Pearl Jam in Zagreb!

1618619621623624860

Comments

  • snihsnih Posts: 1,052
    http://www.youtube.com/watch?v=ybssQ3I1-Cg

    Evo i Unthought Known... vidjet ćemo koliko dugo će potrajati!? ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    lol na stone-ov izgled :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    lol na stone-ov izgled :)


    Da baš je smiješan...mogao bi se ošišati ne stoji mu baš duga kosa :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    snih wrote:
    http://www.youtube.com/watch?v=ybssQ3I1-Cg

    Evo i Unthought Known... vidjet ćemo koliko dugo će potrajati!? ;)

    evo papci su skinuli i jedan i drugi video...wtf
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    za svaki skinuti treba stavit dva nova :)

    http://www.youtube.com/watch?v=3YD4Na67FbM

    odlicni su, zvuce predobro. Uf...jedva cekam da live cujem nove pjesme.
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    odlicni su, zvuce predobro. Uf...jedva cekam da live cujem nove pjesme.
    Iva: stvarno su dobri!
    ja nisam bila slušala ništa sa zadnje US turneje jer sam bila fakat ljuta na njih i uvjerena da su Europu 2009. iskoristili kao zagrijavanje (da ne kažem predigru) za US turneju pa su onda ti razmaženci tamo dobili bijesne setliste. :roll:
    no, htjedoh reći da se sad nadam da bu US ove godine predigra, a da bumo mi dobili rastur od setlista :mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    odlicni su, zvuce predobro. Uf...jedva cekam da live cujem nove pjesme.

    Mike ima super stazicu... sutra se tak cesljam za posao ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    http://www.twofeetthick.com/2010/03/pea ... ffame2010/

    par fora fotki sa "eventa"... sminker Ed nabacio naocale, ali i u fensi varijati fura bedz.. Jeff ne izlazi iz svoje majice "obicnjace"... Mike izgleda kao da je dosao kupiti Podravku :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Evo da konačno i ja objavim da smo kosta i ja nakon nekih peripetija s karticama uspjeli ubost karte za irsku..

    17.6. letimo Budimpešta-Dublin, lutamo zapadom do 20.6., vraćamo se u Dublin i priključujemo ostatku CRO ekipe do 25.6. kad iz Belfasta ujutro letimo za London Stansted, a oko podne nastavljamo za Graz.. Uspjeli smo ta 3 leta ubost za 1100kn, tako da smo jako zadovoljni..

    E sad je to već euforija :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    ... Mike izgleda kao da je dosao kupiti Podravku :D

    dobaaar :lol::lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    Hej svi!!
    Suicide Bar je prošao u drugu rundu za izbor demo bendova za tmobile inmusic festival jeee!
    Sve skupa ima 3 kruga i nazalost se svaki put mora glasati ispocetka pa...
    pliz glasujte za brata Šelera i SB na http://www.t-mobileinmusicfestival.com/ ... b-hrvatska :D

    muchas gracias!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Poslao mail, uzeo kod i glasao!!!

    Mike i Podravka...umirem od smijeha
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    ajme volim the National :) htjela sam se zaletit na njih u berlin u 5. mj al se ful brzo rasprodalo,
    karte bile sam 25 ojra!! :shock:

    decki u odjelcima su presmijesni al kul su mi kajgod obukli ;)

    tanja i ja imamo let za dublin al jos nemamo hostel. istrazuje se :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ajde malo da se vratimo na first page.
    Na Porch thread ne želim više ići ono je postala čista depra, samo nešto kukaju, žale se...katastrofa.

    Je li netko bio na Ramstein sinoć??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ajde malo da se vratimo na first page.
    Na Porch thread ne želim više ići ono je postala čista depra, samo nešto kukaju, žale se...katastrofa.

    Je li netko bio na Ramstein sinoć??

    i na Bugsima su se neki ljudi prilicno uzrujali oko cinjenice da je band odsvirao 3 pjesme na koncertu za Target managere... plus cijene karata, 10c fees i sl... ok je da svakome ponesto smeta, ali su se ljudi ekšli poceli svađati oko toga... :roll: na Porch samo zbog infoa o posterima :)

    a vani je konacno sunce :)
    ili Sonne, kako bi rekli Rammstein... nisam bio ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Pratim raspravu na Bugsima potaknutu ekskluzivnim nastupom momaka za managere Targeta i moram priznati da mi je skroz zanimljiva...OK ima par pretjeranih istupa, pametovanja, bitchanja protiv bitchanja i tak, ali sve u svemu izvrsno mi je kako ljudi iznose razlicita misljenja i uvijek se iznova razveselim tome kakve fanove ima taj "naš bend"...

