Pearl Jam in Zagreb!

1699700702704705860

Comments

  • Ok, skandi roadtrip mora bit! A karte? Treba kupit koliko karata u isto vrijeme u utorak? Koliko para? I tko ce mozda u to vrijeme radit??? :roll: 8-) :?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva:
    I da, jos samo mali komentar: weeeeeeeeheeeeeee!!! :D:D:D:D:D

    svi smo totalno histericni i nitko se nije sjetio i malo razveseliti :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    lik koji je jucer ili prekjucer nabrojao sve gradove i datume sad ozbiljno kaze:

    "There is another date to follow but it's only an extra date at an already announced venue"

    manchester? amsterdam? berlin? stockholm?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajo wrote:
    Iva: mi smo zasad na cvrstih 99,99% za Skandinaviju (with a little help from our friends ;)), a bili smo bacili pogled i na Amsterdam, ali nam je Croatiaairlines malo odvratila okice od toga kad smo vidjeli da zele da im damo 500€ po glavi!!! za avio karte do Amsterdama?!? Mislim wtf, pa taj Hag-express im sigurno vise ne bude pun, a leti svaki dan?!? Pretpostavljam da ce imati i neke akcije, ali zasad cemo Amsterdam ostaviti samo kao daleku mogucnost... A i vec nam je lipanj/srpanj sezona prekrcana dogadjanjima tak da vjerojatno "samo" :o:D Skandinavija bude.
    I da, jos samo mali komentar: weeeeeeeeheeeeeee!!! :D:D:D:D:D
    Odlicno za Skandinaviju. Ja definitno brijem na to isto a ostalo cu vidjet. Mislim da bih i Berlin I Amsterdam. Ajajajajaj. :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    vedderman wrote:
    Moj plan bit če vjerovatno: Manchester i odmah nazad kući. Onda se pripremim za Berlin, Oslo i Stockholm. :D

    i to je opcija... joj..
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:
    lik koji je jucer ili prekjucer nabrojao sve gradove i datume sad ozbiljno kaze:

    "There is another date to follow but it's only an extra date at an already announced venue"

    manchester? amsterdam? berlin? stockholm?

    quote-am samog sebe...

    kaže čo'ek da je to Manchester... nekako mu vjerujem...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    siljo wrote:
    lik koji je jucer ili prekjucer nabrojao sve gradove i datume sad ozbiljno kaze:

    "There is another date to follow but it's only an extra date at an already announced venue"

    manchester? amsterdam? berlin? stockholm?

    daj mi amsterdaaaaam drugi, guzicu vam poljubim :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    siljo wrote:
    siljo wrote:
    lik koji je jucer ili prekjucer nabrojao sve gradove i datume sad ozbiljno kaze:

    "There is another date to follow but it's only an extra date at an already announced venue"

    manchester? amsterdam? berlin? stockholm?

    quote-am samog sebe...

    kaže čo'ek da je to Manchester... nekako mu vjerujem...

    FFFUUU :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • grudicegrudice Posts: 211
    Ej raja koja razmislja o sjeveru... 'vako: :)

    Mi smo ponudili prenociste prvo... jel, kome drugom nego predsjednickom paru. Oni su prihvatili ponudu tako da nam je ostala slobodna jedna sofa* o kojoj Niko trenutno razmislja. Ako on odustane od dolaska ovamo - raspisacemo konkurs. ;)
    Ista stvar vazi za road-trip: Sthlm-Oslo-Kphg. Javim se ako bude viska mjesto u autu. Trenutno ima mjesta iz Kpgh-nazad za Sthlm, ako neko slucajno tako hoce da organizuje sebi put.

    Sto se tice avio-karata znam da pored Ryanaira ima i http://www.norwegian.com pa vidite jel sta pogodnije.

    A spavanje u Sthlm, ne znam - ko kad hotele/motele/hostele nisam nikada koristio ovdje. Moje Googlanje je jednako dobro kao i vase - a ako treba pomoci oko dijelova grada i prevoza - samo pitajte. Znam doduse da ima onaj Formula 1 lanac - oni su ja mislim pristupacni - oko €40 dvo/trokrevetna soba. http://www.hotelformule1.com. Hoteli su najmanje od €100 pa na gore.



    * Jest Niko, sofa je. Nisam ti to napisao. ;)
  • grudicegrudice Posts: 211
    siljo wrote:
    pajo wrote:
    Iva:
    I da, jos samo mali komentar: weeeeeeeeheeeeeee!!! :D:D:D:D:D

    svi smo totalno histericni i nitko se nije sjetio i malo razveseliti :D

    :D :thumbup: Svaka cast na komentaru. Gasim Excel, GoogleMaps, Forum, PreSaleCode-mail i s blazenim osmjehom odoh na spavanje. O je!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    grudice wrote:

    :D :thumbup: Svaka cast na komentaru. Gasim Excel, GoogleMaps, Forum, PreSaleCode-mail i s blazenim osmjehom odoh na spavanje. O je!

