Pearl Jam in Zagreb!

1578579581583584860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: par stvari:

    1. kad nam se glave razbistre od turneje, svakako ćemo biti za nove majice. trenutno nema nikakve šanse da se skoncentriramo na majice jer nam je itinerer Zagreb-Ljubljana-London-Eindhoven-Hag-Amsterdam-Hag-Rotterdam-Hag-Schiphol-Berlin-London-Manchester-London-Dubrovnik-Zagreb pa ko živ ko mrtav (umoran). :) ali nakon toga, da, svakako smo za nove majice jer su ove pregenijalne! :mrgreen:

    2. vi koji idete u Berlin, gledajte da se dogovorite di ćemo se naći 14.8. popodne (molimo ne prekasno navečer, već ćemo biti mrtvi umorni, thnx ;) )! onak' malo fino berlinski meet-up nas rvata! 8-) pls nam javite sms-om što ćete se dogovoriti, imate svi naše brojeve, ne? ;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    opet moram urigirati... kaj je?!?! svi se spremate za koncerte pa nemate vremena za čavrljanje? jooooooj što sam ljubomorna... :roll:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: tak je! nemojte da jurasica mora urgirati! ;):D

    osim toga, ovako su si to momci zamislili u Calgaryju, not bad at all :mrgreen: ! Edvard ima neku foru s pjesmama na B u 1. encoreu :D :

    August 8th, 2009 Calgary, Alberta, Canada, Canada Olympic Park - V-Fest

    Set List: Why Go, All Night, Dissident, The Fixer, Got Some, Severed Hand, Sad, Unemployable, Even Flow, Rats, Save You, Given To Fly, Daughter/(W.M.A), Down, Elderly Woman Behind The Counter In A Small Town, Do The Evolution, Alive

    1st encore: Better Man, Brother, Black, Spin The Black Circle

    2nd encore: Crazy Mary(Victoria Williams), The Real Me (Pete Townshend), Yellow Ledbetter
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: oh, žene s ovog threada, kako li ste me samo napustile! :(
    upravo smo malo gledali koji bircevi rade do kasno (rano) u Manchesteru da tamo visimo od poslije koncerta do busa za London u 4 ujutro i, osim što smo skužili da najkasnije rade većinom gay barovi, skužih da ću se po manchesteru šmucati s viktorom i frendom, rankom i frendom, nikom, pajom i eto, ja. :lol: morat ću samo pazit da momci ne skrenu u kakav gay bar...takvi kršni i zgodni rvati, a samo ja da pazim na njih... :lol::lol::lol:

    (npr: Canal Street is home to a variety of lively gay bars. Queer has a 'men only' area and its own in-toilet radio station; Tribeca & Bed is a 'New York Attic' style establishment, with luxurious seating – including full-sized beds; and Churchill's presents karaoke and talent contests in traditional pub surroundings.)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Fotka merch standa iz Calgarya na kojoj se vidi poster i par majica:

    http://twitpic.com/d70dh

    Edit: bolja fotka postera
    http://i29.photobucket.com/albums/c256/ ... poster.jpg
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: oh, žene s ovog threada, kako li ste me samo napustile! :(
    upravo smo malo gledali koji bircevi rade do kasno (rano) u Manchesteru da tamo visimo od poslije koncerta do busa za London u 4 ujutro i, osim što smo skužili da najkasnije rade većinom gay barovi, skužih da ću se po manchesteru šmucati s viktorom i frendom, rankom i frendom, nikom, pajom i eto, ja. :lol: morat ću samo pazit da momci ne skrenu u kakav gay bar...takvi kršni i zgodni rvati, a samo ja da pazim na njih... :lol::lol::lol:

    (npr: Canal Street is home to a variety of lively gay bars. Queer has a 'men only' area and its own in-toilet radio station; Tribeca & Bed is a 'New York Attic' style establishment, with luxurious seating – including full-sized beds; and Churchill's presents karaoke and talent contests in traditional pub surroundings.)


