Pearl Jam in Zagreb!

1739740742744745860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    ..a Boss u Milanu svirao 3h45min :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    ..a Boss u Milanu svirao 3h45min :)
    Gordan: Kako ga nije sram! U Trstu samo 3h25, s dvije stanke po 30 sekundi. :mrgreen: Total respect! :D:clap::clap::clap::clap::clap::clap:
    No, o tome više na meetu. Danas smo konačno dobili cijene za majice. Malo skuplje nego što sam najavljivao, ali smetnuo sam s uma dvostrani tisak na Crovati i male količine za Vegetu. Dakle, cijene su sljedeće:
    Crovata - 35 kuna
    PearLino - 48 kuna
    Vegeta - 46 kuna
    Kad pripremim exelicu s pojedinačnim iznosima, objavim link.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Stigle majice....super hvala
    danas sam već dvije nosio a Marko je imao prestavu u vrtiću za kraj godine i naravno nosio je PJ Vegetu ;) imam super slika :lol:

    nego sam sam htio pitati; zar Crovata nije trebala biti sito tisak :? možda sam negdje propustio promjenu plana ali sve ok, majice su prva liga.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Joj joj, ljudici, ja sam skroz zaboravila pitati nekoga iz ZG da preuzme moje majice pa da ih pokupim ako budem dolazila... jer su sad u Samoboru majice, ne? Da vam poslije ne zagorcavam zivot jer je do Samobora ne mrem doc ako budem u ZGu... :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    Još jednom hvala svima oko organizacije za majice.. Stvarno su odlične :)

    Poduplao sam si dozu svake da ne bi bilo da mi se skrši neka kao prva vegeta pa da moram čekat na novu 5 godina! :D

    još ćemo se malo strpit za bijele crovate, ali sada to neće biti teško :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    nego sam sam htio pitati; zar Crovata nije trebala biti sito tisak :? možda sam negdje propustio promjenu plana ali sve ok, majice su prva liga.

    Gordan: Pa Crovata je sitotisak :? Kao i Vegeta. Pearlino je naljepnica.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Joj joj, ljudici, ja sam skroz zaboravila pitati nekoga iz ZG da preuzme moje majice pa da ih pokupim ako budem dolazila... jer su sad u Samoboru majice, ne? Da vam poslije ne zagorcavam zivot jer je do Samobora ne mrem doc ako budem u ZGu... :(

    Gordan: Samo javi kad si u ZG i neće bit problema da se tamo nađemo. Mi smo svaki dan na poslu u ZG. Samo da znamo kad si tu, a onda ćemo se lako dogovoriti.

    Poruka svima ostalima koji nisu dobili majice, a naručili su:
    Molim vas, pošaljite PM na koje koncerte idete, pa da vidimo možemo li vam tamo dostaviti majice.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ma šta? druga stranica? kako da ne..

    Hrvatska!
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Nešto često u zadnje vrijeme završavamo na drugoj stranici, a turneja tek što nije. Htjedoh vas izvjestiti da su stigle i bijele majice, pa je pošiljka kompletirana.
    Riječani, javite se! Od utorka do nedjelje me nema. Ako želite majice prije toga, mislim da je autobus najbrža i najjeftinija opcija. Bilo bi dobro kad bi se vi dogovorili međusobno i razdjelili majice cijeloj riječkoj ekipi.
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Zna li netko kakav fotić se smije unijeti?
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Karlhajnc wrote:
    Zna li netko kakav fotić se smije unijeti?
    Gordan: Skoro pa da i nema ograničenja, takva su naša iskustva. Mislim da te jedino ne bi pustili unutra s profesionalnom foto opremom. :nono: Ali svaki fotić s fiksnim objektivom je OK. Barem je tako bilo na svim turnejama na kojima smo mi bili.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    _annie_ wrote:
    Gordan: Riječani, javite se! Od utorka do nedjelje me nema. Ako želite majice prije toga, mislim da je autobus najbrža i najjeftinija opcija. Bilo bi dobro kad bi se vi dogovorili međusobno i razdjelili majice cijeloj riječkoj ekipi.
    Ko je jos Rijecan osim Sid, Mirej :D i mene?
    Dakle, kako rekoh, mene nema od subote 23.6. Tako da ako cemo busom, ja ga mogu docekat samo sutra (buduci da tebe nema od utorka). Sutra popodne/navecer sam free. Nema problema za razdijelit, mogu pobrat sve majice za ovo podrucje i podijelit ih kome vec treba.
    Ako ne sutra, morat ce Sid il ko drugi.
    Ako saljes sutra, samo baci sms na 098/523-449 s vremenom kad treba bit na kolodvoru. ;)
    Evil Little Goat
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ana2112 wrote:
    Ko je jos Rijecan osim Sid, Mirej :D i mene?
    Pa Viktor i Leo (al nisam sigurna da je on nesto narucivao ovaj put).

