Pearl Jam in Zagreb!

1616617619621622860

Comments

  • RijekaRijeka Posts: 801
    Sretan rodendan Niko!!! Sve najbolje!
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: uh što volim kad mi radni dan počne s Oceans na Radiju 101! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
    odmah mi se ide planirati turneja! :mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    zna li netko da li se karte za Heineken mogu kupiti na prodajnim mjestima po Italiji (ne online)? nisam stigao istrazivati...

    za 2 tjedna idem u Treviso pa ako nekoga zanima, mogu probati kupiti karte bez placanja postarina i nekih naknada za kupnju preko neta...

    jos nisam ziher ni da idem na Heineken, ali mogu drugima kupiti karte...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • MineMine Posts: 556
    siljo wrote:
    zna li netko da li se karte za Heineken mogu kupiti na prodajnim mjestima po Italiji (ne online)? nisam stigao istrazivati...
    Da:
    http://www.ticketone.it/searchPV.jsp
    I knew who I was before other people started telling me who I was. J.Joplin
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Mine wrote:
    siljo wrote:
    zna li netko da li se karte za Heineken mogu kupiti na prodajnim mjestima po Italiji (ne online)? nisam stigao istrazivati...
    Da:
    http://www.ticketone.it/searchPV.jsp

    bravo! nasao :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Hvala svima na čestitkama!!!

    Ranko ja se bilježim za Haineken kartu ako ideš u Treviso, čujemo se za detalje.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Hej siljo, ako nije bed, ja bi se isto predbiljezio za haineken. Nekak vise volim imat kartu u rukama.
  • Zna li netko što je bilo sa PJ performance on Saturday Night Live???
    I što su svirali ne mogu ništa naći na jutubi???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Sta nije to 13.3. tek?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    Sta nije to 13.3. tek?


    Uups, zajeb!!
    ja zabrio da je 13.drugoga.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    Hej siljo, ako nije bed, ja bi se isto predbiljezio za haineken. Nekak vise volim imat kartu u rukama.

    ok, za sada su se javili niko i killroy... treba vam po jedna karta?

    ako treba jos kome, u Trevisu sam 13.03. pa mi do tada stignete javiti..
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    killroy wrote:
    Hej siljo, ako nije bed, ja bi se isto predbiljezio za haineken. Nekak vise volim imat kartu u rukama.

    ok, za sada su se javili niko i killroy... treba vam po jedna karta?

    ako treba jos kome, u Trevisu sam 13.03. pa mi do tada stignete javiti..

    Ja bih jednu. Fala puno. Cujemo se oko detalja za lovu.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    evo samo da se i ja oglasim, idjem na hajneken isto, ako kome treba karta - kroz mjesec dana cu ici u trst po svoj primjerak.

    i, ako ima netko slobodno mjesto u nekom prometalu, rado bih rezervirao ulaznicu :)

    sto kazete na inmusic, lcd soundsystem dolaze, a ostalo mi je malo cudno - najjaca imena zasad, sem rise against the machine :lol: , su lani odrzali koncerte kod nas. nije da je na odmet ugostiti massive attack dva puta u godinu dana, ali ocekivao sam malo bolju ponudu. nadam se da ce do kraja doci jos koje zanimljivo ime.

    i bob dylan nam dolazi :))

    http://www.bobdylan.com/#/tour
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    prosle godine je inmusic bio jednostavno savrsen, i 100kn jeftiniji.. nekako mi je bas drago da imena ove godine nisu nesto (subjektivno naravno) jer se datum poklapa s neka dva koncerta u dublinu i belfastu.. ne bi bilo dileme ni da su bolja imena, ali ovako je puno bolje :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Rijeka wrote:
    evo samo da se i ja oglasim, idjem na hajneken isto, ako kome treba karta - kroz mjesec dana cu ici u trst po svoj primjerak.

    i, ako ima netko slobodno mjesto u nekom prometalu, rado bih rezervirao ulaznicu :)

    sto kazete na inmusic, lcd soundsystem dolaze, a ostalo mi je malo cudno - najjaca imena zasad, sem rise against the machine :lol: , su lani odrzali koncerte kod nas. nije da je na odmet ugostiti massive attack dva puta u godinu dana, ali ocekivao sam malo bolju ponudu. nadam se da ce do kraja doci jos koje zanimljivo ime.