    jadna ti, baš te žalim. not. ;)

    ako ima koji koncert na otvorenom, da vam barem bude ko u veroni 2006. :) eto, mojih lijepih želja nikad premalo... :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Izgleda da ovogodisnji merch ukljucuje i ove cool stikere:

    164.jpg
  • pajopajo Posts: 3,292
    Masni se vratio s godišnjeg :mrgreen: :
    masni wrote:

    Pozdrav ekipa
    odlična je vijest da sam morao čitati 20ak stranica kad sam došao doma, loša je ona da je u tih 20ak stranica bilo dogovora u kojima sam htio sudjelovati, ali nisam mogao jerbo nisam imao net. Ali sam sam si kriv.. Pretpostavio sam da ćemo majice raditi u smičiklasovoj, gdje su oko cca 130kn/kom, pa sam se za****. Stvarno bi Niku trebali seljaci regrutirat u stručne suradnike pa bi im vlada za pšenicu dala 1.5kn, a ne 0.80 lp :)
    Htio sam naručiti u biti još par majica, ali to se može i na jesen, budući da će sigurno biti i druge ture, kako čitam. Mogao bi se tada pokrenuti i postupak reizdanja vegete, budući da su nam, bar meni, majice otegnule papke pod pritiskom veš mašine. Šta reći za nove majice, osim da su genijalne. Jedva čekam obući je..

    Danas (10.8.) sam iznenadno dobio ponudu karte za U2 za istok za 200kn (inače je bila 750kn), tako da ću prisustvovati i tom spektatklu.

    Nove pjesme nisam puno slušao, ali budući da će ih očito svirati na setovima, moram i to obaviti.. Da ne bi bio "Škandal, sused" kad ne budem znao koja to pjesma svira :)

    Kad sam već kod novih pjesama, da li je itko (ako je bilo moguće) naručivao album u pre-orderu? Ako netko ima u planovima, nek se javi, ja sam isto za, pa da podijelimo prekobarinu..

    Eto ljudi, živi i veseli bili
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jeste čuli onaj studio preview od amongst the waves? e, to je pjesmetina - imam filing.... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Dobio sam majice....super su, mrak je tisak, boje sve!!!!!!!!!
    Eve ženske majice, su naj!! Plava ženska boja je super, super!
    Baš sam više nego zadovoljan, samo mi je žao što ih nisam naručio još 10 komada za frendove.

    Zato predlažem ako ima još zainteresiranih da se radi second edition 8-):D

    Javi te se!!

    nisam ni vidjela ovaj post, ali ja ću isto htjeti još...

    @snih - kak bumo se dogovorili za majice... mogu ja dojahat i do sesveta, samo rečite kad vam paše... meni bi sutra pasalo, poslije 12h? haaa?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo upravo se vratili s U2 i bilo ok, a jako smo se često sjetili našeg U2fana, a bome smo ga i vidjeli na televiziji jučer! Sigurni smo da mu je bilo sjajno, show je stvarno bio odličan, pozornica sjajna (umrli smo od smijeha na ideju da dođu naši momci i prostru si ono svoje ćebe s nacrtanim valovima po tom stageu :lol: ), a vidjelo se i da je dosta ljudi poslušalo ideju njihovog fancluba s balonima u boji. Sve u svemu, nama super večer, a U2fan nadam se da si crko od guštiranja ko' što ćemo i mi u idućih 8 dana!

    Aj pozdrav ljudi, vidimo se posvuda! :D
  • shelashela Posts: 657
    Ana cestitaaam!!! :)

    Daklem ljudi pa skoro se vidimooo!! jeee!!

    podsjetnik + info (upravo ukrala s drugog threada, ne morate mi zahvaljivat) :lol:
    location of the venue:

    http://mct.tickets.de/en/customer/venue ... ide_Berlin

    public transport in berlin (train and tram):

    http://www.s-bahn-berlin.de/fahrplanaus ... n&modul=m1

    website of the venue:

    http://www.wuhlheide.de/en_index.html

    berlin public bus website:

    http://www.vbb-fahrinfo.de/hafas/query.exe/en?