    Zbog toga bih htio malo i ovdje pokrenuti sličnu raspravu ako imate volje/vremena jer me naravno jos i vise zanima kakvo misljenje dijeli ova nasa mini zajednica... :ugeek:

    Moje je misljenje da posto je PJ prakticki od svojih prvih dana stvarno velik, bitan i svjetski popularan band jasno je da to neminovno ukljucuje i business dio price. Svi znamo koliko je milijardi milijuna Tenova i Vs-ova prodano i to preko major labela tako da ako cemo tako gledat bend je puno vise independent sada. Ono sto ih je po meni uvijek izdvajalo je to da su oni taj business dio pokusavali maksimalno moguce odraditi na neki cool i fan friendly nacin...ali nikad, pa ni u doba borbe protiv Ticketmastera i ne-snimanja spotova nisu bili neki indie bend...
    Ovaj deal sa Targetom im je kako i sami priznaju donio znacajno bolje financijske uvjete, ali i puno vise slobode nego sto bi imali u slucaju suradnje sa klasicnim diskografima. Ako je dio toga da moraju odsvirat par pjesama za njihove zaposlenika, pa bili to i toliko omraženi ljudi u odjelima zvani manageri :mrgreen: (sto je koliko sam shvatio najvise razivciralo dosta ljudi na Bugs raspravi jer je to da su svirali pred takvom publikom kao so uncool :? ) , to fakat nije neki veliki problem...siguran sam da su nastup odradili vrhunski i sa jednakim zarom i gustom, a i koliko sam citao Ed je naravno odrzao lijep govor o tome kako su zadovoljni cijelom suradnjom itd.

    E sad, cijene karata, uvodjenje feea, festivalska turneja...ima tu stvari koje bi sigurno svi mi voljeli da su drugacije, ali cinjenica je da su trenutno turneje najveci izvor prihoda u glazbenoj industriji i naravno da i tu vise manje sve funkcionira po zakonima ponude i potraznje...ne zaboravimo da se radi o bendu koji ima koju tisucu fanova za koje mogu biti sigurni da ce na svakoj turneji odraditi nekoliko koncerata i spremni su potrositi vise novca za to iskustvo tako da u usporedbi sa drugim bendovima cijene karata i nisu toliko strasne. Osim toga cinjenica je i da uz to sto svake godine sviraju u domovini im i 4. put u 5 godina dolaze u Europu na cemu treba biti i vise nego zahvalan...
    Anyway, ja ne vidim tu neki veliki problem i selling out...uvijek su bili cool i fan friendly bend i mislim da i dalje vise manje uspjevaju u tome...

    Eto, toliko od mene...malo se raspisao, ali petak je i pogled kroz prozor ureda na ovo iznimno lijepo vrijeme vani mi opasno smanjuje produktivnost tako da nemojte zamjerit :mrgreen: Ako se netko zeli pridruzit sa svojim misljenjem to bi bilo skroz cool, ako ne, opet cool... 8-):D
  • killroykillroy Posts: 739
    Uf...uvijek je bilo i bit ce tih rasprava o tome da se prodaju...ovo ono...

    U potpunosti se slazem s tobom, pajo.
    Zato sto su specificni i jedinstveni u muzici i zato sto imaju sve te anticorporate stavove zbog kojih ih i volimo, ljudi zaboravljaju da ne postoji samo bend i njih petorica koji nabijaju po gitarama, nego iza toga stoji hrpetina drugih ljudi i njihovih obitelji koji isto zive od benda. To je business, i da... oni prodaju nesto. Jer da ne prodaju, ne bi bili jedan od najjacih bendova u povijesti. Bitno je na koji nacin to rade, a meni se cini da su izvrsni u tome... briga za fanove, za okolis, lokalne zajednice kojima doniraju prilikom turneja, zalaganje za humane ciljeve, hrpa toga.
    A da se eddija pita, mislim da bi on mogo zivit i sa 200$ na mjesec sto se njega tice. I tak fura iste majice vec 20 godina :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    na Bugsima se 2-3x godisnje povede jedna takva rasprava i uvijek je zanimljivo slusati ili sudjelovati.. bedasto mi je bitchati necije postupke kad ne znam koja je pozadina cijele price... nisam u glazbenom businessu pa ne znam nista insajderski o dealovima sa izadavacima, o organizaciji turneja ili prodaji mercha...

