Pearl Jam in Zagreb!

1730731733735736860

Comments

  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    _annie_ wrote:
    Gordan: Kad sam ja bio mlađi, kod mene je često bilo ja BIN, ona NEBI! :sad:
    Ima i sad toga...i obrnuto... :roll: :mrgreen: :oops:
    :lol::lol::lol:
    Evil Little Goat
  • masnimasni Posts: 1,657
    Meni je plava (ili navy blue ili royal) za kravatu, a siva za lineka nekako naj.. :)

    ali strpljivi smo, čekamo, pa ćemo na kraju vidjeti :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    e, meni su perlino zakon (ono crvena i royal blue odmah potpisujem), a tonka i vili su obadvoje odabrali crvenu tak da nema mjesta sumnji...

    a edo naš, jadna mu baba, samo neka što prije ozdravi... a tough luck za ekipu koja je već organizirala putovanje i smještaj za tu turneju... :cry: valjda bu se oporavio do naše turneje, a što se mene tiče, nek samo usta otvara... i zamahne bokovima koji put... :lol::lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Sretan Uskrs svima !!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: OK, dosta je bilo ove uskršnje šutnje. Nadam se da ste se svi oporavili od prežderavanja, ako vam se zalomilo. A sad ozbiljno... OVO JE VAŽNO! Traže se vlasnici originalnih Vegeta majica. Treba nam font kojim su ispisani natpisi. Dakle, dva su načina da pomognete:
    1) napišite ako znate o kojem se fontu radi,
    2) uslikajte majicu i pošaljite fotku Igoru (igor @ grudice tocka com) pa će njegovo oko sokolovo odgonetnuti o kojem se fontu radi.
    Toliko o Vegeti.
    A sad off topic... Jeste li čuli suradnju Picksiebnera i Ibrice Jusića "Priča o cucku"? Kako vam se sviđa?
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://i159.photobucket.com/albums/t149 ... a2copy.jpg

    Evo file koji sam radio...nemam pojma kako se zove font davno je to bilo....a sigurno kako sam više puta peglao windows-e nemam ga na hard disc-u, a da stvar bude još teža skinuo sam sve grafičke programe sa laptopa tako da osim ove slike ne mogu više pomoći....sorry :cry:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Imamo nove smajliće

    :fp: :nono: :corn:





    ;):lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    http://i159.photobucket.com/albums/t149/ninodu/PJvegeta2copy.jpg

    Evo file koji sam radio...nemam pojma kako se zove font davno je to bilo....a sigurno kako sam više puta peglao windows-e nemam ga na hard disc-u, a da stvar bude još teža skinuo sam sve grafičke programe sa laptopa tako da osim ove slike ne mogu više pomoći....sorry :cry:

    Gordan: Našao sam ja tu kopiju već davno, ali nije od velike pomoći. Hm, "PEARL JAM" na majici definitivno nije pisan tim fontom, donji natpis je. Pronašao sam samo dio natpisa na jednoj fotki na kojoj je Sid, ali joj hrvatski barjak zaklanja dobar dio majice na kojem se nalazi natpis. :) Možda je samo u pitanju verzal donjeg fonta. Što veliš Igore?
    Koliko god googlao, orao, kopao, tražio, nisam pronašao font koji je isti kao onaj na majici. :problem: Zasad. :twisted:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Eureka! Myfonts.com kaže da se radi o fontu Handel Gothic Bold. Igore, možda može pomoći... :wave:
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Nisam doma jos cca 2 tjedna pa ne mogu fotkat majicu, al mogu potraziti na fb fotkama ako vam treba font jos uvijek... ?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Nisam doma jos cca 2 tjedna pa ne mogu fotkat majicu, al mogu potraziti na fb fotkama ako vam treba font jos uvijek... ?
    Gordan: Hvala na trudu, ali mislim da smo riješili problem fonta. Sad se treba baciti na izradu majica. Hura! :D
    Ovom prilikom želim i čestitati rođendan predsjedniku u egzilu. :mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Društvo, imam jednog zagriženog fana koji bi rado išao na koncerte u Berlin i Prag. Ana, je li ona tvoja karta za Berlin još uvijek bez vlasnika? Ako znate tko ima viška - javite.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    _annie_ wrote:
    Gordan: Društvo, imam jednog zagriženog fana koji bi rado išao na koncerte u Berlin i Prag. Ana, je li ona tvoja karta za Berlin još uvijek bez vlasnika? Ako znate tko ima viška - javite.
    Karta našla vlasnika. Zato makoh post od tu. :(

