Pearl Jam in Zagreb!

16061636566860

Comments

  • Hey, drugari!!!
    Nema me dugo...znam, znam :(....MNOOOgOOO stvari imam....he he
    Nadam se da ste svi dobro and in a perfect shape za ONO shto nam uskoro sledi!!! :) JEEEE!
    btw, konachno sam pochela da pravim svoju MYSPACE stranicu, pa, evo, ko voli nek' izvoli! ;) he he
    http://www.myspace.com/super_pearl_freak

    p.s. ko vec ima svoju stranicu, mogao bi da mi se pridruzi?? :p

    HUG,
    Sarah
    *FAITHFULL*
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • killroykillroy Posts: 739
    Pise na popisu predgrupa da u Zagrebu nece biti predgrupe. Hm...
    A nista, PJ ce jednostavno morat svirati 3 sata umjesto 2.
    :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    killroy wrote:
    Pise na popisu predgrupa da u Zagrebu nece biti predgrupe. Hm...
    A nista, PJ ce jednostavno morat svirati 3 sata umjesto 2.
    :)


    Meni pase, hehe. :D

    Al sam isto super super sretna sto cemo cuti My Morning Jacket u Italiji :)


    Sta ima novo kod svih vas? i kod tebe Domagoj?

    MEne nema na netu stalno ko inace, jer imam posla preko glave..

    Samo da vas sve na brzinu pozdravim i kazem da iako nisam u jiru s PJom jer ne stignem, mislim na 9. mjesec i jedva cekam da ih svi cujemo i vidimo konacno! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    killroy wrote:
    Pise na popisu predgrupa da u Zagrebu nece biti predgrupe. Hm...
    A nista, PJ ce jednostavno morat svirati 3 sata umjesto 2.
    :)


    ali meni je zbilja cudno da predgrupe nece biti SAMO u zagrebu :confused:

    vec mi se motaju teorije u glavi da to nije uopce do Pearl Jama... tko ce ga znati.

    kad vec nema support act, onda i ja ocekujem 3 sata svirke :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    ali meni je zbilja cudno da predgrupe nece biti SAMO u zagrebu :confused:

    vec mi se motaju teorije u glavi da to nije uopce do Pearl Jama... tko ce ga znati.

    kad vec nema support act, onda i ja ocekujem 3 sata svirke :D

    ja mislim da bi trebalo ponovno okupiti "sane" :) ne znam jel ih se tko sjeća, ali bili su mi ok... :)

    ma fućkaš sane.... hoćemo 3 sata!!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    kolaju glasine da ce PJ imati posebni koncert u zagrebu, i da upravo zbog toga nema predgrupe.
    navodno, imat ce akusticni preset, i onda normalni show poslije.
    ne vjerujem dok ne vidim.
    ljudi koji su zagreb preskocili na svom PJ tour itinerary, sad ga naveliko pokusavaju uskladiti i u njega ugurati jos i zagreb. jer, navodno, bit ce nesto posebno.
    prosli put su to napravili poljacima. mozda su decki iz PJ slabi na nas istocne europljane :):):)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    kolaju glasine da ce PJ imati posebni koncert u zagrebu, i da upravo zbog toga nema predgrupe.
    navodno, imat ce akusticni preset, i onda normalni show poslije.
    ne vjerujem dok ne vidim.
    ljudi koji su zagreb preskocili na svom PJ tour itinerary, sad ga naveliko pokusavaju uskladiti i u njega ugurati jos i zagreb. jer, navodno, bit ce nesto posebno.
    prosli put su to napravili poljacima. mozda su decki iz PJ slabi na nas istocne europljane :):):)

    kaj ti briješ tako rano po forumu? ja sam si skidala gorge1 i jedva čekam da ga poslušam... a daj mi reci, od kuda ti te informacije?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    kaj ti briješ tako rano po forumu? ja sam si skidala gorge1 i jedva čekam da ga poslušam... a daj mi reci, od kuda ti te informacije?

