Pearl Jam in Zagreb!

1579580582584585860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:


    aaaa... veeeriiii naaaajssss... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Ne znam ja to tako sve rasclanit ko moj pajo, ali evo, da ne ostanete zakinuti za jedan review - jucer je na Alice in Chains bilo stvarno sjajno, gotovo nevjerojatno! Pjevac mi je na jubitou zvucao strasno bezveze, ali uzivo chovo stvarno zvuci pljunuti Layne (da, da, samo je jedan Layne i nitko nije kao on, slazem se, ali momak stvarno ima glas i tri cetvrt i pjeva ko lud, a dosta dobro skida i Layneovo 'zavlacenje'). Sviraju ko blesavi, publika je bila totalno luda, barem pola crowda je znalo sve rijeci, a klub u kojem je bio koncert je fakat sjajan (onak, ima feeling Pauka samo kaj je cetvrtastog oblika :mrgreen: ).

    Osim toga, Cro drustvance se povecava jer nam se pridruzila nasa najdraza mala frikusha, SID!!! :mrgreen: Jucer je dakle premijerno na Sid pokazan narancasti Baltazar (opet su svi ludi za nasim majicama, naravno :D ), a zastava je opet bila objeshena na ogradu tijekom koncerta). Danas je zastava kod Sid, koja se sad vjerojatno vec lajna pred dvoranom. :D Dakle vidite, dobri smo ko' bubice svi skupa... :D

    Sve u svemu, uzasno nam je drago da smo ipak isli na AIC, iako smo bili stvarno crknuti nakon 5 sati sna s pon na uto, 7 sati putovanja do Londona, koncerta, sat vremena sna u busu za Stansted (sjeli iza na 4 sica Sergio, pajo i ja i svo troje krmili ko ludi cijeli put, a neka jadna teta koja je morala sjedit izmedju nas se navodno zgrazala cijelim putem koliko krmimo; mi se svi probudili prezadivljeni kak smo super krmili :D ), pola sata sna u avionu za Eindhoven, sat vremena sna u vlaku za Hag i dva sata sna u stanu od frenda u Hagu prije nego kaj smo krenuli u Amsterdam na koncert. Nismo cak bili tak jako umorni psihicki koliko fizicki strgani, jedva se dovukli nazad do vlaka za Hag i sad evo, prvi put nakon nedjelje, odspavali cijelu noc! :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    kakva je ono zastava? ;) a vid' rucica iznad nje :)

    http://www.flickr.com/photos/pearljamof ... 3/sizes/o/

    RW je lokalni modni macak:

    http://www.flickr.com/photos/pearljamof ... otostream/
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Upravo smo premijerno čuli Fixera izvan našeg stana. :) Na trgu u Sesvetama s razglasa od bertije (vrtili na Otvorenom radiju). :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ovak', Ed nosi sive gace i ruke mu se uopce ne znoje tak jako! to je moj review danasnjeg PREHEBENOG showa!!! :lol::lol::lol:
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited August 2009
    OK, odmah cu reci i valjda ostat ziv...ovaj show je bio toliko dobar da ga stavljam odmah do Zagreba! :shock:

    Mi smo se lagano doteglili do dvorane oko 3 popodne i vec je bilo poprilicno ljudi u 10C lineu. Brijem da nigdje (OK osim u Londonu 2007.) nisam vidio toliko ljudi sa 10C kartama, a ono sto je najbolje od svega je da smo imali posebno ogradjen cijeli prvi dio floora samo za 10C ekipu i moram reci da je to zakon jer se bitno smanjuje guzva. Mi smo se smjestili u prvi red na Mikeovoj strani skroz lijevo, a Sid na slicnoj poziciji ali na Stoneovoj strani.

    Setlista je bila sasvim u redu, vjerojatno ste ju vidjeli...highlight je definitivno bio nothingman, pa you got to hide your love away, brother i the real me, LROM...ali ono sto odusevljava je koliko su momci dobre volje i u formi sto u kombinaciji sa ovako dobrom publikom neminovno proizvede vrhunski, vrhunski show...