    map of berlin public transport in pdf:

    http://www.berlin-airport.de/EN/Reisend ... tzBahn.pdf

    map of berlin with location of venue in pdf:

    http://www.wuhlheide.de/pdf/anfahrt_wuhlheide.pdf

    enjoy andI'll see you all there!!!
  • shelashela Posts: 657
    edited August 2009
    nadalje, berlineri i ini se nalaze ovdje:

    http://www.bangbangclub.net/

    nikad nisam bila tam al trebalo bi bit kul (ovo je ipak ber-liiin ;)

    mozda bi bilo ok da svratimo tam, take them by storm, napalimo ih na nase majice i sve to ;)

    i onda

    ak nam se ne svidi predlazem bijeg u:

    http://new.whitetrashfastfood.com/

    jedno od drazih mi lokacija (iva i pajo bili isto ;)

    obje navedene lokacije (i jos puno drugih) su u centru.

    a ak i to ne upali ima jos 155 mjesta di mozemo i spontano uletit pa bumo vidli...

    jeee!! ajme nemrem vjerovaaat!! :)
    Post edited by shela on
  • shelashela Posts: 657
    zadnji post od mene danas obecajem ;) (not!)

    elem, bila sam naaaa- ta-daaah - Alice in chains u subotu i bilo

    je predobroo!! ne znam dal ih je tko od vas vidio u novom izdanju al novi pjevach je kul

    i sve skupa zvuchi odlichno!!

    hocu poster od jerrya cantrella kako svira djitru i hedbenga!! pregenijalno!

    detalji kad se vidimo :D

    javite mi se ak vas kaj jos muchi zanima i slichno svezi glede berlina.

    malo mi ludilo pa ne stizem bas do foruma puno. a u krizi mi mozete mejlat
    il me zvat i sl.

    kisi!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Samo da napomenem da ću probati obilato koristiti sve prednosti koje pruža kombinacija moćnog malog uređaja zvanog ajfon, mreže svih mreža i različitih servisa na njoj...tako da sljedećih dana tu i tamo bacite oko na sljedeće lokacije :ugeek: :
    Blog na kojem će se vrtit fotke koje aploudam: http://touringcroats.blogspot.com/
    A za sve koji su na fejsu...bit će iste fotke pa se može odmah i komentirat: http://www.facebook.com/mario.paic
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    U gužvi sam, nikako da se javim, lagano nervoza me hvata prije puta, hrpa stvari za obavit u radioni.

    Još samo da se zahvalim svima na brzim uplatama ne stignem svima slati pm :oops:
    Hvala!!

    E da ne bi bila samo moja zasluga za niske cijene majica tu je i gospodin Snih koji je zaslužan za dobar tisak i dobru cijenu...važno je da sad imomo formulu kako štancat jeftine majice :lol:
    Druga tura se radi poslje turneje tko je zainteresiran.

    Pozdrav, čujemo se i visimo se!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: oh, žene s ovog threada, kako li ste me samo napustile! :(
    ...skužih da ću se po manchesteru šmucati s viktorom i frendom, rankom i frendom, nikom, pajom i eto, ja. :lol: morat ću samo pazit da momci ne skrenu u kakav gay bar...takvi kršni i zgodni rvati, a samo ja da pazim na njih... :lol::lol::lol:

    a Sid :?:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    pajo wrote:
    Iva: oh, žene s ovog threada, kako li ste me samo napustile! :(
    ...skužih da ću se po manchesteru šmucati s viktorom i frendom, rankom i frendom, nikom, pajom i eto, ja. :lol: morat ću samo pazit da momci ne skrenu u kakav gay bar...takvi kršni i zgodni rvati, a samo ja da pazim na njih... :lol::lol::lol:

    a Sid :?:
    Pa ti si, Iva, na mene zaboravila :( :roll:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ajme! Majice su pregenijalne. Hvala hvala svima koji su se potrudili, zbilja su svjeCke.
    Odoh ca, vidimo se na turneji. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    napominjem svima da se pazite jer su dvije glavne razbijačice ostale u domaji!!! nemojte raditi gluposti i budite fini i pristojni! :) (ovo je moj način da vam kažem da se lijepo provedete, jer ja od ljubomore ne znam drugačije... )
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited August 2009
    Iva: prije svega, ispricavam se Sid! :oops: ali eto, mozda ima veze i s time da nas Sid uvijek napusti i ode s cool kids...dakle draga nasa Sid, imas bit vise s nama!

