Pearl Jam in Zagreb!

15960626465860

Comments

  • kike_gottkike_gott Posts: 63
    mogli bi još dodati "come back"...što mogu shvatiti dvosmisleno - da odsviraju pjesmu i da se vrate jednog lijepog sunčanog dana... :)

    p.s. nešto što nema veze s ovim, ali me jako muči...PRIJEMNI MI JE U SRIJEDU!!!!! i neću upast... :(
  • LajbaLajba Posts: 7
    malo za raspoloženje he he
    18vg2.jpg

    e da i ako nekom treba video sa vh1 storytellersa eo link(torrent)
    http://www.mininova.org/tor/358947

    pozdrav svima
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    p.s. nešto što nema veze s ovim, ali me jako muči...PRIJEMNI MI JE U SRIJEDU!!!!! i neću upast... :([/quote]

    kaj briješ? na ovom threadu nema negative, ok? :) proći ćeš tak da neopterećena možeš u 9. mjesecu na koncerat...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    meni se jako svidja ono "can't find a better jam" ...
    like it, like it, like it a lot...

    i meni isto... tko printa majice? nisam!!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • marijetamarijeta Posts: 1
    tzumi wrote:
    Pearl jam,27 septembar Beograd!! toliko

    ovakve recenice se ne smeju izgovarati ako nisu sigurno tacne!
    e ljudi, sta biste voleli da sviraju u zagrebu? sta mislite da ce svirati?
    I WANT PEARL JAM IN BELGRADE!
  • MilicaNBGMilicaNBG Posts: 22
    Vidim da vam se svidja ideja...i ja nesto kreativno da uradim u zivotu...al samo da znate autorska prava naplacujem 10 evro po majci( naravno dobijete i majcu) ali bice unikatne tako da...

    za narudzbine vece od 10 komada dajem rabat...a ko naruci i plati do 15.avgusta dobije i kasa s konto...

    Ipak sam ja sa ekonomskog faksa tako da...nemojte mi zameriti...
    I don't question our existance,I just question our modern needs...
  • CutkiCutki Posts: 235
    eh sorry, ne zelim bit party breaker ALI
    ideja s majicama je ok ako zelimo biti samo prosjecni... jer tesko da ce oni uspjet vidjet sta pise i jos se vrtit da vide sta je na ledima i ovo ono...

    ako zelimo nesto posebno onda to treba bit TRANSPARENT da svi vide!
    transparent od jedno 2 metra sirine i 6-7 duzine pa napisat na njemu nesto!

    moze onaj tekst
    --> Please don't make us wait 6 more years <--
    --> Biggest PJ Fans <-- potpis

    meni se posebno svida iz
    MFC - There's no leaving here
    Corduroy - The waiting drowe us mad

    uglavnom, it's herd behavior kak bi rekli, pa onda sta vecina odluci to bu bilo (maje vs veci natpis)

    AL dajte zivnite malo, jer 9. mj bu tu tak brzo i onda bu frka, a kad zajebemo i ne napravimo kak spada normalno da nece doc jos 6 godina... trebaju nas zapamtit!!

    pozdraf
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • killroykillroy Posts: 739
    Cutki wrote:
    ako zelimo nesto posebno onda to treba bit TRANSPARENT da svi vide!
    transparent od jedno 2 metra sirine i 6-7 duzine pa napisat na njemu nesto!
    ...
    meni se posebno svida iz
    MFC - There's no leaving here
    Corduroy - The waiting drowe us mad

    Potpuno se slazem s transparentom. Jedno ne iskljucuje drugo, tako da su majice isto ok.

    Ful mi je dobar ovaj slogan iz MFC. "Come back" je isto ok, al cak mi je "There's no leaving here" bolje. Na straznju stranu se svi mogu potpisati (i jos tisucu varijacija, slike, crtezi, sto god...), pa im to sve skupa tako predamo nakon koncerta (ako je moguce).

    Jedini problem s transparentom - kako ga razvuci? Ako je visok 2 metra, trebaju neki stapovi, a to se ne moze unesti u dvoranu. Moze se staviti na tribine, al onda nemas to zadovoljstvo da ga drzis 2 metra ispred pozornice.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    killroy wrote:
    Potpuno se slazem s transparentom. Jedno ne iskljucuje drugo, tako da su majice isto ok.

