Pearl Jam in Zagreb!

1657658660662663860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey, S obzirom da samo ove godine slavimo 20 godina ja bi taj detalj svakako ubacio...PJ20 u nekom boljem izdanju od 10c :lol::lol:
    E sad jedno pitanje??
    Ovo se odnosi samo na našu iskaznicu, nije u pitanju majica ili je??
    Mislim ne mora nužno biti isti dizajn jer u tom slučaju ne moramo razmišljati o broju boja, može biti i neka fotka jer je digitalni tisak.

    Ako se slažete ja bi napravio i jednu extra iskaznicu kao počasnom članu, to jest dvije pardon...jedna za našeg prijatelja koji sve donira, čovjek koji voli bajadere (da ne spominjem ime) ;) i jednu za Ty-a. On je ipak uvijek sa nama u điru.
    Slažete se??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Apsolutno se slažem :) I Mamiću jedna..

    Uf ideja s penkalom i mrljama je dobra.. samo što onda mora biti crno-bijelo sve, a nama su boje ipak drage :)

    Ili da slova (nrp pearl jam 20) u nekom čudnom poretku čine kravatu..

    iako se ovdje priča zakuhala oko iskaznica, mislim da bi isti motiv mogli napravit i za nove majice..
    recimo da napravimo motiv, pa s njim iskaznice, pa napravimo reprizu recimo vegete jer se mnogima izlizala (čitaj: meni :D ), pričekamo s novim majicama proljeće da vidimo hoće li biti kakve kvazi turneje (iako ne vjerujem ove godine, što je ok ako mislimo vidjet inmusic nakon propuštanja prošle godine :) ), ili novi album, pa bi možda mogli nabacit i kakvu referencu na ime albuma u majicama..

    eto, cijelu godinu sam nam isplanirao :) kad će 2012.-a? :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • grudicegrudice Posts: 211
    E super ste! Koliko ideja! Komotno mogu PJ20, kravate, dalmatineri, penkala i arene da se koriste sve do dvadesetpetogodisnjice :D

    Evo sam se malo igrao sa kravatama:
    http://grafotopia.com/pj/20/PJXX.jpg


    Najbolje mozda da prvo krenemo sa iskaznicama a poslije je lako prenijeti i razraditi motiv i ideju i na majice - kontam isto kao i Masni - da ne promasimo kakvu referencu ako objave novi album ili turneju.
    Palo mi je bilo i na pamet kako mozda moze jedna strana iskaznice da se napravi a la NoCode, sa puno slika/ilustracija i sl. Kao mali rezime svega sto ste radili zajedno - ovo ima malo veze s PJ20.
  • pajopajo Posts: 3,292
    grudice wrote:
    E super ste! Koliko ideja! Komotno mogu PJ20, kravate, dalmatineri, penkala i arene da se koriste sve do dvadesetpetogodisnjice :D

    Evo sam se malo igrao sa kravatama:
    http://grafotopia.com/pj/20/PJXX.jpg


    Najbolje mozda da prvo krenemo sa iskaznicama a poslije je lako prenijeti i razraditi motiv i ideju i na majice - kontam isto kao i Masni - da ne promasimo kakvu referencu ako objave novi album ili turneju.
    Palo mi je bilo i na pamet kako mozda moze jedna strana iskaznice da se napravi a la NoCode, sa puno slika/ilustracija i sl. Kao mali rezime svega sto ste radili zajedno - ovo ima malo veze s PJ20.

    Ajoooj! Kapa dolje majstore!
    Veli frajer da se "malo igrao sa kravatama" :mrgreen::mrgreen: ...da igrao, pa ovo izgleda fenomenalno :D

    Ideja da jedna strana bude ala No Code je jednako fenomenalna...slika/ilustracija cemo skupit hrpetinu bez problema...
  • masnimasni Posts: 1,657
    hahaha baš to..

    kao na pauzi za ručak i ono baaam :)

    šta će biti kad ozbiljno bude radio.. :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • grudicegrudice Posts: 211
    :oops:

    Ma to ja tako kazem kada sam zadovoljan sa rezultatom. Kad ozbiljno radim obicno mi se rezultat ne svidja ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    onda se samo igraj.. in the meantime..

    sjećate se one ideje prije turneje da kontaktiramo kraš zbog majica? :)
    e pa, kostina cura, anja, je nekako preko svog posla (marketing, necemo reklamirat), došla do ekipe iz kraša..
    poslala je mail (prijateljski) asistentu dolje navedenog gosp Fraculja, Miroslavu Mandiću.. On je proslijedio mail, a Anja je kao odgovor dobila ovo:

    "Poštovana,

    Hvala na slici. Volim Pearl Jam i bio sam na njihovom koncertu u Zagrebu,
    a mojoj ženi je to najdraži band na svijetu.