    Osim toga, jedino kaj imam rec je SOLDIER OF LOVE!!! :mrgreen:
    Post edited by pajo on
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: ...
    Osim toga, jedino kaj imam rec je SOLDIER OF LOVE!!! :mrgreen:

    jeste imali dosta mjesta za chagicu? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    hej hej,

    ko sve ide sutra u berlin iz zg?
    za sad masni i ja, pa gledamo kak cemo doc do plesa... bus je najvjerojatniji, al ak nas ima vise mozda bi mogli neki taksi dogovorit.

    Yipiiii...idemooooo!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Pozdrav svima :)

    Najprije cestitke Ani i njenom dragom na vjencanju. Malo kasnim ali eto, nikad kasno :)

    Onda pohvale svim ''krivcima'' za ove genijalne majice. Zenska plava mi je vrh, prelijepa je. Pozelio sam biti zena samo na jednu turneju :)

    Sretan put svima koji krecu, vec su krenuli ili su vec odgledali nesto u pastirovom grmicu :mrgreen: ..Soldier of Love, Low Light i Brother...lose kao :)

    Eto toliko, ja krecem u subotu, vidimo se gore 3x hura!
    Death or glory!

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hvala svima na čestitkama!
    o detaljima, koga zanima (jurasica ;) ), ćemo uživo. :)

    ja vam uopće nisam svjesna da me čeka PJ koncert, kuća mi je puna ljudi, ne znam jel' turneja uopće počela (valjda je, kad iva spominje soldier of love, heh). :mrgreen:

    enivej, u petak za berlin krećemo moja kuma i ja. :D vidimo se tamo, u istom smo hostelu k'o killroy i masni.

    pozdrav svima!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Pozdrav svima iz Haga, samo "par" rijeci o sinocnjem showu...

    Venue je naravno fenomenalan...krasna lokacija preko puta oveceg parka sa hrpetinom barova sa svih strana sto se poslije koncerta pokazalo kao sjajna stvar, kada se cijela ekipa preselila na ulicu ispred puba naslonjenog na venue drzeci u jednoj ruci cugu u drugoj tubu od postera i lagano komentirajuci show sa pogledom na jadni PJ crew koji tegli opremu u kamion sparkiran ispred dvorane... :mrgreen:
    Inace radi se o vrlo lijepom malom kazalistu sa 3 jako strma balkona sa po 200-300 mjesta svaki i floorom za jos nekih max 1000 ljudi. Mjesta koja smo uspjeli ubost i to nakon relativno kratkog lajananja od nekih sat i pol su bila sjajna, 4. od 6 redova na drugom balkonu, dead center...

    Ekipa na stajanju je bila fenomenalna, hrpa vise manje standardnih frikova, pjevanje od kojeg je cijeli venue grmio, prilicno naguravanje i moshanje, crowd surfing i slicno...na balkonima je pak s druge strane bilo svega, od toga da je na prvom levelu koji se nije ni prodavao obicnoj raji bilo i praznih mjesta jer je ocito da se odredjen broj londonskih egzekjutiva i japijia sa kartama za koje su pravi fanovi vani nudili razne organe na kraju nije ni pojavio na koncertu...katastrofa :x . Do toga da su pored nas na drugom levelu bili zena koja je pred kraj showa malo zakrmila i probudila se taman na Alive dok joj se muz nije niti zamarao sa time jer je cijeli show imao cepice u usima... :x ili kad skuzis da nas dvoje jedini u susjedstvu skacemo i urlamo kao kreteni...i tak, ali sve u svemu u takvom prostoru se to na kraju izgubi...
    Dobra stvar je da trobojnica bila izvjesena na ogradu naseg levela (na sredini) i cijeli koncert bola momke u oci...nek malo vide pa se mozda prisjete nekih stvari :D (btw. osim nase, izvjesene su jos samo zastave Portugala (ofkors) i Walesa, ali na bitno losijim lokacijama...e da i onaj tupan Jeff kojeg je trebalo napeglat 2007. je iz prvog reda Edu bacio stars&stripes sa kojom se doticni obrisao i hitio je nazad...)

