Pearl Jam in Zagreb!

1713714716718719860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dakle, ja sam htjela reći da ja planiram sutra ubosti amsterdam i da mi trebaju 3 karte (i viki bi išao :P ) pa ako netko solo kupuje kartu predbilježujem se... to je prvo!

    kao drugo, ja planiram ići još u stockholm i oslo, pa ako netko čuje da se prodaju karte pls mail, poruka (098247118) ili nekim sličnim bržim putem obavijest o tome... unaprijed hvala jer znam da će se to tako srediti...

    @niko - pa ako ti nisi zaslužio da ti se nabave karte za floor onda ne znam tko je, tako da je trebalo samo sačekati... ne znam što si se ti uopće uzrujavao oko kupnje... ;) predlažem da slijedeći put prvo svi probamo kupiti kartu za niku, a onda tek za sebe... red se mora znati! :lol::lol:

    kao zadnje, ja se selim! he, nisam ni stigla u ovoj općoj gunguli o tome proziboriti ali evo, obavještavam vas! :) s obzirom da se stalno prijetim, molim ruke tko može u nedjelju jutro-popodne doći nositi stvari?! :) da upozorim, živim na 3. katu bez lifta... :) još ću javiti kad točno to organiziramo!

    ok, čujemo se, ne?!?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jeeee, dolaziš mi u kvart! :)

    vrlo rado bih pomogla u selidbi, ali u nedjelju radim. šmrc.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ulovio standing za Manchester2 :P

    juras, javim se... :)

    edit: ana,standing za stockholm se povremeno pojavljuju pa checkiraj onu stranicu za prodaju, ne znam link napamet...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • ej ljudi, moze samo informacija da li su karte za stockhlom rasprodane??
    "And sometimes is seen a strange spot in the sky, a human being that was given to fly..."

    "We are all determined by our gene pool...obviously, somebody peed in yours"-Walter Bishop
  • Ne znam dal je ista uopce rasprodano. Navodno su neki JUTROS kupili parket za stockholm!

    Moram reci, al ovo je cisto sranje. I sad dodan jos jedan Manchester i prodaja pocela ODMAH? Wtf??? Svinjarija teska sve skupa. Nigdje announcementa ni nis. Nije da sam planirala ici ali stvarno cijela ova turneja se pretvorila samo oko toga tko ce vise love dobit. Sad ce samo scalper zaradit na ljudima koji nisu mogli parket kupit za koncerte, a nisu sve karte ni pustili u prodaju odmah! :evil:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    di se uopce pojavio man2?! na ticketu? da ne bi meni sutra amsterdam2 fljasnuli.. ima taman mjesto 27.-og :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    di se uopce pojavio man2?! na ticketu? da ne bi meni sutra amsterdam2 fljasnuli.. ima taman mjesto 27.-og :)

    pojavilo se prvo na ticketmasteru i to seated tickets, a onda vrlo brzo i na livenation, ali i seated i standing...

    ako se amsterdam rasproda kao manchester danas, vjerojatno ce odmah ici u prodaju drugi...

    da, 10c je opet briljirao sa informacijama :|

    hvala FB-u i prijateljima...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • ah jebiga, bas sam se radovala posjetu svedskoj i tom koncertu, mozda se nekako uspije nesto sredit..ah vidit cemo.
    "And sometimes is seen a strange spot in the sky, a human being that was given to fly..."

    "We are all determined by our gene pool...obviously, somebody peed in yours"-Walter Bishop
  • masnimasni Posts: 1,657
    znam da se to nece dogoditi, ali sad bi bilo kul od 10c da napisu news sa svim novim koncertima.. da ne moram sutra cijeli dan provest na ticketu i gledat hoce li se pojavit ekstra amsterdam..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    znam da se to nece dogoditi, ali sad bi bilo kul od 10c da napisu news sa svim novim koncertima.. da ne moram sutra cijeli dan provest na ticketu i gledat hoce li se pojavit ekstra amsterdam..
    Dream on, baby. :lol:8-) boli ih ona stvar za nas. Sad u to cvsrsto vjerujem.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • zagizagi Posts: 414
    ajme sta se sve izdogadalo danas! al stvarno nisu fer, mogli su to bolje izvest

    ako netko treba stockholm, nesto se trenutno dogada, maknuli su sale s neta pa mozda dodaju jos karata. uglavnom ako trebate kartu isplati se provjeriti
  • grudicegrudice Posts: 211
    edited December 2011
    zagi wrote:
    ajme sta se sve izdogadalo danas! al stvarno nisu fer, mogli su to bolje izvest

    ako netko treba stockholm, nesto se trenutno dogada, maknuli su sale s neta pa mozda dodaju jos karata. uglavnom ako trebate kartu isplati se provjeriti

    Ima sada za Sthlm finih mjesta za sjedenje, lijevo i desno od scene. Imam jednu u korpi, A6 - jos jedno 4 minuta, Treba li nekome?

