Pearl Jam in Zagreb!

1658659661663664860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Novosti od 10c...

    dobra vijest: stigla nova izdanja VS-Vitalogy, pre-order stuff

    loša vijest: only 10c sale i nema HR kao opcija za slanje WTF :twisted:

    Poslao sam mail da to malo ispitam...nadam se da je to samo neka greška u koracima jer u protivnom ču biti hebeno ljut

    10c opet briljira...

    izgleda da pre-order funkcionira samo za US/Canadu... onaj izbornik sa popisom zemalja si vjerojatno dobio na Sony stranici gdje te usmjerilo sa 10c... kakvo iznenađenje da nema HR :roll:

    treba pricekati Amazon i nakon 29.03. naruciti kod njih... stize za par dana, postarina ce biti vjerojatno manja... ili opet nazvati nekoga u zg (Menart?), otici na Kajzericu, ispasti čudak i ostaviti im 1000kn za neki tamo Pearl Jam box set ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Select your country from the list below. Not available in other countries.
    Argentina go
    Australia go
    Austria go
    Belgium go
    Brazil go
    Chile go
    China go
    Cyprus go
    Czech Republic go
    Denmark go
    Dominican Republic go
    Finland go
    France go
    Germany go
    Greece go
    Hong Kong go
    Ireland go
    Italy go
    Japan go
    Latvia go
    Lithuania go
    Luxembourg go
    Mexico go
    Netherlands go
    New Zealand go
    Norway go
    Philippines go
    Poland go
    Portugal go
    Puerto Rico go
    Singapore go
    Slovakia go
    Slovenia go
    South Africa go
    South Korea go
    Spain go
    Sweden go
    Switzerland go
    Taiwan go
    Thailand go
    United Kingdom go

    Da ovo je link za International Orders i to su sve zemlje.

    Ma brine me što piše da se samo preko 10c može naručiti, misliš da će ipak biti Limited Edition Box preko Amazona ili nekih drugih linkova???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Santos L. Halper wrote:
    C2V3N wrote:
    Santos, any news about us, non-listed? Croatia, Serbia, Bosnia, Israel etc...

    maybe you can arrange something so we can order US/CAN version from 10C

    as soon as we figure something out, we'll let everyone know.
    thanks for your patience.
    slh


    Stari Tomo je isto zabrinut na porch-u
    valjda će se 10c dogovorit i riješit ovu kardinalnu grešku ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ljudi, nemojte se zaletavati!

    imam dobre kontakte u hrvatskom distributeru, i čim mi jave okvirnu cijenu za ovaj set, a garantiram da će biti puuuno manja nego što bi itko prošao s naručivanjem s amazona, a kamoli tencluba, možemo poslati svoje narudžbe.

    kao što siljo kaže, taj set bi pokupili na njihovom skladištu, što znači da bismo bili oslobođeni i trgovačke marže.

    ja sam tako prošli put naručivala, i ne samo da me jeftinije ispalo, nego sam dobila set prije nego što je tenclub uopće slao u europu (jako čudno, jel' 8-) ).
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ma brine me što piše da se samo preko 10c može naručiti, misliš da će ipak biti Limited Edition Box preko Amazona ili nekih drugih linkova???

    rekao bih da ce biti... Vs i Vitalogy albumi su jos uvijek snimani za Sony (Epic) i tesko da ce 10c imati ekskluzivu na Limited Edition... sigurno ce biti i u retail stores.. no tko zna kakav su deal slozili...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcielo wrote:
    ljudi, nemojte se zaletavati!

    imam dobre kontakte u hrvatskom distributeru, i čim mi jave okvirnu cijenu za ovaj set, a garantiram da će biti puuuno manja nego što bi itko prošao s naručivanjem s amazona, a kamoli tencluba, možemo poslati svoje narudžbe.

    kao što siljo kaže, taj set bi pokupili na njihovom skladištu, što znači da bismo bili oslobođeni i trgovačke marže.

    ja sam tako prošli put naručivala, i ne samo da me jeftinije ispalo, nego sam dobila set prije nego što je tenclub uopće slao u europu (jako čudno, jel' 8-) ).

    Ajde super, javi kad doznaš cijenu jer nikako mi se neda plaćati ovu poštarinu pa onda još i carinu.

    aj molim te, sad sam se sjetio kad ih već pitaš za VS+Vitalogy Limited Box pitaj imali šanse da dobiju ili naruće Live on Ten Legs također.

