Pearl Jam in Zagreb!

16364666869860

Comments

  • snihsnih Posts: 1,052
    INFO! Nek se zna!

    Srijeda
    13.09.2006.
    Zagrijavanje za veliki koncert grupe Pearl Jam u zagrebačkom Domu Sportova.

    Upad od 20 sati, 5/10 kuna.

    Pa ko voli nek izvoli, a nije na putu!
  • snihsnih Posts: 1,052
    snih wrote:
    INFO! Nek se zna!

    Srijeda
    13.09.2006.
    Zagrijavanje za veliki koncert grupe Pearl Jam u zagrebačkom Domu Sportova.

    Upad od 20 sati, 5/10 kuna.

    Pa ko voli nek izvoli, a nije na putu!

    Nisam napisao gdje!

    KSET
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    INFO! Nek se zna!

    Srijeda
    13.09.2006.
    Zagrijavanje za veliki koncert grupe Pearl Jam u zagrebačkom Domu Sportova.

    Upad od 20 sati, 5/10 kuna.

    Pa ko voli nek izvoli, a nije na putu!

    a jesi pogodio datum... tu srijedu radim nocnu... od cetvrtka ujutro sam na GO i krece turnejica... :)

    inace, mislim da sam inicirao jednu od prvih ili mozda prvu PJ slusaonu u ksetu... pocetkom 2000. ako se ene varam, prije koncerta u ljubljani... udavio frenda koji je tada pustao mjuzu u ksetu... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • CutkiCutki Posts: 235
    masni wrote:
    sorry.. bump.. ne mogu vjerovat da sam fulo, haha

    jadno ti je to kad ne znas cemu sluzi ona tipkica EDIT
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • masnimasni Posts: 1,657
    snih wrote:
    Nisam napisao gdje!

    KSET


    jedino je tamo upad 5/10kn :D

    ja sam tamo... ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    masni wrote:
    jedino je tamo upad 5/10kn :D

    ja sam tamo... ;)
    dolazim... mozda se napokon i upoznam s nekima s foruma :D


    p.s. pokrenut cu ovih dana thread na live forumu ovdje thread za zagreb ko što je i za sve ostale gradove pokrenut pa bi bilo dobro da tamo chatamo i pisemo svojeze zelje, mozda netko od nadređenih u pju i pogleda forum pa odsvira ono sto smo trazili a i tako cemo laše vidjeti tko još iz drugih zemalja ide na koncert pa se mozemo i dogovoriti za neki afterparty
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    a jesi pogodio datum... tu srijedu radim nocnu... od cetvrtka ujutro sam na GO i krece turnejica... :)

    inace, mislim da sam inicirao jednu od prvih ili mozda prvu PJ slusaonu u ksetu... pocetkom 2000. ako se ene varam, prije koncerta u ljubljani... udavio frenda koji je tada pustao mjuzu u ksetu... :)

    e, ajmo se naći 08.09. petak navečer? jel to kome paše? meni su svi ostali poslije toga u banani, ali dalo bi se nekaj skemijati, ha? nađemo se negdje na cugi, kaj ja znam di se danas izlazi?

    mislim, stvarno bi trebalo razmisliti o transparentima i ono kaj si ti ranac predložio da im zagreb suvenire poklanjamo po koncertima u Italiji, pa da se stvarno zažele zagreba... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    mislim, stvarno bi trebalo razmisliti o transparentima i ono kaj si ti ranac predložio da im zagreb suvenire poklanjamo po koncertima u Italiji, pa da se stvarno zažele zagreba... :)

    vec sam gledao majice po suvenir šopovima i dalo bi ih se naci... ovi nasi frendovi bi odradili bolognu, mi sve ostalo do zagreba osim praga i beca... hm, da, ideja je bacati im zg majice na stage :)

    08.09.? mozda bi mogli....
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    vec sam gledao majice po suvenir šopovima i dalo bi ih se naci... ovi nasi frendovi bi odradili bolognu, mi sve ostalo do zagreba osim praga i beca... hm, da, ideja je bacati im zg majice na stage :)

    08.09.? mozda bi mogli....

