Pearl Jam in Zagreb!

16162646667860

Comments

  • dreadisdreadis Posts: 109
    Srdjan wrote:
    Verovatno ce Beograd dobiti tribine, ah... Nadam se da ce moci da se sidje na parter bez problema.

    Karte imas kod Ticketline-a na tel: 011/20-30-570

    Kakve su to price o 2h koncertu? Zar stvarno toliko drze koncerte po Evropi? :(

    Do sada su u Domu Sportova bili dobro organizovani oko zabrane silaska sa tribina na parter, tako nece biti lako onima koji pokusaju.

    Sto se tice trajanja koncerta, PJ sada svira otprilike u prosjeku 2,5h...ali, mislim da ce ZG vidjeti i duzi koncert, jer je to njihova prva svirka ikada u Hrvatskoj, plus sto je to jedini koncert na turneji bez predgrupe :)...jer su clanovi benda to trazili ;)
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • katjakatja Posts: 188
    Srdjan wrote:
    Pozdrav svima!

    Juce je pocela prodaja karata u Srbiji za koncert PJ u Zagrebu. Cena ulaznice je 4500. Verovatno ce biti i organizovani prevoz (3000 din). Karte stizu 15 septembra.

    Ide li neko iz Srbije na koncert?

    Da li znate jesu li mesta numerisana, ako se dobije neki balkon ili slicno, moze li se sici na parket?


    :confused:

    Jeli to znak da ipak necemo dobiti "PJ in Belgrade"?!
  • CutkiCutki Posts: 235
    zivjeli,

    trazili su ovi iz benda da nema predgrupe? di to pise? <-- hvala :)


    Dom Sportova vam je ovak uvijek:

    1) na ledu--parket(stajanje)
    ( tu je na jednom koncertu bilo napravljeno sljedece:
    postavljene su stolice - prvih par redova napravili su VIP zonu//ograda//-stolice za daljnje sjedenje... )

    2) na tribini - sjedenje


    mislim da bi trebalo bit di god prodaju karte za jedno i za drugo...
    good luck
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • katjakatja Posts: 188
    Moze li neko predloziti par dobre opcije za prenocivanje u Zagreb i dali je problem da se nadje smestaj na dan dolaska ili je Septembar ipak "hot" sezona?!
    Trazila sam na net-u, ali nasla sam samo luksuzne hotele ***!
    Hvala unaprijed! :)
  • SrdjanSrdjan Posts: 17
    katja wrote:
    Jeli to znak da ipak necemo dobiti "PJ in Belgrade"?!

    Pa znamo vec skoro 6 meseci da nece biti koncerta u Beogradu. Nasi mediji vole senzacionalizam i neproverene informacije.

    Hvala svima za informacije o parteru i tribinama. Ako dobijem tribine probacu nekako da sidjem..
    Budapest 17.11.1996.
    Zagreb 26.9.2006.
    The waiting drove me mad...
  • GirasolGirasol Posts: 18
    Srdjan wrote:
    Verovatno ce Beograd dobiti tribine, ah... Nadam se da ce moci da se sidje na parter bez problema.

    Karte imas kod Ticketline-a na tel: 011/20-30-570

    Kakve su to price o 2h koncertu? Zar stvarno toliko drze koncerte po Evropi? :(

    pozdrav svima... ja sam jedna od onih sto svakodnevno citaju sta ima novo na forumu a pisu nikad pa sam eto htela da vas pozdravim, bas ste mi nekako svi dragi...

    nego, sto se tice mesta u hali... meni je drugarica iz zagreba prvobitno slucajno kupila karte za tribine (aaaaaaaa) pa sam, posto je situacija bila jako kriticna kao i moje stanje svesti, zvala organizatore i prodavnice i sve u svemu, karte mogu da se zamene u prodavnici u kojoj su kupljene (ista je cena, meni su zamenili) ali ne moze sa kartama za tribine da se sidje u parter...
    ne ocajavaj, verujem da ce ovde biti karata oba tipa, pre mesec dana su i dalje prodavali one jeftinije, znaci da navala i nije bas neka...
    caos
  • masnimasni Posts: 1,657
    katja wrote:
    Moze li neko predloziti par dobre opcije za prenocivanje u Zagreb i dali je problem da se nadje smestaj na dan dolaska ili je Septembar ipak "hot" sezona?!
    Trazila sam na net-u, ali nasla sam samo luksuzne hotele ***!
    Hvala unaprijed! :)


    ma kakva "hot sezona", zg je pust ko misja rupa (dobro, sad je jos ljeto prakticki), ali moci ces si naci smjestaj bez problema i u manje luksuznijim prenoćištima...

