Pearl Jam in Zagreb!

1617618620622623860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    http://www.robytattoo.hr/gallery2/main. ... temId=5344

    cd cover kao tetovaza? koliko crnila, sigurno je boljelo :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    http://www.robytattoo.hr/gallery2/main.php?g2_itemId=5344

    cd cover kao tetovaza? koliko crnila, sigurno je boljelo :)

    OUCH !!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    http://www.robytattoo.hr/gallery2/main.php?g2_itemId=5344

    cd cover kao tetovaza? koliko crnila, sigurno je boljelo :)

    Gordan: I to jos na lopatici. Nisam probao, ali kazu da tamo i pod rebrima najvise boli. :?
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Završio sam sa gledanjem Medveščaka...što da rečem, svaka čast momcima, to su oni rijetki trenuci u sportu u kojima stvarno uživaš??

    Ide li tko na tekme od vas??
    Ima li šanse da se prebaci hokej u Arenu ili je ledena dvorana nedodirljiva kao neki hram???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Završio sam sa gledanjem Medveščaka...što da rečem, svaka čast momcima, to su oni rijetki trenuci u sportu u kojima stvarno uživaš??

    Ide li tko na tekme od vas??
    Ima li šanse da se prebaci hokej u Arenu ili je ledena dvorana nedodirljiva kao neki hram???

    mene nekako nije uhvatio hokej hype, ali pratim kroz medije... i je, super je prica :)
    uz cibonu ciji igraci igraju prakticki besplatno, preko vaterpolista koji grcaju u dugovima, do odbojkasa koje nazalost mora mamic spašavati...

    tesko da ce u Arenu jer bi navodno trebali zakupiti dvoranu na 5 dana zbog postavljanja i micanja leda, a to im je preskupo.. cuo sam pricu kako je uprava navodno "popizdila" kad su usli u doigravanje jer stvarno nemaju novaca, a treba financirati sva ta gostovanja, a i domace utakmice...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Teško za Arenu jer se igraju tekme u doigravanju svako 2-3 dana, odnsono trebao bi bit led u areni bar 7 dana (ukoliko bi dobili ili izgubili 4-0), sto je skupo.. i naravno da nece bit 4-0, tako je to samo jos duze..

    Ja pratim hokej od pocetka, al ne idem na tekme.. Ima zaludjenijih od mene puno, pa neka oni dobe svoje mjesto.. Idem na rukomet zato, u nedjelju protiv HSV-a.. Zagreb! u 1/8 finala protiv Barcelone! Uf..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Kad bi bar Pearl Jam imao turneju ko Bob Dylan

    Sophia, Bulgaria
    Skopje, Macedonia
    Belgrade, Serbia
    Zagreb, Croatia
    Bratislava, Slovak Republic
    Prague, Czech Republic
    Linz, Austria
    Ljubljana, Slovenia
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Završio sam sa gledanjem Medveščaka...što da rečem, svaka čast momcima, to su oni rijetki trenuci u sportu u kojima stvarno uživaš??

    Ide li tko na tekme od vas??
    Ima li šanse da se prebaci hokej u Arenu ili je ledena dvorana nedodirljiva kao neki hram???

