Pearl Jam in Zagreb!

1654655657659660860

Comments

  • _annie__annie_ Posts: 980
    shela wrote:
    _annie_ wrote:
    a glede karata za urbana - cimala sam gordana ali vidim da on ne pali. ja bih išla, samo još njega moram obraditi po povratku u zg pa možda riješite te karte :D
    ajde, muž, ajde :mrgreen:

    ajde ajde! :)

    Gordan: Krenuo sam ja u akciju prije zeninog poticaja, samo sam htio da nekako ostane tajna do utorka, ali nije islo. Dakle, i mi smo u paketu za Urbanizaciju. :mrgreen:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    _annie_ wrote:
    shela wrote:
    _annie_ wrote:
    a glede karata za urbana - cimala sam gordana ali vidim da on ne pali. ja bih išla, samo još njega moram obraditi po povratku u zg pa možda riješite te karte :D
    ajde, muž, ajde :mrgreen:

    ajde ajde! :)

    Gordan: Krenuo sam ja u akciju prije zeninog poticaja, samo sam htio da nekako ostane tajna do utorka, ali nije islo. Dakle, i mi smo u paketu za Urbanizaciju. :mrgreen:

    ma bitno je da ti ispunjavaš njene želje, sve ostalo je sporedno... tak se to radi! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Evo stigle kutije u ameriku bez carine direktno na vrata...da sam ja ovo dobio moji na carini bi me razapeli :lol:

    boxeseh.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Jebena carina, da mi prostite, ti si Niko, CAR! :)
    Svaka ti cast. Kolike kutije!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Genijalno.

    Ajme, Iva i Niko, vi ste genijalci, nemam rijeci. Salicama uljepsali blagdane mnogima diljem svijeta. Predobro.

    Po nasima na carini bi vjerojatno mogao slagati PJ keramicki mozaik nakon svih putesestvija. Zabava za cijelu obitelj!!

    zakon!!
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Po nasima na carini bi vjerojatno mogao slagati PJ keramicki mozaik nakon svih putesestvija. Zabava za cijelu obitelj!!

    Iva: ovo sam skužila tek iz negdje cca trećeg čitanja :lol: a fakat je dobra fora...sam kaj sam ja valjda a bit slow :lol:

    nego, sve pohvale Niki, a bome ima i Gordan neke slick moves ;) to je ono kaj ja uvijek velim, skroz su dobri ti PJ muževi ;)

    a na svu sreću imamo i interkontinentalnog narodnog heroja, Nikinu Ivu, koja brani boje i nama curicama s cca milijardom proizvedenih šalica...i to kako nam samo brani boje! go Iva! :mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Ne znam jeste li vec culi kako nam je Eddie propjevao s REM-om. Slijedi link:
    http://www.antiquiet.com/news/2010/12/rem-eddie-vedder-happened-today/
    Zgodan pjesmuljak, barem meni.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Je, zgodan pjesmuljak.

    A sto je Ed ovdje u ulozi moralne potpore? :lol:

    Nadam se da cemo od Patti Smith ipak dobiti koji slog vise od ooooooooooooooooooooooooooooaaaaaaaaaaaaoooooooooooooooooooooaaaaaaaaaooooooooooh.

    Inace, ful se radujem tom albumu i nadam se da ce i REM na turneju uskoro, posto ih propustih onomad u Zagrebu. Da ne kazem kako su trenutno koncertni prioritet br.1
    Death or glory!

  • shelashela Posts: 657
    ok je pjesmuljak al je ipak sam nekak pjesmuljak ;) svejedno mi ih drago nekak vidjet na okupu :)

    urbanovski pocne sutra u 9 (zna kasnit al nadam se da nece opet!).
    ja cu bit ispred ulaza u hypo centar oko cca. 8:45 pa valjda se bumo nekak polovili.
    moj mob je 095 905 99 18 pa se javite ak vam paše il ak vam ne paše il imate drugih ideja, planova i želja. il ne. ;D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    urban jos jednom "cestitao bozic"... kako vam je bilo?

    meni je prvi dio pomalo licio na fijasko iz aquariusa od prije 5-6-7 godina, ali je vjestim manevrom
    sve preokrenuo u finu svirku :) i danas je pozitivniji u odnosu na ono vrijeme, unatoc brbljanju :)

