Pearl Jam in Zagreb!

15758606263860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    [VEDDER FEARS FOR HIS LASHES

    :eek:

    :D:D:D

    ana, hebemu, kad se vidimo? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    ma budale su se odvojilie... tko ih šiša... još dok smo bili u Jugi mene je mama naučila da moraš poštovati čovjeka i njegova djela, a ne porijeklo i kaj ja znam... :) stvarno, sad imam 28 godina pa možda ova rečenica nije prikladna (malo mentalno zaostala :) ), ali tak su me naučili... :)

    ana, hebemu, kad se vidimo? :)


    ova poruka nema skoro nikakve veze s mojom zadnjom... mislim ima... bas dobro... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    ana, hebemu, kad se vidimo? :)


    ova poruka nema skoro nikakve veze s mojom zadnjom... mislim ima... bas dobro... :)


    LOLOLOL

    :)

    evo, mogu reci da od ovog petka slobodna ko pticica sljedecih 10-ak dana. izuzev ponedjeljka zbog nekog rodjendana.
    i utorka jerbo se ide na deftones. ah taj pubertet. :cool:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    LOLOLOL

    :)

    evo, mogu reci da od ovog petka slobodna ko pticica sljedecih 10-ak dana. izuzev ponedjeljka zbog nekog rodjendana.
    i utorka jerbo se ide na deftones. ah taj pubertet. :cool:

    a i tebe pere pubertet? :)
    Iva je neki dan bila na Gotan Project, a sad je na Sistersima... srednja škola :)
    hajd cut cemo se onda... iva sad ima dosta vremena, a ja radim kak radim... vidim kad imam malo vise slobodnog pa se javim tebi i tvojoj imenjakinji...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    E, ljudi moji... neshto sam se zapalila (opet) za pjesmu Just a girl koji skidoh sa voljenog nam http://www.theskyiscrape.com davno nedje u sekciji pre-ten demos....

    A onda chuh opet neke pjesmice sa ovog novog albuma i napatih se malo... mislite li vi da je Edu malo propao glas?

    sad mi je krivo shto ne bijah starija da sam ga mogla chuti uzivo iz 'starih dana'
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Spomenka wrote:
    E, ljudi moji... neshto sam se zapalila (opet) za pjesmu Just a girl koji skidoh sa voljenog nam http://www.theskyiscrape.com davno nedje u sekciji pre-ten demos....

    A onda chuh opet neke pjesmice sa ovog novog albuma i napatih se malo... mislite li vi da je Edu malo propao glas?

    sad mi je krivo shto ne bijah starija da sam ga mogla chuti uzivo iz 'starih dana'



    hmmm, glas mu je definitivno drugaciji, ali ne bih rekla da je propao.
    meni se svidja ta progresija.

    i sam ed je rekao da je glas pokusavao poslije tena prilagoditi svom 'pravom' pjevackom glasu, iz cega ja iscitavam da je ipak malo forsirao svoj nacin pjevanja na pocetku, a iz cega su se izrodile tolike kopije tog istog nacina pjevanja (da spomenem samo creedov vokal).

    isto tako, na mnogim ranim live snimkama, edov glas je pomalo promukao (akusticna 'beegirl' na nekom americkom radiju, primjerice), kao da ga je duga turneja dotukla, a kako i ne bi, ipak je onakav nacin kontinuiranog energicnog pjevanja bio nevjerovatan napor za njegove glasnice.
  • tinnatinna Posts: 391
    pricam ja danas sa mojom najboljom drugaricom, koju sam btw ja navukla na PJ, nesto o muzici...ne znam ona je bila na nekim koncertima i voli System (koje ja ne podnosim organski) i mi tu komentarisemo sta se slusa, sta je dobro, sta lose, kako sta utice na fanove.. i da ne duzim pricu-brani ona malo System i odjednom rece:,,A Pearl Jam,...Pearl Jam je nesto sto se voli doveka!,,...covece kako me je odusevila!kako sam ja zanemela tog trenutka...
    i obecala sam joj, donosim joj autogram od nekog od clanova benda, ne znam kako,ali uradicu to...
    eto cisto da vam kazem kako ,,tazi,, PJ fanovi razmisljaju...
    pozdrav!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    Genijalno! Tako mlada, a vec zna :D