    Thanx
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    da pozdravim ekipicu :D

    vidim da nas ima dosta u redu za ovaj box :) samo ne znam kako ce to izdrzati moj novcanik ;)
    elcielo wrote:
    ljudi, nemojte se zaletavati!

    imam dobre kontakte u hrvatskom distributeru, i čim mi jave okvirnu cijenu za ovaj set, a garantiram da će biti puuuno manja nego što bi itko prošao s naručivanjem s amazona, a kamoli tencluba, možemo poslati svoje narudžbe.

    kao što siljo kaže, taj set bi pokupili na njihovom skladištu, što znači da bismo bili oslobođeni i trgovačke marže.

    ja sam tako prošli put naručivala, i ne samo da me jeftinije ispalo, nego sam dobila set prije nego što je tenclub uopće slao u europu (jako čudno, jel' 8-) ).
    u pa to bi bilo super :)

    računajte i na mene
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Hebi ga, ja sam se zaletio, prije nego što sam došao pogledati što se piše na forumu. Kaj je najbolje, imam i ja neke veze u Menartu, ako su oni distributeri :) Preko 10c sam uzeo boxset sa CD-ovima (Vs., Vitalogy i Boston live). Unutra ima sve što me zanima. Može li biti jeftinije od 30 USD (ok, 40 sa shippingom) kod nas? Lovu su uzeli, pa sad ako ne pošalju, imat će posla sa mnom :mrgreen: :twisted: :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    na mene također računajte za akciju pričekaj-pa-probaj-ubost-jeftinije :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    INmusic lineup se zahuktava... Grinderman.. me like :)

    a priprema se i ljetna romantika... Jack Johnson 26.07. u Puli... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    još nisam dobila informacije o cijeni deluxe seta. naime, sony je objavio cijenu samo za trostruki album, s release dateom 28.3.
    javim čim saznam nešto konkretnije.
    i sori niko, zaboravila sam pitati o LOTL, budem.
  • elcielo wrote:
    još nisam dobila informacije o cijeni deluxe seta. naime, sony je objavio cijenu samo za trostruki album, s release dateom 28.3.
    javim čim saznam nešto konkretnije.
    i sori niko, zaboravila sam pitati o LOTL, budem.

    Hvala Ana !!!

    Ja sam dobio mail od Santosa da do daljnjega nema ništa za nas Hrvate...u banani smo, još je napisao da je to isključivo deal PJ i Sony da ne bi trebalo se pojaviti na nekim drugim mjestima :(

    Ništa čekamo do daljnjega, ja imam još jednu opciju, jedan amer od mugs ekipe se ponudio da kupi box i pošalje mi ga samu tu opciju čuvam za kraj ako baš ne bude drugog izbora.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ja sam dobio mail od Santosa da do daljnjega nema ništa za nas Hrvate...u banani smo, još je napisao da je to isključivo deal PJ i Sony da ne bi trebalo se pojaviti na nekim drugim mjestima :(
    ne kužim na koju foru je gordanu prošla narudžba :?:
    vidjet ćemo ovih dana, primili smo potvrdu za narudžbu ali još nemamo konfirmaciju da je ''processed''...
    u goodsima uredno imamo evidentiranu narudžbu, kao i svaku drugu...

    btw. uzeli smo DELUXE - vi želite kupiti SUPER DELUXE? vidim da tu postoje restrikcije...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Kad smo već kod Super Deluxea, jedan je danas stigao u Samobor :D
    img0620qk.jpg

    Svega tu ima. Sve u svemu, very nice. :mrgreen::D:mrgreen:
  • _annie_ wrote:
    Gordan: Kad smo već kod Super Deluxea, jedan je danas stigao u Samobor :D
    img0620qk.jpg

    Svega tu ima. Sve u svemu, very nice. :mrgreen::D:mrgreen:

    Sweet :-P
    Moram to ovaj mjesec naručiti, neču sa Universal-a jer se svi nešto žale na njih, vjerovatno onaj drugi link What Records.
    Gdje ste ga vi naručili??

    Meni je danas stigao poklon od mugsića (tako moja Iva zove ekipu koja je dobila PJ šalice na porchu)
    Ames oldtimer poster iz 98 :mrgreen:
    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/1655
    very happy :P

    a Ivi su poslali lijepu srebrenu ogrlicu na dva srca :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Baš lijepo od mugsića, a šta jes jes, zaslužili ste :) Mi smo svoj naručili od Universala. Malo je dugo trajalo, ali stiglo je, i nismo platili carinu. :)
  • Molim vas link(ove) na to, jer ja nisam uopce u toku...I ja zelim naruciti jer vidim da ima svega :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    ludi ste ko puške svi od reda :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Molim vas link(ove) na to, jer ja nisam uopce u toku...I ja zelim naruciti jer vidim da ima svega :)

    Gordan: Evo linka za sve koji su propustili prvi val, a mozda su pozeljeli imati ovaj Super Deluxe Box u kolekciji. Jos nije kasno.
    http://store.universal-music.co.uk/restofworld/artists/pearl-jam/icat/pearljam/

    Inace, ako niste vidjeli, na stranici se pojavio link za preorder Super Deluxe boxseta Vs./Vitalogy sa samo dva moguca izbor za dostavu: US/Canada i International. Brijem da tu pripadamo i mi. :D
  • Hm...60 eurica. Ok. malo cu razmisliti. Cini se super paket...ovi mini posteri u boji bi mi super pasali na zid. Ova druga dva imam. Da li su svima isti mini posteri ili je random u svakom boxetu?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Hm...60 eurica. Ok. malo cu razmisliti. Cini se super paket...ovi mini posteri u boji bi mi super pasali na zid. Ova druga dva imam. Da li su svima isti mini posteri ili je random u svakom boxetu?