    a radim od 6, sto ces :D

    ovako, prve informacije o tome dobila na bugs mailing listi, onda otisla na http://www.forum.hr (topic o PJ na glazbi) i bome tamo neki lik tvrdi da ima info iz prve ruke.

    rijeci mu se pozlatile :)

    na bugsima su mu povjerovali. svi nesto pitaju kako doc do zagreba, traze avionske karte, karte za koncert...
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    Ljudi dragi PJ lovers...
    treba mi pomoc...

    zna li neko da mi kaze kako da dodjem do karata za koncert u ZG?
    Zivim u CG, i nehsto nisam primijetila da ima neko prodajno mjesto za njih...
    U ZG nikad nisam bila, zapravo i Hrvatsku sam samo jednom posjetila, i ne znam nikoga tamo...
    I ne posjedujem kreditnu karticu, tako da ne mogu da ih kupim on-line...
    bash sam u velikoj dilemi...
    umrla bih da ih ne nabavim na vrijeme, jer ovaj dogadjaj ne bih da propustim ni za shta na svijetu...
    help!....
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Spomenka wrote:
    Ljudi dragi PJ lovers...
    treba mi pomoc...

    zna li neko da mi kaze kako da dodjem do karata za koncert u ZG?
    Zivim u CG, i nehsto nisam primijetila da ima neko prodajno mjesto za njih...
    U ZG nikad nisam bila, zapravo i Hrvatsku sam samo jednom posjetila, i ne znam nikoga tamo...
    I ne posjedujem kreditnu karticu, tako da ne mogu da ih kupim on-line...
    bash sam u velikoj dilemi...
    umrla bih da ih ne nabavim na vrijeme, jer ovaj dogadjaj ne bih da propustim ni za shta na svijetu...
    help!....

    cuj, stvarno se ne sjecam koncerta u zagrebu u zadnje vrijeme da je bilo ful rasprodano.

    pa, iako mi ovdje jako volimo PJ i mislimo da ce biti puno svijeta (a bit ce), ipak vjerujem da ce biti karata i na dan koncerta.

    a ako zbilja bude frka, valjda ce se naci dobra dusa ovdje da ti kartu kupi unaprijed :)
    eto, ako budem u zagrebu tjedan-dva prije koncerta i pri novcima, kupit cu ti ja.

    ali, kao sto rekoh, nemoj se brinuti. :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ej ljudi!

    mislite li da ima sanse da na koncertu u zagrebu sviraju (ako ne cijelu, a ono barem mali teaser) pjesmu three fish 'zagreb'? :D

    ja jos uvijek nisam skuzila zasto pjesma nosi to ime, i to me kopka vec godinama.
    zna netko? imate li barem teoriju? (o, ja volim teorije :D)

    P.S. za one koji ne znaju, three fish je naziv jeffovog side-projecta, izdali su dosad 2 albuma, a na 1. albumu ima pjesma koja se zove 'zagreb'. i da, po rijecima pjesme se ne moze skuziti zasto nosi upravo to ime :)
  • killroykillroy Posts: 739
    Spomenka:

    Budem ja pratio kakvo je stanje s kartama, zaletit cu se do music-shopova tu i tamo, pa pitat jel ima dovoljno karata. Ako vidim da bi moglo ponestati, kupit cu ti jednu, tako da se ne brines.




    Bas sam danas nabavio Tree Fish, pa cu malo poslusati. Prvi dojam je da su pomalo ambijentalni, s tim da vuce malo na neki grunge zvuk 90-tih, ali nije toliko zestoko.
    Za pjesmu "Zagreb" stvarno nemam ideje, ali bilo bi super da je odsviraju. Mozda su Three Fish bili tu, pa ih je pukla inspiracija. Da, da, kako da ne!
    :)
  • katjakatja Posts: 188
    elcielo wrote:
    kolaju glasine da ce PJ imati posebni koncert u zagrebu, i da upravo zbog toga nema predgrupe.

