Pearl Jam in Zagreb!

1581582584586587860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    meet up? neki planovi, ideje? open ejr barbikju ili janjetina andr d peka, trebali bi nesto organizirati dok vrijeme ne odigra svoje. makar ne nuzno uz miris klope :D. ja voljan doci do metropole jednog vikenda, pocevsi od iduceg :)

    Prepoznajete li autora? tj. koautora?
    http://www.soundguardian.com/soundguard ... -londonu-/

    I ima li tko u planu odlazak na Mudhoney u 10-om?
    Iva: kao prvo, GO Vedran! 8-)
    kao drugo, brijem da bumo valjda svi na Mudhoney, kaj ne? ;)8-)
    i kao treće, meet-up. e, tu smo već malo u muci... naime Niko je u Zgb kod nas od 14. do 18. rujna, i onda frajer misli u petak zgibat doma. to nas ostavlja s dvije opcije - naći se bez Riječana :( preko tjedna ili ako Riječani dolaze za vikend nažicati Niku da ostane i u subotu... ne znam, dajte vi mudriji od mene zborite...nama je svejedno koji termin izaberete (osim petka 18.9. kad nema paje ;) ) i jedino je bitno da nas je što više... možda je roštilj u subotu, 19.9. najbolje rješenje (Riječani mogu doći ujutro, a Niko može otići na zadnji avion navečer doma).
    kaj velite?
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    ... možda je roštilj u subotu, 19.9. najbolje rješenje (Riječani mogu doći ujutro, a Niko može otići na zadnji avion navečer doma).
    kaj velite?

    meni ovo odgovara!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    zasad odgovara i meni. osim ak ne uleti posao. :)
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    I hope you all enjoyed your PJ shows, neighbours - we really did ours.
    We saw some of you in Germany and I thought I'd say hello to you at least here.
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Kako sad stvari stoje mislim da ću ostati do kraja sajma a zadnji dan sajma je subota, e sad još ne znam kako ću se vračati avionom ili s nekim autom subota večer ili nedelja ali to sad nije bitno.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • hello my poster people
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ricsard wrote:
    I hope you all enjoyed your PJ shows, neighbours - we really did ours.
    We saw some of you in Germany and I thought I'd say hello to you at least here.
    We sure did! :D Next time come and say goodbye in person, we didn't see you ;) so we couldn't do that ourselves. :( It's great that you stopped by our thread though :D and hopefully we'll see each other again soon!
  • pajopajo Posts: 3,292
    hello my poster people
    I&M: HELOOOOOOOOO!!!!! :mrgreen:
    We miss you Dimitris!!! We so hope we'll all meet again on tour soon!!! :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Pozdrav svima, posebno onima koje sam imao cast upoznati u Berlinu. ;) Pratim vas, cak sam i malo otisao u povijest, pokusao povezati nickove i ljude, ali nisam imao dovoljno vremena da sjednem i napisem nesto sto bi imalo smisla. Eh, sad se sigurno pitate zasto se ovaj sad javlja. Razlog je vrlo jednostavan - rostiljada! :lol: I kad sam se vec poveselio da cemo opet malo uzivati, red kobasa, red PJ-a, red chevosa, red PJ-a (ima cak i nekih slicnosti s Wuhlheideom) :) , onda sam malo bolje pogledao datum i shvatio da cu u to vrijeme biti u Porecu. :cry: Bem ti, taj Davis Cup. Ajd, nek' ga nasi onda barem osvoje. :P U svakom slucaju, zelim vam dobar tek, a nadam se da ce Pajo 19. 9. imati s kim pricati o tome kak su nasi decki u Poljskoj dosli do finala na EP-u (jos nesto s moje Wishlist). 8-)
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    Gordan: Pozdrav svima, posebno onima koje sam imao cast upoznati u Berlinu. ;) Pratim vas, cak sam i malo otisao u povijest, pokusao povezati nickove i ljude, ali nisam imao dovoljno vremena da sjednem i napisem nesto sto bi imalo smisla. Eh, sad se sigurno pitate zasto se ovaj sad javlja. Razlog je vrlo jednostavan - rostiljada! :lol: I kad sam se vec poveselio da cemo opet malo uzivati, red kobasa, red PJ-a, red chevosa, red PJ-a (ima cak i nekih slicnosti s Wuhlheideom) :) , onda sam malo bolje pogledao datum i shvatio da cu u to vrijeme biti u Porecu. :cry: Bem ti, taj Davis Cup. Ajd, nek' ga nasi onda barem osvoje. :P U svakom slucaju, zelim vam dobar tek, a nadam se da ce Pajo 19. 9. imati s kim pricati o tome kak su nasi decki u Poljskoj dosli do finala na EP-u (jos nesto s moje Wishlist). 8-)
    Iva: ej Gordane! Kao prvo, oduševljena sam da ima još hijackera nicka od supružnika! :D šteta kaj nećeš moći doći na roštilj (možda Anica i vaša kćer mogu doći? ;) ), ali kad nam se ubuduće pridružiš vidjet ćeš da je još cijeli niz PJ frikova koji vrlo učeno mogu raspravljati o ovom kaj si zadnje napisao. :mrgreen: imaju ti naši PJ frikovi cijeli niz frikovskih područja... ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    Gordan: Pozdrav svima...