    Sve je vec sredjeno sa majicama, doci ce u Ri u petak pa ti dostavim tvoje prije nego odes na put ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Pa Viktor i Leo (al nisam sigurna da je on nesto narucivao ovaj put).

    Sve je vec sredjeno sa majicama, doci ce u Ri u petak pa ti dostavim tvoje prije nego odes na put ;)
    A! Viktor, da! Lea ne znam? :)
    Ol rajt, manjifiko! :)
    Evil Little Goat
  • masnimasni Posts: 1,657
    još malo :)

    hrvatska!
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    Hrvatska!! Joj da bar danas sredimo i ovu tekmu i da idemo daaaljee aaaa!!

    Nego, iznimno puno hvala Gordanu i Anici i na dostavi pj obleke! seka ce mi dofurat majice u Berlin u srijedu :D jupiii!! jedva cekam isprobat!! :) pa jos malo pa koncertiii ajme jedva cekam!!
  • StereotypeStereotype Posts: 885
    Možda sada nije dobar trenutak (žao mi je što ste upravo izpadli iz Eura, dobro so vam igrali dečki, nadam se da ovaj sudac neče više suditi bitne utakmice...)ali komu platim za crovata majicu, kako, kada i koliko? (Ako uopše ima majice za mene).

    Vidimo se uskoro ;)
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Tugu zbog ispadanja s Eura :cry: nekako ćemo pokušati ublažiti odlaskom na turneju. :D Službeno objavljujem da su, više-manje, sve majice uspješno pronašle svoje vlasnike ili su na putu da to učine. Nadam se da će na kraju oko omjera cijene i kvalitete prevladati osjećaj zadovoljstva kod većine. Žao mi je ako su neke majice ispale lošije od očekivanog, ali u datim okolnostima mislim da je uspjeh što smo ih uopće uspjeli sve napraviti. Bila nam je to dobra škola za budućnost. Mislim da ćemo pri realizaciji nekih novih ideja morati iz palete boja izabrati dvije i njih se držati, jer će to umnogome skratiti i pojednostaviti postupak nabavke i tiskanja majica. Nemojte ovo shvatiti kao nekakvu žalopojku, jer mi to i nije bila namjera. Samo želim sa svima podijeliti razmišljanja sad kad smo taj "projekt" priveli kraju.
    Eto, svima pa i sebi želim sretan put :wave: i gomilu koncerata za pamćenje. Uopće ne sumnjam da će svi biti takvi. :D I da, naravno, HRVATSKA!
  • killroykillroy Posts: 739
    Eh, steta za nase. Svaka cast, stvarno su se trudili, al treba imat i srece malo. Nema veze, bit ce drugi put.

    Nego, meni je spletom okolnosti ostala jedna 10C karta viska za Prag. Pa ako je netko zainteresiran ili zna nekog... Pricekati cu ovdje do petka, pa cu probati onda postati na Spare Euro tickets thread.

    Tnx!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja sam jako zadovoljan s našim vatrenima na kraju :clap:

    Tyler je u Dubrovniku sa curom i frendom i neku večer šetamo Stradunom poslje večere i čujemo live music na jednom kraju kad ono pogodite koja stvar........................




