Pearl Jam in Zagreb!

1659660662664665860

Comments

  • ]P2141116.jpg

    i ovako izgleda krezubi u okviru, baš mi je smješan i ful dobar poster :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203

    i ovako izgleda krezubi u okviru, baš mi je smješan i ful dobar poster :D

    najs :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    ]P2141116.jpg

    i ovako izgleda krezubi u okviru, baš mi je smješan i ful dobar poster :D

    Gordan: Bas zgodno izgleda taj tvoj krezubi. :mrgreen: Kako se uklapa u okolis, medju druge postere? Kad netko kupi ovaj boxset u Aquarisu, ocekujem kompletno izvjesce, da vidimo jesu li posteri isti kao u nasem. I da, ako netko otkrije namjenu one kartice koja se dobije unutra, nek' mi javi. ;)
  • zagizagi Posts: 414
    pozdrav svima!
    bas je lijepo cuti hrvatski na ovom forumu (i na toliko mnogo postvova :) )

    ja sam martina,22g,studentica-drago mi je
    nisam fan tako dugo kao neki od vas ovdje, ali kad me udarilo, udarilo me jako i jos uvijek odzvanja. ne samo ljubav za PJ, vec all things seattle. frendovi me vise nemaju snage slusati kad pocnem o njima pricati, al sto mogu kad su tako zanimljivi i neodoljivi :D

    inace nisam ih nazalost jos imala prilike cuti live (jako mi je zao zbog ove zadnje turneje al nisam mogla nikoga nagovoriti da ide samnom u npr veneciju) no nadam se da ce se to sto prije promjeniti (fingers crossed)
  • Bog Martina, welcome on board ;)
    Ovdje možeš pričati o PJ koliko hočeš, svi ovdje bolujemo od iste neizlječive bolesti zvana PJ :lol:

    Nego reci nam kako, kad i tko te je zarazio sa PJ-om, koja je prva pjesma koju si čula?
    Baš me zanima kod mladih fanova kako to ide?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • zagizagi Posts: 414
    Tnx

    Sad kad razmisljam kak je pocelo pomalo je smijesno jer mi je frend rekao "pripremi se, ovo ce ti promjeniti zivot" i dao usb s nekim pjesmama chainsa (novi album), busha, cornellovu obradu billie jean (sa unpluggeda u svedskoj ako se nevaram) i onu pjesmu alone za koju svugdje pise da ju izvode PJ i AiC. ugl, to me natjeralo da malo tragam po youtubeu i naisla sam na last kiss u lisabonu 2006 ono kad eddie plese medu pulikom, a nakon toga sam slusala nesto s pinkpopa 92 i to je bilo to.
    od tada citam, gledam, slusam sve sto mi padne pod ruke i svaki put sam sve fasciniranija tim bendom i svim sto rade (glazba ili bilo sto drugo)

    jel netko ovdje vec narucivao onu knjigu this all encompassing trip i jel bi preporucio da si ju narucim?
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    juhu, novi član našeg mini podforuma! :)

    dobrodošla zagi, nadam se da ćeš uživati ovdje, i nemoj se nećkati kad bude neki PJ meetup (ako si u zg) da se upoznamo i uživo. tako da vidiš ekipu s kojom možeš pogledati minimum 10 koncerata na jednoj turneji. :mrgreen:
  • zagizagi Posts: 414
    hvala, hvala!
    nisam iz zg, iz osijeka sam, ali uvijek se da nesto srediti :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    dobrodošla, zagi!

    mi imamo this all encompassing trip i već sam pisala, nisam nešto oduševljena :(
    počela sam je čitati i nisam ni nastavila...
    to je sasvim osobna pričica s turneje, pisana ne baš vješto, više faktografski, kao neki dnevnik.
    očekivala sam nekako više emocije glede samih doživljaja nastupa... nula bodova...
    ali trebam se zapravo ponovno oglasiti jednom kad je pročitam...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    zagi wrote:
    hvala, hvala!
    nisam iz zg, iz osijeka sam, ali uvijek se da nesto srediti :D

