Pearl Jam in Zagreb!

1734735737739740860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    jaooo :fp:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    ja sam posebno istrenirana na kratice u tekstu, a pogotovo kad se podudaraju s omiljenim bendovima pa sam možda zato mislila da ste i vi skužili. :lol:

    još samo htjedoh reći da je, nakon više slušanja, "skipping" totalni zakon, i molim vas da eddieju ne zamjerite to što je postao još veći woosie jer iz prve ruke vidim što kćer može napraviti od muškarca. :D
    Iva: aaaaaaaa, now I get it! ;)

    E, a Edvardova pjesmica je za ovaj charity: http://www.facebook.com/everymothercounts pa jos vise ima smisla zakaj je malenu ukljucio u pjesmu ;)
    A i ocito se momak sad regularly druzi sa celebovima, vidim da je charity valjda od supermodel frendice od zene mu.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: E moj narode, što ste naručivali, naručivali ste! Danas idemo s narudžbom i nadamo se da će sve biti baš onako kao što smo zamislili i poželjeli. :D
    Još ćemo samo napraviti korekcije ako će biti moguće djeci napraviti majice u njihovim veličinama.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    joooj, mmj, :lol::lol::lol: , uopće nisam bila 2 dana na forumu a precjednik bacio tu kost da bi majice mogle biti navy (daj šta daš ;) ) i ja to preskočila... ah ništa... neka mi je, ali s obzirom da znam da će biti dobro enivej, ne žalostim se... :)

    što se tiče moje mmj kratice, koristim je već duže vrijeme i s obzirom da sam imala već par napomena da sam prosta k'o šlapa, ovo je moj bunt! :lol:

    a ti anna2112, l provokatur, kakva si ti to hrvatica?!? ne voliš crveno-plavu kombinaciju?!? ja b ih te odma deložirala iz domovine! :lol: šalu na stranu, to mi je jedna od žešćih kombinacija, bez obzira na zastavu... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    kim,
    javi za plaćanje na koji račun i to sve, ne!

    i meni je skipping isto baš če-če! vidi se da se curama više svidja... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    jurasica wrote:
    a ti anna2112, l provokatur, kakva si ti to hrvatica?!? ne voliš crveno-plavu kombinaciju?!? ja b ih te odma deložirala iz domovine! :lol:
    mučki provokator! :D:lol:
    Evil Little Goat
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Ne znam jesu li u pitanju majice ili sve bliži datum odlaska na prvi koncert, ali već drugi dan zaredom mi se u snovima pojavljuju "naši dečki". Ne, nisu bili wet dreams :nono: Vi, prostaki jedni. :mrgreen: Ovaj sinoćnji me probudio u četiri ujutro, tako da ga možemo svrstati u noćne more. Zamislite, sanjao sam da Pearl Jam sviraju u Zagrebu, a ja sam morao raditi (a nezaposlen) :fp: Uglavnom, stižem pred kraj koncerta i mislim si hoću li ići do frenda na tribinu, kad odnekud doleti Slavko Cvitković (?!) :lol: panično tražeći ulaz u garažu. Koncert je kao na Maksimiru, a interijer izgleda kao da se nalazim u Areni. Odjednom se nađem u nekom kafiću koji uređenjem podsjeća na Lovački rog iz socijalističkih vremena, kad eto ti za šankom neke cure koja sliči na Juno, a malo dalje Laura (iz Wishlista) i Mike! Dolazim do njega, pozdravljamo se ko da se znamo sto godina. Pita me kakav je bio koncert. A ja skrušeno priznam da nisam stigao na svirku zbog posla, ali da ću sve nadoknaditi, jer idem na pet koncerata po Europi. Mike veli: "A onda ok" i ja se probudim. :lol:
    Ajmo, sad svi svoje sanjarice u ruke i protumačite što mi to moj mozak zapravo poručuje. :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: nemam pojma kaj ti to sve znaci, ali fakat je zabavno! :D
  • shelashela Posts: 657
    Ana2112 wrote:
    jurasica wrote:
    a ti anna2112, l provokatur, kakva si ti to hrvatica?!? ne voliš crveno-plavu kombinaciju?!? ja b ih te odma deložirala iz domovine! :lol:
    mučki provokator! :D:lol:

    Apsolutno da!! :D
  • shelashela Posts: 657
    _annie_ wrote:
    Gordan: Ne znam jesu li u pitanju majice ili sve bliži datum odlaska na prvi koncert, ali već drugi dan zaredom mi se u snovima pojavljuju "naši dečki". Ne, nisu bili wet dreams :nono: Vi, prostaki jedni. :mrgreen: Ovaj sinoćnji me probudio u četiri ujutro, ...Mike veli: "A onda ok" i ja se probudim. :lol:
    Ajmo, sad svi svoje sanjarice u ruke i protumačite što mi to moj mozak zapravo poručuje. :mrgreen:

    vauu!! nikad nemam tolko suvisle snove :D pere te nadolazeća nam turneja. a koje su im boje bile majice?? ;D
  • shelashela Posts: 657
    zagi wrote:
    ja sam malo fulala unijeti frendu jednu kaki L crovatu, pa se nadam Gordane da nije problem sto sam danas to dodala :fp: Praznik je rada pa rekoh niste jos krenuli u realizaciju :D ako jeste onda nista
    btw, ima ravno 100 crovata :o
    ja sam ju isto shvatila kao takvo nesto i skroz mi je simpa, al radije bih da energiju usmjere na nest zajednicko umjesto na te sve solo/side projekte

    meni je bas isto jako najs stvar (curica ;). bude mi upravo nevjerojatno nekad da Ed tak sav ludjak kakav je, tako dobro pise i takve lijepe pjesmuljke :)
  • shelashela Posts: 657
    _annie_ wrote:
    Gordan: E moj narode, što ste naručivali, naručivali ste! Danas idemo s narudžbom i nadamo se da će sve biti baš onako kao što smo zamislili i poželjeli. :D
    Još ćemo samo napraviti korekcije ako će biti moguće djeci napraviti majice u njihovim veličinama.

    e da tenks jos jednom na svoj organizaciji i pliz javite samo kako cemo s placanjem
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    shela wrote:
    e da tenks jos jednom na svoj organizaciji i pliz javite samo kako cemo s placanjem
    :clap: :thumbup:
    Evil Little Goat
  • _annie__annie_ Posts: 980
    shela wrote:
    vauu!! nikad nemam tolko suvisle snove :D pere te nadolazeća nam turneja. a koje su im boje bile majice?? ;D

    Gordan: Juno je imala crvenog PearLina, Laura kaki Crovatu, a Mike Vegetu! :lol:
  • masnimasni Posts: 1,657
    _annie_ wrote:
    shela wrote:
    vauu!! nikad nemam tolko suvisle snove :D pere te nadolazeća nam turneja. a koje su im boje bile majice?? ;D

    Gordan: Juno je imala crvenog PearLina, Laura kaki Crovatu, a Mike Vegetu! :lol:

    hahaha to je to! Ipak je vegeta nastala za ZG koncert, pa je prikladno da ju je Mike imao nakon ZG koncerta :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: znamo da ne ide u prilog tvrdnjama o nasem postojanom psihickom zdravlju, ali dan prije nego kaj letimo nazad za Sydney smo odlucili skoknuti do Ferrare na Bon Ivera. 8-) :fp:
    http://www.crowdsurge.com/boniver/
    U procesu smo nagovaranja Sporisa da i oni zaborave zdravu pamet i skoknu s nama do Ferrare, ali ako ima jos tkogod munjen samo se javite.
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja se još nećkam između beča i toga.. vjerojatno ću 1.8. biti na moru, tako da ferrara dolazi u obzir..

    de nabacite okvirne detalje u inbox da ne spamamo ostale.. zip in zip out road trip? :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    ja se još nećkam između beča i toga.. vjerojatno ću 1.8. biti na moru, tako da ferrara dolazi u obzir..

    de nabacite okvirne detalje u inbox da ne spamamo ostale.. zip in zip out road trip? :)
    Iva: ma nece nam valjda zamjerit na malo spama, a mozda ih namamimo da se i oni odluce. :D
    U biti da, najvise bi nam pasao in&out put, a kaj se tice prijevoza ili budemo nazicali Sporise da se odluce dva puta u istom mjesecu do Italije pa idemo njihovim autom ili uzimamo staru Skodicu od moje mame i furamo se s njom tamo i nazad. Mislim da to znaci da u svakom slucaju imamo jedno mjesto (ili tri ak se Sporisi ne odluce pa idemo sami).
    Sid mi veli na FB da ona isto ide, ne znam kako doduse.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Jesu karte u žepu? :) Da ubodem i ja, pa šta bude bude :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Also, sad kad nam je gotova strka oko majica (bar polugotova, ona najbolji dio tek slijedi), možemo se vratit na turnejuuu :)

    Par logističkih pitanja? Može netko bacit onaj link na tablicu gdje smo si svi upisivali plan za turneju?

