Pearl Jam in Zagreb!

1615616618620621860

Comments

  • Ljudi, zamolio bi vas da ako imate minutu vremena glasate za moj bend

    http://www.t-mobileinmusicfestival.com/ ... d-hrvatska

    Hvala
  • masnimasni Posts: 1,657
    Tnx siljo na infu.. Citao sam o tim aran otocima, al isto tako sam citao da je tamo najbolje otic na cijeli dan, s biciklima se vozit po otoku.. A mislim da toliko vremena necemo imat.. Il cemo otkantat nesto drugo, pa otic tamo, vidjet cemo..

    @glasanje: Obavljeno :) Sretno.

    Edit: mislim da sam skuzio koji si ti ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    Ljudi, zamolio bi vas da ako imate minutu vremena glasate za moj bend

    http://www.t-mobileinmusicfestival.com/ ... d-hrvatska

    Hvala

    a bash kul! moj brat je isto na popisu sa svojim bendom i bas sam htjela sad to i tu postat, al necu sad tebi krast glasove ;) probala sam sad glasat i za tvoj bend al izgleda da ne mogu buduci da sam vec glasala za buraza. shteta. Sretno!
  • Nabavio sam dva albuma od WOLFMOTHER-a da ih malo proučim i moram priznati very, very nice. Volim taj rahrđali zvuk gitare dobro rasturaju momci i veselim se njihovom nastupu u Londonu.
    I uz put opet preporučavam band THE ANSWER nešto slično WM.

    Ja sam isto bio na stranici i glasao ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    hej ipak sam uspjela glasat i za Capricorn :)

    Prvi dan su me trazili i emajl i kod i bla a sad je izgleda dosta samo kliknuti na malu rozu strelicu i odmah ode broj gore :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: evo i mi uspjeli glasat tj. kliknut na strelicu, iako smo prije glasali za bend od shelinog brata. hajte vi ostali koji ste glasali za capricorn sad glasajte za Suicide Bar. ;) spread the love :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    I&M: evo i mi uspjeli glasat tj. kliknut na strelicu, iako smo prije glasali za bend od shelinog brata. hajte vi ostali koji ste glasali za capricorn sad glasajte za Suicide Bar. ;) spread the love :)

    baš sam htjela pitati kak se zove i taj drugi bend! :) kad shela ne zna dobro promovirati... :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    a tenks ljudi :oops: nisam htjela da ispadne glupo
    pa zato nisam niš više pisala.
    Da, bend se zove Suicide Bar, a moj burki se zove Marko (gitara i nesh malo vokala) :)
    zahvaljujemo na podrshci :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    evo i sluzbeno za 06.07.

    http://www.venezia.net/heineken-jammin-festival/

    edit: jao, jao... pa RAGE isto sviraju... tko ih nije imao prilike vidjeti uzivo, neka iskoristi ovu... mnogo dobro..

    edit2: primjetite kako PJ, BH i Wolfmother putuju u paketu ovo ljeto... to je valjda zbog poštarine :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    haha... frajeri su napisali RISE against the machine...

    he, ovo će biti preteško propustiti... ja bila u ljubljani na rejdžu i nenadjebivi su bili... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Mrzim što ovo moram napisat, ali Rise Against je bend... :(
    http://en.wikipedia.org/wiki/Rise_Against
  • RijekaRijeka Posts: 801
    a i massive attack ce zagrijati publiku za nastup black eyed peas :mrgreen:
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Mrzim što ovo moram napisat, ali Rise Against je bend... :(
    http://en.wikipedia.org/wiki/Rise_Against

    je, oni su prosli tjedan potvrđeni za INmusic...

    a miceki talijanski... nadam se da su greskom stavili Rise umjesto Rage..

    kao sto su stavili "black eye PIES" umjesto "black eyeD PEAS" :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    he, ovo će biti preteško propustiti... ja bila u ljubljani na rejdžu i nenadjebivi su bili... :)

    ja ih vidio na novarocku 2008.

    fino je bilo :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Bit ce super! I Skunk Anansie koje volim ful! jeeeee!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ajde napokon da smo i to riješili.