    svi smo svjesni da se ponekad (ili uvijek u nekoj mjeri) moraju raditi kompromisi... nekako vjerujem da je ovaj nastup za Target bio jedan takav kompromis i dio njihovog ugovora... dosli su, (pojeli govance), odsvirali pred "nestandardnom" publikom i otisli.. bas me zanima bi li nastala ovakva hajka da su svirali pred tetama iz vrtica, medicinarima, americkim vojnicima u afganistanu ili pred vlasnicima indie music shopova u tamo nekom seattlu... ups, pa to su napravili u Easy Street Recordsu prije nekoliko godina i bilo nam je cool :)

    kaj se tice cijena karata, je, otisle su gore... poznato je da se danas ne zarađuje od prodaje CD-a kao nekad... a to da decki ne vole ili ne bi trebali voljeti lovu je prica za malu djecu... pruza im se prilika dobro zaraditi i to na posten nacin, naravno da ju nece propustiti... svjedoci smo da npr. postere prodaju vise nego ikada, imaju hrpu verzija majica, cak i custom majice za svaki koncert, prodaju fensi bocice sa svojim logom, live bootlege i da ne nabrajam vise... a zasto? zato kaj mi to kupujemo.. i u tome nema nista lose.. i kaj je najbolje mozemo birati da li cemo to kupiti ili ne, nije da nas prisiljavaju... to kaj u europi rade uglavnom festivalsku turneju mi isto ne smeta... necu ici na 5-6 festivala kao sto bi mozda probao ici na solo koncerte, ali sam sretan kaj cu ih gledati 4. godinu od zadnjih 5...

    tu sam htio jos nesto reci, ali sam zaboravio...

    anyway (da ne duljim :mrgreen: ), ove drugare volim zbog njihove mjuze i nekih stavova i pogleda (koji su mi bili ful cool kad sam bio mlađi, a vidi vraga i sad su) koje je i killroy nabrojao... zbog njih sam dosta proputovao i upoznao hrpu dobrih ljudi... kad prestanu raditi dobru mjuzu, kad me Ed pocne vrijeđat sa stagea, kad im se koncerti skrate na 75min, kad pocnu raditi turneje sa jednom setlistom, kad na posteru bude njih 5 (6) sa zlatnim lancima, kad Jeff i Stone puste brkove, prestat cu ici na koncerte...
    sudeci prema "Order History" na 10c accountu, jos nije doslo to vrijeme ;)

    PS: i brijem da Ed ne bi mogao zivjeti sa 200$ na mjesec... treba platit avio karte do surf spotova na havajima ili u australiji, pa onda sve one custom butelje koje si fura na svirke...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • shelashela Posts: 657
    ej svi!!

    Bila na Rammsteinu i bilo genijalno!! Totalni cirkus :D vatra suklja na sve strane, vatrometi, trikovi, lutke, posebna pricha i propsi za skoro svaku stvar, + doza crnog humora uz sve.
    Tip crowd surfa u malom crnom gumenom čamcu! gotika sam tak!
    Svirali oko sat i 45 respect. komunikacija s publikom nis al nije mi to njihov đir, nebi pasalo.
    na kraju su se zahvalili i to je to.
    Super zvuk i super zanimljiv show! preporucham ak volite takvu vrstu mjuze.
    ja ih vec dulje vrebala i bas bilo dobro!

    ...da sto se nashih momaka tiche, slazem se s domagojem, nije pitanje sam njih nego i cijele vojske ljudi i familija koji o njima ovise. (a treba nes imat i za penziju za sve njih i za fax za klince ;) pa jeste vidli ovaj sajt u zadnje dvije godine? totalno su sve prilagodili sam da se sto vise toga proda, (i da Cd-i se bas vise ne prodaju, osim kad smo mi frikovi u pitanju ;), znaci fakat im ostaje mrch i svirka uzivo) pa nek im, zasluzili su i bar znamo da ce neki dio toga isto tak zavrsit na sadnji drveca, gradnji eko kucha, charityu, benefitima i slicnome.
  • masnimasni Posts: 1,657
    da mogu, sve bih vas iksao..

    iskreno, nisam citao tu raspravu, u biti, ne citam uopce porch, ne zanima me toliko, ali mi je bezveze sto se bune.. rekao je fino ranko; nikom nije smetalo kad su svirali u easy streetu, sad im kao smeta sto su odsvirali u konzumu.. festivalski nastupi mi uopce ne smetaju, dapace, da nema ovih solo nastupa, vrlo rado bih otisao na werchter i to na sva 4 dana.. ali i oni se pobrinu da na turneji, pa bila ona i s festivalskim predznakom, bude koji solo koncert.. danas su ti avioni jehtini da je tako svejedno da li sviraju u dublinu ili portu.. sto se tice karata, o vremenima kada su bile jeftine samo sam citao :) tako da mi ovo poskupljenje od cca 5€ u zadnjih par godina nist ne znaci :) uostalom, nije da su svaki dan pa da se mora mjesecno izdvajat za koncerte..

    i mislim da bih ih i dalje slusao da puste brkove.. ma, i da celavi svi budu, tako mi je svejedno, dok god budem morao pogadjati koja ce stvar biti prva na setlisti, i nikad ne pogoditi, ja sretan..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:

    dok god budem morao pogadjati koja ce stvar biti prva na setlisti, i nikad ne pogoditi, ja sretan..

