Pearl Jam in Zagreb!

1698699701703704860

Comments

  • zagizagi Posts: 414
    sta mislite jel moguce da dodaju jos nest u meduvremenu?
    jel venecija zadnji put naknadno dodana ili ?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    zagi wrote:
    sta mislite jel moguce da dodaju jos nest u meduvremenu?
    jel venecija zadnji put naknadno dodana ili ?

    nisam siguran, ali cini mi se da su obicno napisali da je moguce da ce dodati jos koji datum...
    opet, glupo mi je da nakon Manchestera imaju toliko slobodno do IoW... olympics pocinju tek mjesec dana kasnije, sumnjam da nisu mogli dobiti dvoranu..
    prije i nakon Amsterdama isto imaju fore...i prije Berlina.. .
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • ufff...jedno sam siguran, žena će me ubiti a za drugo ćemo lako :lol::lol::lol:

    ovako na prvu:
    Manchester mi nije zanimljiv jer je prvi koncert i ne može biti bolji od drugih da ga j#&*$š a već smo tamo i bili.
    Festivali me uopće ne zanimaju iako ovaj Isle zbog bossa i Tom-a je jako primamljiv ali ja sam čovjek u godinama i ne mogu spavat po šatorima :lol:
    Žao mi je što je Amsterdam negdje u sredini između festivala tako da otpada zbog datuma.
    e sad ovaj drugi dio je puno bolji:
    Berlin je prvi na listi i to se odrađuje, tu nema priće.
    Volio bi uklopiti Skandinaviju ali sad kad čujem sve te cijene moram se dobro skontati to jest pomoliti prije razgovora sa suprugom :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ufff...jedno sam siguran, žena će me ubiti a za drugo ćemo lako :lol::lol::lol:

    zicaj Ivu da te ubije nakon turneje ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ma Niko, sredit ces ti to. Povedi Ivu ako moze na par toga, ili je poslije vodi na neko egzoticno mjesto :mrgreen: pa ces sve bit ok.
    Moje misli. Manchester je bio kaos 2009. al vidim da ovaj put imaju seated tickets :? :o Sto moze bit dobro i lose. Znaci, do dana koncerta necemo znat gdje cemo bit u dvorani, seniority. Ako ne dobijem na lutriji (koje ne znam dal ima ??), onda cu imat losa mjesta, al nema veze, no.
    Zasad moj rough draft izgleda ovako: Manchester UPitnik, isto tako IOW i Werchter,
    Amsterdam, Berlin, Stockholm, Oslo i Copenhagen su svi za DA :mrgreen: Jedino Arras nis. Nisam bas za u Francusku :D

    Predsjednice i prva dama? Ostali?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljo wrote:
    ufff...jedno sam siguran, žena će me ubiti a za drugo ćemo lako :lol::lol::lol:

    zicaj Ivu da te ubije nakon turneje ;)

    To ti je dobra :lol::lol:
    samo što sam već ispucao sve kredite :?
    Ja sam se nadao nekako objavi sljedeće godine pa turneja u 9mjesecu ovako kanadske rane su još freške :?

    al vidjet ćemo, možda joj se svidi ideja Skandinavije
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    zagi wrote:
    sta mislite jel moguce da dodaju jos nest u meduvremenu?
    jel venecija zadnji put naknadno dodana ili ?

    Ima neuobicajeno puno rupa u trenutnom rasporedu...po meni, lako je moguce da dodaju jos poneki show. Njima je bez problema odsvirati show svaki drugi dan, pa eventualno dan pauze, a trenutno ima mislim 2 rupe od po 3-4 dana i bilo bi cudno da ne iskoriste i zarade jos koju vrecu novaca... ;)

