Pearl Jam in Zagreb!

1717718720722723860

Comments

  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    Ana2112 wrote:
    :thumbup: U Livade na tartufe i medicu! <3:D

    da, nakon što odsvira na Motovun festivalu spustit će se pješke dolje u Livade ;)
    Ili samo incognito pogleda film ili dva. :D
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Haha, koji smo mi ludjaci. Sa super mastom. :D
    Minus prsut, mislim da on to ne jede. Bedak :D haha
    Ako je istina...onda...ja sam lagano najebala sa svim tim koncertima. :roll: :lol:8-)
    :D
    Zac ne jede? Ima nesto protiv prsuta :D il ne jede meso?
    Evil Little Goat
  • Ana2112 wrote:
    Haha, koji smo mi ludjaci. Sa super mastom. :D
    Minus prsut, mislim da on to ne jede. Bedak :D haha
    Ako je istina...onda...ja sam lagano najebala sa svim tim koncertima. :roll: :lol:8-)
    :D
    Zac ne jede? Ima nesto protiv prsuta :D il ne jede meso?
    Pa meso. :D KAzem da je bedast. Jer da proba prsut.... :lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Pa meso. :D KAzem da je bedast. Jer da proba prsut.... :lol:
    :shock: Prvi minus! :o:mrgreen:
    Hmm, mozda ga zato godine maze. :D
    Evil Little Goat
  • Ana2112 wrote:
    Pa meso. :D KAzem da je bedast. Jer da proba prsut.... :lol:
    :shock: Prvi minus! :o:mrgreen:
    Hmm, mozda ga zato godine maze. :D
    Ma maze njega doma tri cure...jedna pogotovo :lol: :evil: :roll: :oops:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Ma maze njega doma tri cure...jedna pogotovo :lol: :evil: :roll: :oops:
    :evil: :lol::lol::lol::lol:
    Evil Little Goat
  • Oho, 10c nam salje mailove za early entry wristband info! Jeeeeeee! Ajde bit ce nes! :) Provjerite i submittajte :mrgreen: krasan nas cro-engleski, tj englesko-hrvatski :roll: :lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Oho, 10c nam salje mailove za early entry wristband info! Jeeeeeee! Ajde bit ce nes! :) Provjerite i submittajte :mrgreen:
    :clap: :thumbup:
    krasan nas cro-engleski, tj englesko-hrvatski :roll: :lol:
    Isusek, da. Šopingiranje mi je najdraža rijec ipak. XD XD A ni atendanje ivenata nije za bacit. :mrgreen:
    Evil Little Goat
  • masnimasni Posts: 1,657
    Dragi frikovi, vama i vasim obiteljskim frikovima sve najbolje :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Sve najbolje za blagdane, PJ frendovi i firkovi :)

    Sinoc sam ljepo proslavila uz SANE u Rijeci. Svirali Even Flow taman na prelazu sa 24. na 25. :mrgreen:
    A kasnije su oprali Black...snimah, al nisam mogla, raspala sam se. Predobro to sviraju a Nikola pjeva svjetski. Na kraju jos doda onaj We Belong Together tag sa unpluggeda... Vidi se da je PJ fan ;) I jos Rooster od AIC. Ja sretna ko Bozic i Nova Godina. Merry Christmas, ho ho ho :):mrgreen:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Sretan Bozic svima! Uzivajte!

    Ja danas pustio prigodne pjesme tipa Don't Believe In Christmas i Merry Christmas (I Don't Wanna Fight Tonight) :D
  • Super si me sjetio! Sad youtubam :)

    Jeste vidjeli cestitku od nasih djecaka? :mrgreen:
    http://www.youtube.com/watch?v=bedgFDOpxEs
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • zagizagi Posts: 414
    sve najbolje i od mene!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    I Gabrovci se pridružuju čestitkama: Merry Christmas, Happy Hanuka, Happy New Year i sve ostalo što se može poželjeti u ovo doba :lol:
  • shelashela Posts: 657
    Dragi frikovi sve najbolje i od moje malenkosti!! puno zdravlja, ljubavi, sreće i para za pj evente i điđe!! :D

    ja bila u petak na urbanu i bilo je bas dobro! + prvi put se nisam skuhala u tvornici - jupiii!

    sid: ojme iduci put idem cut Sane kad budu negdje pri ruci! :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    uf, ja ću samoći HRVAAATSKAAA!!! jedino to znam!