    He he...jos podvojenih licnosti :)

    Ajde baš bed za taj 19. ali let's face it taj tvoj posao nama običnim smrtnicima izgleda kao dream job tako da bismo vrlo vjerojatno žrtvovali pokoji roštilj za polufinale Davis Cupa ili recimo polufinale Eurobasketa ili da imamo priliku doživjeti "ovdje umetnuti bilo koji sportski događaj" iz tvoje perspektive :mrgreen::mrgreen:
    Btw. za ove u Poljskoj sam siguran samo jedno...a to je da će nas dobro naživcirati :x , ali opet nekako imam feeling da smo ovaj put bliže polufinalu nego što smo ikad bili u zadnjih X godina :!:

    U svakom slučaju bit će još puuuno prilika da se družimo, a kao što Iva kaže Anica i pomladak se slobodno mogu pridružiti!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Prema informacijama o filmicima, izgleda da nam se sprema jako, jako dobar fan made London dvd. 3 kamere

    kako kazu, preview :)

    http://www.youtube.com/watch?v=TuV-JBoIwio

    http://www.youtube.com/watch?v=Glo5CvzGUhg
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    hej! oćete vi naručivat novi album prek 10c il budete čekali da dođe u hr? premišljam si.. ne bih htjela opet plaćati carinu :x
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    hej! oćete vi naručivat novi album prek 10c il budete čekali da dođe u hr? premišljam si.. ne bih htjela opet plaćati carinu :x

    Prvo ti peglačica se izvoliš pohvalit malo...jesi čula?! ;):D
    U svakom slučaju, čestitamo novopečenoj profesorici Anamariji, i sigurni smo da će biti super-cool i da će ju deca u školi obožavat...osim kad nešto zeznu, onda znamo da se neće baš dobro provest :mrgreen::mrgreen:

    Vezano uz novu ploču, mi smo si naručili sa 10C jel kako kažu to bi izdanje trebalo biti posebno...tipa svjetli u mraku ili tak nešto :D
    Isto tako prije koji tjedan sam negdje pročitao kak je netko zvao 10C da mu promijene adresu i rekli su mu kak nema beda, ali da što se Backspacera tiče da u već poljepili naljepnice i da je spremno za shipping...odmah zatim sam se sav naježio...ne znam zašto :mrgreen::mrgreen: ...freaks!