    ALIVE :o :shock:

    moš mislim iznenađenja kad smo skontali o ćemu se radi, dva lika su super odradila cover i naravno da su dobili ovacije publike i ne samo od nas nego i nekolicine stranaca koji su bili u tom lokalu.
    Da sam naručio pjesmu ne bi tako dobro ispalo :lol::lol:

    Ekipa uživajte večeras na koncertu :corn: (s kokicama :lol::lol: )
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    ej ekipa, jel još nekome možda ne učitava slike na stranici ili samo meni? jedino evo na forumu uspije učitati ovu gore PJ sliku, tj natpis, na svim ostalim stranicama sam bez slika.. psmtr..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Evo ima bi da je neka frka sa logiranjem na forum, Gordan se javio iz manchestera da ne može se logirati pa prosljeđujem njegovi poruku ekipi:

    Gordan: Pozdrav iz Manchestera! Nažalost, trenutačno nemam pristup forumu, pa ne mogu odgovoriti ni na PM-ove.
    @zagi: Nadam se da su majice stigle do tebe.
    @stereotype: Dogovoreno je za majicu - Ranko (siljo) će ti je donijeti u Berlin. Dobili smo u Manchesteru tvoj bedz. Very cool! :thumbup:
    S nestrpljenjem čekamo početak turneje, a Kelly C. već najavljuje novu za 2013. Ljudi, aktivirajte kasice-prasice i tak to, ne. :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    mislim da je dosta bilo tog sjevera europe :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    @stereotype: Dobili smo u Manchesteru tvoj bedz. Very cool! :thumbup:
    Eeee kako se moze to tog bedza? Očem! :D
    Evil Little Goat
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Gordan: Skoro pa da i nema ograničenja, takva su naša iskustva. Mislim da te jedino ne bi pustili unutra s profesionalnom foto opremom. Ali svaki fotić s fiksnim objektivom je OK. Barem je tako bilo na svim turnejama na kojima smo mi bili.

    eh nije s fiksnim objektivom, al nemam ni neki dodatni objektiv.

    Bolje ne riskirati?
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ekipa se gužva na merch-u :D ove godine je jako uzbudljivo ima super stvari...nove zastave, sad i to moram skupiti :fp:

    viewtopic.php?f=4&t=191223
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ajme, Ljudi, pa turneja je pocela! :mrgreen:8-)
    Vidim dobra svirka u Amsterdamu pogledom na setlistu. A ni merch nije los.. Zapravo najbolji mi se cini, u zadnjih nekoliko godina... :mrgreen: Dammit! :roll: :lol:
    Ja upravo kupih let za doma, Copenhagen otpada, letim iz Osla. Ekipi koja je na otoku zelim dobar provod, Gordanu hvala za majice koje uskoro stizu u nase krajeve, rijesit cemo racun uskoro ;)
    I vidimo se ljudi, jos malo. UZIVAJTE!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    da, merch je killing me and my childrens future sooooftlyyyyyyy..... ali, što se mora... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Hej narode! Konačno se opet možemo logirati i podijeliti prve impresije s vama. Za prvi koncert na turneji dečki su bili u super izdanju. Setlista je bila standardna, rekao bih, s nekoliko highlighta za mene: moj prvi Immortality live, odlična verzija Jeremyja, Mike jako raspoložen u solažama na EF i Porch (obje superextended verzije) i naravno SOLAT koji uvijek obara s nogu. Release uvijek emotivno doživljavam, pogotovo kao opener. A sad na ono najvažnije:
    Klara nije zaspala! :mrgreen: Trebat će još malo narasti da se skroz ufura u naš film, ali mislim da je ovo bio dobar početak.
    Ranko nas je predstavljao u prvom redu, drito se unosio Edu u facu. :D Uspjeli smo organizirati bacanje bijele Crovate, koja je imala i mali improvizirani dodatak na leđima (Zagreb Remembers i From Croatia With Love).
    Ranac je večeras opet u prvom redu, tak da bi Ed mogao dobit i Pearlina, ali još nismo odlučili hoće li biti za njega (moj) ili za malu Oliviju (Klarin).
    Eto, tak je to bilo prve večeri, a naša je želja da druga bude s malo manje Greatest Hits. Ako vas ima na forumu, primam prijedloge što napisati na Pearlina. Imate nekoliko sati.
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    Gordan,i love the fotos i saw on facebook.. :)
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
Sign In or Register to comment.