Pearl Jam in Zagreb!

1619620622624625860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    Kosta i ja smo jucer rezervirali Times hostel (http://www.hostelworld.com/hosteldetail ... irections/) za boravak u Dublinu i Vagabonds hostel (http://www.hostelworld.com/hosteldetail ... irections/) za boravak u Belfastu..

    Vama na info ako ste blizu..

    Još smo 2 dana u Galwayju, al to je 18. i 19. dok većina vas dolazi iz zadra 19. navecer, pa se vidimo u Dublinu od 20.-og..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Pozdrav ljudi

    Ajmo živo živo :)

    Nego.. Zadnji put u KSETU je bila slušaonica samo PJ-a i bilo je stvarno odlično.. Nema razloga da sad bude išta lošije.. Nema veze što su još tu neke bendove ubacili u slušaonicu :mrgreen:

    http://www.kset.org/events/id/105/

    Pa se onda vidimo, ne? :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Valjda nije prvi aprililili :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    Vidimo se u KSETu!

    A sad vidim da je i Zadruga 6.4. :)
    Oni su mi isto prejaki :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    Pozdrav ljudi

    Ajmo živo živo :)

    Nego.. Zadnji put u KSETU je bila slušaonica samo PJ-a i bilo je stvarno odlično.. Nema razloga da sad bude išta lošije.. Nema veze što su još tu neke bendove ubacili u slušaonicu :mrgreen:

    http://www.kset.org/events/id/105/

    Pa se onda vidimo, ne? :)

    iiii? tko sve dolazi? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    :wave: :wave: :wave: hi Croatian Mafia..seeya on tour :)
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • shelashela Posts: 657
    hej ajme super za slusaonu imam vec neke planove al mozda dodjem malo djuskat :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Sreo Domagoja i Ranka u drustvu frendova :) Pozdrav momci..

    Inače, nije bilo puno kao zadnji put, dapače, bilo poluprazno, i puštali su se samo glavni hitovi od svih bendova, pa i nije bio neki šmek.. Ipak, za doć na pivu-dvije bilo ok..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    je, bili Domagoj, Vedran i ja + friend... i Masniša naravno... mjuze se ne sjecam jer smo se zabrbljali na sanku... sad smo postali "oni starci koji su dosli na pivu u kset i uopce ne cagaju" :mrgreen:

    stigao mi Deep... George Clooney je izgleda na basu umjesto Jeffa... ili samo ja vidim slicnost.. :?:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    bilo dobro jucer...naravno bilo je dosta pj-a ali uglavnom hitovi - animal, jeremy, porch...hm...sad mi pada napamet da je mozda cak i lukin bio :)
    mislio sam da ce bit vise ljudi, nekad je to znalo bit krcato na grunge slusaonama. Al dobro je znat da ipak ima mladjih ljudi koji respektiraju to najbolje razdoblje za muziku u povijesti covjecanstva :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja i Ranko smo uzeli karte za Belfast - London let.

    evo detalja ovdje
    http://booktrip.flybmi.com/ibe/en-gb/cu ... light.aspx
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Meni isto stigao Deep :)

    Prvi u kolekciji.. fora je knjizica.. nisam jos citao sve iz nutra, al bude se.. mozda na letu prema dublinu :)

    Sretan Uskrs svima :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    http://www.soundgardenworld.com/

    eto i toga sad, dobar je line up za lollapaloozu.

    Samo me zanima kako ce se to odraziti na Matkovo bubnjanje u PJ-u, iako mislim kako taj SG reunion nece trajati dugo.
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    a evo jos jednom o glasini za AIC u Hrvatskoj:

    http://www.muzika.hr/clanak/25802/vijes ... atsku.aspx

    misim da je netko to već ovdje spomenuo...

    fulao sam ih za 1 dan u Seattleu, za 3 dana u San Franciscu, a sad ce ziher bit na IN Musicu.. di me nema.. :roll:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jel to meni refresh gumb ne radi ili nitko ništa od utorka... joooj, koje je to zatišje pred buru... :) nego, precjedniče, znaš da te ja zovnem popodne sa detaljnijim popisom čestitki i želja, a sad samo, ALE ALE ALE ALE ALE ALE ALE ALEEEEE.... SRETAN ROĐOS I SVE NAJ-NAJBOLJE VIŠEM DJELU NAJDRAŽEG MI PRVOG PARA!!! :D:D:D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Čestitke i s mojih nizina :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    ooooo...Sretan Rodjendan, pajoooo!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Sve najbolje predsjedniku za rodjendan! Pozdrav iz Monte Carla! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Sretan rodendan predsjedniku zadruge zelim!
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Zahvaljujem svim zadrugarima na lijepim željama!!! :mrgreen:


    E i btw, fakat moramo opet počet pisat :!:
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Predsjedniče, sretan rođendan i svako dobro!