    Edit: Otisla.
    Post edited by grudice on
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Upravo sam u vožnji kupio 3 ulaznice za sjedenje Manchester2 na Livenationu! :lol: Klara će vidjet svoj prvi PJ show :D . Još da uspijemo ubost Manchester1 pa će minus bit takav da se nikad nećemo izvući. :?
    @ jurasica: možeš računati na moje ruke u nedjelju. :P
  • _annie_ wrote:
    Gordan: Upravo sam u vožnji kupio 3 ulaznice za sjedenje Manchester2 na Livenationu! :lol: Klara će vidjet svoj prvi PJ show :D . Još da uspijemo ubost Manchester1 pa će minus bit takav da se nikad nećemo izvući. :?
    @ jurasica: možeš računati na moje ruke u nedjelju. :P


    Čestitam Klari na prvoj PJ karti :clap: Bravo tata i mama :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • A friend of mine taught me a new word...

    It's "Brabonjac"

    What a wonderful word.

    I want to change my last name to it.
    Up here so high I start to shake, Up here so high the sky I scrape, I've no fear but for falling down, So look out below I am falling now, Falling down,...not staying down, Could’ve held me up, rather tear me down, Drown in the river
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ekipa!

    nakon ova 2 Manchestera koja sam danas ulovio, premisljam se oko Berlina... moram avio kartu potvrditi ili otkazati do sutra u 8 ujutro... ako netko zeli moju sjedecu kartu u sektoru 402, zajedno sa Domagojem i ekipom, javite tu na forum ili meni na mail, mob ili vec nekako...

    ako ne, onda idem i u Berlin, kaj sad :mrgreen:

    u tom ce mi slucaju 22 dana izgledati ovako:
    zagreb-manchester-zagreb-sofija-zagreb-berlin-zagreb-copenhagen-zagreb :crazy:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    sta ces u zagrebu? :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    sta ces u zagrebu? :D
    Hahaha. Bas!
    Ranko, vjerujem da ces ju moc nekom prodat. Znas da moras mijenjat ime na karti? Ma da to bas ne kuzim, al tako su odlucili. Ja drugu kartu za Berlin moram stavit na Viktorovo ime, i pazite sad, oni od mene hoce da uploadam ID with photo, sken osobne sa fotkom, od prijasnjeg vlasnika karte... :roll: :crazy: :o
    Ludjaci.
    Ranko, da ne moras jos i u Sofiju, ne bi sigurno bio bed malo skakat po truneji, al ovako rascjepkan... :roll:
    It's your call.
    Meni dosta primamljiv taj Amsterdam ali zbog mnogih okolnosti mislim da ipak necu ici.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Meni dosta primamljiv taj Amsterdam ali zbog mnogih okolnosti mislim da ipak necu ici.
    Je i bezobraština 10c jedna od okolnosti? :D
    Evil Little Goat
  • Ana2112 wrote:
    Meni dosta primamljiv taj Amsterdam ali zbog mnogih okolnosti mislim da ipak necu ici.
    Je i bezobraština 10c jedna od okolnosti? :D
    Naravno da ne. Sta ti je? Ja bas volim malo s/m. :lol: :roll: :oops: :mrgreen:
    Ti ne? :mrgreen:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Naravno da ne. Sta ti je? Ja bas volim malo s/m. :lol: :roll: :oops: :mrgreen:
    Ti ne? :mrgreen:
    Yeah, a i mogli bi grupnjak organizirat. Bilo bi super da malo grupno izbučujemo upravu 10c. :mrgreen:
    Evil Little Goat
  • masnimasni Posts: 1,657
    ticketmaster.nl pao!
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    normalno je da me baca van na homepage cim stisnem find tickets? :D priceless
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    uspio sam ubost jednu. Cak je islo bez problema.
    Kome treba karta da jos pokusam?
  • masnimasni Posts: 1,657
    meni meni, 2, standing, amsterdam, baca me na homepage cijelo vrijeme
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    bum probo ak opet upadnem
  • masnimasni Posts: 1,657
    nesto tu nije u redu jer mi i za coldplay baca istu stvar, nakon book tickets pravo na home page.. help! :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    uf, ja uspjela ubosti 4 karte... 2 za stajanje i 2 za negdje kaj nisam skužila gdje je ( to je za vikija i tko god će ići s njim)...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    ništa.. proglašavam trenutni poraz.. niti jednom me nije bacio nigdje dalje od home page.. sad je "no tickets avialable".. no show for me :/

    tako daaaa, ako se nadje kakva standing, računajte na mene.. 2 bi bilo idealno..

    srcedrapateljni edit: to mi je jedini solo konceeeert na koji mogu ici :(
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    dodan drugi amsterdam 27!

    pliz pliz standing za bilo koji ako nekome uspije, meni ne ideee
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.