Pearl Jam in Zagreb!

1583584586588589860

Comments

  • _annie__annie_ Posts: 980
    edited September 2009
    Gordan: I, jeste odmah ugasili radio ili ste cekali hoce li pustit jos koju stvar? :mrgreen: A kak je Niko reagirao na prvo slusanje "Sile od prirode" (da parafraziram Eda iz Doma sportova :P )?
    Javih se kako bih s vama podijelio slicno iskustvo ovom vasem... Upravo gledam tekmu Francuska - Grcka na DSF-u (Grci puse pred kraj 1. poluvremena), s kompa "sottovoce klapa piva" (i svira) Force Of Nature (vidi vraga!!!) :twisted: , kad odjednom time-out i medjutak za reklamu. Vidim ja neka gomila skace i mase, neki tip s bradicom, srednje duge kose, lomi se za mikeom, drugari mu prase. Izroni poznati cover, a na vrhu ekrana tekst, nesto tipa: 18. 9. novi Pearl Jam - total comeback. :mrgreen: Me happy!!!
    P. S. Francuzi vode na poluvremenu 41-34 (just to let you know)
    Post edited by _annie_ on
  • Idem ja sinoć spavat, Mario mi dao svoj Ipod, namjestio na prvu pjesmu, kao što ja namještam malom Marku crtiće na televiziji :D legnem i krene Gonna see my friend...htio sam skakati po krevetu ali ipak sam u gostima i morao sam se suzdržati :D Just Breath tjera suze na oći, Edov glas na toj pjesmi je tako močan...
    Neću dalje analizirat pjesme samo ću reći da je album genijalan, nikad do sada nisam na prvu ovako uživao.
    Sinoć sam ga 3 puta zaredao a danas na sajmu sam išao sam na ručak samo da mogu staviti slušalice na uši i da mogu uživati.


    Viva Backspacer.....* * * * *
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ovak...malo smo se tu konzultirali, gledali prognozu, razmišljali i domislili se...balt, baltazar...:mrgreen:

    U subotu bi trebali biti skroz OK vrijeme i bilo bi stvarno šteta to ne iskoristit tako da što se tiče lokacije mislim da se svi slažemo da je Jarun najbolja opcija. Idealno bi bilo opet zauzet neku od sjenica, nekako mi se čini da je možda sezona roštilja pri kraju tako da će valjda biti moguće doći do jedne bez da Marin dežura od ranog jutra... :D

    Vrijeme početka bi tempirali negdje oko 17 sati...nekako prije toga ne odgovara jer nas nekoliko ima obveze taj dan tako da bi to vrijeme bilo optimalno...

    Što se tiče ostale logistike, zadržali bismo se na uživanju u raznim pripravcima koje bi pripremile članice naše zajednice te na različitim vrstama tekućih pripravaka koje bi kupili i donijeli neki od članova :mrgreen: Prevedeno, odustajemo od roštilja jer nam je malo to logistički na knap ovaj put. Dakle, pouzdano :D znam da bi moja Iva napravila neke fine slane kiflice i npr. muffine...Anica je već spominjala neke poslastice, Juras je poznata po svojim specijalitetima, tu su i trudnice, također sjajne kuharice...
    Cugu bi otprilike unaprijed procijenili, a onda bi naši kršni momci tipa domagoj, snih i nadaleko poznati ubojiti dvojac masni-kosta to fino kupili i dopremili na lokaciju...

    Backspacer na repeat bi se vrtio sa našeg prijenosnog docka za iPod, a pauze bi popunio johnny guitar a.k.a. Marin... :D

    Svi koji trebaju prespavat, slobodno mogu računat na naše dvore...Niko se već udomaćio pa mu se slobodno može pridružit bilo tko...


    Sad bih molio štovano općinstvo da se očituje o ovim prijedlozima/direktivama/naredbama i što je još puno važnije da svatko potvrdi svoj dolazak (ovdje drugih opcija nema ofkors)...

    Lagano ste primjetili već da sam podijelio zadatke i sebe preskočio :lol:...kao što rekoh dolazim iz Rovinja drito na Jarun, a nadam se da u autu imam i barem nekog od RI članova...

    E i još nešto, ako ovi naši meteorolozi griješe, a to je rijetkost...not...opet se vraćamo na opciju tuluma kod nas...ali ako ostane ovako, outdoor meet-up je puno bolja opcija jer imamo daleko više mjesta (što je posebno bitno za najmlađe frikove), zraka, publike koja nas može slušat kako urlamo Fixera...i tak
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja se slažem s precjednikom!!! mi imamo plivanje do 4 pa nam je ovo idealno... :) kaj se tiče klope, naravno da ću nekaj napraviti!!! ihaaa!!! jedva čekam da vas sve vidim!!! :lol::lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    ja se slažem s precjednikom!!! mi imamo plivanje do 4 pa nam je ovo idealno... :) kaj se tiče klope, naravno da ću nekaj napraviti!!! ihaaa!!! jedva čekam da vas sve vidim!!! :lol::lol::lol:
    Tak je šefica! Ihaaa!!! :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    ako imate nekih želja glede delicija, izjasnite se na vrijeme, inače počinjem nakuhavati prema vlastitom nahođenju ;)

    također, ako nekoga ili nešto treba negdje skupiti autom, možemo dogovoriti jer će u autu biti 2-3 slobodna mjesta :)

    btw, danas je u gradu bio takav krkljanac da sam od samobora do radničke uspjela backspacer u autu poslušati preko 2 puta :mrgreen: (svako zlo za neko dobro)
  • killroykillroy Posts: 739
    Ja bum pogledo za cugu. Bum danas vidio jel imam gajbe za pivu doma. Jedna bi trebala bit sigurno.
    Jedino trenutno imam problema s autom, pa sam u nevoznom stanju.