    E da i na kraju je netko iz 10C otišao u skladište i prekopao sve cd-e dok nije našao od dotičnog i promijenio mu adresu ručno...cool
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Prvo ti peglačica ...
    :oops: sad već gotovo svi imaju fejs pa lako vide :D eh da.. počinjem raditi u jednoj osnovnoj školi. predavala budem kemiju i biologiju u 7. i 8. razredima. ana j., ak zagusti s klincima, zovem te u pomoć!

    ok.. ne treba me dugo nagovarati. naručila budem i ja. :mrgreen:
    baš lijepo od ovih iz 10c :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    lestes wrote:
    pajo wrote:
    Prvo ti peglačica ...
    :oops: sad već gotovo svi imaju fejs pa lako vide :D

    ulažem službeni prosvjed! spadam u one izvan opisa "gotovo svi"! :mrgreen:

    ali, to je manje važno, bitno je da ČESTITAM! i na diplomi i na poslu! :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    edited September 2009
    Ajde baš bed za taj 19. ali let's face it taj tvoj posao nama običnim smrtnicima izgleda kao dream job tako da bismo vrlo vjerojatno žrtvovali pokoji roštilj za polufinale Davis Cupa ili recimo polufinale Eurobasketa ili da imamo priliku doživjeti "ovdje umetnuti bilo koji sportski događaj" iz tvoje perspektive :mrgreen::mrgreen:

    Gordan: Puno ljudi gleda na taj posao kao na "dream job". Putuješ okolo, svi troškovi plaćeni, gledaš tekme, pričaš s poznatim facama, u ovom slučaju sportašima, a onda te za to još i plaćaju. Eh, tako to izgleda izvana. Sve sami plusići. Istina je da ja svoj posao obožavam i to je jedini razlog zašto ga još radim. Sve ostalo i nije baš tako idealno kak se to izvana čini.
    Btw. za ove u Poljskoj sam siguran samo jedno...a to je da će nas dobro naživcirati :x , ali opet nekako imam feeling da smo ovaj put bliže polufinalu nego što smo ikad bili u zadnjih X godina :!:

    Gordan: Jedva čekam da počne, iako se slažem s tobom da bi moglo biti napeto kao nikad u zadnjih x godina. Samo da ne završi kao u Istanbulu 2001. ili Beogradu 2005. Ne bih mogao podnijeti još jedan takav poraz u četvrtfinalu. Sve ćemo znati za manje od 24 h. Ak razvale Izrael, onda su spremni za medalju.
    U svakom slučaju bit će još puuuno prilika da se družimo, a kao što Iva kaže Anica i pomladak se slobodno mogu pridružiti!

    Gordan: U to sam potpuno siguran. Anica primila na znanje. :)

    bonus poruka (naknadni edit): Pridružujem se čestitkama Anamariji. Nadam se da te klinci ne maltretiraju. Samo budi cool 8-)
    Post edited by _annie_ on
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    Samo da ne završi kao u Istanbulu 2001. ili Beogradu 2005. Ne bih mogao podnijeti još jedan takav poraz u četvrtfinalu.
    Iva: ni pajo, ni pajo...
    _annie_ wrote:
    Ak razvale Izrael, onda su spremni za medalju.
    Iva: ovakve nalete optimizma sam najstrože zabranila u našoj kući! nakon velike pariške depresije 2005. više nije dozvoljen nikakav oblik nadanja (moš' si mislit' kak me pajo posluša oko toga ;) , ali trudim se ublažiti emotional roller coaster zvan gledanje hrvatske košarkaške repke)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    najdražoj shelerici sve naj-naj-najbolje za ročkas!!! ihaaa!!! :lol::lol::lol:
    kad nam se vraćaš?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    Pozdrav ljudi

    Kao prvo, bravo Ano, pokrivamo se u svim segmentima društva..

    Kao drugo, ako bi netko naručivao 10c novi albumček, rado bih se priključio i podijelio troškove :). Ipak će biti posebnije izdanje od onog iz akvarijusa.. Pa nek se netko javi na PM, to bar mogu čitat i slat..

    Kao treće, medalja bi naravno bila odlična, ali nećemo se zanosit.. Neka oni budu u prvih 6, i igraju najbolje što mogu, nitko im neće ništa reć.. Iako su rosteri na ovom prvenstvu, ruku na srce, među slabijima..

