Pearl Jam in Zagreb!

1656657659661662860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    pajo wrote:
    Iva: ekipa, ne kužim za kaj je ovaj oglas, ali brijem da smo svi kvalificirani: http://www.posao.hr/oglasi/rukovoditelj ... -z/287362/ :mrgreen:

    Niko, poster je presjajan!

    Gordan: Ja ne kuzim. Kaj im se Pajo nije javio i rekao da je to radno mjesto vec zauzeto :D:mrgreen:


    :lol::lol::lol::lol::clap:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    http://tvprofil.net/show/1353550/t-mobi ... billy-idol

    danas u 20:00 na drugom, snimka billy idola s inmusica prošlogodišnjeg..

    fyi :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    nemojte reći da je off topic :)

    Evo zore,evo dana, evo Boška Balabana.
    Na izmaku noć je crna,iz birtije se vraća Srna.
    Malo pravo,malo krivo, evo stiže Olić Ivo.
    Kod Ćire smo bili djeca pa se nama sluša Ceca.
    Kod Slavena kruha nema,on bi slušo Pearl Jama.
    Viđe Srne kako peva,il'ko fol samo zeva.
    Nije sam,lane moje,i kolege tu su,njih je troje.
    Pršti Ceca,pršti Brena,
    To je prava karantena.
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    nemojte reći da je off topic :)

    Evo zore,evo dana, evo Boška Balabana.
    Na izmaku noć je crna,iz birtije se vraća Srna.
    Malo pravo,malo krivo, evo stiže Olić Ivo.
    Kod Ćire smo bili djeca pa se nama sluša Ceca.
    Kod Slavena kruha nema,on bi slušo Pearl Jama.
    Viđe Srne kako peva,il'ko fol samo zeva.
    Nije sam,lane moje,i kolege tu su,njih je troje.
    Pršti Ceca,pršti Brena,
    To je prava karantena.

    Žalosno ali istinito

    Nego je li netko od vas naručivao Live on Ten Legs?

    Ako nekoga zanima (Sid je davno bila pitala) knijga od Klausena je sad i dostupna u 10c goods, sa poštarinom 41$
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Veli Jeff Ament:
    “There’s a handful of things that we’ve gone in and kind of demod up some stuff and arranged some things and there’s about 10 or 15 pretty solid ideas laying around. We’ll probably go in a couple more times and hopefully at some point in the spring go back in the studio, that’s what we’re hoping.”
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Veli Jeff Ament:
    “There’s a handful of things that we’ve gone in and kind of demod up some stuff and arranged some things and there’s about 10 or 15 pretty solid ideas laying around. We’ll probably go in a couple more times and hopefully at some point in the spring go back in the studio, that’s what we’re hoping.”



    SPRING HOPE


    :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    nemojte reći da je off topic :)

    Evo zore,evo dana, evo Boška Balabana.
    Na izmaku noć je crna,iz birtije se vraća Srna.
    Malo pravo,malo krivo, evo stiže Olić Ivo.
    Kod Ćire smo bili djeca pa se nama sluša Ceca.
    Kod Slavena kruha nema,on bi slušo Pearl Jama.
    Viđe Srne kako peva,il'ko fol samo zeva.
    Nije sam,lane moje,i kolege tu su,njih je troje.
    Pršti Ceca,pršti Brena,
    To je prava karantena.

    Žalosno ali istinito

    Nego je li netko od vas naručivao Live on Ten Legs?

    Ako nekoga zanima (Sid je davno bila pitala) knijga od Klausena je sad i dostupna u 10c goods, sa poštarinom 41$

    Gordan: Mi naručili Live on 10 Legs Box na prvi spomen istog i sad čekamo da nam ga isporuče. Vidio ja Klausena i imam osjećaj da ću ga kad-tad naručiti, ali još nisam. Nekako mi se 16 $ za poštarinu čini puno, pa bih možda tome dodao još štogod. Zasad sam malo stao na loptu, dok se Anica ne oporavi od najezde postera u našu kuću. :mrgreen:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    onaj šašavi grk je fakat lud... svaka mu dala... jeste vidjeli kaj sada dijeli?!? :) bog će mu platiti za sve... :lol::lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    onaj šašavi grk je fakat lud... svaka mu dala... jeste vidjeli kaj sada dijeli?!? :) bog će mu platiti za sve... :lol::lol::lol:

    Na što si mislila; London, Hartford ili Ed's package :lol::lol:;)
    Grk je zakon :thumbup:
    _annie_ wrote:
    Gordan: Mi naručili Live on 10 Legs Box na prvi spomen istog i sad čekamo da nam ga isporuče. Vidio ja Klausena i imam osjećaj da ću ga kad-tad naručiti, ali još nisam. Nekako mi se 16 $ za poštarinu čini puno, pa bih možda tome dodao još štogod. Zasad sam malo stao na loptu, dok se Anica ne oporavi od najezde postera u našu kuću. :mrgreen:

    Ja brijem na delux box samo čekam sve da se 10c javi??
    Ako ne mislim da ću poći na Amazon, izgleda da je tamo najpovoljine. Ali totalno mi nije jasno zašto još 10c nije ništa o tome javljao?? Takve stvari bi trebali imati samo oni pa se onda ljudi ne bi toliko žalili na analogni ili digitalni membership IMO.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    jurasica wrote:
    onaj šašavi grk je fakat lud... svaka mu dala... jeste vidjeli kaj sada dijeli?!? :) bog će mu platiti za sve... :lol::lol::lol:

    Na što si mislila; London, Hartford ili Ed's package :lol::lol:;)
    Grk je zakon :thumbup:

    Ja brijem na delux box samo čekam sve da se 10c javi??
    Ako ne mislim da ću poći na Amazon, izgleda da je tamo najpovoljine. Ali totalno mi nije jasno zašto još 10c nije ništa o tome javljao?? Takve stvari bi trebali imati samo oni pa se onda ljudi ne bi toliko žalili na analogni ili digitalni membership IMO.

    Gordan: Glede ludog Grka, nama je prije neki dan stigla nagrada - Mystery bag. U vec poznatoj PJ vrecici za plac naslo se podosta naljepnica, jedna i za stavit na majicu (jos razmisljam koju od njih uljepsati), dvije loptice-hopsice i dva singla (Alive i Immortality). Eh, sad na Immortalityju je verzija RVM-a koju izvode The Frogs. Je li netko ikada cuo da je u obradi jedna pjesma toliko pokvarena kao sto su to uspjeli napraviti Zapci s RVM-om? :wtf: Me no like, at all. A da je Grk veliki covjek, stvarno je. :D

    Glede Deluxea i 10c, Niko, potpuno se slazem s tobom. To je stvarno nesto sto bi prvo trebalo ponuditi clanovima, a tek onda ostalima, a ne obrnuto.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    naručili smo deluxe box set i vidjela sam da je friško zaračunat trošak na kartici, stigao je mail da je item poslan tako da čekamo... valjda ćemo proći bez carine, javimo vam :)
    btw. sa shippingom je bilo 59,19 GBP...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    naručili smo deluxe box set i vidjela sam da je friško zaračunat trošak na kartici, stigao je mail da je item poslan tako da čekamo... valjda ćemo proći bez carine, javimo vam :)
    btw. sa shippingom je bilo 59,19 GBP...

    Odakle ste ga naručili, Amazon ili ona druga dva linka??

    Nego meni ona verzija od Frogs-a RVM je tako mrak...ja je obožavam :lol::lol:;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    može link? :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    može link? :)
    Gordan: Ako mislis na Frogse, mogu ti poslati link kad ga skinem u mp3 formatu i stavim na megaupload. Ako se uspijem sjetiti, napravit cu to veceras.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Ako je, pak, trazeni link onaj za kupovinu Super Deluxe Boxa Live on Ten Legs, onda je to ovaj link:

    http://store.universal-music.co.uk/restofworld/artists/pearl-jam/icat/pearljam/
  • :wave: Croatian mafia!!i want chocolates again next tour :D
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • snihsnih Posts: 1,052
    Već izašla i prva recenzija albuma na hrvatskom web prostoru. I fina je, s mjerom, uvažavanjem i respektom. Što i ne čudi jer ju je napisao Dražen, stari PJ fan. ;)

    http://potlista.com/recenzije/197-pearl ... -legs.html
  • _annie__annie_ Posts: 980
    :wave: Croatian mafia!!i want chocolates again next tour :D

    Gordan: We will bring a whole box just for you because you deserved it. :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://www.google.hr/images?hl=hr&sourc ... l=&oq=baja