    Termin - odlican.

    I da... Force of nature... WOW..
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    što se mene tiče, sve pet!

    jedino ne znam hoću li imati prijevoz, i iako mi je jarun sad bliže nego ikad, nemam pojma kako doć do tamo javnim prijevozom (a i nisam baš u "hodnom" stanju, heh). tak da i o tome ovisi hoću li nositi što za jesti (a namjeravam napraviti fini namaz od patlidžana, tak da možete umakati ivine kiflice unutra :)).

    tako da ću odmah uletiti _annie_, i prvo reći, dobrodošla na forum (kao i gordan, naravno :)).
    a onda ću je žicat za prijevoz. :mrgreen:
    ako sam dobro skužila, vi stanujete u samoboru, a kako sam ja u podsusedu, brijem da vam je to usput. za detaljniji dogovor, javim vam se još, jer, kažem, postoji šansa da ću imati auto. fala unaprijed. :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    ok :)
    možda ću ići i od mojih roditelja u zg, ovisno o tome hoće li malena ići sa mnom ili ne. ali neovisno o tome se lako zaletim po one koji nemaju prijevoz, nije frka, navikla sam na duže vožnje ;)
    poslat ću vam broj mobitela na pm pa se javite ako ćete trebati usluge prijevoza ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: moj ratni plan je sljedeći: budući da mi pajo krade auto za ići u Rovinj ja ću ukrasti auto od moje mame :D, malo prije 17h utrpati Niku u njega tj. skupit Niku na Velesajmu i onda lagano put Jaruna. tko god treba da ga po putu skupim (Domagoj?) nek samo javi. dolazim kud god treba. ;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    _annie_ wrote:
    ako imate nekih želja glede delicija, izjasnite se na vrijeme, inače počinjem nakuhavati prema vlastitom nahođenju ;)

    također, ako nekoga ili nešto treba negdje skupiti autom, možemo dogovoriti jer će u autu biti 2-3 slobodna mjesta :)

    btw, danas je u gradu bio takav krkljanac da sam od samobora do radničke uspjela backspacer u autu poslušati preko 2 puta :mrgreen: (svako zlo za neko dobro)

    ne poznajem te, ali mi se već svidjash!!! :)

    uglavnom, ja sam htjela reći da bi meni možda pasalo da isto nekoga pokupim jer će tonka biti mrtva nakon plivanja pa je dobro da je malo dulje vozikam u autu da se naspava... uglavnom, htjela sam reći da se ja dobrovoljno javljam da odem po anu z. u podsused pa ti annie ne moraš brinuti za nju! jedino ako ana z. baš ne inzistira da je pokupiš baš ti! :lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jeste vidjeli ovo? :lol:

    http://www.theskyiscrape.com/images/sto ... -cover.jpg

    jedino ne kužim, kaj matt nosi pacciotice?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    jeste vidjeli ovo? :lol:

    http://www.theskyiscrape.com/images/sto ... -cover.jpg

    jedino ne kužim, kaj matt nosi pacciotice?

    ahahaha, fakat izgleda tak. :mrgreen: svi su mi smiješni na fotki, a stone posebno jer izgleda k'o sramežljivi curetak.

    btw, već sam javila anici da se fakat ne mora mučiti oko mene ako ne ide direkt iz samobora, tak da prihvaćam tvoju velikodušnu ponudu. :) ako uopće bude trebalo, a detalje ti javim na vrijeme.
    btw, znači i kod tebe pali ona teorija koju čujem na sve strane - dijete u auto i spavanac. :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    jurasica wrote:
    jeste vidjeli ovo? :lol:

    http://www.theskyiscrape.com/images/sto ... -cover.jpg

    jedino ne kužim, kaj matt nosi pacciotice?

    ahahaha, fakat izgleda tak. :mrgreen: svi su mi smiješni na fotki, a stone posebno jer izgleda k'o sramežljivi curetak.