    A da ne spominjem onu prestrasnu mogucnost da kad si sredis cijelu turneju oni lagano ubace jos neki mali koncert tipa SBE 2010. za koji hoces prodat i bubreg i dusu vragu da budes tamo... :mrgreen: :x
  • shelashela Posts: 657
    Niko sretno! :) pa ipak je to tek za pola godine ;)

    sid: kad cemo u banku?? ;D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Jedino Arras nis. Nisam bas za u Francusku :D

    a gle mene blesave, pa arras je 100 km od familije! što bi značilo, ako obiteljski godišnji uklopimo u srpanj, financijski izdaci su zanemarivi! ajajajaj!
    ali, opet, to je festival...
    auč, i kod mene se pojavila dilemica. :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    old habits die hard ;)

    edit: ja cu definitivno amsterdam preko 10c, a berlin u generalu, pa cu onda lako uvaljat nekom berlinske karte ako se ostvare planovi za poljsku i euro..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • • Fan Club tickets are priced per pair (2 tickets) as follows:

    Manchester 101.36 GBP
    Amsterdam 131.36 EUR
    Berlin 135.64 EUR
    Stockholm 1,282.00 SEK
    Oslo 1,345.00 NOK
    Copenhagen 1428.00 DDK

    Ove cijene su stvarno koma :shock: :shock:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Ana2112 wrote:
    siljo wrote:
    Ana, upravo tako ti to funkcionira.. dogovorite sve mailom, na dan konceta se nađete nakon što lik pokupi karte negdje oko dvorane... ionako morate prije ili kasnije zavrsiti na istom mjestu :)
    Isusek! XD Ae kul valjda... :D


    hej, vidim da si već na bugsima postala zahtjev za kartama, ali, ispravite me ako griješim, i tu među nama bi moglo biti extra karata.
    ili?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    hej, vidim da si već na bugsima postala zahtjev za kartama, ali, ispravite me ako griješim, i tu među nama bi moglo biti extra karata.
    ili?

    bit ce i tu valjda... nakon utorka se zbrojimo i vidimo...

    ali i naknadno se nađe bez problema... ja bi krenuo i na put bez karte, tamo se uvijek nađe...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Ufuf meni malo to rizicno, ic bez karte, bila bi zivcana i ne bi uzivala. :)
    Ae ak ko ima viska za Berlin, tu sam. :D
    Evil Little Goat
  • shelashela Posts: 657
    Ana2112 wrote:
    Ufuf meni malo to rizicno, ic bez karte, bila bi zivcana i ne bi uzivala. :)
    Ae ak ko ima viska za Berlin, tu sam. :D

    hmm ja cu moozda imat al jos ti javim. imam vec sad i određenu postavu netolko-frikova kojima je omililo ic na pj ( i u berlin ;) i u biti mislim da su na putu da postanu frikovi ali si to jos ne zele priznati :D
    ...a i prvo treba F5 tu kartu :D

    masni: super ti je onaj tablični itinerer :)
  • Nekako svi preskačemo Amsterdam a pogledaj te novi venue, još nije otvoren, možda PJ bude otvarao :thumbup:

    http://www.ziggodome.nl/
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Nekako svi preskačemo Amsterdam a pogledaj te novi venue, još nije otvoren, možda PJ bude otvarao :thumbup:

    http://www.ziggodome.nl/

    pearl jam otvara, negdje sam procitao...

    ja razmisljam o amsterdamu... imam nekoliko opcija pa ih moram usvirati... mozda odradim sve u 2 dijela i zavrsim sa berlinom... a mozda tamo pocnem...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    prvo da kažem, iiiihaaaaaaaaaaa!!!! a drugo, amsterdam je moj i božji, no doubt about it!!! za ostalo ću vidjeti kak i vi drugi planirate jer bez vas po koncertima nije isto... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljo wrote:
    Nekako svi preskačemo Amsterdam a pogledaj te novi venue, još nije otvoren, možda PJ bude otvarao :thumbup:

    http://www.ziggodome.nl/

    pearl jam otvara, negdje sam procitao...

    ja razmisljam o amsterdamu... imam nekoliko opcija pa ih moram usvirati... mozda odradim sve u 2 dijela i zavrsim sa berlinom... a mozda tamo pocnem...