    And many moooooooooreeeeeeeee... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Jeste li svi dobili DEEP??
    Lijepo mi grafički izgleda magazin, fora su Mike-ove fotke ali malo ima konkretnog materijala.
    Najveća fora je to da ipak postoji B-side pjesma koja nije završila na albumu...e sad bilo bi lijepo da u neko doba ove godine dobijemo neki single sa tom pjesmicom...zar ne?
    A da Ed ima vatrogasnu šipku u kući za spustit se do podruma sa vinom...to je zakon LOL
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Hehe vidio sam to.. Predobro.. Mozda ima i koje nase..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ej ekipica, malo mi je fjaka na poslu pa rekoh da pokrenem neku spikicu... htjela sam upitati koja vam je onak najdraža pjesma/e od nekog drugog izvođača koji nije PJ...
    ja mislim da je meni thank you od led zepellin i under pressure od queen/bowie! ne znam... poludim kad čujem te pjesme...

    i za kraj, koja vam je najdraža boja! :lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    ej ekipica, malo mi je fjaka na poslu pa rekoh da pokrenem neku spikicu... htjela sam upitati koja vam je onak najdraža pjesma/e od nekog drugog izvođača koji nije PJ...
    ja mislim da je meni thank you od led zepellin i under pressure od queen/bowie! ne znam... poludim kad čujem te pjesme...

    i za kraj, koja vam je najdraža boja! :lol::lol:

    :mrgreen: stvarno ti je dosadnjikavo

    Pete Droge - Two Of The Lucky Ones
    R.E.M. - Walk Unafraid

    sutra ce biti neke druge dvije stvari :)

    nego, veceras Soundgarden svira prvi koncerat nakon 1997. u Showboxu u Seattleu...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    "siljo wrote:

    R.E.M. - Walk Unafraid

    uf... dobra... jedna od dražih njihovih... definitivno...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    Prvo, da zazelim najbolji SRETAN RODJENDAN nasoj svjetskoj putnici Sid!

    hm...drugi bendovi...najbolje pjesme
    Tool - Lateralus i jos puno toga
    Ramones - sve :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    htjela sam upitati koja vam je onak najdraža pjesma/e od nekog drugog izvođača koji nije PJ.

    pošto u zadnje vrijeme fakat nemam kaj pametno reći o PJ, ovo pitanje je k'o naručeno da i ja nešto napišem. :mrgreen:

    danas su to:

    THE JAYHAWKS - TROUBLE
    i
    MY MORNING JACKET - LAY LOW
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: first things first, sretan rođendan Sid!!! 8-)

    onda, trenutno The NATIONAL: Baby, We'll Be Fine :)

    inače, povijesno mi nitko nije trajao tako dugo ko' PJ, a ovisno od faze, može biti u rasponu od The Beatles (Hide Your Love Away), REM (Find the River), Pixiesa (Where Is My Mind i Dig For Fire), Violent Femmesa (Add It Up) preko Majki (Mršavi pas), EKV (Par godina za nas) pa malo skroz skrenut do The Roots (You got Me feat. Erykah Badu) i završit s Jovanottijem (trenutno najnoviji hit, a jesam teenagerica :oops: , Baciami ancora) ili Tiromancino (Per me e' importante). :D Tak da bolje da ni ne pokušavam. ;)

    boja: ljubičasta :D (kae momci, samo curice imaju petlje za odgovorit na ovo pitanje? :mrgreen: )
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited April 2010
    Super mi je ovo kaj je juras smislila, di ćeš bolje i zanimljivije nego radit svoje i čitat tuđe best of liste... :mrgreen:

    Brijem da bi mogao vise manje korektno za svakog izvodjaca kojeg volim izdvojit pjesmu dvije koje su mi najdraze, ali ovako izdvojit best ever je fakat pretesko...ali kad razmislim, u principu su to pjesme koje mozes cuti bilo kad i bilo gdje i po bilo koji put, a zvucat ce ti jednako dobro i stvorit ti taj neki jednak feeling srece sto ih slusas...if you put it that way, u mom slucaju su to npr.
    The Clash - Train in Vain
    Joy Division - Love Will Tear Us Apart
    Massive Attack - Unfinished Sympathy
    Radiohead - Black Star...

    ...od novijih stvari: MMJ - Lowdown, Arcade Fire - Keep The Car Running, The National - Apartment Story
    Post edited by pajo on
Sign In or Register to comment.