    p.s. ja imam parter a.k.a. stajanje :D , i stvarno ne mislim da ce vam biti lako sici dolje... eventualno ovima iz 10c ...

    hvala dreadisu na infu o koncertu ..

    bogdaj
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    btw danas pocinje euro turneja u dublinu, samo podsjecam.. iako to vjerojatno svi znate..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Onima koji idu u Italiju: Potrebne su mi po 2 karte za Veronu i Pistoiu :)

    Kada su karte bile pustene u prodaju nisam ih mogao kupiti jer su se odmah rasprodale...slaba konekcija izmedju BiH i Seattlee-a :)

    U svakom slucaju, javite se vi koji idete u Italiju da se nadjemo i putujemo zajedno...jedva cekam...:)
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • siljosiljo Posts: 2,203
    katja wrote:
    Moze li neko predloziti par dobre opcije za prenocivanje u Zagreb i dali je problem da se nadje smestaj na dan dolaska ili je Septembar ipak "hot" sezona?!
    Trazila sam na net-u, ali nasla sam samo luksuzne hotele ***!
    Hvala unaprijed! :)

    hej, evo ti link za 2 hostela:

    http://www.fulir-hostel.com/
    http://www.ravnice-youth-hostel.hr/

    prvi je u strogom centru grada... nezgodno je ako si s autom..
    drugi je blizu maksimirskog stadiona... u njemu ce biti nekih fanova iz nizozemske koliko za sada znam..
    :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    dreadis wrote:
    Onima koji idu u Italiju: Potrebne su mi po 2 karte za Veronu i Pistoiu :)

    U svakom slucaju, javite se vi koji idete u Italiju da se nadjemo i putujemo zajedno...jedva cekam...:)

    bas sam procitao na HR forumu da se karata za Italiju moze naci na http://www.longroad.it ... to je talijanska PJ stranica sa forumom.. pogledaj malo po forumu i vidjet ces da dosta ljudi prodaje karte i to uglavnom po nabavnoj cijeni... sve je na talijanskom, ali snaci ces se valjda... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    pozdrav svima... u frci sam radi to sto se nalazim usred sesiji(polagacu nekoliko ispita) pa ne mogu da nagjem vremena za surfanje i pisanje poruke svima kome zelim da napisem ...

    sada samo nakratko da obavestim one Makedonce koje ne znaju za vest i pisacu na nasem jeziku...


    Epa drugari i drugarki od Skoje i poshiroko se nadevam deka nekomu ovaa informacija ke mu bide od korist, ako ne, zdravje :

    Koncerten tiket i pat zaedno za koncertot na Pearl Jam na 26ti Septemvri koshtaat tocno 100 Evra.

    Organizator JUGOTON, normalno.

    Muabetot sto go napraviv so tamu vraboteniot po telefon pred nekoj den bese sledniov:

    Jas: Zdravo! Razbrav ke organizirate koncert za Pearl Jam?

    Vraboteniot: Da, da, kje ima ! 100 Evra ke kosta sve zaedno samo vo momentov seuste se cekaat kartite da stignat!

    J: Dali e sigurno, t.e. dali ima sansa da se otkaze ova ako nema golema zainteresiranost?

    V: Covece, kje ima zainteresiranost, vekje pocnaa da se javuvaat i drugi decki da prashuvaat a doagjaat i licno kaj nas i sigurno kje bide barem eden avtobus ako ne i povekje. Pearl Jam e ova , ne e zaebancija :-). (se cuvstvuvase po glasot deka deckoto e fan, moze ne diehard kako nas ama sepak... :-) )

    J: :-) ok a koga bi bilo trgnuvanjeto i celata organizacija posto prv pat bi odel na koncert preku vas.

    V: Epa najverojatno kje se trgnuva so avtobus(vo najlos sucaj so kombe) na 25ti nekade posle polnokj za da se stigne tamu na rucek na 26ti bid. treba da jadete i piete nesto pred koncertot.

    Jas: Fala vi mnogu i prijatno.