    Ful mi je dobar ovaj slogan iz MFC. "Come back" je isto ok, al cak mi je "There's no leaving here" bolje. Na straznju stranu se svi mogu potpisati (i jos tisucu varijacija, slike, crtezi, sto god...), pa im to sve skupa tako predamo nakon koncerta (ako je moguce).

    Jedini problem s transparentom - kako ga razvuci? Ako je visok 2 metra, trebaju neki stapovi, a to se ne moze unesti u dvoranu. Moze se staviti na tribine, al onda nemas to zadovoljstvo da ga drzis 2 metra ispred pozornice.

    meni je isto ogroman transparent pao na pamet i čak znam di bi ga mogli staviti ali bi to zahtijevalo neke predradnje... a nemremo se ni ovako na forumu skupiti, a kamoli da se nešto malo ozbiljnije dogovaramo... stvarno, ajmo malo ozbiljnosti... :) inače, moj mail je (tak i tak ćemo se svi upoznati, nadam se, pa me ova privatnost više i ne zabrinjava) anajuras@yahoo.com ili još bolje ana.juras@t-mobile.hr pa s obzirom da nemamo baš puno vremena, mogli bi se tako dogovarati... napraviti neku internu mailing listu i šibati ideje, prijedloge i želje...

    inače, da se pohvalim, mada će te me najvjerojatnije svi poslati kvragu, ali kao jedan od "najupečatljivijih" zaposlenika moje vrle firme 03.08. idem u Munchen na koncert od Robbie Williamsa i to mi sve plaća firma kao i put do tamo i natrag, smještaj i neki parti prije i poslije koncerta i tak... nije loše... :) ja sam uzbuđena... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    inače, da se pohvalim, mada će te me najvjerojatnije svi poslati kvragu, ali kao jedan od "najupečatljivijih" zaposlenika moje vrle firme 03.08. idem u Munchen na koncert od Robbie Williamsa i to mi sve plaća firma kao i put do tamo i natrag, smještaj i neki parti prije i poslije koncerta i tak... nije loše... :) ja sam uzbuđena... :)

    LOL

    kaj znači najupečatljivija? nešto kao:
    -tko bi na robbiea?
    -ma šalji onu anu, ona jede drogu za dorucak, ima zatvorske tetovaze i moze puno popit!!!

    :) sala-mala, nemojte sad dobiti krivu sliku o našoj ani :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    siljo wrote:
    LOL

    kaj znači najupečatljivija? nešto kao:
    -tko bi na robbiea?
    -ma šalji onu anu, ona jede drogu za dorucak, ima zatvorske tetovaze i moze puno popit!!!

    :) sala-mala, nemojte sad dobiti krivu sliku o našoj ani :)


    xaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxa!!!!
    ludo....
    :D
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • masnimasni Posts: 1,657
    odoh ja na more u svoju makarsku, pa da pozdravim sve prisutne...
    drz'te se ljudi..
    kad se vratim, bit ce samo 4 tjedna do koncerta, tako da.. uffff
    posjetim vas tu i tamo odozdola...

    jos jednom, pozdrav svima
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    LOL

    kaj znači najupečatljivija? nešto kao:
    -tko bi na robbiea?
    -ma šalji onu anu, ona jede drogu za dorucak, ima zatvorske tetovaze i moze puno popit!!!

    :) sala-mala, nemojte sad dobiti krivu sliku o našoj ani :)

    je, je... ona ana više ne može ni 2 dima poduvati i već joj se bljuje... užas, više se ne drogiram i odlučila sam ići na koncerte ovakvih dobrih dečkiju kao što je robbie... :) a ne mogu više ni popit, već kad se žalim, ali mi rakija ide... :) a i ne izlazim baš više... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    je, je... ona ana više ne može ni 2 dima poduvati i već joj se bljuje... užas, više se ne drogiram i odlučila sam ići na koncerte ovakvih dobrih dečkiju kao što je robbie... :) a ne mogu više ni popit, već kad se žalim, ali mi rakija ide... :) a i ne izlazim baš više... :)



    eto što korporacija čini od čovjeka...