    Nego, shto je ne iscimash da podje sa tobom na koncert, pa da uzivo dozivi tu ljubav? :D

    I nije losh System (nije ljubav, ali nije ni losh)
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • kike_gottkike_gott Posts: 63
    hej ljudi jel itko vidio onaj članak u rolling stone-u??? jebeno!!!
    ja bi novi broj!!! naslovnica je fenomenalna!!! aaaah............luda sam

    btw........DANAS SAM MATURIRALA!!!!! :)
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    kike_gott wrote:
    hej ljudi jel itko vidio onaj članak u rolling stone-u??? jebeno!!!
    ja bi novi broj!!! naslovnica je fenomenalna!!! aaaah............luda sam

    btw........DANAS SAM MATURIRALA!!!!! :)


    OOO! Pa nek je sa srecom ta matura!

    :D

    Slavi li se? :D

    a o kakvom se clanku radi?
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • ripkidripkid Posts: 67
    evo recenzije novog albuma sa srpskog rock/pop sajta Popboks....elem gadim se kvazi intelektualaca...bah

    http://www.popboks.com/albumi/pearljam.shtml
    live to win
  • siljosiljo Posts: 2,203
    tzumi wrote:
    evo recenzije novog albuma sa srpskog rock/pop sajta Popboks....elem gadim se kvazi intelektualaca...bah

    http://www.popboks.com/albumi/pearljam.shtml

    LOL

    "Jeff Ament, Stone Gossard, Dave Kruger, Mike McCready i Vedder su divovi američkog stadionskog rocka..." - Dave Kruger? :)

    "...ali su zato u periodu 2000-2004 za Sony izdali preko 70 besmislenih koncertnih albuma - kako bi nadmudrili bootleggere!" - besmislenih? a prodali su ih oko 6mil. I nadmudrili bootlegere koji su na lošim snimkama mlatili lovu. Ovako su fanovi za malo novca dobili superkvalitetne bootlege. Poznato je i da se bend ne protivi tradeanju bootlega tako da su fanovi tu profitirali. :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    eh... pravi kvazi-inteletualac...
    ali kraj mu je ubitachan....
    * Ali ga, s obzirom na njegov očigledan kompleks boga i ulogu globalnog dobrotvora i pomiritelja, i opasno približava Bonu i još nekolicini art-lešinara.*

    e pa... grehote...

    sram ga bilo...


    ali zato ce nama da bude dobro u Zagrebuuu :D
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    a joooj!

    tek sad vidjeh da je na dnu ostavio par audio linkova...

    pa koja je to pjesma Camatose? Kama... oooj...
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • tinnatinna Posts: 391
    Spomenka wrote:
    Genijalno! Tako mlada, a vec zna :D

    Nego, shto je ne iscimash da podje sa tobom na koncert, pa da uzivo dozivi tu ljubav? :D

    I nije losh System (nije ljubav, ali nije ni losh)
    pa znas kako, i ja sam jedva uspela da se izborim za odlazak na koncert...
    ja sam skupila kintu, a nisam sigurna da bi i ona to mogla da izvede...
    ali sigurno cu je necim iznenaditi!!!!
    pa kako kome, ja system ne gotivim...ne uzivam u njihovim textovima...no, svako ima pravo na muzicko opredeljenje...
    prenecu joj da vam se svidela njena ,,izjava,, i nateracu je da se registruje ovde!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    kike_gott wrote:
    hej ljudi jel itko vidio onaj članak u rolling stone-u??? jebeno!!!
    ja bi novi broj!!! naslovnica je fenomenalna!!! aaaah............luda sam

    btw........DANAS SAM MATURIRALA!!!!! :)
    cestitam!!!!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Spomenka wrote:
    eh... pravi kvazi-inteletualac...
    ali kraj mu je ubitachan....
    * Ali ga, s obzirom na njegov očigledan kompleks boga i ulogu globalnog dobrotvora i pomiritelja, i opasno približava Bonu i još nekolicini art-lešinara.*

    e pa... grehote...