    Pogledaj ovo...Skunk je imala koncert za vrijeme konstrukcije dvorane...za radnike....to je prava bauštela :lol::lol::lol:
    http://www.ziggodome.nl/volgbouw.html
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    u Crowdsurgeu bi iduci tjedan mogli otkazi padati...
    nece ni znati kaj ih je snaslo kad ih frikovi napadnu sa F5 :o

    edit: skunk, odn. tetka Skin kicks ass
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    za amsterdam sam jedini siguran zasad da se stisce f5 u pon :)
    pitanje samo hoce li se letit ili road tripat..
    a to ovisi koliko ekipa popije sutra i preksutra..
    moram testirat svoje nagovaracke sposobnosti :D

    edit: i jos kad stave inmusic 21. i 22.6. (sto je slijedece godine cetvrtak i petak), di nam je kraj :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ovo mi je prvi put da ne možem odlučiti! Manchester i Amsterdam čini mi se super! Čuo sam da je O2 u Berlinu vrlo loš zbog lokacije i akustike. Ali ulaznice za skandinaviju su malo skuplje. E da vidim, kamo idete vi?
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • siljosiljo Posts: 2,203
    meni je sranje jer cu vjerojatno morati na 3 dana u Sofiju i to zadnji tjedan u 6. ili prvi tjedan u 7. ... probat cu sutra vidjeti da li se zna termin... o tome mi ovisi Amsterdam ili Berlin, a time i ostalo...

    Sofija je upala umjesto Bruxelessa... epic fail... onako bi mogao iskombinirati Amsterdam i sve :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    meni je sranje jer cu vjerojatno morati na 3 dana u Sofiju i to zadnji tjedan u 6. ili prvi tjedan u 7. ... probat cu sutra vidjeti da li se zna termin... o tome mi ovisi Amsterdam ili Berlin, a time i ostalo...

    Sofija je upala umjesto Bruxelessa... epic fail... onako bi mogao iskombinirati Amsterdam i sve :D

    Hahaha, fail :D Da li onda ideš na poslijedne 4 koncerte?
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • masnimasni Posts: 1,657
    a znati vi sta nas jos ceka? al za to naravno ima vremena cijelo proljece.. majiceeee!
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • vedderman wrote:
    Ovo mi je prvi put da ne možem odlučiti! Manchester i Amsterdam čini mi se super! Čuo sam da je O2 u Berlinu vrlo loš zbog lokacije i akustike. Ali ulaznice za skandinaviju su malo skuplje. E da vidim, kamo idete vi?

    Hey Matej bog!!
    Sve su još opcije otvorene osim festivala i Manchester-a za mene, možda se i ja odlučim samo na Amsterdam ili Berlin ako ne budem mogao Scandinaviju :?

    Već mi je dosta planiranja a tek smo počeli...idem se odmorit uz televiziju pa se vratim prije spavanja na check in news ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    vedderman wrote:
    Hahaha, fail :D Da li onda ideš na poslijedne 4 koncerte?

    ako sve prije propadne, onda stockholm i oslo... ne da mi se jutro nakon osla juriti u copenhagen...
    no polako, ima vremena do utorka... a i nakon toga :)

    a ti? O2 u Berlinu izgleda super, ne znam kakav je unutra... a ni lokacija nije losa... bacimo kupanje u rijeci nakon svirke :D
    ima hostel odmah ispod dvorane na brodu...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • grudicegrudice Posts: 211
    masni wrote:
    a znati vi sta nas jos ceka? al za to naravno ima vremena cijelo proljece.. majiceeee!

    Pa daaaaaaa! :)
  • Moj plan bit če vjerovatno: Manchester i odmah nazad kući. Onda se pripremim za Berlin, Oslo i Stockholm. :D
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: mi smo zasad na cvrstih 99,99% za Skandinaviju (with a little help from our friends ;)), a bili smo bacili pogled i na Amsterdam, ali nam je Croatiaairlines malo odvratila okice od toga kad smo vidjeli da zele da im damo 500€ po glavi!!! za avio karte do Amsterdama?!? Mislim wtf, pa taj Hag-express im sigurno vise ne bude pun, a leti svaki dan?!? Pretpostavljam da ce imati i neke akcije, ali zasad cemo Amsterdam ostaviti samo kao daleku mogucnost... A i vec nam je lipanj/srpanj sezona prekrcana dogadjanjima tak da vjerojatno "samo" :o:D Skandinavija bude.
    I da, jos samo mali komentar: weeeeeeeeheeeeeee!!! :D:D:D:D:D
Sign In or Register to comment.