    Epa sega drugarcinja odlucete se kako kje pravite... jas do pred da razberam za ova razmisluvav za da odam so voz no sega ne sum bas siguren... a slicno bi kostalo i koga bi se odelo so voz no taka pak so kartite ne e 100% sigurno(zavisi za kogo)... prashav na zeleznicka stanica kolku kosta tiket za Zagreb i mi kazaa deka kosta otprilika 4440 den no koga bi prerachunale nekoj studentski popust od 30% na cenata(jas sum student :-) ) najverojatno pak bi dosle do cena od okolu 100Evra tiket za koncertot i pat... treba da razmislam i da se dogovoram so nekoi drugarcinja(Katja i ostanatite) pa kje vidime...

    pozdrav do site koi kje odime na koncert...
    jas vekje pocnav da odbrojuvam denovi :-)...
    cao cao...
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    siljo wrote:



    posteri izgledaju stvarno cool... mogu da zamislim koji je to filing da u svoj grad jednog dana docekam da vidim postere Pearl Jam-a...

    i Siljo, hvala za informacije oko hostela... proverio sam njihove stranice...

    zaboravio sam u proshli post da kazem slednju stvar:

    pred 10tak dana u novinama je izashla ovakva vest:

    Mobilni operator Mobimak(najveci u Makedoniji) nakon 6tog Septembru bice preuzet sa T-Mobile a za to T-Mobile ulozio je nekih 5 miliona Evra od kojih nekoliko stotine hiljadu evra bice iskoristeni za besplatan koncert u centru Skoplja. Bice to koncert Pet Shop Boys. Odluceno je da budu oni zato sto su povezivali vise generacije, i stariji i mladji. A pazite sad koje druge bendove su bile u konkurenciji i sa koje druge bendove Avalon(najdobra organizaciska kuca u MKD) je pregovarala: Black Eyed Peace, Simply Red i PEARL JAM.

    Kad sam procitao ovo u novinu pao sam sa stola. Pa kako je to moguce. Pet Shop Boys. Fuck. :-( A bilo bi to neshto neverovatno, i zamislite besplatan koncert, ali shta je tu je. Smirio sam se nakon neko vreme kad sam pomislio da nikakav sponzor ne moze da kupi Pearl Jam za pare. Ali ja se nadam da ce oni doci sledecu turneju u Skopju, znaci nakon 2-3 godina(nadam se). A za sada imamo ovaj konert u Zagrebu koji ce biti nezaboravni, osecam to :-).
  • katjakatja Posts: 188
    Hvala svima za web strane i savjete!!!
    Sad cu pogledati hostele.

    Vidimo se u Zagreb!!! Nadam se da cemo ostvariti one planove za pre-party!

    Pijatno popladne na site! ;)
  • katjakatja Posts: 188
    PJ17MKD wrote:
    pozdrav do site koi kje odime na koncert...
    jas vekje pocnav da odbrojuvam denovi :-)...
    cao cao...

    Celo vreme mi e tamu pametot, no me fati euforija (pak) koga utrovo dobiv sms deka vo Dablin bilo super!!! Turnejava oficijalno pocna i... sega iscekuvanjeto mi stanuva potesko! I kako da ucam sega!? ;)
    Tuku... sto vino da mu odneseme na Ed? T'ga za Jug ili Bovin (nekoe)?! hihihihi Ako ne uspeeme da mu go dademe... ke go pieme nie! :D

    Pozdrav.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    katja wrote:
    sto vino da mu odneseme na Ed? T'ga za Jug ili Bovin (nekoe)?!

    T'ga za Jug :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    pozdrav...

    moze koji savjet od vas svoh skupa, koji skidate i slusate ovogodisnje bootlegove, koji su najbolji koncerti na americkoj turneji bili?

    toronto 2? chicago? new jersey? ajd mi nabacite par komada...
    ne da mi se sad sve set listove pregledavat, al vidio sam cak da je bilo i mamasanova..

    ustedjeli bi mi vrijeme.. fala..

    bogdaj
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • SrdjanSrdjan Posts: 17
    Ponesite dva T'ga za Jug, za svaki slucaj ako se budemo sreli pred koncert. :)
    Budapest 17.11.1996.
    Zagreb 26.9.2006.
    The waiting drove me mad...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    pozdrav svima...

    jel tko zna kako je izgledao taj "posebni" konc kod poljaka?