    žao mi je za urbana, ali je on svoje koncerte odlučio održavati u zagrebu baš dan prije tonkinog ročkasa tako da mi je to uvijek na knap... a za sane - e i ja bi ih baš rado htjela poslušati... to bi baš bilo zanimljivo... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • zagizagi Posts: 414
    dakle osim onog sto nam je niko rekao za off the earth, postoji jos par dodatnih videa skrivenih na delux dvd-u za koje ja nisam znala. neznam jeste ih vi skuzili, ako ne ovo jde najlaksi put da dodete do njih
    viewtopic.php?f=4&t=174874&hilit=easter+eggs
  • _annie__annie_ Posts: 980
    zagi wrote:
    dakle osim onog sto nam je niko rekao za off the earth, postoji jos par dodatnih videa skrivenih na delux dvd-u za koje ja nisam znala. neznam jeste ih vi skuzili, ako ne ovo jde najlaksi put da dodete do njih
    viewtopic.php?f=4&t=174874&hilit=easter+eggs

    Gordan: Sad ću odmah morati ići u poragu za skrivenim blagom. U međuvremenu, ima i blaga koje nije skriveno, nego ima ljudi koji ih znaju sve skupiti na jednu hrpu i od toga napraviti umjetničko djelo. Ako već niste vidjeli na Porchu, evo linka:
    http://www.youtube.com/watch?v=tdiCLZOxB3Q&feature=youtube_gdata_player
  • masnimasni Posts: 1,657
    jel tko popunio onu prijavu za early entry? ja jos nisam, pa da pitam jel bilo kakvih komplikacija? :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    masni wrote:
    jel tko popunio onu prijavu za early entry? ja jos nisam, pa da pitam jel bilo kakvih komplikacija? :)
    nikakvih komplikacija. klik na link u mailu, oznacis koje koncerte si kupio i ukucas email za koji je kupnja vezana. pol minute posla. :) to treba napravit najkasnije 3.1. inace propada... :geek:
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ana2112 wrote:
    masni wrote:
    jel tko popunio onu prijavu za early entry? ja jos nisam, pa da pitam jel bilo kakvih komplikacija? :)
    nikakvih komplikacija. klik na link u mailu, oznacis koje koncerte si kupio i ukucas email za koji je kupnja vezana. pol minute posla. :) to treba napravit najkasnije 3.1. inace propada... :geek:

    cek, cek, mislis da treba ukucati confirmation number ili purchase number, jel? tako sam barem ja shvatio...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    cek, cek, mislis da treba ukucati confirmation number ili purchase number, jel? tako sam barem ja shvatio...
    Mene to nije pitalo... Mozda je za razlicite gradove drugacije? :? Samo me pitalo da ukucam mail na koji su mi poslali e-karte. Nista drugo.
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ana2112 wrote:
    siljo wrote:
    cek, cek, mislis da treba ukucati confirmation number ili purchase number, jel? tako sam barem ja shvatio...
    Mene to nije pitalo... Mozda je za razlicite gradove drugacije? :? Samo me pitalo da ukucam mail na koji su mi poslali e-karte. Nista drugo.

    je, sve ok... evo vidim da za Berlin trazi mail adresu... za sve ostalo confirmation number :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    je, sve ok... evo vidim da za Berlin trazi mail adresu... za sve ostalo confirmation number :)
    You had me panicking for a minute there! :D
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ana2112 wrote:
    You had me panicking for a minute there! :D

    keine panik! :lol:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    nice :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Alo eikpa, samo da se javim na brzinu, malo sam bio off line, bez interneta.
    Sutra idemo dalje na put...preko Rima u Egipat kruzit Nilom ;) sumljam da ću imat internet tamo tako da vas pozdravljam Sretna Vam Nova, Božić sve zajedno ;)
    Nadam se da neće biti nekih važnih dogadanja dok me nema recimo da puste postere u prodaju :cry:

    :wave:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Alo eikpa, samo da se javim na brzinu, malo sam bio off line, bez interneta.
    Sutra idemo dalje na put...preko Rima u Egipat kruzit Nilom ;) sumljam da ću imat internet tamo tako da vas pozdravljam Sretna Vam Nova, Božić sve zajedno ;)
    Nadam se da neće biti nekih važnih dogadanja dok me nema recimo da puste postere u prodaju :cry:

    :wave:

    ooooopusti se i užiiivaj... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Alo eikpa, samo da se javim na brzinu, malo sam bio off line, bez interneta.
    Sutra idemo dalje na put...preko Rima u Egipat kruzit Nilom ;) sumljam da ću imat internet tamo tako da vas pozdravljam Sretna Vam Nova, Božić sve zajedno ;)
    Nadam se da neće biti nekih važnih dogadanja dok me nema recimo da puste postere u prodaju :cry:

    :wave:

    olrajt!

    pozdravite krokodile i pazite se grčeva :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • zagizagi Posts: 414
    preselili nas na drugu stranu, cudno je kad nismo jedna od prvih par tema pa evo da nas vratim
    sinoc cameron crow pustio na radiju chinese i neki mccreadyjev demo, gremmiji vec objavili
    http://www.gremmie.net/mp3/updates-adde ... j-20-demos
Sign In or Register to comment.