    sram ga bilo...


    ali zato ce nama da bude dobro u Zagrebuuu :D
    slazem se!!!!!!!!!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    tinna wrote:
    pa znas kako, i ja sam jedva uspela da se izborim za odlazak na koncert...
    ja sam skupila kintu, a nisam sigurna da bi i ona to mogla da izvede...
    ali sigurno cu je necim iznenaditi!!!!
    pa kako kome, ja system ne gotivim...ne uzivam u njihovim textovima...no, svako ima pravo na muzicko opredeljenje...
    prenecu joj da vam se svidela njena ,,izjava,, i nateracu je da se registruje ovde!

    ma, sve se moze kad se hoce....

    ima chitavi jul, chitavi avgust i prilichno septembra.

    neka radi po principu -Sky is the limit- pa kad uspije osjecaj ce biti -I feel so high the sky I scrape-

    :D
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • tinnatinna Posts: 391
    ljudi....znate li ko danas puni 18 godina?
    u prevodu: ko od danas moze sam da odluci o odlasku na PJ koncert?:):)
    http://forums.pearljam.com/calendar.php?do=getday&day=2006-06-26&sb=1
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • killroykillroy Posts: 739
    hoho!!!

    Pa sretan ti rodjendan zelim, a PJ ce se pobrinuti za poklon!
    :)
  • ixidorixidor Posts: 12
    moje cestitke za maturu i rođendan!
    Sep 26th - Zagreb - Croatia
  • LajbaLajba Posts: 7
    siljo wrote:
    LOL

    "Jeff Ament, Stone Gossard, Dave Kruger, Mike McCready i Vedder su divovi američkog stadionskog rocka..." - Dave Kruger? :)

    "...ali su zato u periodu 2000-2004 za Sony izdali preko 70 besmislenih koncertnih albuma - kako bi nadmudrili bootleggere!" - besmislenih? a prodali su ih oko 6mil. I nadmudrili bootlegere koji su na lošim snimkama mlatili lovu. Ovako su fanovi za malo novca dobili superkvalitetne bootlege. Poznato je i da se bend ne protivi tradeanju bootlega tako da su fanovi tu profitirali. :)

    e pa ne postam često iako vas sve čitam svaki dan i to mi ga uljepša, ali ove recenzije pune pametnih riječi mi stvarno idu na živce. Zapravo mislim da ti ''glazbeni kritičari'' (isto ko i onaj na vip-u) zapravo žele biti u suprotnosti od većine normalnih ljudi. Evo ja sam npr. pričao sa puno ljudi tu u osijeku i svi se slažu da je album fantastičan, pa čak i oni koji nemaju apsolutne sa PJ-om. jebiga ljudi sori ako serem ali ja se stvarno naživciram kad pročitam tako nešto.
    vidim da se sprema par fešta u zgb-u prije koncerta, pa bi bilo onda lijepo da se i mi iz osijeka pridružimo(biće nas dosta), i da jamovcima koje slušam i slušaću cijeli život, pružimo nezaboravan doček. juhuuuu
    pozdrav svima....
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    Srecan Rodjendan!!!

    :d
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • tinnatinna Posts: 391
    killroy wrote:
    hoho!!!