    Javite ako znate gdje se može nabaviti ova majica. :)
    Lijep pozdrav,

    mr. sc. Mario Fraculj, dipl. oec.
    Direktor Službe tržišnog razvoja"

    U mailu je još bio u cc-u i Darko Radiščić, član uprave Kraša..

    Malo je reć da je majica famous :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    masni wrote:
    Hvala na slici. Volim Pearl Jam i bio sam na njihovom koncertu u Zagrebu,
    a mojoj ženi je to najdraži band na svijetu.


    :lol:

    urnebes totalni, presmiješno i prezakon!

    :lol:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Pregenijalno! Ha nista, kad bude reizdanje, pribavit cemo jednu i gospodinu i toj pametnoj zeni mu! :lol:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    uf, ne znam od kuda da krenem, ali najbolje od genijalca iz svedske... ono sa kravatama je skroz kuuul i to definitivno treba ubaciti... i ono sa referencom na no code je meni isto super ideja... di ih samo nadje! :) još kad se car niko baci na posao... :) jedva čekam...
    a ovo sa krašem - treba to kapitalizirati... ako zbog nikoga drugog, onda zbog onog ludog grka... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    jurasica wrote:
    uf, ne znam od kuda da krenem, ali najbolje od genijalca iz svedske... ono sa kravatama je skroz kuuul i to definitivno treba ubaciti... i ono sa referencom na no code je meni isto super ideja... di ih samo nadje! :) još kad se car niko baci na posao... :) jedva čekam...
    a ovo sa krašem - treba to kapitalizirati... ako zbog nikoga drugog, onda zbog onog ludog grka... :)

    Gordan: Moram vam nesto priznati :oops: Gledam ja Igorove kravate i mislim si kako mi genijalno izgledaju, ali opet gledam i nesto mi fali. Fali mi Jam. I gledam i gledam i nista ne kuzim. I onda mi sine :!: Vidi, pa frajer se zapetljo s vezanjem karavate, mora bit da je to taj Jam koji mi fali. I pocnem se sam sebi :lol:

    No Code ideja ME LIKE!!! Pod obavezno mislim da moraju gore biti sve majice, natpis "Zagreb Remembers" i Nikove salice. Ne znam koliko ce slicica stati, s obzirom da povrsina nije bas velika. Mozda bi svatko od nas trebao staviti avatar koji zeli.

    Kad smo vec kod ideja, s ovom sam malo zakasnio, ali palo mi je napamet da bi sljedecih godina mogli dati raditi svoj PJ kalendar. Malo cu se raspitati koliko bi nas to kostalo, ako mislite da uopce ima smisla baviti se time.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ono sa Krašom je zakon...šteta što onda nismo to odradili ali nema veze, bajadera nikad dosta, možemo trejdat par majica za par kontejnera bajadera...pošteno, zar ne :lol::lol:
    Šalu na stranu ove kontakte treba sačuvati.

    Kravate su cool, naravno uz džem dodatak ;) bravo majstore.
    Ako smijem poslao bi ti par ideja ( nevezano za iskaznice ) nešto što mi se mota po glavi već neko vrijeme... PJ Ames motiv koji bi mogao biti dobra fora za t-shirt ;)

    Što još reći...jedva čekam ovaj film PJ20
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    ideja nam nikad nije falilo :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    masni wrote:
    onda se samo igraj.. in the meantime..
    Javite ako znate gdje se može nabaviti ova majica. :)
    Lijep pozdrav, mr. sc. Mario Fraculj, dipl. oec.
    Direktor Službe tržišnog razvoja"

    ajme predobro!! nemresh vjerovat, pj i u visokim korporativnim krugovima u hrvata ;)

    kravatice s "jamom"! jeee! predobra fora "kako vezati i to" :)

    ...nego, kad ce turneja?? treba to negdje onda i pokazat! :geek:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    fine su mi sve ove ideje... nije da nosim kravate, ali ovakve na t-shirt... ou jea :)

    bas gledam "1 protiv 100"... postavili su pitanje koji je band izdao vise od 250 "zivih" albuma... ponuđeni odgovori: Radiohead, Oasis, Pearl Jam... anyone? kvisko? ;)

    PS. lik je pogodio... Mario Kovač, koji je 1 od 100 je bio posebno sretan...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Nova glasina za inmusic koju sam čuo je band of horses :)

    bit će tih glasina gro, al eto, neka nas zabavlja, nadam se da se nitko ne ljuti kad ovako nagađamo :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    Nova glasina za inmusic koju sam čuo je band of horses :)

    bit će tih glasina gro, al eto, neka nas zabavlja, nadam se da se nitko ne ljuti kad ovako nagađamo :D

    pa to bi bilo fino...

    a pise se i da ce The Strokes navratiti na jedan od nasih festivala... pretpostavljam da je INmusic... za 2 mjeseca im izlazi album pa ce malo svirkati... neka odsviraju cijeli "Is This It" i meni dosta :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    It's official...Arcade Fire sviraju InMusic!! :o :shock: :mrgreen:

    Nema jos na njihovom siteu, ali je posvuda po internetima...
  • pajo wrote:
    It's official...Arcade Fire sviraju InMusic!! :o :shock: :mrgreen:

    Nema jos na njihovom siteu, ali je posvuda po internetima...