    Zanima me tko je sve u Amsterdamu sa mnom, otkuda dolazi i tko ide iz Zagreba za Berlin na koncerte? (ne mora direktno, glavno da bude u berlinu da ivi pošaljemo novce za kostinu kartu za Black Keys) :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • grudicegrudice Posts: 211
    Ej, ekipa koja dolazi u Stockholm. Kad sam rezervisao hotel u Kopenhagenu dobio sam kod koji daje 15% popusta na The Stockholm Card! :fp:
    Ako je neko mozda mislio sebi kupovati... Adresa je: http://www.visitstockholm.com/en/stockholmcard/
    Kod za popust je: MEDLEMCOOP
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    Jesu karte u žepu? :) Da ubodem i ja, pa šta bude bude :)
    Iva: mi karte vec kupili. Sporisi nazalost ne idu, znaci mi i Skodica smo na putu. Tak da ako hoces, zadnji sic je zasad samo tvoj pa ga popuni kako hoces (tj. mozes pofurat i neke frendove ako hoces).
  • masnimasni Posts: 1,657
    kupio upravo kartu :) a frendove ću pitat, iako ne vjerujem da ima netko za.. par ljudi za koje znam da vole to sigurno ne mogu, tako da sam samo ja :) wooo!

    edit: nikad lakše kartu nisam kupio :) log je već postojao od PJ sabotaža, samo 3 klika, napamet unijet 16 znamenki kreditne i voila :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Bon Iver, da idem, a zasad jos ne znam kako. Mozda spojim sa Alanis koja je dva dana prije u Padovi. ALI, mozda bih i sa vama :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Bon Iver, da idem, a zasad jos ne znam kako. Mozda spojim sa Alanis koja je dva dana prije u Padovi. ALI, mozda bih i sa vama :D
    Iva: evo mi jos nesto pritiscemo i mrcvarimo Sporise da ipak idu, jer znamo da bi Tomo ziher jako htio ici, jedino kaj ne znamo kaj bumo s Mihom i Jankom (tj. oni ne znaju, ja sam predlozila da ih pofuramo u gepeku, ali Janko je mozda malo prevelik pa ne stane, mislim da je to jedini problem :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ), ali ako oni ostanu pri pameti i ne budu isli, najnarafskije je da mozes racunati da ides s nama. ;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: ...ali Janko je mozda malo prevelik pa ne stane, mislim da je to jedini problem :mrgreen::mrgreen::mrgreen: )

    stavite krovne nosace i problem rijesen.. janka samo treba upakirati u superman odjelce :thumbup:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Gordane, zna li se koliko će nas ove majice baciti u trošak ;) koliko kunića su majice??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    offtopic!

    frendovi upali na indie top20 listu radia101 kao new entry na 13.mjesto paaaa bacite oko (ne kažem da glasate za njih jer je ekipa na listi brutalna, ali ako se osjećate prohrvatski, slobodno :D )

    :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordane, zna li se koliko će nas ove majice baciti u trošak ;) koliko kunića su majice??

    Gordan: Kako vam nisam imao što novoga poručiti vezano za majice, malo sam se i iskopčao. Glede količine kunića situacija je ovakva: komad Crovate i Vegete (sitotisak) bit će oko 30 hrkana, a s Pearlinom je situacija složenija. Opcije za tisak su digitalija (cijena još uvijek nije do kraja definirana) i naljepnica (skupa s majicom oko 40 hrkana). Ja sam inicijalno za digitalni tisak, jer je trajniji i lakše je održavati majice. No, ne želim nekvalitetan digitalni tisak jer je od te opcije naljepnica bolja. I naljepnica može dugo trajati ako se pazi (majicu uvijek preokrenuti kod pranja, ne dopustiti mami da ti peglom prođe preko naljepnice :mrgreen: )
    Kad budemo pametniji, javim se s novim detaljima.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Gordane, zna li se koliko će nas ove majice baciti u trošak ;) koliko kunića su majice??

    Gordan: Kako vam nisam imao što novoga poručiti vezano za majice, malo sam se i iskopčao. Glede količine kunića situacija je ovakva: komad Crovate i Vegete (sitotisak) bit će oko 30 hrkana, a s Pearlinom je situacija složenija. Opcije za tisak su digitalija (cijena još uvijek nije do kraja definirana) i naljepnica (skupa s majicom oko 40 hrkana). Ja sam inicijalno za digitalni tisak, jer je trajniji i lakše je održavati majice. No, ne želim nekvalitetan digitalni tisak jer je od te opcije naljepnica bolja. I naljepnica može dugo trajati ako se pazi (majicu uvijek preokrenuti kod pranja, ne dopustiti mami da ti peglom prođe preko naljepnice :mrgreen: )
    Kad budemo pametniji, javim se s novim detaljima.


    Ok, thanks
    To je super cijena i za sito tisak i za digitalni :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.