or Register to comment.