Pearl Jam in Zagreb!

1614615617619620860

Comments

  • Hi Sergio, good to see you here.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Thanks ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Pozdrav svima!

    I'm Sergio

    Pozdrav Sergio!

    Big respect for your hrvatski!!

    Keep up the good work
  • Ok, ljudi. Evo mene u metropoli...poslom. Tu sam jos za vikend, a u subotu popodne sam free.
    Pa stoga, tko zeli, ima volje, vremena, zivaca itd. se druziti, bilo bi mi vrlo drago :))
    Popodne negdje da se nadjemo mozda, 3, 4..?? moze i prije. Do cca 6 sam free, mozda malo kasnije.
    Vrijeme se mozemo jos dogovoriti. A mjesto? To vi predolozite. Cuga, kolaci...hm. da, da! To nije lose.
    Ajde ZG people! Malo da se druzimo dok sam u vasem gradu. 8-)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: mi smo za meet-up sa Sid, whenever i wherever :) tak da bumo mi došli...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja sam isto za meetup ali sam s tonkom na plivanju od 4-5 pa mogu tek poslije toga! ajde javite gdje bi se mogli naći pa ja ili mi dodjemo!:)

    ihaaa!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    hej hej, ja sam isto za. Vec se dugo nismo vidli, pa treba iskoristit dok je Sid u zg. Samo kad i gdje? Onda popodne negdje u gradu, pa odlucimo na licu mjesta?
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: hoćemo u 16h na Cvjetnom trgu? pa se dogovorimo kud dalje...
  • A moze i malo ranije, a? ja cu biti tamo u blizini, idem do sestricne, pa se mozemo tamo naci. imam off do negdje 6, 6.30 valjda... ajde, vidimo se na cvjetnom onda, tko moze, zeli itd.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    A & G: Hej Sid i ostatak! Samoborci zameteni u snijegu, ali ne bi nas to spriječilo da se nađemo. Nažalost, ja se moram baviti Čilićem, a Anicu je dopalo da vodi Klaru na neki lokalni rođendan. Baš nam je žao što propuštamo meet up. Inače, opskrbili smo se zrakoplovnim kartama za Otok: 18. 6. (ZGB-LDN), (LDN-DUB); 24.6. (BEL-LDN); 28.6 (LDN-ZGB samo za Anicu) - kombinacija Wizza i Ryana za dvoje (osim povratka LDN-ZGB za mene, jer vjerojatno ostajem na Wimbledonu) ispalo nas oko 350 jurića. Mislim da bi se mogli/trebali organizirati i dogovoriti hrpimični CRO transfer Dublin - Belfast.
    Ajde, lijepo se zabavite. Pozdrav iz zametenog Samobora.
  • Onda ekipa, čekam vijesti od meet up-a, što ima novoga??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ben Harper & R7 su predgrupa PJ u Berlinu :)

    http://mct.tickets.de/en/customer/event ... -Pearl_Jam
    Death or glory!

  • _annie_ wrote:
    A & G: Hej Sid i ostatak! Samoborci zameteni u snijegu, ali ne bi nas to spriječilo da se nađemo. Nažalost, ja se moram baviti Čilićem, a Anicu je dopalo da vodi Klaru na neki lokalni rođendan. Baš nam je žao što propuštamo meet up. Inače, opskrbili smo se zrakoplovnim kartama za Otok: 18. 6. (ZGB-LDN), (LDN-DUB); 24.6. (BEL-LDN); 28.6 (LDN-ZGB samo za Anicu) - kombinacija Wizza i Ryana za dvoje (osim povratka LDN-ZGB za mene, jer vjerojatno ostajem na Wimbledonu) ispalo nas oko 350 jurića. Mislim da bi se mogli/trebali organizirati i dogovoriti hrpimični CRO transfer Dublin - Belfast.
    Ajde, lijepo se zabavite. Pozdrav iz zametenog Samobora.
    Vidimo se na Wimbledonu onda. ;) Bijah i ja na Indoorsu, al samo jedan dan nakratko.