    igore, muljaj nekog drugog! sigurno ces barem do 01h slagati kombinacije pa makar i sa ugašenim svjetlom :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Igore, ja mogu i na podu spavat, al mislim da cu u neki hostel sa ekipom ili kod frendice ili negjde prespavat. Vec pricamo o nekim 4 bed rooms itd... Ugl, ja sam za roadtrip al ljudi pricaju da ima i jeftinih letova tipa 40-50ak eura izmedju ta 3 grada. Samo, meni se cini da bih ja najradije nazad u Stockholm jer ima letova is Skavsta za Rijeku bas :mrgreen::lol: Ako ima mjesta u kojem autu za nazad... ;) Mozda ostanem jos koji dan ako ne budem previse koma nakon turneje. (ma kakvi) haha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljo wrote:
    grudice wrote:

    :D :thumbup: Svaka cast na komentaru. Gasim Excel, GoogleMaps, Forum, PreSaleCode-mail i s blazenim osmjehom odoh na spavanje. O je!

    igore, muljaj nekog drugog! sigurno ces barem do 01h slagati kombinacije pa makar i sa ugašenim svjetlom :D

    Upravo to idem radit ;)

    Laku noć
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Well, we are on the move... Imamo avio karte na relacijama ZAG-STO, STO-OSL, OSL-COP, COP-ZAG. Nije da ćemo se nauživati u razgledavanjima, moći ćemo jedino malo vidjet Stockholma (dva i pol dana). Ostalo će biti u ritmu aerodrom-hotel-koncert-hotel-aerodrom-hotel-koncert-hotel-aerodrom-Zagreb. Ova "Skandinavka" će bit vrlo skup projekt, ali nadam se da će dečki bit u formi kako to samo oni znaju. E, još kad bi kupovina ulaznica išla glatko kao kupovina avio-karata.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    Gordan: Well, we are on the move... Imamo avio karte na relacijama ZAG-STO, STO-OSL, OSL-COP, COP-ZAG. Nije da ćemo se nauživati u razgledavanjima, moći ćemo jedino malo vidjet Stockholma (dva i pol dana). Ostalo će biti u ritmu aerodrom-hotel-koncert-hotel-aerodrom-hotel-koncert-hotel-aerodrom-Zagreb. Ova "Skandinavka" će bit vrlo skup projekt, ali nadam se da će dečki bit u formi kako to samo oni znaju. E, još kad bi kupovina ulaznica išla glatko kao kupovina avio-karata.

    e, bas sam zadovoljan s vama... ono, skroz! bravo! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ekipa... jel spavate? :?:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    ekipa... jel spavate? :?:
    Naravno da ne. :lol:
    Bravo Grabrovci! ja samo zasad planiram, jos nis kupljeno, ALI, doma se vracam iz Stockholma sto posto. Let za Ri je 106 eura :mrgreen:
    Ostalo sam letove SVE gledala od grada do grada i dodje MASU para. Naravno. A fizicki ne da se premoris nego krepas skoro :D AL ne bi nam bilo prvi put..nekima :D Ni zadnji.
    Probat cu u krevet do 2 pa sutra opet smisljat strategije...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    ekipa... jel spavate? :?:

    Gordan: Da, moš' mislit'. :mrgreen: Bavim se računicama (slatke brige)... ako ćemo spavati po parkovima i aerodromima, možemo uštedit' :lol: Kad zbrojim sve karte (valjda ćemo uspjeti ubosti ove za koncert :twisted: ), onda smo već potrošili skoro 10.000 kuna, a da nismo niš' ni pojeli ni popili. :shock: A ja bih još otišao negdje i Bossa poslušat, možda i u Amsterdam (ako nagovorim Anicu :twisted: ). Uf...
  • Ja necu nis jest ni kupovat u narednih 6 mjeseci :D
    Shit, sad sam malo bolje pogledala cijene karata. U Danskoj najskuplje, skoro 200 eura za par. :roll: :shock: :cry:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ja necu nis jest ni kupovat u narednih 6 mjeseci :D
    Shit, sad sam malo bolje pogledala cijene karata. U Danskoj najskuplje, skoro 200 eura za par. :roll: :shock: :cry:
    Gordan: Da, za nas dvoje tri koncerta 506 eura!A kad se sjetim da su se prije 15,16 godina dizali bunu da ljudi ne bi plaćali 20 dolara za koncert. E, to su bila vremena...
  • _annie_ wrote:
    Ja necu nis jest ni kupovat u narednih 6 mjeseci :D
    Shit, sad sam malo bolje pogledala cijene karata. U Danskoj najskuplje, skoro 200 eura za par. :roll: :shock: :cry:
    Gordan: Da, za nas dvoje tri koncerta 506 eura!A kad se sjetim da su se prije 15,16 godina dizali bunu da ljudi ne bi plaćali 20 dolara za koncert. E, to su bila vremena...
    Bas sam na to pomislila... ticketbastard ovo ono, a vidi nas sad. kako se vremena mijenjaju. :(
    Nesto cu valjda smislit...kvragu i sve to, kad se jednom navuces, nema povratka :D Turneja it is!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ima li netko morning after pill? :crazy:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ranko zadnji ideš spavat, prvi se dižeš...baš te zelo ;):lol:

    Čestitam Grabovcima na avionskim kartama, dobro ste to i brzinski odigrali.