    I ja sam cula te glasine, al mislim da ce PJ i onako imati posebni koncert u Zagrebu, planirali oni to il' ne... svejedno! :D
  • katjakatja Posts: 188
    Nije me bilo neko vreme, al nije meni promaknuo ni jedan post poslan na ovom thread-u. ;)
    Pa evo sad...
    Pozdrav svima i nadam se da se fino spravjate s vrucinom gde god bili!
    Jos 52 dana do posebni koncert u Zagreb!!!!
  • katja wrote:
    Jos 52 dana do posebni koncert u Zagreb!!!!

    aha. count down.
    :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Spomenka wrote:
    Ljudi dragi PJ lovers...
    treba mi pomoc...

    zna li neko da mi kaze kako da dodjem do karata za koncert u ZG?
    Zivim u CG, i nehsto nisam primijetila da ima neko prodajno mjesto za njih...
    U ZG nikad nisam bila, zapravo i Hrvatsku sam samo jednom posjetila, i ne znam nikoga tamo...
    I ne posjedujem kreditnu karticu, tako da ne mogu da ih kupim on-line...
    bash sam u velikoj dilemi...
    umrla bih da ih ne nabavim na vrijeme, jer ovaj dogadjaj ne bih da propustim ni za shta na svijetu...
    help!....

    :) ovo me podsjeća na 2000. kad sam ja surfala netom i tražila neku dobru dušu iz Katowica da mi kupi dvije karte za koncert... :) ha, ha? i uspjela sam bez problema... možda je moja kozmička zadaća da ja sad to vratim nekako, tako da, draga Spomenka, možeš računati da ti ja kupim kartu... :)

    čujemo se... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • miloshkmiloshk Posts: 73
    karte mogu da se naruce i ovde
    http://www.eventim-yu.com
  • katjakatja Posts: 188
    aha. count down.
    :)

    :D
    Time's tickin' away...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Pozdrav svima, pratim vas vec dugo, dugo ali slabo sudjelujem.
    Danas stigli mailovi od 10C sa informacijama o vremenima podizanja karata i ulazaka na koncerte pa me ponijelo da podijelim uzbudjenje oko sve manjeg broja dana koji nas dijeli od koncerata!! Moja zarucnica i ja smo na 4 (Bologna, Verona, Bec, Zagreb) pa se vidimo tamo!

    Inace, situacija oko ulazaka je svuda ista:

    10C DISTRIBUTION: 15.30pm
    10C EARLY ENTRY: 18.15pm
    PUBLIC DOORS: 18.30pm

    Pozdrav
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Pozdrav svima, pratim vas vec dugo, dugo ali slabo sudjelujem.
    Danas stigli mailovi od 10C sa informacijama o vremenima podizanja karata i ulazaka na koncerte pa me ponijelo da podijelim uzbudjenje oko sve manjeg broja dana koji nas dijeli od koncerata!! Moja zarucnica i ja smo na 4 (Bologna, Verona, Bec, Zagreb) pa se vidimo tamo!

    Inace, situacija oko ulazaka je svuda ista:

    10C DISTRIBUTION: 15.30pm
    10C EARLY ENTRY: 18.15pm
    PUBLIC DOORS: 18.30pm

    Pozdrav

    hm, vec zamisljam sat i pol stajanja u dvorani i cekanje na predgrupu... onda jos sat do PJ-a.... u veroni ce biti ok jer svi imamo svoje mjesto pa se moze doci u 20h bez straha za mjesto...

    jedva cekam :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • CutkiCutki Posts: 235
    ok, polako se ljudi vracaju u Zg (bar oni dovoljno sretni da su kidnuli negdje) pa da se vratimo na transparente malo...