    Odlično

    Bile su glasine da bi Foo Fightersi mogli doć na InMusic al' su 21.6. u Danskoj i 22.6. u Švedskoj tak' da ništ' od tog'. Možda neki samostalni koncert u Areni???

    A šta kažete na to da R.E.M. neće ić' na turneju?
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ole, imamo novi PJ look, ja lajkam.
    Nice, simple, clean design :clap::clap::clap: :thumbup:

    InMusic, možda je vrijeme da i ja posjetim taj festival, baš bi volio čuti BOH
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    woooohooo :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    iiii, nabacili smo novi look.... :) meni se isto baš svidja...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    oj ljudi, malo novosti oko kraša..

    lik je ljubazno zahvalio na gesti s XL majicom, ali bi rađe nabavio L veličinu za sebe, i M za svoju ženu..

    Kako nemamo viška tih majica, ako bismo mu mogli poslat sliku/vektore, pa da si sam da to napravit, bit će jednako, ako ne još i više zahvalan..

    Pa ako je to u redu sa svima, netko tko ima vektore mi ih može proslijediti na mail ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Što se mene tiče, nemam ništa protiv toga da se ljudima omogući da si naprave majice, iako mislim da je zapravo jedini Igor taj koji bi trebao odlučivati s obzirom da je to njegova kreacija, pa time i njegovo intelektualno vlasništvo.
    Glede novog izgleda, nemam nekih posebnih primjedbi, iako mi je Backspacer look bio totalno cool, živahan, prepun boja.
    Ono što me muči su nova ograničenja: naime, PJ Radio je sada ograničen samo za članove kluba? Nekako mi to nije sadržaj koji bi trebao biti ekskluziva, kao što bi to trebao biti Live on Ten Legs Deluxe Box (a isti nije dostupan preko 10c), već nešto čime ćeš eventualno privući nove članove? Ili možda imam iskrivljeni način gledanja?
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    masni wrote:
    Nova glasina za inmusic koju sam čuo je band of horses :)

    bit će tih glasina gro, al eto, neka nas zabavlja, nadam se da se nitko ne ljuti kad ovako nagađamo :D


    jako sam se razveselila kad sam ovo pročitala, no baš malo gledam po last.fm-u, i čini se da su oni u švedskoj baš za vrijeme inmusica. imaš neke konkretnije info?
  • masni wrote:
    oj ljudi, malo novosti oko kraša..

    lik je ljubazno zahvalio na gesti s XL majicom, ali bi rađe nabavio L veličinu za sebe, i M za svoju ženu..

    Kako nemamo viška tih majica, ako bismo mu mogli poslat sliku/vektore, pa da si sam da to napravit, bit će jednako, ako ne još i više zahvalan..

    Pa ako je to u redu sa svima, netko tko ima vektore mi ih može proslijediti na mail ;)

    Neka ljudi printaju majice, to je baš fora...spread PJ love ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ako niste vidjeli 10c majicu za Analog membership......niste ništa propustili :lol: nažalost ovako izgleda
    :cry: :wtf:

    http://img833.imageshack.us/img833/2182/img0806oj.jpg

    Još jedna majica za spavanje :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    Pa ako je to u redu sa svima, netko tko ima vektore mi ih može proslijediti na mail

    Ma naravno da je u redu, samo nek stampaju. Javi mi samo na koji mail da ti posaljem orginal.
  • masnimasni Posts: 1,657
    elcielo wrote:
    masni wrote:
    Nova glasina za inmusic koju sam čuo je band of horses :)

    bit će tih glasina gro, al eto, neka nas zabavlja, nadam se da se nitko ne ljuti kad ovako nagađamo :D


    jako sam se razveselila kad sam ovo pročitala, no baš malo gledam po last.fm-u, i čini se da su oni u švedskoj baš za vrijeme inmusica. imaš neke konkretnije info?

    nažalost ne.. i nisam gledao tako duboko kao ti, tako da vjerojatno ništa od toga..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Novosti od 10c...

    dobra vijest: stigla nova izdanja VS-Vitalogy, pre-order stuff

    loša vijest: only 10c sale i nema HR kao opcija za slanje WTF :twisted:

    Poslao sam mail da to malo ispitam...nadam se da je to samo neka greška u koracima jer u protivnom ču biti hebeno ljut
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.