    Gordan: Ne znam nikog drugog tko je narucivao, ali pretpostavljam da nisu svi isti, nego random ubacuju po cetiri komada od onih koji se nalaze na coveru LP-a i CD-a, a s kojih su stvari koje se nalaze na albumu. Mi nemamo nijedan od postera koji smo dobili, a super kul mi je sto je medju njima berlinski slon. :D:mrgreen:
  • _annie_ wrote:
    Hm...60 eurica. Ok. malo cu razmisliti. Cini se super paket...ovi mini posteri u boji bi mi super pasali na zid. Ova druga dva imam. Da li su svima isti mini posteri ili je random u svakom boxetu?

    Gordan: Ne znam nikog drugog tko je narucivao, ali pretpostavljam da nisu svi isti, nego random ubacuju po cetiri komada od onih koji se nalaze na coveru LP-a i CD-a, a s kojih su stvari koje se nalaze na albumu. Mi nemamo nijedan od postera koji smo dobili, a super kul mi je sto je medju njima berlinski slon. :D:mrgreen:


    Ja sam vidio slike od najmanje 3/4 LOXL i svi imaju ova 4 mini postera, volio bi da su drugačiji ali činimi se da možda nije tako...ne znam...kupi 4-5 izdanja pa češ vidjeti :lol::lol::lol:
    Meni su svi mini posteri super samo onaj San Diego mi je totalno ružan.


    Nego zamolio sam Igora našeg službenog grafičara :D da izvede jednu ideju koja mi se mota po glavi još Dublina...on je to naravno odradio majstorski pa kad bude do kraja dotjerano stiže slika.
    Ja bi volio od toga napraviti majicu ali kad bude vi odlučite

    ....ne radi se o HR proizvodu ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Nego zamolio sam Igora našeg službenog grafičara :D da izvede jednu ideju koja mi se mota po glavi još Dublina...on je to naravno odradio majstorski pa kad bude do kraja dotjerano stiže slika.
    Ja bi volio od toga napraviti majicu ali kad bude vi odlučite

    ....ne radi se o HR proizvodu ;)

    Gordan: Ja sam na nevidjeno "ZA". Ne sumnjam da ce konacni proizvod biti briljantan, kad se Igor "malo poigra". :D
  • grudicegrudice Posts: 211
    Hehe, samo vi zezajte :D:) Ovaj put se Niko igra a ja mu samo pomazem u igri.

    Nego gdje smo stali oko iskaznica... jel´kod NoCode materijala? Jeste razmisljali sta bi ste da bude na tim slikama. Ako jeste hajde mi posaljite to sto imate na igor @ grudice tacka kom pa cu probati nesto sloziti. Nekako kontam da podjelimo iskaznicu na 20 polja - simbolicno. Ali ne znam koliko ce se sta vidjeti jer ce biti sitno. Tako da ne saljete bas grupne slike sa rostiljada i sl ;)

    CroFans-2011.jpg
  • grudicegrudice Posts: 211
    A i meni se dopada ovaj novi PJ20 look stranice samo mi nesto smeta onaj sivi detalj preko Pearl Jam. Sve ga vidim kao da se paravan spusta pa me panika hvata. Svaki put kada dolazim na forum mjerim dokle je dosao gledajuci gdje presjeca slovo A i M - tacno na spicevima. I necete vjerovati - jos se nije pomjerio ni sekunde. :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    mislim da bi u redu bilo stavit neke motive od albuma, tipa moj avatar, ona ljama, bilo sta, kao spomen na to..

    i onda naravno dodati nase motive, tipa vegete, baltazare, bajadere, sliku edija s hrvatskom zastavom na našem koncertu, zagreb remembers žuti banner :)

    vec vidim da ce ispast sjajno :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    masni, odlični prijedlozi!

    pogotovo mislim da će "zagreb remembers" biti efektan, zakon! :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Glede iskaznice imam dva prijedloga.
    Prijedlog prvi: "Zagreb Remembers" bi trebao zauzeti sredisnje mjesto u rasteru od 20 polja na nacin da zauzme dva sredisnja polja. Nisam siguran odgovara li originalni sign tom formatu, ali vjerujem da ga se moze prilagoditi.
    Prijedlog drugi: Demokratskim putem izabrati sto cemo staviti u preostalih 18 polja, ako bude vise od 18 slicica. Svi posaljemo Igoru ono sto bi zeljeli staviti, a onda onako kako smo to radili u igricama, odglasamo za ono sto ce dobiti mjesto na iskaznici. S tim da motivi s majica (Vegeta, Baltazar, Bajadera...), barem sto se mene tice, moraju biti u kategoriji sa "Zagreb Remembers".
    Jedva cekam da krene kreativni proces :D:mrgreen:
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    ima LOXL boxset u Aquarius recordsu u varšavskoj - 419kn
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3N wrote:
    ima LOXL boxset u Aquarius recordsu u varšavskoj - 419kn

    Pa to je super vijest...hvala!!
    Idem baš sad u grad iako sumljam da ga ovi moji u Dubrovniku imaju ali tražit ću da ga naruće iz ZG a koje to moguće....a žašto ne bi bilo hebiga.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.