    :D
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    jurasica wrote:
    je, je... ona ana više ne može ni 2 dima poduvati i već joj se bljuje... užas, više se ne drogiram i odlučila sam ići na koncerte ovakvih dobrih dečkiju kao što je robbie... :) a ne mogu više ni popit, već kad se žalim, ali mi rakija ide... :) a i ne izlazim baš više... :)

    a zatvorske tetovaze?
    ;)
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    je, je... ona ana više ne može ni 2 dima poduvati i već joj se bljuje... užas, više se ne drogiram i odlučila sam ići na koncerte ovakvih dobrih dečkiju kao što je robbie... :) a ne mogu više ni popit, već kad se žalim, ali mi rakija ide... :) a i ne izlazim baš više... :)

    uh, ja se malo našalio, a ispalo da sam izvukao nesto istinitih detalja o tebi :):)
    pa nisam te nikad vidio da konzumiras, hehe...

    i ja prestao s pivom... prebacio se na vino ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    eto što korporacija čini od čovjeka...

    :D

    je,je, tako to krene... pa van s ekipom s posla, pa kuda cemo, pa ajmo na narodnjake :):):)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    I wanna shake
    I wanna wind out
    I wanna leave this mind and shout
    You can't keep me from Zagreb!

    ;)

    bzzz
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • kike_gottkike_gott Posts: 63
    maloprije sam saznala da sam upala na ARHITEKTURU!!!!!!!!!!!!!!!!!
    yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaeaeaeaeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!
    bit ću arhitekt, tj. arhitektica...bolje mi je arhitekt :)))))))))))))))
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    kike_gott wrote:
    maloprije sam saznala da sam upala na ARHITEKTURU!!!!!!!!!!!!!!!!!
    yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaeaeaeaeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!
    bit ću arhitekt, tj. arhitektica...bolje mi je arhitekt :)))))))))))))))

    wooooooohooooooo.... to te ja tampi!!! :) samo tako...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    je,je, tako to krene... pa van s ekipom s posla, pa kuda cemo, pa ajmo na narodnjake :):):)

    da, fakat... ma korporacije su katastrofa, ali dobre za utopit se... ali ja nikako da se utopim u masu... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    uh, ja se malo našalio, a ispalo da sam izvukao nesto istinitih detalja o tebi :):)
    pa nisam te nikad vidio da konzumiras, hehe...

    i ja prestao s pivom... prebacio se na vino ;)

    a znaš da smo sintija i ja hodočastile preko nekoliko puta u amstač... kažem da mi je to drugi rodni grad... :) i to 2000. kad smo išle na koncrat u roterdam, koji je btw bio otkazan zbog roskildea, kako smo se uništile sat vremena prije puta natrag za domovinu... jaooooo!!!! najbolji high momenat u životu... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    bok...

    planira li tko od vas ici u Torino na koncert? ako da, jeste mozda nasli kakav smjestaj?

    zanima me nekakav kamp, hostel ili jeftinijij hotel... na netu nisam našao bas nista... slao mail u neki hostel, ali naravno da ne odgovaraju... uopce me ne privlaci taj torino... ako ne nađem smještaj, mislim da cu nakon koncerta u auto pa prema Pistoi laganini...

    anyway, mislim da bi kroz kojih mjesec dana mogli napisati svoje planove oko koncerata u regiji... mozda se dogovore kakva zajednicka putovanja, nocenja, sitne carke tulumarke :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    kike_gott wrote:
    maloprije sam saznala da sam upala na ARHITEKTURU!!!!!!!!!!!!!!!!!
    yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaeaeaeaeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!
    bit ću arhitekt, tj. arhitektica...bolje mi je arhitekt :)))))))))))))))

    nek ti je srecno!
    proslavicemo to u Zagrebu
    :D
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    bok...

    planira li tko od vas ici u Torino na koncert? ako da, jeste mozda nasli kakav smjestaj?

    zanima me nekakav kamp, hostel ili jeftinijij hotel... na netu nisam našao bas nista... slao mail u neki hostel, ali naravno da ne odgovaraju... uopce me ne privlaci taj torino... ako ne nađem smještaj, mislim da cu nakon koncerta u auto pa prema Pistoi laganini...

    anyway, mislim da bi kroz kojih mjesec dana mogli napisati svoje planove oko koncerata u regiji... mozda se dogovore kakva zajednicka putovanja, nocenja, sitne carke tulumarke :)


    nadam se da jos uvijek racunas na mene :)
    mislim da bih mogla skocit na barem 1 koncert u italiji, ako ne i vise
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    bok...