    Na meetupu smo malo caskali, brzo proletilo tih 2 sata, jel bilo 2?
    Uglavnom prvi dio ja pricala o Australiji i kako bi trebalo ici na turneju i ostati jos mjesec dana barem proputovat zemlju...pa smo nesto malo o international PJ fanovima caskali, razmijenili dojmove i tako. 8-):lol:
    Drago mi je da su nam se pridruzili i Jurasi, svo troje, i Domagoj i Ljubica kojeg nisam vidjela od Berlina!
    MAsni, di si pak ti bio?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Rijeka wrote:
    Ben Harper & R7 su predgrupa PJ u Berlinu :)

    http://mct.tickets.de/en/customer/event ... -Pearl_Jam

    fuck,fuck,fuck,fuck,fuck :evil:


    PJ +BH a ja ne idem...fuck!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • za sve PJ bebe na ovom forumu ;)
    http://www.amazon.com/Babies-Pearl-Swee ... 735&sr=1-1

    Baš me zanima što je to i kako zvući :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    @Sid: bio na vjenčanju jednom..

    @ Babies: Da, izgleda fora :)

    A mogli bi i mi jedan Babies Go PJ band slozit..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    za sve PJ bebe na ovom forumu ;)
    http://www.amazon.com/Babies-Pearl-Swee ... 735&sr=1-1

    Baš me zanima što je to i kako zvući :D

    fora :)

    "Product Description
    Rock On, Get Down and Chill Out with Babies Go! Babies Go titles are instrumental melodies of your favourite artists. Our music maintains the tune of each song while updating the tone with a full orchestra of baby friendly instruments so that you still recognize your favourites while allowing your babies to listen and enjoy too. "

    kaj se tice BH&R7, meni su super zvucali prosle godine u Seattleu... cini mi se malo cvrsca mjuza u odnosu na njegov prosli bend (Innocent Criminals) iako su mi i oni bili fora...

    mene jos vise vesele Wolfmother u Londonu :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    A za Irsku jos nisu objavili predgrupe? Mozda bude Flogging Molly :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    http://www.ticketone.it/nc_id184216_Hei ... tival.html

    06.07. ce izgleda ipak biti Heineken festival...

    Programma:
    3 luglio Aerosmith + The Cranberries
    4 luglio Greenday + 30 seconds to mars
    5 luglio da confermare Black eyed peas
    6 luglio Pearl Jam + Ben Harper + Skunk Anansie

    woohoo, Skunk Anansie!!!!! :)
    woohoo, The Cranberries!!!!! :)

    woohoo, nema sansi da budem tamo i prvi i zadnji dan.. :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ne znam da li da se veselim ili ne...ma brijem da cu se ipak veselit :D Već vidim jednu poveću ekspediciju frikova :D:mrgreen:
  • A dobro idemo onda na Heineken pivu uz PJ mjuzu :lol:
    samo da se to više potvrdi i da krenemo sa organizacijom puta
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Opa, odlicno, a vec sam mislio da cu propustiti ben harpera :)

    Nego, jesu to udine ili tamo kod venezie gdje je bilo ono nevrijeme?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    Opa, odlicno, a vec sam mislio da cu propustiti ben harpera :)

    Nego, jesu to udine ili tamo kod venezie gdje je bilo ono nevrijeme?

    BH&R7 su i u Dublinu http://www.ticketmaster.ie/Pearl-Jam-ti ... ist/735836

    06.07. je svirka kraj venecije di je bilo nevrijeme..
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • To , upravo sam pročitao za BH u Dublin-u...ne mogu biti sretnji :D

    zakon
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ako ste vi sretni, onda sam i ja sretna... :) glavno da oni nama sviraju, a i onaj skank anensi bi mi jako dobro lego... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    ajme ajme super :) BH and PJ jipiii!!

    a voljela bi isto cut skunk a. uzivo. hmmmm :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ajmo ljudi malo ziv, ziv, ziv..