    Nešto surfam po google fotkama, htio sam grku staviti neku fotku bajadere i tamo naletim na naše majice :o :shock: :lol::lol: a fotka btw je sa našeg foruma :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ma ne morate mu stavit fotke, dobit ce cijelu kutiju bajadeera nadamo se uskoro, cim se hrvatska i grcka posta odluce da mu dostave paket koji smo mu poslali...sad je vec fakat proslo dosta vremena pa bi mu mozda moglo stici ovih dana...strgali smo se od smijeha kad smo vidli ovaj njegov post, nadamo se da ce paket brzo stici pa ce i njemu biti smijesno ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Masni, evo linka koji sam obećao.
    http://www.megaupload.com/?d=Z29WASVS
  • masnimasni Posts: 1,657
    fala :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    evo da uzvratim s jednim kul linkom od arcade firea..

    interaktivni filmek.. ja sam probao s new yorkom i berlinom.. hrvatskih gradova nema, al se probajte igrat :)

    http://www.thewildernessdowntown.com/
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • grudicegrudice Posts: 211
    Ej raja, jeste raspolozeni za jos jedan kolaboracioni projekat?

    Kontam vec je nova godina a to znaci da morate promijeniti 2010 clanske CroFan karte – istekle su vam :D
    E sad, ja sam raspolozen da pomognem oko grafickog 2011 rjesenja ali mi treba vasa pomoc. Hajde da svako da svoju ideju kako bi iskaznica trebala da izgleda ili sta bi voljela/volio da na njoj bude. Sta god vam padne na pamet vi napisite pa cu ja probati nesto da napravim od toga. Nema granica.

    Jeste li zainteresovani i sta mislite? Prijedlozi i priloske odredbe za izmjene su dobrodosle.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    grudice wrote:
    Ej raja, jeste raspolozeni za jos jedan kolaboracioni projekat?

    Kontam vec je nova godina a to znaci da morate promijeniti 2010 clanske CroFan karte – istekle su vam :D
    E sad, ja sam raspolozen da pomognem oko grafickog 2011 rjesenja ali mi treba vasa pomoc. Hajde da svako da svoju ideju kako bi iskaznica trebala da izgleda ili sta bi voljela/volio da na njoj bude. Sta god vam padne na pamet vi napisite pa cu ja probati nesto da napravim od toga. Nema granica.

    Jeste li zainteresovani i sta mislite? Prijedlozi i priloske odredbe za izmjene su dobrodosle.

    To Igore majstore, sad si mi dao misliti :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    snih wrote:
    Već izašla i prva recenzija albuma na hrvatskom web prostoru. I fina je, s mjerom, uvažavanjem i respektom. Što i ne čudi jer ju je napisao Dražen, stari PJ fan. ;) quote]

    "Da je netko ovom opsesivnom klincu iz Pule 1996. rekao da će uz "Live on Two Legs" moći posjedovati i preslušati svaki koncert, vrlo vjerojatno bih prestao slušati ostalu glazbu s ciljem da vremenski i novčano stignem poslušati i prikupiti svako nadolazeće Pearl Jam izdanje." :D
  • shelashela Posts: 657
    grudice wrote:
    Ej raja, jeste raspolozeni za jos jedan kolaboracioni projekat? quote]

    jipiii! :) iskoristili smo vegetu i bajadere, kaj sad??

    dalmatineri? kravata? penkala?? arena u puli? :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    shela wrote:
    jipiii! :) iskoristili smo vegetu i bajadere, kaj sad??

    dalmatineri? kravata? penkala?? arena u puli? :)

    Gordan: Kralj Tomislav? Davor Suker? Ljubo Cesic-Rojs? A ne to je neki drugi niz :lol:
    E, sad za ozbac... Svidja mi se ideja s dalmatinerima, to se da fino iskoristiti, i jos u kombinaciji s penkalom koja ostavlja mrlje. :!:
    No, mogli bi imat problema na granicama ako cemo darovati dalmatinere, a originalne penkale bas nisu jeftine :D. Mozda da ipak ostanemo kod hrane, cisto iz prakticnih razloga; dobro dodje kad ogladnis na turneji. :mrgreen:
    Ni majice s otisnutom kravatom (nije originalno, vec vidjen dizajn) nisu lose. Pa se to da iskombinirati razlicite boje majica s razlicitim bojama kravata. Siguran sam da bi Igor to napravio bolje od onih koje sam vidio :thumbup:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: da, kravata u Igorovim rukama bi mogla ispasti ok...

    i možda neka referenca kako je PJ već 20 godina wrapped around our necks (kao ono uže iz thumbinga)... :lol: iako, možda ima neka druga pjesma s nekom veselijom referencom od ove moje da nas dave :lol:
Sign In or Register to comment.