    Gordan: Izgleda da sam jedini koji je osjetio atmosferu Ledenjače, što ide uz opis radnog mjesta. Bio sam na nekoliko utakmica u sezoni, na zadnje dvije protiv Graza i mogu ti reći da je atmosfera prehebena. Nitko ne pomišlja na uvrede, navija se isključivo za svoju momčad, a sve je toliko korektno do te mjere da su na zadnjoj utakmici kao gosti navijačke skupine Sektor B došli bubnjari mađarske Albe koji je službeni spiker predstavio. Reakcija dvorane? Počelo se skandirati: Alba Volan! Nezamislivo za bilo koji drugi sport. Toliko pozitivne energije u Domu sportova bilo je još samo 26/9/2006 :mrgreen::D
    Ako ikad poželiš osjetiti to, javi se unaprijed da stignem nabaviti ulaznice.
    A što se Arene tiče, za ovu sezonu nema šanse, sljedeće možda, ali samo poneka utakmica, event kao one dvije utakmice na Šalati. Dom sportova je medvjeđi brlog u kojem se oni najbolje osjećaju, a i atmosfera je najžešća.
    AJMO SEKTOR B, AJMO SEKTOR A, AJMO LEDENA, NOVA POBJEDA NAŠIH MEDVJEDA!!!
    Edit: Zaboravih napisati za Arenu da to znatno povećava troškove organizacije utakmica, što bi značilo da značajno moraju dignuti cijenu ulaznica sa sadašnjih 30 kn, a to ne žele napraviti.
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: Evo, mi smo napokon isto počeli rezervirati stvari za turneju i moramo priznati da bome imamo progresivno sve luksuznije i luksuznije turneje. Pa se to vidi i na ovoj, gdje krećemo s Ryanairom iz Zadra, a završavamo s našim prvim letom s Heathrowa, s pravim avionom and everything! Totalno smo uzbuđeni kaj bumo vidli Heathrow... :lol:

    Daklem, zasad smo rezervirali:
    Zadar - Dublin - 19.6. Ryanair
    London - Zagreb - 26.6. Croatiaairlines

    i rezervirali smo hotel u Londonu i to bome jedan od onih koje nam je PJ sredio po nižoj cijeni, a nalazi se na sjevernoj strani Hyde Parka, Ramada London Hyde Park, za 2 noći, 24. - 26.6.

    Sad idemo kopati za hotel u Dublinu, jel' to možda već netko rezervirao? Bilo bi jako praktično kad bi nas što više bili u istom hotelu ili bar blizu jedni drugima...
  • masnimasni Posts: 1,657
    A mislim ako ce stavit bazen u arenu za ep u vaterpolu, onda je par puta mogu napuniti i za hokej.. dogodine..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    I&M: Evo, mi smo napokon isto počeli rezervirati stvari za turneju i moramo priznati da bome imamo progresivno sve luksuznije i luksuznije turneje. Pa se to vidi i na ovoj, gdje krećemo s Ryanairom iz Zadra, a završavamo s našim prvim letom s Heathrowa, s pravim avionom and everything! Totalno smo uzbuđeni kaj bumo vidli Heathrow... :lol:

    Daklem, zasad smo rezervirali:
    Zadar - Dublin - 19.6. Ryanair
    London - Zagreb - 26.6. Croatiaairlines

    i rezervirali smo hotel u Londonu i to bome jedan od onih koje nam je PJ sredio po nižoj cijeni, a nalazi se na sjevernoj strani Hyde Parka, Ramada London Hyde Park, za 2 noći, 24. - 26.6.

    Sad idemo kopati za hotel u Dublinu, jel' to možda već netko rezervirao? Bilo bi jako praktično kad bi nas što više bili u istom hotelu ili bar blizu jedni drugima...

    jel vas ovaj let LON-ZG kostao u jednom smjeru cca 1500kn/osobi ili ste nasli neki bolji deal za jedan smjer? do nedavno je to bila cijena za povratni let, zao mi je kaj nisam rezervirao...

    ja sam u Dublinu uzeo onaj Travelodge Ballysomething koji je malo van grada... mozda sam trebao jos malo kopati po gradu... ali bio sam u ovom prosle godine i bilo je ok...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    jel vas ovaj let LON-ZG kostao u jednom smjeru cca 1500kn/osobi ili ste nasli neki bolji deal za jedan smjer? do nedavno je to bila cijena za povratni let, zao mi je kaj nisam rezervirao...

    ja sam u Dublinu uzeo onaj Travelodge Ballysomething koji je malo van grada... mozda sam trebao jos malo kopati po gradu... ali bio sam u ovom prosle godine i bilo je ok...