    Idemo u novi dan planiranja :crazy:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Evo ko da nam nije dosta trošenja para ako nekoga zanima danas je na prodaji zadnji poster 2011g

    Čuveni Ken Taylor Mexico City
    http://omgposters.com/

    znaći vježbanje F5 cijelu večer...blago mi se
    http://www.postersandtoys.net/servlet/StoreFront
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ranko zadnji ideš spavat, prvi se dižeš...baš te zelo ;):lol:

    nije me zelo, tako mi je grah pao kad sam dobio posao sa radnim vremenom od 7:30 :)

    Evo ko da nam nije dosta trošenja para ako nekoga zanima danas je na prodaji zadnji poster 2011g

    no more posters for me, stavio sam si veto ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Najprije isprike na onako glupavom uletu al bila je kombinacija sreće i žurbe. Veliki je to dan postati Ten C član :D
    Ja sam unatoč krivom navođenju sasvim mlada djevojka iako sam tinejđerske godine završavala tamo nekad kad je Ten izašao. I tako to traje. :mrgreen:
    A tek sad mi se nekako otvorilo u životu da ipak mogu si raditi po guštu pa ću radije uložiti pare u svoj duhovni razvoj i otići vidjeti PJ nego...a nego nešto drugo valjda. Prioriteti su prioriteti.
    Dakle plan je zasad Berlin, ali postoji mogućnost Amsterdama jer neki ljudi koji bi išli sa mnom i frendicom koje smo ziher idu na Radiohead u Udine koji je isti dan ( a i ja sam za malo kupila kartu....ali kao da mi neki vrag nije dao mira ;) )
    2008 sam se registrirala na stranici ali nisam bila član ali što ovo znači.....
    obnovio pa nisi znao hoće li ti priznati onaj prijavak iz 2008. Znaju bit dobri ti ljudi iz 10c. Sad mirno možeš čekat 13. i planirat kako doć do destinacija koje ćeš izabrati.
    da neću moći kupiti karte? :cry:

    Enivej...nadam se dugotrajnom i veselom druženju :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Karlhajnc wrote:
    Prioriteti su prioriteti.

    tako je.. ovo nam valjda svima ovdje pise doma na zidu :D
    dobrodosla!
    Karlhajnc wrote:
    2008 sam se registrirala na stranici ali nisam bila član ali što ovo znači.....
    obnovio pa nisi znao hoće li ti priznati onaj prijavak iz 2008. Znaju bit dobri ti ljudi iz 10c. Sad mirno možeš čekat 13. i planirat kako doć do destinacija koje ćeš izabrati.
    da neću moći kupiti karte? :cry:

    ako si 10c clanica od 06.12. ili kasnije, neces moci kupiti karte preko 10c... no zasto bi to bio problem? :)

    ili ce netko od nas imati viska ili cemo ti naci u roku odmah od hrpe drugih ljudi po netu koji kupuju samo za sebe.. ne bih se brinuo :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Karlhajnc wrote:
    2008 sam se registrirala na stranici ali nisam bila član ali što ovo znači.....
    obnovio pa nisi znao hoće li ti priznati onaj prijavak iz 2008. Znaju bit dobri ti ljudi iz 10c. Sad mirno možeš čekat 13. i planirat kako doć do destinacija koje ćeš izabrati.
    da neću moći kupiti karte? :cry:

    Enivej...nadam se dugotrajnom i veselom druženju :D

    Gordan: E, onda dobrodošla i oprosti na ekspresnoj i bezbolnoj operaciji promjene spola koju sam obavio neki dan :D Ono sa članstvom i kartama stoji ovako: ako 5.12.2011. nisi imala aktivno 10c članstvo, nećeš moći kupiti ulaznice preko kluba. No, to te ne mora baš previše brinuti. Kao što se već ovdje pisalo, 10c ulaznica se na forumu uvijek nađe, a ostaje ti uvijek i mogućnost kupnje običnih ulaznica.
  • Gordan: E, onda dobrodošla i oprosti na ekspresnoj i bezbolnoj operaciji promjene spola koju sam obavio neki dan
    o pa krivnja je ipak moja :mrgreen: tog karlhajnca vučem već godinama pa se udomaćio.

    a jbm kako sam zakasnila za dva dana :cry:
    ili ce netko od nas imati viska ili cemo ti naci u roku odmah od hrpe drugih ljudi po netu koji kupuju samo za sebe.. ne bih se brinuo
    oooo divno :D

    A bude već nekako...kako god ide se!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    _annie_ wrote:
    Gordan: E, onda dobrodošla i oprosti na ekspresnoj i bezbolnoj operaciji promjene spola koju sam obavio neki dan :D

    e pa crkla sam na ovo.... :)

    ja sam probala izračunati koliko godina ima karlhajncica, ali nisam uspjela... jel možda oko 33? :) užasno me to muči, pa daj pls, pomogni... :) i dobrodošla nam... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.