    OK, svirka...besprijekorna, zestoka, sjajna...naravno...momci su bili jako dobre volje, posebno ovaj frontalni koji je izmedju svake pjesme nesto mljeo i opcenito stalno djuskao i bacakao se (nisu zaostajali ni ostali, pogotovo kameni s njegovim gore-dolje-nogica potezom)...
    Na 4. stvari na stage lagano ulece Ronnie Wood, otprasi All Along the Watchtower i nestane...bit ce da nije mogao izdrzat cekat kraj showa (kaze Iva, trebalo ga nazad spojit na kisik or something :D ). Pred kraj uletio i tip poznatiji kao mladji brat Towsend i sa momcima odsvirao mozda i glazbeni (rekao sam glazbeni ;) ) highlight showa, The Real Me...
    Inace setlista je bila mrvicu, nekako...normalna...ocekivana. Mislim nove stvari zvuce odlicno, posebno The Fixer (meni znatno bolje nego Got Some), Brother je onako, novi Ten razarac, ali naravno ocekivao se veci broj raritetnijih brojeva...

    Ali nama osobno je show, kao sto ste vec mogli zakljuciti, ispao vise nego poseban jer su nam odsvirali taj nas wedding song zvan Soldier Of Love, koji je Ed najavio tako da mi nismo uopce skuzili, a kad smo culi prve taktove smo se skroz oduzeli, prebacili se na jedan mali ravni dio na vrhu stepenica i uz cudne poglede i na sveopci uzas redara uspjeli pomalo "retardirano" :) odplesat par koraka nase svadbene "koreografije"...

    Eto, udavih kao po obicaju..poslije cemo probat otici do Amsterdama na AIC gdje bi trebala biti cijela frikadija od jucer, a iz Rotterdama se javimo, a sto je najvaznije u Berlinu se sa dosta vas frikova i vidimo!

    Iva: buduci da je hubby odlican prepricavac (IMO) ne budem duljila, ali samo da kazem da sam se skoro vec malo bila ljutila na momke jer je setlista po meni iznimno kvalitetna, ali ipak mi je do tog trena mogla biti i sjajnija, kadli ono momci lagano po Soldier of Love!!! ples smo svakako probali jer smo si tako i obecali, ali u svezi glede tresnje nogu, drhtanja, shoka i opceg stanja oduzetosti te redara koji nam nije dao da budemo na prolazu smo brzo odustali od toga i posvetili se ostatak pjesme pogledavanju jedan drugoga i govorenju 'nemrem vjerovat' :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
    opcenito, publika je bila sjajna (uz par sramotnih izuzetaka kraj nas, ali za koje je nakodnadio jedan starcek od cca 60 god koji se toliko bacao na trecem katu balkona da sam mislila da ce pasti dolje na nas :D ), ali su se po meni, sto je mozda najvaznije, najvise zabavili momci! prashe da je nevjerojatno, reko bi covjek da prvi put cuju npr. Even Flow kolko se bacaju! onak' stvarno obecavajuce za nasu i njihovu zajednicku buducnost... :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    thnx za ovaj kratki osvrt, vidimo da vam je fakat bilo bezveze... ;)
    pajo wrote:
    e da i onaj tupan Jeff kojeg je trebalo napeglat 2007. je iz prvog reda Edu bacio stars&stripes sa kojom se doticni obrisao i hitio je nazad...)

    ucinilo mi se da sam ga vidio na jednoj od "fotaka" koje ste aploudali... u kutu dolje desno, ispred dvorane... brzo sam zatvorio browser da ne iskoci :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    zakon!
    hvala na trudu, svaka čast!
    ravno s mjesta događaje na naše ekrane!
    i blog se prati naveliko, naravno. :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002 ... 212&sr=8-4

    klik na "play" batn desno od Fixer covera...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.