    Prvo jedno HRVATSKA za broncu Faka jucer :) Bravo majstore..

    A drugo.. Pazite pozadinu na http://www.muzika.hr/ .. Podsjeca na nesto? :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    fakat smo u banani... :)

    ali nema veze... nikad nije kasno za navijanje!

    HRVATSKA! HRVATSKA! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ej ljudi, planovi se kristaliziraju, pa da podijelim s vama neke najosnovnije..

    Kosta, ja i dva frenda picimo za Dublin iz Pešte 17.6.
    18.6.-20.6. rentamo auto i picimo na kruznu rutu na jug pravac Kilkenny, Cork, Ring of Kerry, Killarney, Cliffs of Moher, Galway i nazad Dublin..
    21.-22.6. Dublin (tu se skupa druzimo)
    23.6. pravac Belfast (CRO vlak :) )
    24.6. ubost neku rutu na sjever otoka do Derryja, Giant's Causewayja i natrag do Belfasta
    25.6. nazad za Dublin i avion za Peštu natrag (zbog mimoilaženja aviona i vlaka, spavanac u Pešti i doma smo 26.6. oko ponoći :) )

    Mislim da je plan odličan i da će biti mnoooogo zabavno, a koncerti kao slag na kraju putovanja :)

    Cheers!
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    Ej ljudi, planovi se kristaliziraju, pa da podijelim s vama neke najosnovnije..

    Kosta, ja i dva frenda picimo za Dublin iz Pešte 17.6.
    18.6.-20.6. rentamo auto i picimo na kruznu rutu na jug pravac Kilkenny, Cork, Ring of Kerry, Killarney, Cliffs of Moher, Galway i nazad Dublin..
    21.-22.6. Dublin (tu se skupa druzimo)
    23.6. pravac Belfast (CRO vlak :) )
    24.6. ubost neku rutu na sjever otoka do Derryja, Giant's Causewayja i natrag do Belfasta
    25.6. nazad za Dublin i avion za Peštu natrag (zbog mimoilaženja aviona i vlaka, spavanac u Pešti i doma smo 26.6. oko ponoći :) )

    Mislim da je plan odličan i da će biti mnoooogo zabavno, a koncerti kao slag na kraju putovanja :)

    Cheers!

    skroz fora!

    ja sam prosle godine odvozio dobar dio otoka osim juga... rekli su mi da Cork nije bas napet... kao da je Ring Of Kerry fora, ali nista spektakularno pa sam preskocio u nedostatku dana... ali nemojte me slusati :) ako stignete, odite na jedan od Aran otoka iz Galwaya... tamo je jos uvijek srednji vijek :) Galway mi je inace bas super..
    malo juznije od klifova je kilkee, fora gradic za doc, popit kavu ili pivce, poslikat i krenut na klifove...
    super je cesta od Galwaya na zapad prema Clifdenu i Westportu...
    kad se vracate od Giant's Causewaya do Belfasta, istocno od GC-a postoji Rope Bridge... dakle rope bridge preko kojega se dođe na neku stijenu("otok")... 4 funte za setnju preko klimavog mosta.. ako jako puše, ne puštaju preko ;)
    u Belfastu imaju tzv. Black Taxi ture... taksist vas vozi po znacajnim mjestima u gradu iz Troubles vremena... pokaze vam murale, neke povijesne kvartove, ograde koje i danas razdvajaju katolicke i protestantske dijelove grada.. ekšli ih jos uvijek nocu zatvaraju za aute...
    prosle godine sam finale lige prvaka gledao u pubu u belfastu... ekipa je bila pola-pola, ali bez ikakvih problema.. :) u Derryu me je bilo malo strah oko 10 navecer.. spuki prazne ulice u centru grada..
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.