    Mogo bi ja sredit prag :)

    Meni pase piva bilo kad.
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    siljo wrote:
    vec sam gledao majice po suvenir šopovima i dalo bi ih se naci... ovi nasi frendovi bi odradili bolognu, mi sve ostalo do zagreba osim praga i beca... hm, da, ideja je bacati im zg majice na stage :)

    08.09.? mozda bi mogli....
    ima tko mozda hrvatsku zastavu viška da bi bacio eddiju, meni žao moje 1,5x2,7 metara :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • killroykillroy Posts: 739
    C2V3N wrote:
    ima tko mozda hrvatsku zastavu viška da bi bacio eddiju, meni žao moje 1,5x2,7 metara :D

    Ma nije mi to bas neka brija. Sta ce s tim, vjerojatno ne bi ni znao cija je.
    Ali velika crna zastava sa stickmanom, slicna onim gusarskim... :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    Mogo bi ja sredit prag :)

    super... jos trebamo nekoga za berlin :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    ovi nasi frendovi bi odradili bolognu, mi sve ostalo do zagreba osim praga i beca... hm, da, ideja je bacati im zg majice na stage :)

    evo, ja se javljam za beč! :)

    naime, upravo kupih aranžman - karta za koncert+prijevoz do beča i nazad - u urban travelu za 665 kuna.

    iako, jos nije sigurno da cu ici. jerbo, potrebno je minimum 8 ljudi da se ide, a nas je zasad troje.

    ovim putem vas lijepo molim da se prijavite i vi tako da mogu ići u beč :D
    fala vam od srca!
    :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    killroy wrote:
    Ma nije mi to bas neka brija. Sta ce s tim, vjerojatno ne bi ni znao cija je.

    zapravo, meni je to zakon ideja.

    ima jedna fotka (malo starija, mislim da je yield faza) gdje PJ momci vježbaju u svom rehearsal roomu, a na zidu visi velika portugalska zastava. pretpostavljam, bačena na stage na nekom od koncerata.

    doduse, zastava je naopako okrenuta, ali znam da je i usprkos tome portugalcima milo oko srca kad to vide :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    evo, ja se javljam za beč! :)

    naime, upravo kupih aranžman - karta za koncert+prijevoz do beča i nazad - u urban travelu za 665 kuna.

    iako, jos nije sigurno da cu ici. jerbo, potrebno je minimum 8 ljudi da se ide, a nas je zasad troje.

    ovim putem vas lijepo molim da se prijavite i vi tako da mogu ići u beč :D
    fala vam od srca!
    :)

    pa ja ti idem u beč... dogovorit ćemo se nešto...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Danas kupih aranžman za konc. u Zagrebu. cijena je 150km (75 E) oboje.. Karta za konc je 85 km (to je onaj prvi val koji se kod vas prodavao za 310kn (42 E) i za prevoz je 65 km (33 E). Da bi bilo busa mora najmanje 40 ljudi uplatiti za aranžman pa vi iz BiH i Sa požurite i potrudite se da dobijemo PJ bus :D
    Kupuje se u tur. agenciji Otas. Nalazi se u Titovoj, poslije Sarajke u prvom pasažu gdje su i klubske prostorije FK Sarajevo. Eto za one domace..