    Al na tickets.de se može jos nac karata. Doduse ne stajacih... On bi stajacu, pretpostavljam? Cemo bacit oglase po fejsu i po forumu, sigurno ce se nac koja?
    Evil Little Goat
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ana2112 wrote:
    Al na tickets.de se može jos nac karata. Doduse ne stajacih... On bi stajacu, pretpostavljam? Cemo bacit oglase po fejsu i po forumu, sigurno ce se nac koja?

    Gordan: Ajde molim te pusti glas na faceu, s obzirom da sam ja "bezličan", a ja ću se pobrinut da se na forumu čuje da tražimo karte za Berlin i Prag. Tnx.
    UPDATE: Berlin 2 našao, fale još Berlin 1 i Prag.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    _annie_ wrote:
    Gordan: Ajde molim te pusti glas na faceu, s obzirom da sam ja "bezličan", a ja ću se pobrinut da se na forumu čuje da tražimo karte za Berlin i Prag. Tnx.
    UPDATE: Berlin 2 našao, fale još Berlin 1 i Prag.
    OK, stavim na fejs. Reci mi samo kakve karte zeli? Sjedenje, stajanje, 10c? Svejedno?
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Ako je svejedno, evo tu.
    http://pearljam.tickets.de/en/customer/ ... #tour_1946

    A sad bacam na fejs. :D
    Evil Little Goat
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ana2112 wrote:
    _annie_ wrote:
    Gordan: Ajde molim te pusti glas na faceu, s obzirom da sam ja "bezličan", a ja ću se pobrinut da se na forumu čuje da tražimo karte za Berlin i Prag. Tnx.
    UPDATE: Berlin 2 našao, fale još Berlin 1 i Prag.
    OK, stavim na fejs. Reci mi samo kakve karte zeli? Sjedenje, stajanje, 10c? Svejedno?
    Gordan: Prvo tražim 10c ili stajanje, a ako ne bude ništa od toga, onda u obzir dolaze sjedeće.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    OK. :)
    Evil Little Goat
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Dobro, dosta smo gubili vrijeme. Majice čekaju da budu napravite. :mrgreen:
    Vrijeme je da barem okvirno dobijemo sliku o tome koliko će se majica naručivati. Dakle, tri su tablice (Crovata, PearLino, Vegeta), upisujete se i dodajete količinu. To ne mora biti konačna brojka, ali bilo bi dobro da budete što precizniji kako bismo znali (plus/minus 10 kom.) na koliko ćemo komada ugovarati cijenu. Procjena je da bi cijena po majici mogla biti u rasponu od 30 do 40 kuna.
    O bojama ćemo morati kasnije, ali čini se da će za Crovatu varijante biti bijelo ili crno, Vegeta je (narafski) plava, a za PearLina ćemo vidjeti. Ne znam ni hoćemo li imati posebno veličine za klince ili ćemo (ćete) uzimati small, pa će nekima bit tunike, nekima haljine, a nekima taman. :D
    Napomena: Na drugom sheetu su veličine majica i prikaz kako su mjerene.
    Tablica je spremna za popunjavanje:
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddHA3Z0tzcHFlRjFBNmVrRjdRMFNMVFE
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Svaka čast Gordane na organizaciji :thumbup:

    Možda budem još naručivao za nekoga ali za početak je to ;)

    Sid Sretan Rođendan...gdje god da si...uživaj !!!!
    :corn:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Woohoo :)
    Samo molim te upozori kad ćemo konačne brojke stavljati..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Svaka čast Gordane na organizaciji :thumbup:

    Možda budem još naručivao za nekoga ali za početak je to ;)

    Sid Sretan Rođendan...gdje god da si...uživaj !!!!
    :corn:

    Gordan: Tnx, ali čestitke primam tek kad vidimo kako su ispale majice i kad svatko bude imao onoliko majica koliko je naručio. :mrgreen:
    A kaj se čestitaka tiče, pridružujem se - Sid, još puno koncerata i svega kaj si sama želiš. I daj više vrati se iz tog šugavog Monte Carla. :lol:
  • shelashela Posts: 657
    edited April 2012
    Alo firkovi!! pa šta ima? kako ste mi??
    ja ful u gužvi, prekosutra pičim za Berlin na tri mjeseca :D
    kaj je ed bolestan?? nadam se da će brzo ozdraviti!!!
    gordane hvala za angažman oko majica!! i grudice za dizajn! sve su super kao i uvijek! meni se iskreno nekak najviše sviđaju maslinasto zelene (khaki) :) nekako mi ih ponestalo, pa sam se zaželila, al ak niš drugo za crne sam uvijek :geek: žao mi je da sam propustila ekipni kreativni proces ;)

    e da, i imam kartu za soundgardeeenn!!! pa da i to čujem uživo!! sam kaj zasad idem solo :/ teško je nać fanove za tu svirku bogmeč... samo da chris ne opali onu svirku s timbalendom. onda odma idem doma.
    Post edited by shela on
  • shelashela Posts: 657
    Sid!! sretno ti i ovdje :D :* hip hip huraaa!! :corn:

    ...uf ed si je neš zeznuo ruku, tek sam sad skroz pročitala :/
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Hvala svima na lijepim zeljama :))Jako jako lijep dana ovdje su mi priredili moji gazde :) Torta i druzenje...
    Jos uvijek smo pod dojmom od jucer, zadnji mec i tako,al bio je dobar dan.
    Gordane, bas sugav MC, haha, bar imamo nesto sunca ujutro i uzivamo jos tjedan dana. I da, hvala na trudu oko majica, bacam se na narudzbu sutra. I javim ljudima ostalim koji su van foruma i fb a voljeli bi ih imati. Hvala ti puno i svima koji su ukljuceni u dizajn i sve oko toga. Bas cemo bit cool opet! Mi Hrvati! ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Off topic... Poruka Australcima: 22.10. vam stižu The Black Keys. Trk po karte na omraženi Ticketmaster. To nemojte propustit. :wave: :thumbup:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Gordan: Off topic... Poruka Australcima: 22.10. vam stižu The Black Keys. Trk po karte na omraženi Ticketmaster. To nemojte propustit. :wave: :thumbup:


    Da...kad su već kod kuće to se ne smije propustiti :lol::lol:

    Ja čekam 24.4 i onda kupujem Madrid ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Baš im gledam objavu.. Neki dan im objavio Frank Turner, danas Black Keys.. Jednostavno se Sydney ne zaobilazi.. hjaoooo :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Vjerovatno svi spavate ili radite nešto pametnije ali Santos se raspištoljio sa Edovim posterima u goodsima... ima 20 novih postera :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

    Dok još ima zalihe uzmite indijanca ;)
    https://secure.pearljam.com/store/produ ... g?sku=3377
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ej ekipa, sori kaj se ne javljamo, ali ovdje u bijelom svijetu jos uvijek nemamo internet, osim na mobitelima pa nemremo nish kompliciranije radit. Ja sam danas nekaj probala kopat po tablici i skoro sam sve izbrisala :oops: pa sam odustala.
    Anyway, bude pajo sutra na poslu upisao nase zelje i pozdrave u tablicu, ali mene dotad zanima tko kupuje za koje strance? Mi smo mislili uzeti za Sergia, Lauru i Dimitrisa, kak smo im i ovih godina uzimali, a mogli bi i za Haukura uzet. Takodjer, mozemo uzeti i za Hinna, Jasona, Sophie, Tylera... Ajde nam recite tko je vec za koga od stranaca upisao pa da ne duplamo narudzbe. Tenks!
    A kad se uspijemo izborit s Telstrom za internet onda cemo moci opet sudjelovati u raspravama...
Sign In or Register to comment.