    Gordan: Dobrodošla nam. Popravljaš nam prosjek godina. :lol: Baš fino da se pomlađujemo i da sad imamo i nekoga iz lijepe nam naše Slavonije :D Nemojte se ljutiti ako sam nekoga previdio, ali mi se čini da nisam dosad upoznao nijednog Slavonca ili Slavonku na ovom forumu. Sad nas ima od krajnjeg juga pa skoro do krajnjeg sjevera, i od istoka do zapada (Riječani dajte nabavite nekog Istrijana ili Istrijanku).
    Zagi, mene zanimaju još dvije stvari: prvo, zakaj "zagi", a drugo kak to da Slavonka upotrebljava izraz "kak"? :mrgreen:
  • zagizagi Posts: 414
    hvala na dobrodoslici!
    prvo, unaprijed se ispricavam ako postavim pitanje o necem sto ste vec pricali ovdje, ali s obzirom da ste bili jako vrijedni nstignem sve to procitati
    sto se tice knjige, cini mi se da cu ju morati naruciti jer necu biti mirna dok to ne napravim

    ovo zagi je nadimak po prezimenu (da,bas kao i mlikotino rodno mjesto :lol: ).
    a za ovo "kak" bas sad razmisljam. moguce da je tipfeler, ali mislim da se i u razgovoru sluzim time. mozda ni mi slavonci ne pricamo toliko knjizevno, a mozda je to samo moja lijenost :D neznam

    ps. neznam kakav je prosjek godina, al znam da zbog PJ prvi put nebih imala nista protiv da sam starija
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    zagi wrote:
    pozdrav svima!
    bas je lijepo cuti hrvatski na ovom forumu (i na toliko mnogo postvova :) )

    ja sam martina,22g,studentica-drago mi je
    nisam fan tako dugo kao neki od vas ovdje, ali kad me udarilo, udarilo me jako i jos uvijek odzvanja. ne samo ljubav za PJ, vec all things seattle. frendovi me vise nemaju snage slusati kad pocnem o njima pricati, al sto mogu kad su tako zanimljivi i neodoljivi :D

    inace nisam ih nazalost jos imala prilike cuti live (jako mi je zao zbog ove zadnje turneje al nisam mogla nikoga nagovoriti da ide samnom u npr veneciju) no nadam se da ce se to sto prije promjeniti (fingers crossed)

    bokić martina i da ti napokon kažem, welcome home! :) ako ništa drugo, barem ćeš imati s kime ići na koncerte... :)

    nego, nevezano uz novog člana, kak smo se tonka i ja jučer rasturile na alive... bilo na vh1 kao 100 najboljih svih vremena (mi smo bili 14 kaj i nije tak loše)... sad ne znam jel spotova, pjesama, čega vraga, ali smo se rasturile! tonka je inače prava rokerica - ne zna plesati normalno nego samo zna skakati... :) sva je na mamu... :lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    nego, nevezano uz novog člana, kak smo se tonka i ja jučer rasturile na alive... bilo na vh1 kao 100 najboljih svih vremena (mi smo bili 14 kaj i nije tak loše)... sad ne znam jel spotova, pjesama, čega vraga, ali smo se rasturile! tonka je inače prava rokerica - ne zna plesati normalno nego samo zna skakati... :) sva je na mamu... :lol::lol:
    iva: LOL! Vec ju vidim... Sva sreca pa imamo jos mjesta u autu ko kad smo isli u Veneciju. Kupimo joj one sluske kakve ima Edova mala i ide s nama iduci put! Viki ce biti odusevljen... ;):lol:

    Dobrodoslica novoj nam clanici! Uvijek je super kad nam se pridruzi netko novi, a pogotovo ak to znaci da se omiljeni band nam siri i na generacije koje slijede! Inace, ne brini, vecina nas je tu negdje u tridesetima, a imamo i mladjih frikova od tebe ovdje..tak da bus se bas fino uklopila, no worries! ;)
  • Nove naljepnice i beđevi u goodsima...a toga nikad dosta :lol::lol:

    ako ovo niste vidjeli evo link...mali privju od delux box-a Vs/Vitalogy
    http://www.antiquiet.com/news/2011/02/p ... set-video/
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    30.-ima? :D
    Ja bih rekao da ste svi dvadesetogodišnjaci od reda.. majke mi :)

    Dobrodošla martina, neće ti ovdje biti tako loše.. preporučam ti da ne čitaš prijašnje postove jer će ti biti samo urnebesno žao što i ranije nisi došla ovdje.. a za koncerte ćemo lako.. duguju nam par koncerata tu po jugu europe, pa će se sredit nešto :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • grudicegrudice Posts: 211
    Evo sam sastavio vase ideje i slike koje sam dobio u nalik-na-no-code kolaz.
    Ima li neka slika koju bi da zamjenite? Neka koja fali?

    CroCardFront.jpg
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: ha kaj da ti velimo? Nemamo nista za dodati i oduzeti, savrseno je ovako kak si napravio. :mrgreen:
  • Bravo Igore, super je.
    Ako hočeš mogu ti samo poslati kvalitetniju slike Vegete da se vidi lice kuhara ili si namjerno htio da se vidi isprana majica od velikog nošenja...što je rokerski đir :lol::lol:

    Što je na slici drugi red prva slika??? Na čemu je to PJ??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Što je na slici drugi red prva slika??? Na čemu je to PJ??