    to je to!! :lol:

    Lijepo ste se svi raspisali i naravno da se slažem sa svim gore napisanim. Nemam ništa protiv da sviraju Target gikovima dok sviraju i nama. Nadam se samo da se neće nikad ugledati u Chris Cornella :lol:

    Ako baš moram birati jednu stvar koja može biti bolje odrađena onda je to merch. Mislim da na zadnjoj turneji nisam kupio ni jednu majicu a to je 30-60$ manje na njihovom računu samo od mene.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    nisu bile bas nesto inovativne.. stickman s natpisom mjesta i datum.. znam neke ljude koji naprave bolje majice od tog :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    nisu bile bas nesto inovativne.. stickman s natpisom mjesta i datum.. znam neke ljude koji naprave bolje majice od tog :)

    :):)

    nego, htjedoh reći GO Ljubo! :) kak je mali poludio... :) sid, daj čestitaj frajeru od nas frikova... :)

    i da se osvrnem na gore spomenutu tematiku... koliko sam od njih naučila, koliko su zapravo od mene napravili boljeg čovjeka, koliko su me usrećili... ma zapravo, na diskusije na porchu nemam komentara jer su i oni samo ljudi... i dok sviraju i rade nove albume, ja sretna... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    masni wrote:
    nisu bile bas nesto inovativne.. stickman s natpisom mjesta i datum.. znam neke ljude koji naprave bolje majice od tog :)

    :):)

    nego, htjedoh reći GO Ljubo! :) kak je mali poludio... :) sid, daj čestitaj frajeru od nas frikova... :)

    i da se osvrnem na gore spomenutu tematiku... koliko sam od njih naučila, koliko su zapravo od mene napravili boljeg čovjeka, koliko su me usrećili... ma zapravo, na diskusije na porchu nemam komentara jer su i oni samo ljudi... i dok sviraju i rade nove albume, ja sretna... :)
    Hehe, da, da, sef rastura! ;) Nije lose, ne. 8-)

    VIdim da ste se raspisali bome, zanimljivo vrlo.
    Iako sam u USA nisam pratila kako treba to o targetu.
    SNL sam pogledala sami prvu pjesmu i isla spat jer je islo ful kasno na west coastu...nakon pol noci, a ja se budim rano...eh eh.
    Drzte se ljudi i pozdrav iz Miamija! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    Kako sam ljubomoran na tebe, to nije istina.. Bolje se ne javljaj :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Jučer sam slušao Merkin Ball u autu i opet se sjetio kako dugo nismo dobili B side track, ne znam zašto nam to uskračuju. Baš su bile fora te pjesme. Sigurno ih ima par komada u ladici. Bilo bi super kad bi izbacili što prije turneje.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    Pozdrav dobrim ljudima!

    Prvi put se ovdje javljam iako sam ranije imao PM-kontakt sa Nikom oko majica koje ste radili za proslogodisnju turneju. To vam je bila odlicna ideja a majice su ispale pravo dobre! Na zalost tada sam se kasno ukljucio pa me ni jedna nije zapala. Da li planirate raditi novu seriju majica i za 2010 turneju?

    Moja ljepsa, pametnija i bolja polovina i ja smo inace iz Bosne (Sarajevo i Banja Luka) a od davno zivimo u Stockholmu. Za 2010 PJ turneju smo uzeli karte za Dublin i Berlin. U Berlin sa nama dolazi jos 8 bosanaca iz Svedske. Nadam se da cemo se sresti s vama!

    Igor
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey Igore,
    Naravno da će biti neka majica sad to već postaje tradicija koja se ne smije prekinuti. Samo ja nikako da se uhvatim posla :oops:
    Svako malo naleti na ovaj naš thread ili mi pošalji mail pa ti javim kad bude se sastavljala lista.
    A u Dublinu se onda sigurno vidimo.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    malo logistike za one koji lete iz Belfasta, a jos nisu kupili karte...

    osim Belfast International, postoji i Belfast City airport.. BI je neki 15-ak km od grada, BC je na rubu grada pa mislim da je lakse, brze i jeftinije doci na ovaj drugi (BC)... ne znam kuda se sve moze letjeti sa BC-a, ali veze sa Londonom su vise nego dobre...

    imaju i jeftine letove na Heathrow i Gatwick, a od tamo je brze i lakse doci do grada nego sa Stansteda ili Lutona..
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    evo ovo su naj jeftiniji letovi Belfast City - London Stansted

    http://uk.bestfares.amadeus.net/r/SKe3qf

    Ja razmišljam od ovom letu u 13:50 ali još nisam kupio kartu, sa prtljagom i tax iziđe oko 40 funti.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.