    Uglavnom, danas je bio jaaako produktivan i dobar dan :) (..kad bi izuzeli cjelodnevno nosanje glomaznih stvari zbog selidbe)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Doctor wrote:
    Danas kupih aranžman za konc. u Zagrebu. cijena je 150km (75 E) oboje.. Karta za konc je 85 km (to je onaj prvi val koji se kod vas prodavao za 310kn (42 E) i za prevoz je 65 km (33 E). Da bi bilo busa mora najmanje 40 ljudi uplatiti za aranžman pa vi iz BiH i Sa požurite i potrudite se da dobijemo PJ bus :D

    kad vam i ne bi bilo busa, sjednete na vlak i napravite tulum do zagreba :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    elcielo wrote:
    evo, ja se javljam za beč! :)

    naime, upravo kupih aranžman - karta za koncert+prijevoz do beča i nazad - u urban travelu za 665 kuna.

    iako, jos nije sigurno da cu ici. jerbo, potrebno je minimum 8 ljudi da se ide, a nas je zasad troje.

    ovim putem vas lijepo molim da se prijavite i vi tako da mogu ići u beč :D
    fala vam od srca!
    :)
    evo 80% da cemo ja i frend ici
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    pa ja ti idem u beč... dogovorit ćemo se nešto...


    pa znam ja da ti ides u bec, al' sam mislila da ides u vlastitom aranzmanu, tenclub karta i auto.
    ili kako?




    @ C2V3N

    nadam se da ce se tih 80% pretvoriti u 100%, i da cu ja nagovoriti jos jednu frendicu, pa nas je vec 6!

    :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    pa znam ja da ti ides u bec, al' sam mislila da ides u vlastitom aranzmanu, tenclub karta i auto.
    ili kako?




    @ C2V3N

    nadam se da ce se tih 80% pretvoriti u 100%, i da cu ja nagovoriti jos jednu frendicu, pa nas je vec 6!

    :)

    pa anči, dogovorit ćemo se nešto... glavno da imaš kartu, sve ostalo je ok!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    we've got 25 days to go...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Kaj mislite koliko će biti ljudi na koncertu u Zg?
    Moja je procjena negdje oko 6-7000!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ljudi, post sa hr foruma od strane organizatora (I hope so):

    http://www.forum.hr/showpost.php?p=5998538&postcount=742

    >>Bit će super koncert, dobili smo finalnu potvrdu da će biti duži od svih na turneji - jedan jjjjaaakkkooo dugački set ili dva dugačka s kratkim intermezzom. Nisu nam htjeli reći hoće li biti akustični dio - to je kao "iznenađenje"...

    Ulaznica nema više po 310 kn jako dugo, imao ih je eventim jer su ih otkupili, ali ih ne smiju reklamirati zbog toga jer ulaznice prodaje Ticketpro, a to im je konkurentska firma.

    Nalog je security managera Pearl Jama a i želja banda (znamo zbog čega), da ulaznice ne prodaju kao GA već odvojeno, za parter i tribine. Neće biti posebno odjeljenog prostora za članove Tena cluba, već će oni samo ući u dvoranu 15 min ranije (don't worry, nema ih tak puno koji su ulaznice kupili preko fun-kluba).

    Kaj još... e, da... bit će jako osiguranje, jer ne žele nikakve boce, fotiće, kišobrane i slično (sve kaj se teoretski može baciti)... tak da savjetujem da fakat dođete na vrijeme (pisat ćemo o tome u novinama) da ne bi zakasnili na tj. na početak. Ulaznice će se čekirati (kao i na Depeche Mode) bar-cod čitačima, što će također usporiti ulazak (band traži točan broj ljudi u dvorani), ali ćemo otvoriti sve moguće ulaze, i biti će barem 20 bar-cod čitača.

    Oni koji su kupili Eventimove ulaznice, znajte da je to vaucher koji se MORA ZAMJENITI na Eventimovom štandu ispred dvorane. S vaucherom se ne može ući - neće se moći pročitati bar-cod.

    Karata za parter skoro više da i nema (4500 partera i 4500 tribina je pušteno u prodaju)... pa, požurite oni koji si još razmišljate.

    Inače, dolaze avionom iz Beča i odmah poslije koncerta lete za Atenu.