    ja znam, ja bila... koncert je bio poseban jer je bilo malo ljudi i dečki su se stvarno raspištoljili... :) jao, kad se sjetim... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    mislis da oni misle da ce ovdje biti malo ljudi? :D
    ili ima je kao prvi put ovdje, a i nema bas koncerata u susjednim nam zemljama, osim itlaije, pa je zbog tog...

    ma bit ce to jebeno...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    pozdrav...

    moze koji savjet od vas svoh skupa, koji skidate i slusate ovogodisnje bootlegove, koji su najbolji koncerti na americkoj turneji bili?

    toronto 2? chicago? new jersey? ajd mi nabacite par komada...
    ne da mi se sad sve set listove pregledavat, al vidio sam cak da je bilo i mamasanova..

    ustedjeli bi mi vrijeme.. fala..

    bogdaj

    ja kupila boston 2 i gorge 1 (mamasan) i moram reći JEBENO... obadva... ovaj gorge traje toliko da ga još nisam uspjela čuti u komadu... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ako jos nekome trebaju karte za italiju, beč, prag ili bilo što drugo:

    http://www.theskyiscrape.com/tickets/index.php

    mah.... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    katja wrote:
    Celo vreme mi e tamu pametot, no me fati euforija (pak) koga utrovo dobiv sms deka vo Dablin bilo super!!! Turnejava oficijalno pocna i... sega iscekuvanjeto mi stanuva potesko! I kako da ucam sega!? ;)
    Tuku... sto vino da mu odneseme na Ed? T'ga za Jug ili Bovin (nekoe)?! hihihihi Ako ne uspeeme da mu go dademe... ke go pieme nie! :D

    Pozdrav.


    samo na kratko dojdov do internet da dzirnam sto se slucuva...

    pa normalno deka mora da zememe so nas "Tga za Jug" barem nekolku sisina, pa toa e edinstven nas makedonski brend so koj moze da se pofalime i koj e popularen po cela exYU? :-)
    Em malku da se zagreeme pred koncert(ama nikako da se opijanime, barem ne za ovoj koncert :-] ), em nekako ako ima sansa da mu dademe na Ed, normalno :-)...

    pozdrav do site od sekade i site sto ste vo sesija batalete toa... kje ucime drug pat... sega ne e bas vreme za ucenje... ;-)
  • miloshkmiloshk Posts: 73
    PJ17MKD wrote:
    samo na kratko dojdov do internet da dzirnam sto se slucuva...

    pa normalno deka mora da zememe so nas "Tga za Jug" barem nekolku sisina, pa toa e edinstven nas makedonski brend so koj moze da se pofalime i koj e popularen po cela exYU? :-)
    Em malku da se zagreeme pred koncert(ama nikako da se opijanime, barem ne za ovoj koncert :-] ), em nekako ako ima sansa da mu dademe na Ed, normalno :-)...

    pozdrav do site od sekade i site sto ste vo sesija batalete toa... kje ucime drug pat... sega ne e bas vreme za ucenje... ;-)

    Jas ja sakam Tikveska Kratosija mnogu povekje :D

    Ve blagodaram na pozdravite i frlete ja kniga vo kanta, ke odime na koncertot!!!

    PS: sakam skopsko i zlaten dab
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    napit ćemo se poslije koncerta, smao moramo organizirati neko mjesto.... :) wooohoooo!!! ljudi, još mjesec dana... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    upravo ih gledam na:

    http://www.tiscali.co.uk/events/2006/reading/

    woohoo! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    kak brzo peru... bar 20% brže nego u oriđiđi verzijama! Znam da je to normalno za koncert... kad si ispod njih to te gadno fura! Jebate, jedva stigne otpjevat, kak je brzo.... sad je rirvjumiror! Najbrža bila ivnflouo! Inače, mrakača!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:

    setlist:

    interstellar overdrive/corduroy
    do the evolution
    animal
    world wide suicide
    severed hand
    dissident
    even flow (mike with guitar in neck and amp)
    sad
    i am mine
    jeremy
    grievance
    wasted reprise
    betterman
    save you
    blood
    rearviewmirror
    encore break
    soon forget
    given to fly
    once
    crown of thorns
    comatose
    alive
    encore break
    why go
    baba o'riley
    yellow ledbetter
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    fak ovo je bilo kul :D

    nisam ocekivao tako dobar koncert na festivalu
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
Sign In or Register to comment.