    "sada je tako sve dok ne bude drugacije", ne?

    i jedan prigodan poster za poster frikiche... nema veze sa urbanom, ima veze s ovim danima u godini... ili sa cijelom godinom, ovisi volite li vise zelenu ili crvenu :)

    http://www.posterdistrict.com/wp-conten ... lieve1.jpg

    au revoir!
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    siljo wrote:
    urban jos jednom "cestitao bozic"... kako vam je bilo?

    meni je prvi dio pomalo licio na fijasko iz aquariusa od prije 5-6-7 godina, ali je vjestim manevrom
    sve preokrenuo u finu svirku :) i danas je pozitivniji u odnosu na ono vrijeme, unatoc brbljanju :)

    "sada je tako sve dok ne bude drugacije", ne?

    i jedan prigodan poster za poster frikiche... nema veze sa urbanom, ima veze s ovim danima u godini... ili sa cijelom godinom, ovisi volite li vise zelenu ili crvenu :)

    http://www.posterdistrict.com/wp-conten ... lieve1.jpg

    au revoir!

    Baš sam htio vidjeti jel netko nešto napisao jer mi frend koji je bio slično rekao. Da je prvi dio bio užasan, da su fulavali, razglas u banani i tak to, a da su se u drugom dijelu posložili i počeli grist i davati sve od sebe i da su na kraju još neplanirano odradili još jedan bis kada se većina ekipe pokupila doma. Zanimljivo i specifično. :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    baš sam poslušala i am mine na otvorenom pa, rekoh, idem vidjeti što se piše na forumu ;)

    jučer urban li-la, baš kako je već napisano... u odnosu na sve profi bendove koje smo slušali pa i balaševića, meštra od ceremonije, ovo mi je povremeno pomalo amaterski djelovalo. kako je urban i sam primijetio... nije mi baš bistro kako netko mođe biti takav egocentrik i egzibicionist, a istovremeno tako plah i bezidejan u komunikaciji s publikom. a mislim da ti svi feleri ni ne bi toliko došli do izražaja, da ih on sam s pozornice nije toliko naglašavao...
  • masnimasni Posts: 1,657
    to ti je ona psiholoska "ako kazem da fulavamo, znat ce da smo skuzili"..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Urbanizacija prosla korektno, uz malo tehnickih poteskoca i przenja odredjenog dijela publike pod svjetlima koja nikako nisu uspjeli ugasiti, tek negdje tamo na trecoj stvari su nasli pravi prekidac. Da smo se dogovarali ne bi se tako nasli s Anom kod koje su bile ulaznice. Krenuli parkirat, pa hocemo u garazu ili necemo, na kraju udjemo i parkiramo se ravno pokraj nje i njenih frendica koje su stigle minutu prije. :) O koncertu je sve vec receno, pa necu ponavljati druge, iako mene nije smetalo da se dva sata i nesto minuta fino razgibam. Urban ima glascinu i steta je sto razglas to nije do kraja pokazao, a i bend ima potencijal sto su pokazali u drugom dijelu koncerta. Mozda je ono ipak preveliki prostor za njih. To ti dodje ko da Rijeka s Kantride ode na Nou Camp, pa pogubili se decki :mrgreen: (Forza Fiume).
    No, kaj sam vam jos stel reci... Ah, da... udjoh jucer u Arena Centru u Tiskov ducan i dok sam gledao tako nesto pocne svirat Johnny Guitar. Nisam mogao vjerovati... Ne znam kad sam zadnji put cuo PJ u javnom prostoru na hrvatskom tlu i onda od svih stvari cujem Johnnyja. :roll: To bi mi valjda bila zadnja stvar koju bi pustio s Backspacera.
  • Neki dan sam dobio 45- singlicu: Off He Goes + Dead Man
    Nije loše za surprise holiday single ;)

    Tko je još uzimao ovo i što ste dobili??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: mi dobili Merkinball. Isto zadovoljni. :)

    Ali dobili smo i neke jako, jako fora cestitke od nekih nasih vrlo kreativnih prijatelja...pa im ovim putem zahvaljujemo...i uzvracamo lijepe zelje...kao i svima ostalima...bile one da im je sretan Bozic, uspjesna Nova godina ili da opener ne bude Sometimes... :mrgreen:
  • pajo wrote:

    ... ili da opener ne bude Sometimes... :mrgreen:

    Nooooooooooooooooooooooooooooo :lol::lol:

    Također se zahvaljujem na super čestitki iz daleke Švedske :clap: :wave:


    Sretan Božić svima
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Sve najbolje svima :)

    sid mi je ukrala na faceu let me sleep koji sam htio stavit, al sam stavio svejedno :P

    pokupite sve ptice sa stolova i sve salate koje su dobile ime po nekoj državi :)

    Zdravi i veseli bili..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    Sve najbolje svima :)

    sid mi je ukrala na faceu let me sleep koji sam htio stavit, al sam stavio svejedno :P

    pokupite sve ptice sa stolova i sve salate koje su dobile ime po nekoj državi :)

    Zdravi i veseli bili..
    Ma stavi, stavi, pa to je svacije :D

    Ljudi, sto da pisem osim sve najbolje za blagdane, najvise zdravlja, a onda ce doc i turneje i lova i sve ;)
    Moje cestitke jos naravno, nisu poslane...malo sam podbacila i ulijenila se. Sva sreca da postoji forum, fejsbuk i sva danasnja tehnologija pa si cestitamo, ne. Moderno :)
    Pusa svima i nadam se da uzivate u finoj papici i kolacima!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Sretan Bozic ljudi! I svi nadolazeci prateci veseli dani. Uzivajte, kick out the jams. :D
    Death or glory!

  • Sretan Božić svima i sve najbolje

    I sad jedna važna vijest:
    Najvjerojatnije ćemo uskoro imat' snimku koncerta iz Zagreba

  • I sad jedna važna vijest:
    Najvjerojatnije ćemo uskoro imat' snimku koncerta iz Zagreba


    To je lijepa vijest, javi kad bude ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Annie & Gordan: Svim "freakovima" dobrog ukusa i dobre volje, gdjegod oni bili, želimo sve najbolje u ovo doba godišta. Jedva čekamo vidjeti video uradak iz Zagreba. Ako su mu trebale četiri godine da se stvori, onda mora biti nešto posebno. :D
  • Nažalost čini mi se da ništa od toga, bar još neko vrijeme. Traži 1500 dolara za snimku
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: kaj je to onaj neki TeamDZ? Jer ako je, mi smo ih prije par godina isto tražili da nam daju snimku...pa smo žicali jednog Kanađanina koji je isto poznati trader da ga pita - i frajer nije nikome htio dati. A ako ju sad prodaje, mašala. Neka mu je...ako je po toj cijeni, možemo bez nje...
    Pojavit će se snimka već nekad negdje...kad, tad. A tebi hvala na trudu WWPJ!
  • Ovo je neka nova snimka. Snimano je sa Stone-ove strane. Ima na youtubeu Last Exit
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ovo je neka nova snimka. Snimano je sa Stone-ove strane. Ima na youtubeu Last Exit

    Gordan: Pogledao sam i nisam ostao impresioniran. Mislim, kvaliteta snimke je super, ali kadar je monoton. Ne mozes vidjeti publiku, tu i tamo se snimatelj potrudio malo koristiti zoom i to je to. Definitivno ne vrijedi ni 150 dolara, kamo li 1500.
  • Alo ekipa, koje zatišje pred Novu Godinu :lol:
    Imali kakvih uzbudljivih planova za tu večer?
    Ja se nadam da ću ostati na kauću sa svojim daljinskim nije mi do nikakvih skakanja na minus temperatuti ovdje u Rijeci :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Alo ekipa, koje zatišje pred Novu Godinu :lol:
    Imali kakvih uzbudljivih planova za tu večer?
    Ja se nadam da ću ostati na kauću sa svojim daljinskim nije mi do nikakvih skakanja na minus temperatuti ovdje u Rijeci :lol::lol:
    Niko! Javi se! Na FB sam ti slala poruku, a nemam tvoj broj moba. Moramo sredit nesto...citaj fb.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Molim vas da mi netko napise ili posalje broj Nikovog moba...Trebam prilicno hitno. Hvala.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.