    1. Can't find a better Jam
    2. We'll be here - Come Back (moze zajedno, moze samo 1 dio)
    3. ....otvoreno za ponude....znam da ih je bilo al sam lazzzy to sad trazit..


    dal' ima netko ovdje sa posebnim smislom za crtanje i graficki dizajn - iliti da zna to lijepo napisat i uredit?


    nadalje - pitanje za nase drage 10c membere - vi jurite unutra i cuvate nam mjesta u prvom redu? jel tak, jel tak :) mislim ja sam tam naprijed milom ili silom heh ;)

    also, posebna verzija koncerta velite? ludnica!!

    anyway tolko za sad... cujemo se jos
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Cutki wrote:
    nadalje - pitanje za nase drage 10c membere - vi jurite unutra i cuvate nam mjesta u prvom redu? jel tak, jel tak :)

    ne :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • CutkiCutki Posts: 235
    ...mislim ja sam tam naprijed milom ili silom heh :))
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Cutki wrote:
    ...mislim ja sam tam naprijed milom ili silom heh :))

    that's the spirit! :)

    samo polako sa silom ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    pozdrav svima...

    evo i mene natrag u zgu, procitah vase postove (nije da ih je puno bilo :D )...
    jel tko zna kako je izgledao taj "posebni" konc kod poljaka?
    i pitanje br 2.. imam jedan video akusticne verzije corduroya gdje su i ritam i akordi totalno drukciji... cijeli set je unplugged, bubnjevi su bongosi, bas je bajs, ed svira malo povecu, vise blues gitaru.. lyricsi su drukciji...
    anyways, moje pitanje je, ako mu sve ovo gore zvuci poznato, jel itko zna s kojeg je to koncerta?
    .. jer verzija je prejebena... meni bolja i od originalne...
    eto tolko..

    pozdrav svima jos jedan
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • dreadisdreadis Posts: 109
    masni wrote:
    jel itko zna s kojeg je to koncerta?

    pozdrav svima jos jedan

    To je sa Bridge Benefit-a iz Oktobra '96, na bongosima je Jack Irons. Postoji i video zapis, koji mozes najvjerovatnije naci na youtube.com
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • SrdjanSrdjan Posts: 17
    Pozdrav svima!

    Juce je pocela prodaja karata u Srbiji za koncert PJ u Zagrebu. Cena ulaznice je 4500. Verovatno ce biti i organizovani prevoz (3000 din). Karte stizu 15 septembra.

    Ide li neko iz Srbije na koncert?

    Da li znate jesu li mesta numerisana, ako se dobije neki balkon ili slicno, moze li se sici na parket?
    Budapest 17.11.1996.
    Zagreb 26.9.2006.
    The waiting drove me mad...
  • killroykillroy Posts: 739
    Srdjan wrote:
    Da li znate jesu li mesta numerisana, ako se dobije neki balkon ili slicno, moze li se sici na parket?

    Mjesta su podijeljena na sjedenje i parter. E sad, neki kazu da to nece imati nikakve veze, nego da je ta podjela cisto da se zadovolji forma. A opet postoji sansa da ce ovi za tribine stvarno morati biti na tribinama. Kad sam kupovao kartu nisam pazio i dobio ovu za sjedenje. Sad me frka, pa ucu probati zamijeniti nekako do koncerta. Ako netko oce tribine a ima parket, nek se javi.
  • miloshkmiloshk Posts: 73
    Srdjan wrote:
    Pozdrav svima!

    Juce je pocela prodaja karata u Srbiji za koncert PJ u Zagrebu. Cena ulaznice je 4500. Verovatno ce biti i organizovani prevoz (3000 din). Karte stizu 15 septembra.

    Ide li neko iz Srbije na koncert?

    Da li znate jesu li mesta numerisana, ako se dobije neki balkon ili slicno, moze li se sici na parket?
    Gde se mogu kupiti karte u srbiji a da nije sa interneta?

    PS:PIVOOOOOOO!!!!!!
  • SrdjanSrdjan Posts: 17
    Verovatno ce Beograd dobiti tribine, ah... Nadam se da ce moci da se sidje na parter bez problema.

    Karte imas kod Ticketline-a na tel: 011/20-30-570

    Kakve su to price o 2h koncertu? Zar stvarno toliko drze koncerte po Evropi? :(
    Budapest 17.11.1996.
    Zagreb 26.9.2006.
    The waiting drove me mad...
Sign In or Register to comment.