    Pa sretan ti rodjendan zelim, a PJ ce se pobrinuti za poklon!
    :)
    Hvala ljudi puno...
    a da,...oni ce mi biti poklon...samo da ih cujem i vidim...
    hvala jos jednom.
    jos da polozim voznju,i onda....se vozimo u Seattle...:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • miloshkmiloshk Posts: 73
    tinna wrote:
    ljudi....znate li ko danas puni 18 godina?
    u prevodu: ko od danas moze sam da odluci o odlasku na PJ koncert?:):)
    http://forums.pearljam.com/calendar.php?do=getday&day=2006-06-26&sb=1

    e pa tinna, srecan ti rodjendan i neka ti onaj disk koji sam ti poslao bude poklon od mene... iako te u stvari ne poznajem :( ali SRECAN RODJENDAN
  • MilicaNBGMilicaNBG Posts: 22
    Evo samo da vam ostavim neke linkove koje sam nasla na yumetalu samo da znate i tamo nas ima dosta, al smo mnogo tihi

    Worldwide suicide http://myfavoritevideoclips.com/potluck/snlpj1a.wmv
    Severed Hand http://myfavoritevideoclips.com/potluck/snlpj2a.wmv
    I don't question our existance,I just question our modern needs...
  • MilicaNBGMilicaNBG Posts: 22
    E nerviraju me ove proseravacke recenzije kada se kriticari trude da upotrebe sto vise izraza iz Vujaklije a ne da nesto kazu. tako da sam postedela sebe citanja onih gluposti...na kraju krajeva...ukusi su razliciti...tako da recenzija u krajnjem slucaju ne mora da znaci i da je tacna.

    p.s. TINCHE SRECAN TI 18. RODJOS, AL VERUJ MI TO NISTA NE MENJA U OCIMA MATORACA...ZA NJIH CES UVEK BITI NJIHOVA MALA DEVOJCICA
    I don't question our existance,I just question our modern needs...
  • CutkiCutki Posts: 235
    sve najbolje za rockas i maturu!
    osjecani - ajmo ljudi u ZG prije koncerta da se svi nademo! ima ko iz cepina (s highlander WoWa)?

    zamisli sad ovo :

    sjedi nas tako jedno 30-40 s foruma tamo negdje - i neko(masni bi mogo) opali po gitari betterman--- a svi u jedan glas: ...can't find a betterman... auuuu

    kad ce vise taj koncert!!
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • tinnatinna Posts: 391
    MilicaNBG wrote:
    E nerviraju me ove proseravacke recenzije kada se kriticari trude da upotrebe sto vise izraza iz Vujaklije a ne da nesto kazu. tako da sam postedela sebe citanja onih gluposti...na kraju krajeva...ukusi su razliciti...tako da recenzija u krajnjem slucaju ne mora da znaci i da je tacna.

    p.s. TINCHE SRECAN TI 18. RODJOS, AL VERUJ MI TO NISTA NE MENJA U OCIMA MATORACA...ZA NJIH CES UVEK BITI NJIHOVA MALA DEVOJCICA
    i ja pocnem da ih citam, ali onda kazem:,, jeb**e, sta me briga sta tamo neko nn lice misli o albumu?,,
    svi mi dobro znamo na koji se nacin slusaju PJ...mislim ne moze taj neko odmah posle tena kojeg je cuo pre 200 godina da slusa recimo riot act i da daje neke kritike, a da nije poslusao nijedan album izmedju...
    a, uvek, bar meni, se na pocetku ne svidi po neka pesma, ali cim poslusam vise puta, ona polako, uglavnom, postaje gotivna...
    ma, meni je vazno da sam ja nabavila album i da mi se svidja...

    a za cestitke, `fala!
    jao znam, oni mi kazu nesto tipa ,,ma kakvo punoletstvo, dok si pod mojim krovom omas da me slusas!,,
    hvala jos jednom!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • masnimasni Posts: 1,657
    evo i mene da se pridruzim cestitkama tinni koja je, ne zaboravimo, i otvorila ovaj thread...

    a sto se tice sviranja, ne znam bas.. velika je to euforija... vidjet cemo.. ima tu znalaca koji mogu i bolje od mene ;)

    pozdrav svima..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.