    i bob dylan nam dolazi :))

    http://www.bobdylan.com/#/tour
    Nisam se sjetila zaletit se do Trsta po karte, nije mi palo na pamet :cry: :oops:
    Al ok, karte su kupljene i pokupit cu ih prije koncerta ko i pola ljudstva sto ide.
    Yes, yes, barem dvaput ovo ljeto idem na PJ!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    eto nam Gunsa i Skunk Anansie u Zagrebu...

    http://www.soundguardian.com/soundguard ... u-zagrebu/
    http://www.soundguardian.com/soundguard ... u-zagrebu/

    opasno mi visi Venecija sad kad su Skunk ovdje... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Mnogi ljudi ovdje idu u Veneciju?
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Mnogi ljudi ovdje idu u Veneciju?

    Mislim da će za Veneciju ići dosta ljudi iz HR a i večina sa ovog foruma ali ima još dosta vremena za odluke jer karte nisu problem nabaviti tako da nema žurbe...ja se barem nadam :)

    Mogli bi složiti listu za Haineken Festival

    pa da krenemo:

    1. Dirty Frankk
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    btw, jutros sam obnovio 10c membership, došla mi je poruka od 10c da mi uskoro istjeće. Ne sječam se da li su to i prije radili ali u svakom slučaju pohvalno od njih što misle na nas (to jest na $$ :lol: )
    I super je što ti daju 3 mjeseca fore da obnoviš account da ne izgubiš broj!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Dan je super počeo; donio mi poštar prvu EMEK tubu...otvorim je, kad u njoj special edition od samo 25 komada Sunset varijante Sonic Youth postera. On inaće random ubacuje te varijante pa tko dobije.

    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/118869

    Sad ću sliniti nad posterom pola sata pa idem radit :P :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Dan je super počeo; donio mi poštar prvu EMEK tubu...otvorim je, kad u njoj special edition od samo 25 komada Sunset varijante Sonic Youth postera. On inaće random ubacuje te varijante pa tko dobije.

    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/118869

    Sad ću sliniti nad posterom pola sata pa idem radit :P :lol:

    nice! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pa da krenemo:

    1. Dirty Frankk
    2. Rijeka
    Death or glory!

  • 1. Dirty Frankk
    2. Rijeka
    3. wwpj
  • pajopajo Posts: 3,292
    1. Dirty Frankk
    2. Rijeka
    3. wwpj
    4. pajo
    5. iva
  • 1. Dirty Frankk
    2. Rijeka
    3. wwpj
    4. pajo
    5. iva
    6. comatosiano
  • shelashela Posts: 657
    Dan je super počeo; donio mi poštar prvu EMEK tubu...otvorim je, kad u njoj special edition od samo 25 komada Sunset varijante Sonic Youth postera. On inaće random ubacuje te varijante pa tko dobije.

    very noice! :)

    Ja brijem da nebum u veneciju jer nakon irske pichim josh u berlin (jeee)
    al nikad se ne zna ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    1. Dirty Frankk
    2. Rijeka
    3. wwpj
    4. pajo
    5. iva
    6. comatosiano
    7. annie
    8. Gordan
    9. Klara (?)

    Gordan: Mi, zapravo, jos nismo ziher, ali nekako mi se cini da je Venecija preblizu da se ne bi odvazili na to putovanje, a i ak' se stavimo na listu mozda ce odluka biti laksa. Vidite da sam na listu stavio i podmladak. Gnjavi vec neko vrijeme da bi ona isla, pa nam i to mozda bude motiv vise.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ja zasad necu u venedig.. 2 dana godisnjeg za festivalski nastup 2 tjedna poslije irske me nekako ne privlaci..

    al tko zna, mozda se nesto promijeni u blizoj buducnosti..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    shela wrote:

    Ja brijem da nebum u veneciju jer nakon irske pichim josh u berlin (jeee)
    al nikad se ne zna ;)

    Tako mi je žao što sam izbacio Berlin iz turneje, kad se samo sjetim kako je dobro bilo lani sa 10c launđ barom i after party-em da bi se samo radi toga vratio.
    Ima li koja 10c karta u điru???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Irish AlIrish Al Posts: 6,236
    ;)
    I need a coffee!
Sign In or Register to comment.