    Je toliko nas je koštao...cijelo jutro kalkuliramo sve moguće opcije i jedino drugo što smo uspjeli naći je kombinacija London-Dubrovnik-Zagreb koja bi nas došla nešto manje, ali kad smo stavili sve u perspektivu (let iz Londona je u 7:30 ujutro sa Stansteda tak da prakički odmah poslije showa moraš pičit pa onda još cijeli dan u Dubrovniku što isto podrazumijeva trošak za put do Grada i klopu, dok s druge strane let Croatie je sa Heathrowa u 16:40, a do tamo lako dođeš tubeom itd..) ova je opcija ispala puno bolja, a i uzeli ju na 2 rate ;)

    Što se tiče Dublina evo upravo smo rezervirali Anchor Guesthouse hotel u centru od 19.6. do 23.6. i isto se čini kao vrlo razumna opcija...u centru, možeš pješke i do venuea (šetnja od 15 minuta uz rijeku), dosta ekipe je tamo (za sad znamo za Mirellu, Dennisa, Daniela i Dimitrisa), ima neki 15% popust za 4 noći pa nas je ukupno izašlo 220€ za nas oboje za 4 noći...
    http://www.anchorguesthouse.com/index.htm

    Osim toga su nam (osim Ryanaira) sve ove opcije takve da ih možemo i otkazati ako nam zatreba...iako je plan da neće zatrebati...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja sam upravo riješio avionsku kartu Dubrovnik - Dublin - 20.6 za 117eura, to mi je bila jedina opcija jedino mi je bed što dolazim kasno u 23h.

    Ranko ima li novosti za Dublin smještaj??
    Tko je još u potrazi za smještajem u Dublin-u??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Poslao sam 4/5 upita za rezervaciju, Dublin, Belfast i London ono što 10c nudi sa popustima. Nadam se nekin pozitivnim odgovorima :roll:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Poslao sam 4/5 upita za rezervaciju, Dublin, Belfast i London ono što 10c nudi sa popustima. Nadam se nekin pozitivnim odgovorima :roll:
    Iva: ja sam London rezervirala telefonski i rekao mi je frajer da ima quite a lot of double rooms pod tim promo kodom. tak da bude sigurno soba za London... ;)
  • killroykillroy Posts: 739
    Hej hej,

    Ja jos isto nisam rezervirao smjestaj za Dublin i Belfast. Ove cijene hotela koje je 10c ponudio su malo prevelike, cini mi se.
    Moze se to nac i jeftinije.
    Ova opcija koju su pajo i iva uzeli mi se cini dobra. 4 noci 220€, fino.

    I last but not least...sretan dan zena svim PJ-ovkama :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    Mi idemo iz Budimpešte povratno do Dublina 17.-25.6., vlak+avion 100€.. Citao sam dosta o Dublinu i svi kazu da je mali grad i da se cijeli centar moze propjesacit, ergo lako se nadjemo gdje god bili smjesteni..

    Uf kad se sjetim..

    Cheers!
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Evo Kat je najavila neke ptičice na Porch-u, sprema se US tour 2010, mene isto veseli, bit će još postera i bootlega :lol:

    Danas sam zvao Hotele u Dublinu, najfeftinija je 110 eura za dvokrevetnu 10c sobu čini mi se previše.
    Našao sam još par hotela u samom centru gdje je cijena 70 eura noćenje a i Travelodge u centru malo dalje je 70 eura također.

    Ima li još da je netko rezervirao hotele i gdje, pa da budemo u istom hotelu ili barem blizu.