    Pa kak se ne sjecas, bio si prisutan :mrgreen::lol:
  • grudicegrudice Posts: 211
    Što je na slici drugi red prva slika??? Na čemu je to PJ??
    Eeeeee da ti je znati ;)

    Ako hočeš mogu ti samo poslati kvalitetniju slike Vegete da se vidi lice kuhara ili si namjerno htio da se vidi isprana majica od velikog nošenja...što je rokerski đir
    Moze, posalji. Ovo ce biti minijaturne slike pa je bolje da su ostre nego isprane. :)



    Predsjednici, ima li nekih promjena na listi clanova?
  • pajopajo Posts: 3,292
    Budemo pogledali za clanove, ali u biti ima evo najnovija nam clanica, a cini nam se da sad vec ima i dovoljno podmlatka da bi se moglo i njih ukljucit (Klara npr. ima i proslogodisnju ;) jer je redovna na meetovima :thumbsup:)
  • pajo wrote:
    Što je na slici drugi red prva slika??? Na čemu je to PJ??

    Pa kak se ne sjecas, bio si prisutan :mrgreen::lol:

    A jebiga sad sam skontao....Guinness :roll:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Može dvije extra kartice:
    Special Members: Ty i Grk ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    grudice wrote:
    Evo sam sastavio vase ideje i slike koje sam dobio u nalik-na-no-code kolaz.
    Ima li neka slika koju bi da zamjenite? Neka koja fali?

    CroCardFront.jpg

    Gordan: Nisam ni sumnjao da ce uradak biti vrhunski. Ja bih samo Bajaderu stavio u "krupni plan" kao Baltazara i Vegetu. I ovako je skoro nevidljiva, a kad bude jos manja bojim se da ce ostati samo smedja fleka. :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Zdravo drugarice i drugovi!

    Da pitam jel neko možda ovo naručivao: "VS. and VITALOGY SUPER DELUXE BOX SET PRESALE".

    Navodno toga neće biti u Hrvatskoj kažu u Menartu, a Rvacke nije bilo ni u popisu država u koje distribuiraju, ako se ne varam.

    Sad me zanima, ako je netko nešto smislio. ;)

    P.S. Iskaznica kao takva je mnogo fina. :)

    I još nešto, vidim da se tu nekim Klarama :D rade iskaznice, a prvi i legendarni najmlađi fan se zaobilazi (iako nije više toliko u tome, treba se znati red). Rekao bih da je to veliki propust predsjedničkog tima. :D :P :mrgreen: :shock:
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ja ne primam svoju karticu dok ju mali sporiš ne dobije :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Samo da se oglasim jer vidim da mi se puk tu nekaj buni...to je sad valjda moderno :mrgreen::mrgreen:

    Dakle, nikoga od pomladka se nije "zaobilazilo" prosle godine nego je Klara dobila praznu iskaznicu koju si je sama popunila i to zato jer se pojavila na meet-upu na kojem su se iste dijelile, a na kojem da podsjetim se pojavilo ukupno 5 clanova...

    Za ovu godinu kao sto je navedeno je ideja da se cijelom pomlatku tiskaju gotove iskaznice sa svim pripadajucim podacima, a naravno da je kad govorimo o pomlatku Janko jedan jedini i neprikosnoveni vođa :mrgreen::D
  • snih wrote:

    Da pitam jel neko možda ovo naručivao: "VS. and VITALOGY SUPER DELUXE BOX SET PRESALE".

    Navodno toga neće biti u Hrvatskoj kažu u Menartu, a Rvacke nije bilo ni u popisu država u koje distribuiraju, ako se ne varam.

    Sad me zanima, ako je netko nešto smislio. ;)

    Ja isto sve čekam da se nešto promjeni ali vidim da od toga ništa nema.
    Izgleda da je jedina opcija da netko u Americi ili možda čak u Sloveniji to narući, samo koliko će to na kraju koštati?? :shock:

    Samo da mi još netko potvrdi...ovo se ne može naći nigdje u dućanu, mislim u US ili UK??
    Koji shit, stvarno su ga zasrali sa ovim :twisted:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    yup, čini se da neće biti ovoga u hrvatskoj, javlja mi frendica.

    ne kužim, zar naša lova smrdi jer nismo dio zapadne osovine?

    fuj.
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    ovak, pitao sam u aquarious recordsu i oni mogu narucit preko nekih svojih kanala, ALI cijena neće biti ispod 2000kn, pih nedam!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
Sign In or Register to comment.