Pearl Jam in Zagreb!

1700701703705706860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    piše 38, siguran sam da ne laže :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    a ha?!? to se može negdje i pročitati... :) jadna mi baba... ;)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • hvala na dobrodošlici :):lol: bogme piše. Jep punih 38
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Karlhajnc wrote:
    :mrgreen::lol: bogme piše. Jep punih 38

    Gordan: Generacija 72-73... skužio sam kad si napisala da su u doba Tena bila tinejdžerica na zalazu... i ostala zarobljena u tom vremenu. :D Ponosno nosimo svoje godine... :lol:

    EDIT: Eh, a kad smo već kod razotkrivanja, zovu li te možda Iva? Naime, jedna Ana nam se nedavno pridružila i sad ih imamo tri, a samo dvije Ive, tak' da nam jedna fali. :mrgreen:
  • EDIT: Eh, a kad smo već kod razotkrivanja, zovu li te možda Iva? Naime, jedna Ana nam se nedavno pridružila i sad ih imamo tri, a samo dvije Ive, tak' da nam jedna fali.

    Ne zovi me Iva, zovu me Edi :mrgreen: skraćno od imena
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Karlhajnc wrote:
    EDIT: Eh, a kad smo već kod razotkrivanja, zovu li te možda Iva? Naime, jedna Ana nam se nedavno pridružila i sad ih imamo tri, a samo dvije Ive, tak' da nam jedna fali.

    Ne zovi me Iva, zovu me Edi :mrgreen: skraćno od imena

    damn, ni blizu... a jel problem ako te zovemo Iva, Edi? mislim, Iva... :shifty:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • ofkors nije problem :D
  • A ja bih bas jednog Edija tu lol. Welcome!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    A ja bih bas jednog Edija tu lol. Welcome!
    Iva: Evo, ja bum se kao Iva složila s tobom Sid, radije nekog Edija da imamo nego još jednu Ivu! :lol:
    Dobrodošla Edi!
  • Za one koji ovo nisu vidjeli na fejsu evo link možda najljepšeg postera ove godine
    http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 969&type=3

    http://www.invisible-industries.com/ima ... 0PRINT.jpg

    Mrak je
    danas prodaja...cijena boli glava, mislim da ću morat prodat motor da bi pokrio sve ove troškove :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Za one koji ovo nisu vidjeli na fejsu evo link možda najljepšeg postera ove godine
    http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 969&type=3

    http://www.invisible-industries.com/ima ... 0PRINT.jpg

    Mrak je
    danas prodaja...cijena boli glava, mislim da ću morat prodat motor da bi pokrio sve ove troškove :?
    Iva: stvarno mrak! a koja je cijena? mislim, čisto da znam da li da ti pripremim malu sobicu za kad te Iva izbaci van iz kuće ako joj u istom danu priopćiš da ideš na turneju i da ćeš kupiti taj poster :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Karlhajnc wrote:
    EDIT: Eh, a kad smo već kod razotkrivanja, zovu li te možda Iva? Naime, jedna Ana nam se nedavno pridružila i sad ih imamo tri, a samo dvije Ive, tak' da nam jedna fali.

    Ne zovi me Iva, zovu me Edi :mrgreen: skraćno od imena
    o, cool :mrgreen:
    ja bih da mi muža tako zovu :mrgreen:
  • killroykillroy Posts: 739
    aleeee aleeee :)
    tek sad vidio!!! :o:D

    prvo pozdrav svim novim clanovima!

    wow wow....kvragu skandinavija je privlacna! uh uh...a nis..idemo kemijat put :)
  • Bas da mornng, after. Day after i ja sam jos uvijek na sto cuda. Najvise s lovom. Mislim da ce mi to olaksat neke odluke...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ja mislim da cu za pocetak odraditi Manchester... vrlo vjerojatno ce i dan kasnije biti gig u MEN ili negdje u blizini pa mi je to prakticno...

    jedino mi je bad sto cu u tom slucaju vrlo vjerojatno propustiti INmusic... :?

    PJ ili INmusic? PJ ili INmusic? :?:

    nakon toga mozda Amsterdam ili Berlin...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    ja mislim da cu za pocetak odraditi Manchester... vrlo vjerojatno ce i dan kasnije biti gig u MEN ili negdje u blizini pa mi je to prakticno...

    jedino mi je bad sto cu u tom slucaju vrlo vjerojatno propustiti INmusic... :?

    PJ ili INmusic? PJ ili INmusic? :?:

    nakon toga mozda Amsterdam ili Berlin...
    Ma cekaj, ti se ZBILJA dvoumis izmedju in musica??? I PJ a cekaj u Manchesteru? Ja mozda ne odem gore, al na InMusic zasad uopce ne mislim. :geek: :| sorry, but i dont care much about that particular festival.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    sorry, but i dont care much about that particular festival.