    PS. Pitanje: Tool u Zagrebu (prosinac 2006 ili siječanj 2007) - kolika cijena ulaznice i koliko bi ljudi došlo na koncert - vaša pretpostavka. Thx!
  • killroykillroy Posts: 739
    Ljudi, jeste se osigurali s kartama??
    Jel svi imate koji mislite ici?
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    ovo za beč di se to točno nalazi (agencija)?
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    pajo wrote:
    Ljudi, post sa hr foruma od strane organizatora (I hope so):

    http://www.forum.hr/showpost.php?p=5998538&postcount=742

    >>Bit će super koncert, dobili smo finalnu potvrdu da će biti duži od svih na turneji - jedan jjjjaaakkkooo dugački set ili dva dugačka s kratkim intermezzom. Nisu nam htjeli reći hoće li biti akustični dio - to je kao "iznenađenje"...

    Ulaznica nema više po 310 kn jako dugo, imao ih je eventim jer su ih otkupili, ali ih ne smiju reklamirati zbog toga jer ulaznice prodaje Ticketpro, a to im je konkurentska firma.

    Nalog je security managera Pearl Jama a i želja banda (znamo zbog čega), da ulaznice ne prodaju kao GA već odvojeno, za parter i tribine. Neće biti posebno odjeljenog prostora za članove Tena cluba, već će oni samo ući u dvoranu 15 min ranije (don't worry, nema ih tak puno koji su ulaznice kupili preko fun-kluba).

    Kaj još... e, da... bit će jako osiguranje, jer ne žele nikakve boce, fotiće, kišobrane i slično (sve kaj se teoretski može baciti)... tak da savjetujem da fakat dođete na vrijeme (pisat ćemo o tome u novinama) da ne bi zakasnili na tj. na početak. Ulaznice će se čekirati (kao i na Depeche Mode) bar-cod čitačima, što će također usporiti ulazak (band traži točan broj ljudi u dvorani), ali ćemo otvoriti sve moguće ulaze, i biti će barem 20 bar-cod čitača.

    Oni koji su kupili Eventimove ulaznice, znajte da je to vaucher koji se MORA ZAMJENITI na Eventimovom štandu ispred dvorane. S vaucherom se ne može ući - neće se moći pročitati bar-cod.

    Karata za parter skoro više da i nema (4500 partera i 4500 tribina je pušteno u prodaju)... pa, požurite oni koji si još razmišljate.

    Inače, dolaze avionom iz Beča i odmah poslije koncerta lete za Atenu.

    PS. Pitanje: Tool u Zagrebu (prosinac 2006 ili siječanj 2007) - kolika cijena ulaznice i koliko bi ljudi došlo na koncert - vaša pretpostavka. Thx!
    pajo to je LUPA (organizator) 100%
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    bok ljudi,
    ja sam isto htjela spomenuti da smo jučer kupili kartu mom dečku i da više nema onih za 310kn... i još su mi rekli da se karte dobro prodaju, pa bi ih trebalo što prije kupiti... uglavnom, požurite se...
    i htjela bih reći da mi je jako žao ako je ovo istina da odmah poslije koncerta lete za Atenu... to mi je baš u banani... :( ali dobro ako je istina da će koncerat biti poseban... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    bok ljudi,
    ja sam isto htjela spomenuti da smo jučer kupili kartu mom dečku i da više nema onih za 310kn... i još su mi rekli da se karte dobro prodaju, pa bi ih trebalo što prije kupiti... uglavnom, požurite se...
    i htjela bih reći da mi je jako žao ako je ovo istina da odmah poslije koncerta lete za Atenu... to mi je baš u banani... :( ali dobro ako je istina da će koncerat biti poseban... :)

    da, to je malo u banani... htio sam iduci dan piti kavu na cvjetnom s Mikeom :))))
    ili nakon koncerta đuskati s bendom u Jabuci... damn :))))
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Inače, dolaze avionom iz Beča i odmah poslije koncerta lete za Atenu.

    hm, mogu iz prve ruke saznati kad slijece avion iz beca, privatni ili kakav god... bacamo neko iznenađenje? crveni tepih u privatnom aranzmanu? balone i tamburice? cigane s medvjedom koji plese? .-)))))))
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.