    Kao četvrto, HRVATSKA!!! :)
  • lesteslestes Posts: 959
    masni, imaš pm!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    eeee, čestitam mala agresivka!!! :lol::lol::lol: to je super!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ed i Stone pričaju za Billboard.com i napokon rješavaju Backspacer misteriju...kaže kameni Edu ak budeš ti album tak nazval e pa ja budem kornjaču...pa ti vidi :mrgreen::mrgreen:

    "I actually asked Ed what the name of the record might be, and he said "Backspacer," and I said, "Well, maybe I'll name the turtle that. We'll get the name out there early." There's some retrospective moods on this record, where Ed is looking at both his past and his future"

    http://www.billboard.com/features/pearl ... 9693.story
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: drago moji, samo da znate, danas sam se na mrtvo ime posvađala sa šefom i otkantala veliku šeficu koja je htjela da nekud idem s njom u subotu, 19.9., a sve zbog roštilja koji planiramo taj dan. dakle, pretty please with sugar on top, nema bi-ne bi, hoću-neću, ima da svi dođemo! :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: drago moji, samo da znate, danas sam se na mrtvo ime posvađala sa šefom i otkantala veliku šeficu koja je htjela da nekud idem s njom u subotu, 19.9., a sve zbog roštilja koji planiramo taj dan. dakle, pretty please with sugar on top, nema bi-ne bi, hoću-neću, ima da svi dođemo! :)

    go you!

    ja bih se rado posvađao s nekim iz vlade danas.. npr. lagano bi pogladio milinovica stekom cigareta po glavi.. :evil:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: drago moji, samo da znate, danas sam se na mrtvo ime posvađala sa šefom i otkantala veliku šeficu koja je htjela da nekud idem s njom u subotu, 19.9., a sve zbog roštilja koji planiramo taj dan. dakle, pretty please with sugar on top, nema bi-ne bi, hoću-neću, ima da svi dođemo! :)

    je ziiiher je to zbog nas... inače bi ona vrlo rado u tom društvu provela subotu... :):lol: ali, šefice, ja dolazim u subotu NMW... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    je ziiiher je to zbog nas... inače bi ona vrlo rado u tom društvu provela subotu... :):lol: ali, šefice, ja dolazim u subotu NMW... :)
    Iva: slažem se, nikako ne bih radije provela subotu u društvu tih likova (iako je slučajno baš ta moja šefica toliko genijalna da je to nestvarno, vodio bi tetu doma čovjek kak je super šef), ali nikad se dosad u takvim situacijama nisam sjetila odbit jer me neki glupi štreberski osjećaj dužnosti uvijek zahebe pa pristanem. a znaš kak se u narodu kaže, kasno se :beeeep: kajat. :) a sad mi je druženje s vama pomoglo da se saberem! jako sam ponosna na sebe! :D

    a kad vam tek u subotu odam s kim sam trebala provesti dan...eeee, to si nemrete ni zamislit... :lol:
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pajo wrote:

    a kad vam tek u subotu odam s kim sam trebala provesti dan...eeee, to si nemrete ni zamislit... :lol:

    Kakvi su ovo teaseri, ko onih 30ak sekundi svake pjesmice s backspacera..Ali za sve detalje, ipak cete morati doci 19.9. :mrgreen:
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    pajo wrote:

    a kad vam tek u subotu odam s kim sam trebala provesti dan...eeee, to si nemrete ni zamislit... :lol:

    Kakvi su ovo teaseri, ko onih 30ak sekundi svake pjesmice s backspacera..Ali za sve detalje, ipak cete morati doci 19.9. :mrgreen:
    Iva: uoravo tako! možda od te spoznaje dođe i do velikih promjena u vašim životima (npr. možda emigrirate kad vas podsjetim na tog lika :lol: )!
  • Što se peče na roštilju u subotu??? :P
    Ja gostujem u presjedničkom apartmanu i bit ću cijelu sedmicu u Zg tako da se vidimo, možda dogovorimo još koje majice :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.