    Čujem da je Billy Idol na INmusic festivalu...e njega bi volio vidjeti!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Samo da priupitam, jedan Vedranov prijatelj je zainteresiran za odlazak u Berlin na koncert. Pa ako kojim slucajem netko naleti na nekog s ulaznicom viska koju bi bio voljan prodati nek se javi. Inace je koncert sold out, ulaznica ima nesto na ebayu i ticketbastardovom partner site-u po interesantnim cijenama.
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Rijeka wrote:
    Samo da priupitam, jedan Vedranov prijatelj je zainteresiran za odlazak u Berlin na koncert. Pa ako kojim slucajem netko naleti na nekog s ulaznicom viska koju bi bio voljan prodati nek se javi. Inace je koncert sold out, ulaznica ima nesto na ebayu i ticketbastardovom partner site-u po interesantnim cijenama.

    evo, tu netko nudi 10c kartu!

    viewtopic.php?f=5&t=119719&start=315
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    yap, hvala, vidjeh, poslah pm. ne odgovara jos.

    DATE CITY VENUE PRE-SALE DATE/TIME
    May 3rd Kansas City, MO Sprint Center March 15, 9am PDT
    May 4th St. Louis, MO Scottrade Center March 15, 11am PDT
    May 6th Columbus, OH Nationwide Arena March 15, 1pm PDT
    May 7th Noblesville, IN Verizon Wireless Music Center March 15, 3pm PDT
    May 9th Cleveland, OH Quicken Loans Arena March 17, 9am PDT
    May 10th Buffalo, NY HSBC Arena March 17, 11am PDT
    May 13th Bristow, VA Jiffy Lube Live March 17, 1pm PDT
    May 15th Hartford, CT XL Center March 17, 3pm PDT
    May 17th Boston, MA TD Garden March 16, 9am PDT
    May 18th TBD TBD TBD
    May 20th New York, NY Madison Square Garden March 16, 12pm PDT
    May 21st New York, NY Madison Square Garden March 16, 3pm PDT


    Neka, neka, produktivni su nevjerojatno, a onda u Europu. Opet 2 MSG-ja, a ovaj 18th mi se sve cini da bi mogao biti jos jedan Boston. Ili mozda DC.
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Kad će taj NYC biti u 10 mjesecu kad imam malo više vremena i para :( ali dobro valjda ću jednog dana i to doživjeti ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:

    Prehebenoubersuperfakinfenomenalno!!! :o :shock: :mrgreen:

    U 5. mjesecu stiže nova ploča, malo je reć da se željno isčekuje...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Eto ti vraga...meni jedan od najdražih bendova at all, The Flaming Lips stižu na hebeni INmusic...http://www.muzika.hr/clanak/25438/najav ... stima.aspx

    A nekak ću već valjda preživit "te" dane... ;):mrgreen:
  • snihsnih Posts: 1,052
    Samo da službeno obznanim da mi nećemo niti na jedan koncert. Kombinirao se ovaj 07.06., ali na kraju smo skužili da se gubi cca. cijeli dan, a Ljubica neće moći ni htjeti ostaviti Majkija na toliko dugo.

    Da se utješimo, idemo na InMusic! :) Moram reći da mi zasada ovaj lajn ap skroz dobar, a Flaming Lips - sjajno! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: e, ja bum si vjerojatno kupila ovu WAVE majicu: http://b-drawn.blogspot.com/2010/03/wav ... -sale.html pa ako hoće još netko javite do nedjelje popodne pa naručimo skupa, da ne plaćamo dvaput shipping ;)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Iva: e, ja bum si vjerojatno kupila ovu WAVE majicu: http://b-drawn.blogspot.com/2010/03/wav ... -sale.html pa ako hoće još netko javite do nedjelje popodne pa naručimo skupa, da ne plaćamo dvaput shipping ;)

    Ja sam neki dan isto razmišljao o toj majici super je ali na kraju sam odustao...imam gazilion postera u kombinaciji a ne smijem previše trošiti pa se ful suzdržavam...koliko mogu :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    wow na pjesmu.. bas sam se pitao kad bi mogao novi album.. predobro..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    SNL
    Just Breathe
    http://www.youtube.com/watch?v=m4xWpPOjfSU

    Unthought Known (lošija snimka, nadam se da će uskoro se pojavit prava snimka)
    http://www.youtube.com/watch?v=WRkJGF6dAqE
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.