    planira li tko od vas ici u Torino na koncert? ako da, jeste mozda nasli kakav smjestaj?

    zanima me nekakav kamp, hostel ili jeftinijij hotel... na netu nisam našao bas nista... slao mail u neki hostel, ali naravno da ne odgovaraju... uopce me ne privlaci taj torino... ako ne nađem smještaj, mislim da cu nakon koncerta u auto pa prema Pistoi laganini...

    anyway, mislim da bi kroz kojih mjesec dana mogli napisati svoje planove oko koncerata u regiji... mozda se dogovore kakva zajednicka putovanja, nocenja, sitne carke tulumarke :)

    pa i mi idemo, naravno... još nisam provjeravala za smještaj, ali bi možda mogli zamoliti neke fanove iz italije, ha? :)
    baš bi se trebali naći jedan dan... može da se dogovorimo?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    pa i mi idemo, naravno... još nisam provjeravala za smještaj, ali bi možda mogli zamoliti neke fanove iz italije, ha? :)
    baš bi se trebali naći jedan dan... može da se dogovorimo?

    mi smo u principu nasli kampove za sve osim za torino... u veroni smo ili u kampu ili u hostelu ako je Sid uspjela rezervirati... btw, Sid, jesi ziva? :)

    jos uvijek ne znamo da li ce iva ici na sve u italiji ili samo u veronu... u svakom slucaju, bit ce mjesta u autu...

    a moramo se dogovoriti... meni stalno nesto utrci... evo, sad sam bio na nekom sugavom bolovanju 10 dana... s bolovanja na posao cijeli vikend :) veceras na šalatu na Pixies :):)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    mi smo u principu nasli kampove za sve osim za torino... u veroni smo ili u kampu ili u hostelu ako je Sid uspjela rezervirati... btw, Sid, jesi ziva? :)

    jos uvijek ne znamo da li ce iva ici na sve u italiji ili samo u veronu... u svakom slucaju, bit ce mjesta u autu...

    a moramo se dogovoriti... meni stalno nesto utrci... evo, sad sam bio na nekom sugavom bolovanju 10 dana... s bolovanja na posao cijeli vikend :) veceras na šalatu na Pixies :):)


    Hello, hello! Jesa, ziva sam ljudi, hehe.

    evo me u kampu, radim i kuham se, cujem da je i kod nas za umrijet...

    Za Veronu bi trebalo bit sve OK, kako si mi rekao, ti i cura plus ja i Domagoj (Killroy) i jos dva Belgijanca, frenda moja ce biti tamo. Moram se cut s mamom i pitat dal je to 100%, a ako jos netko misli, javite se sada...pitala sam vec par puta tko misli spavat u tom hostelu...Blizu Arene je, u centru i cijena je mislim OK...

    Ljudi moji, ja nisam bas u toku jer stalno radim i ne stignem na net, al PJ je uviijek sa mnom..i jedva cekam taj 9.mjesec da krenemo na turneju :)

    Pozdrav iz USA od mene, cujemo se uskoro :)

    S.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    ehej!
    ima li koga?
    dje ste se pogubili?
    nikoga ni da progovori....
    ja dodjoh da vidim ima li shto novo...
    nemam nikakvih novih informacija, pa pomislih da nema neko odavde...
    evo da podijelim sa vama moju messinger adresu, ako neko zeli da progovorimo dvije dok surfujemo netom i trazimo novosti o PJ

    ngz9@msn.com

    I'll be around
    ;)
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ej ljudi evo da se javnem.. tu sam sve vrijeme, citam sve samo se slabije javljam..
    Pridruzujem se toj akciji pravljenja transparenta (ili cega vec) i imate super ideja.. Treba napisati nesto sto ce imati dva znacenja.. Jedno da ih volimo/postujemo/obozavamo a drugo da nam se nekad vrate..

    Sto se PJ-a tice ovih dana neprestano slusam pjesmu Sad.. Ne znam kako sam je prije zaobisao pa je "prosla" relativno nezapazeno, a star je uh.. extra.. Avokado se vec manje vrti, al' jedva cekam da cujem sve ovo uzivo..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
Sign In or Register to comment.