    btw, već sam javila anici da se fakat ne mora mučiti oko mene ako ne ide direkt iz samobora, tak da prihvaćam tvoju velikodušnu ponudu. :) ako uopće bude trebalo, a detalje ti javim na vrijeme.
    btw, znači i kod tebe pali ona teorija koju čujem na sve strane - dijete u auto i spavanac. :)

    da, ali nije da doma neće spavati... :) to je zakon dijete!!! :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    kad smo kod djece - dolazi li netko od kikića i koliko su stari?
    pitam zato jer nisam ziher hoću li voditi svoju princezicu ili ću je utrapiti baki/bratu, što bi njoj možda bilo i draže ;)
    ali ako na jarunu bude ekipe za nju, možda bih je i povela :)
    (preko ljeta mi je, dok je s rodbinom na selu, previše izložena nepoželjnim glazbenim utjecajima pa ovakav vid druženja u tom smislu može dobro doći :mrgreen: )

    glede vožnje, lako se još javite ako treba uskočiti, stojim na raspolaganju :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    elcielo wrote:
    svi su mi smiješni na fotki, a stone posebno jer izgleda k'o sramežljivi curetak.
    katastrofa, baca na pj harvey :mrgreen:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    _annie_ wrote:
    kad smo kod djece - dolazi li netko od kikića i koliko su stari?
    pitam zato jer nisam ziher hoću li voditi svoju princezicu ili ću je utrapiti baki/bratu, što bi njoj možda bilo i draže ;)

    tonka dolazi i ima skoro 9 mj. :lol: brijem da tvojoj princezi neće biti interesantna, iako je jaaako smiješna... :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    _annie_ wrote:
    kad smo kod djece - dolazi li netko od kikića i koliko su stari?
    pitam zato jer nisam ziher hoću li voditi svoju princezicu ili ću je utrapiti baki/bratu, što bi njoj možda bilo i draže ;)
    ali ako na jarunu bude ekipe za nju, možda bih je i povela :)
    (preko ljeta mi je, dok je s rodbinom na selu, previše izložena nepoželjnim glazbenim utjecajima pa ovakav vid druženja u tom smislu može dobro doći :mrgreen: )

    glede vožnje, lako se još javite ako treba uskočiti, stojim na raspolaganju :)

    Dolazi drug Janko. 2005. godište. Zabavan lik! ;):mrgreen::D

    Koliko princezica ima godina? :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Dolazi drug Janko. 2005. godište. Zabavan lik! ;):mrgreen::D

    Koliko princezica ima godina? :)
    Iva: A i Janko je, svakako treba dodati, unatoč tome kaj se još baš ne brije, stvarno prekaljeni fan PJ-a pa u tom smislu može biti izvrstan utjecaj i na starije! :D Čini mi se da se negdje kroz berlinsku maglu sjećam da kćer od Anice i Gordana ima 6, zar ne?
  • pajopajo Posts: 3,292
  • _annie__annie_ Posts: 980
    klara ima 7 i pol :)
    možda je ipak dovedem ;)
  • sending my love to Croatia Mafia ,,especially to my poster people.. ;)
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • snihsnih Posts: 1,052
    Udarna, napadačka i razorna trojka albuma: kompozicije pod brojevima 5, 6 i 7!!! Sjajno, sjajno! :):)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Udarna, napadačka i razorna trojka albuma: kompozicije pod brojevima 5, 6 i 7!!! Sjajno, sjajno! :):)

    ja igram sa manje napadackom formacijom pa sam naprijed stavio brojeve 2 i 7 ;)

    all packed za sutra u zoru... zao mi je kaj jos netko iz HR ne ide, ali eto... mozda odradim neko javljanje uzivo za vrijeme vaseg rostilja...

    ako bi netko neku razglednicu iz Seattla (ili San Francisca) sa potpisom benda, nek mi posalje adresu...

    :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    sending my love to Croatia Mafia ,,especially to my poster people.. ;)
    Iva: Hey Dimitris!!! It's always nice to see ya here! :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Udarna, napadačka i razorna trojka albuma: kompozicije pod brojevima 5, 6 i 7!!! Sjajno, sjajno! :):)
    Iva: ja sam trenutno u vezi, 10 :mrgreen:;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Edit: kameni je fakat zabrijao na curica look :D
    http://1.bp.blogspot.com/_qvWxg-8A3Pg/S ... orrow1.jpg

    da samo look! a držanje? :lol::lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Za mene number one is number one, totalno brijem na tu pjesmu a izdvojio bi 5 i 10.
    A da imam slagat cijeli album složio to top listu za samo 5 pjesama jer ne bi bilo u redu da nijedna pjesma završi na zadnjem mjestu.

    Sretan put Raanko!! Uživaj i pozdravi frendove.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    jurasica wrote:
    pajo wrote:
    Edit: kameni je fakat zabrijao na curica look :D
    http://1.bp.blogspot.com/_qvWxg-8A3Pg/S ... orrow1.jpg

    da samo look! a držanje? :lol::lol::lol:

    Nego, reci ti meni kaj je tak teško staviti neku sličicu sleš avatar u profil!?! Ha? :mrgreen: :twisted:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    jeste vi već dobili mail za backspacer?

    Your order has been processed and will ship within 24 hours.

    Domestic orders are shipped via USPS First Class/Priority Mail and
    will arrive in 3-5 days. International orders can take up to 4-8
    weeks for delivery. Please take into account holidays and poor
    weather conditions. Shipments to Canada, Mexico and Australia can
    expect delays due to increased Customs scrutiny.


    4-8 tjedana??? :? taman će doći pred božić :mrgreen:
Sign In or Register to comment.