    Hoće li biti 10c karata za ovaj koncert??????????????????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    idemo svi, ne? :) i sad mi je lakše ak rejdž ne nastupa... morala bi doći 2 dana ranije onda...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Hoce se netko autom zaletavati? Ima kakvih planova?

    Sve neke dane preko tjedna pogode ovi nasi :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Venice :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Mi idemo autom, ali brijemo da su nam u autu Shela, naša frendica Tanja (koju ćete upoznati u Dublinu i Belfastu, a bila je u Berlinu prošle godine) i Niko (kojem ovom prilikom čestitam rođendan :mrgreen: ). Pa ako netko od njih otpadne, onda imamo mjesta, ali su nam na legeru već Sporiši kao prvi kandidati za eventualna slobodna mjesta.
    No sigurna sam da bu se to sve bez problema riješilo i da ćemo na kraju imati više auta nego ljudi... ;)
  • killroykillroy Posts: 739
    Io amo l'Italia!
    :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    Sretan rodjendan Niko! :)

    Zasad sam u stend baju s Venecijom, ali ako se ukaze neko mjesto u autu, morat cu uzet 2 dana godisnjeg za avanturicu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    NIKO CARE GOSPODARE, SVE NAJBOLJE ZA ROČKAS I SORI KAJ VIČEM!!! :) i neka ti bude još puno koncerata na rasporedu i da iz prve kupiš sve postere koji ti se svide! :D:D:D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ajoj, pa imamo i mi drugi automobile... doduše, nisu tako super ko pajin i ivin, ali poslužiti će do venecije! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    Sretan rodjendan Nikoooooooo, care!!!

    Ma nije ni vlakom problem doc do Venecije. Nije skupo a niti ne traje predugo put. Ah....slatke brige :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: e, pa to i ja velim, bit će na kraju više auta nego ljudi ;)

    a ti si jurasica zakelji 'PJ - Built to Last' naljepnicu (imamo mi viška, damo ti) pa bu i tvoj auto bio super ko naš :P
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: e, pa to i ja velim, bit će na kraju više auta nego ljudi ;)

    a ti si jurasica zakelji 'PJ - Built to Last' naljepnicu (imamo mi viška, damo ti) pa bu i tvoj auto bio super ko naš :P

    imam ja već keljicu na fiestici, a konzerva viki ne da da ljepim na carismu pa se bojim da nikada neće biti ni blizu corollici versici... :) (kao samo zbog keljice) ali, za svaki slučaj, imam ja prijatelja ranka koji me tu i tamo snabdije s keljicama pa imam i ja PJ - built to last! :) hvala ranac još jednom!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: dakle, uboli na www.ticketone.it dvije karte za Veneciju, trošak bome 121€. prvo smo bili odabrali da nam pošalju doma, ali onda smo skužili da to cijenu penje do 160€ pa smo se nekak predomislili.
    pajo kaže da nema eng sitea, ali nije teško za skužit talijanski, jedino nemojte da vas zbuni kaj traže županiju (provincia), kad izaberete Croazia dat će vam u drop-down meniju naše županije pa vi birajte. ;) rekla bih sretni svima, ali ovdje brijem da neće biti navala pa budemo svi ziher imali karte. ;)
  • pajo wrote:
    Iva: dakle, uboli na http://www.ticketone.it dvije karte za Veneciju, trošak bome 121€. prvo smo bili odabrali da nam pošalju doma, ali onda smo skužili da to cijenu penje do 160€ pa smo se nekak predomislili.
    pajo kaže da nema eng sitea, ali nije teško za skužit talijanski, jedino nemojte da vas zbuni kaj traže županiju (provincia), kad izaberete Croazia dat će vam u drop-down meniju naše županije pa vi birajte. ;) rekla bih sretni svima, ali ovdje brijem da neće biti navala pa budemo svi ziher imali karte. ;)
    Koliko za dostavu doma??? Ludi su!
    Kad sam za Werchter narucivala, bilo je par eura. O stasta, Talijani. A da mami u Italiju saljem?
    Sutra ujutro kupujem. Fala na savjetima :) I utjesnim rijecima kad sam te zvala. :oops:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.