    :) sve 5... meni je to jako drag festival... ali opet ga propustam kako stvari stoje :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Hej ljudi, jeste li već išli na crowdsurge updateat svoje podatke. Meni se čini da će ova prodaja ići jednako glatko kao što je išla i ona za Kanadu kad su sve prebacili na ticketbastard i unaprijed se tome veselim. Jedan login i šoping odjednom, a nešto mi govori da ovi raspolažu malo jačim serverima nego 10c. :mrgreen: Siljo, možda u sljedeća tri dana dodatno poludimo i odlučimo u tročlanom sastavu potegnut do Manchestera. Mora i Klara konačno vidjet PJ uživo. :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    vidite kako pod krinkom brige za dobrobit djeteta planiramo potegnuti i u manchester? :mrgreen:
    to što jadna neće imati love za školovanje je drugi problem :roll:
    ovo mi je škola, a drugi puta ću pametnije 8-)
  • _annie_ wrote:
    vidite kako pod krinkom brige za dobrobit djeteta planiramo potegnuti i u manchester? :mrgreen:
    to što jadna neće imati love za školovanje je drugi problem :roll:
    ovo mi je škola, a drugi puta ću pametnije 8-)
    Mislim da bi joj to bila najbolja skola...put u Manchester i PJ koncert. Vise naucis tamo nego na satu tzv.povijesti ili geografije.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljo wrote:
    vedderman wrote:
    Hahaha, fail :D Da li onda ideš na poslijedne 4 koncerte?

    ako sve prije propadne, onda stockholm i oslo... ne da mi se jutro nakon osla juriti u copenhagen...
    no polako, ima vremena do utorka... a i nakon toga :)

    a ti? O2 u Berlinu izgleda super, ne znam kakav je unutra... a ni lokacija nije losa... bacimo kupanje u rijeci nakon svirke :D
    ima hostel odmah ispod dvorane na brodu...

    Koji je hostel uz dvorane u Berlinu?
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • Večeras mi nije do planiranja...izgubio sam 3 sata čekajući PJ20 Ten Club poster, ubacio ga u cart idem platit a site nema HR za izabrat među zemljama WTF, šaljem upite, mail, facebook....ni kurca odgovora (pardon my franch)
    Stoji mi još u cart-u ali mislim da sam ga izgubio, ne želim refresh-at stranicu, nadam se nekoj ludoj sreći ali sumljam, a neki su ga već listali na eBayu za 250$ :twisted: :twisted:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Večeras mi nije do planiranja...izgubio sam 3 sata čekajući PJ20 Ten Club poster, ubacio ga u cart idem platit a site nema HR za izabrat među zemljama WTF, šaljem upite, mail, facebook....ni kurca odgovora (pardon my franch)
    Stoji mi još u cart-u ali mislim da sam ga izgubio, ne želim refresh-at stranicu, nadam se nekoj ludoj sreći ali sumljam, a neki su ga već listali na eBayu za 250$ :twisted: :twisted:
    A sranje. Bas bed kad skuzis da nas nema na listi. Mozda jos ima sanse.
    Niko, to si preko artista, Munk One kupovao? A misli li nas 10c to prodavat ovdje, s obzirom da se zove PJ20 TEN Club... :roll: :mrgreen:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Večeras mi nije do planiranja...izgubio sam 3 sata čekajući PJ20 Ten Club poster, ubacio ga u cart idem platit a site nema HR za izabrat među zemljama WTF, šaljem upite, mail, facebook....ni kurca odgovora (pardon my franch)
    Stoji mi još u cart-u ali mislim da sam ga izgubio, ne želim refresh-at stranicu, nadam se nekoj ludoj sreći ali sumljam, a neki su ga već listali na eBayu za 250$ :twisted: :twisted:
    A sranje. Bas bed kad skuzis da nas nema na listi. Mozda jos ima sanse.
    Niko, to si preko artista, Munk One kupovao? A misli li nas 10c to prodavat ovdje, s obzirom da se zove PJ20 TEN Club... :roll: :mrgreen:

    Ne znam, sutra kad stignem poslat ću pm Santosu da ga priupitam, to bi bilo super ali ne bi se previše kladio s druge strane.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Ej, ekipa, bacite oko na ovo.

    viewtopic.php?f=4&t=177926

    i ovo:
    viewtopic.php?f=4&t=178111

    Ko moze i zeli nek mu udijeli sta. Post od tipa me bas stegao oko grla... :(
    Evil Little Goat
  • Večeras mi nije do planiranja...izgubio sam 3 sata čekajući PJ20 Ten Club poster, ubacio ga u cart idem platit a site nema HR za izabrat među zemljama WTF, šaljem upite, mail, facebook....ni kurca odgovora (pardon my franch)
    Stoji mi još u cart-u ali mislim da sam ga izgubio, ne želim refresh-at stranicu, nadam se nekoj ludoj sreći ali sumljam, a neki su ga već listali na eBayu za 250$ :twisted: :twisted:

    sranje majstore, al mozda jos imas sanse...pise im na site-u (invisible-industries.com), gore desno, da opet ide u prodaju 12.09.2011. "At a random time between 10am and 2pm PST"...
    best luck!
    oni (invisible industries) imaju na listi hrvatsku al moras imat paypal account sto pretpostavljam da imas.
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • zagizagi Posts: 414
    upravo skinula vancouver boot, pa ... you know what to do :lol::D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: PJ friendly radio upravo počeo puštat Benaroyu! :D off the girl i low light odsvirali... Tko može nek' okrene na 101-cu. Krenuo Thumbing...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    zagi wrote:
    upravo skinula vancouver boot, pa ... you know what to do :lol::D
    Gordan: Nisi morala... ja bih ti ga poslao :D:lol:
  • zagizagi Posts: 414
    :lol: hh, drugi put cemo se dogovoriti. al eto da nemoras prebacivat s cd-a, ja ga imam na kompu, pa ako je netko nestrpljiv :lol:
Sign In or Register to comment.