    E sad, pravi vruhnac koncerta za nas (nije bila setilista, crowd ili nesto takvo sto ste mogli zakljuciti iz posta prije mog :mrgreen::mrgreen: ) je bio tijekom Alivea kada se Ed nakalemio na zvucnik valjda pola metra ispred nas, a mi lagano razvukli onaj banner Zagreb remembers...in your face Eddie :mrgreen: ...legenda je prvo pristojno mahao ljudima iza nas i okolo, a onda se fino okrenuo nama namignuo i napravio nekoliko gesti rukom koje su trebale ukazivati da izrazava totalni respect. I onda se jos fino nagne i rukuje sa suprugom mi i lagano se vrati na stage... :shock: :D

    Sve u svemu, momci su u top formi i u Berlinu nas brijem ocekuje jos bolji show...e i da ne zaboravim, Ed je na kraju jos rekao "See you in...(onda je malo racunao u glavi) a year and a half..." :mrgreen:
    Post edited by pajo on
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    kakva je ono zastava? ;) a vid' rucica iznad nje :)

    http://www.flickr.com/photos/pearljamof ... 3/sizes/o/
    Iva: o, da, da! to bi bila nasa zastava! ruke iznad nje pripadaju Britanki koja na pitu ima nick Redrock, a koja mi je dala da zavezem zastavu pred nju i pazila na zastavu cijeli show. :) a ja se malo vidim (tj. plava Baltazar majica se vidi) ako pogledate dijagonalno prema gore od Redrock na desnu stranu, ide prvo UKDave pa onda ja. pajo je bio meni s desne strane u sivom Baltazaru. :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Upravo smo premijerno čuli Fixera izvan našeg stana. :) Na trgu u Sesvetama s razglasa od bertije (vrtili na Otvorenom radiju). :D
    GO Sesvete! :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    E sad, pravi vruhnac koncerta za nas (nije bila setilista, crowd ili nesto takvo sto ste mogli zakljuciti iz posta prije mog :mrgreen::mrgreen: ) je bio tijekom Alivea kada se Ed nakalemio na zvucnik valjda pola metra ispred nas, a mi lagano razvukli onaj banner Zagreb remembers...in your face Eddie :mrgreen: ...legenda je prvo pristojno mahao ljudima iza nas i okolo, a onda se fino okrenuo nama namugnuo i napravio nekoliko gesti rukom koje su trebale ukazivati da izrazava totalni respect. I onda se jos fino nagne i rukuje sa suprugom mi i lagano se vrati na stage... :shock: :D

    taj banner je jos ziv??? radim nekoliko gesti rukom kojima izrazavam totalni respect, a ljudi na poslu me gledaju :mrgreen:
    pajo wrote:
    e i da ne zaboravim, Ed je na kraju jos rekao "See you in...(onda je malo racunao u glavi) a year and a half..." :mrgreen:

    dovoljno vremena za uhraniti novu kasicu prasicu :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited August 2009
    Iva: nakon prospavane noci (6 sati sna, weeeheee! :D ) evo jos par crtica:
    1. ruku sam vec oprala, za one koje zanima :mrgreen:
    2. poster je bio super jucer (onaj od SBE je bio dosta grduljiv). neka fora za zacaranom sumom u koju ulaze momak i cura obasjani mjesecinom, a iznad njih je labirint od grana u kojem se krije hrpa stvari (natpis Rotterdam, medo, vuk, par vrana, par sova i tko zna sto jos, ovo smo jucer nabrzaka skuzili). ful je fora!

    edit: evo fotke: http://smg.photobucket.com/albums/v157/ ... =photo.jpg

    3. Edvard je ispricao presmijesnu pricu kak su kad su izlazili iz hotela vidjeli neke ljude kako stoje u redovima, od kojih su neki imali njihove CD-e u rukama, ali kako su se oni jako zurili pa su samo nabrzinu sve pozdravili, postiskali im ruke i prolazu i odjurili u auto. i onda su skuzili da ih je vecina bila 'obicni' ljudi koji su cekali bus! :lol::lol::lol:
    4. i jos samo jedna od Edvardovih fora upotreba engleskog jezika - u jednom trenu mu je ventilator (engl. fan) previse puhao pa je trazio tehnicara da ga okrene od njega i kaze Edo tehnicaru: 'there's enough fans over here' i pokaze na pubilku :D )

    off to Berlin now! :D
    Post edited by pajo on
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: ovak', Ed nosi sive gace i ruke mu se uopce ne znoje tak jako! to je moj review danasnjeg PREHEBENOG showa!!! :lol::lol::lol:


    iiiiiiii.... respect prvoj dami!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • asfoasfo Posts: 315
    ček malo, a kak si mu gaće točno vidjela?!?!?
  • pajopajo Posts: 3,292
    asfo wrote:
    ček malo, a kak si mu gaće točno vidjela?!?!?
    Iva: LOL! A u biti sam vidjela samo vrh gaca mu jer su mu malo spale hlace, a majica mu se bila digla kad je stajao ispred nas i pjevao. ali ovak' kak sam bila napisala mi je zvucalo da se bogznakaj dogodilo, kaj ne? :lol::lol::lol:

    btw, eto nas vec kod Shele u Berlinu. doletili smo s Boingom 747 u kojem je bilo valjda 10 non-PJ putnika, a sve ostalo fanovi! teska gubica! :D navecer imamo ekskluzivni cro meet-up, weeeheee! :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    navecer imamo ekskluzivni cro meet-up, weeeheee! :)

    kad se već nismo mogli dogovriti za mitap u domaji, da se barem vidite u berlinu... :) a u državi je recesija glavna tema... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    cisto da ne bi netko (opet) komentirao da se ne zelimo druziti ;) , puno vas - ekipu koju smo upoznali u berlinu - pozdravljaju gordan i anica. show je bio nezaboravan :D , drago nam je sto smo vas upoznali i nadamo se da se vidimo jos na kojem koncertu. uzivajte u manchesteru i londonu, totalno vam zavidimo :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    What say, what to say... :mrgreen:

    Odmah prvo veliki pozdrav Anici i Gordanu, legendama iz Zagreba (OK, sorry...Samobora :D ) koje smo upoznali u 10C lineu...odnosno dok smo stajali odjednom cujemo neku vrisku i dernjavu...naravno da ih je Sid pronasla i skuzila i pocela skakat i derat se Hrvati, Hrvati... :lol:

    Drugo...vjerojatno ste citali koliko smo nahvalili Rotterdamski show, e pa ovaj je bio jos bolji!!! :shock: :mrgreen:

    Prvo i najvaznije od svega je ekipa...fino smo se ujutro u 10 nasli na Alexander Platzu i lijepo proveli cijeli jedan prekrasan dan skupa! Jos smo se danas svi skupa (osim nase Sid koja je imala let raaano ujutro) lijepo rastali na aerodromu i odletjeli u razne smjerove...
    10C line i organizacije cijele price oko early entry-a je vec od ujutro mirisala na katastrofu tako da smo se mi lijepo cijeli dan lagano izvaljivali u tom 10C baru (odmah moramo reci da je to genijalna stvar), pijuckali hladna pica, tamanili kobaje i zezali se sa hrpetinom ekipe, objasnjavali naravno svima tko smo i otkud nam majice, upoznavali ih sa superstar designerom Nikom i odgovarali na hrpu upita gdje kupiti majice i zamolbe za slikanje...sve u svemu puno posla :mrgreen:

    Show...sta reci, nevjerojatno dobra setlista sa hrpetinom rare stvari, genijalan venue, sjajan crowd i najvaznije bend u vrhunskoj formi i raspolozenju. Samo jedan detalj, na pocetku prvog encorea Ed izlazi i govori kako su upravo u backstageu raspravljali i dogovarali lokacije za sljedecu turneju :shock: ...onda si mozete misliti koliko oni zapravo uzivaju svirati u Europi, a da ne govorimo da to moze znaciti da tu imaju utjecaja i svi ti nasi pokusaji da im damo do znanja otkud smo.
    Masni je totalni MVP jucerasnjeg showa! Covjek je cijeli hebeni show iz drugog/treceg reda (gdje je stajao zajedno sa Sid i Domagojem) mahnito mahao trobojnicom. Iva&Iva, Niko, Ana&Ana i ja koji smo stajali na tribini smo nekoliko puta podigli i transparent cisto da malo budemo kulisa Masnome, ali nije da mu je trebalo. ;)

    Nama je bilo 7-8 stvari koje smo prvi put culi (samo za usporedbu u Rotterdamu samo jedna :shock: ) pa to govori sve o setlisti i tim nasim ludjacima iz tog naseg benda...
    Higlight ne mogu fakat izdvojiti jer je sve bilo predobro.

    Sad smo u Londonu i sutra ranom zorom pravac Manchester...danas malo nailazimo na prve problemcice na turneji, ali uz malo srece ce nam se sutra kolo okrenuti pa ce opet sve biti ok. :) Pisemo se onda kad se vratimo iz Manchestera, a dotad ocekujem review i od ostalih koji su nazocili jucerasnjoj zurki. :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: eto nas mrtvi umorni iz Manchestera, pomalo tuzni sto nas threadic nalazimo na 3. stranici. nadamo se da je sve sa svima OK. :)

    Show jucer bio genijalan, crowd malo manje genijalan (ok, pjevali su i sve, ali za neki kao crowd izvornih govornika je to moralo biti puuuno bolje, a ne samo na 5 stvari). Setlista mrak (SMILE :D , Sleight of Hand, All Night, In Hiding, Leash)! Momci kao i obicno na razini zadatka unatoc brojnim tehnickim poteskocama (vise puta krivo dodana ili uopce ne dodana gitara, zapaljeni ampovi i tak...).

    Idemo se sad otusirat i spavat nakon ugodne noci provedene djelomicno na podu Manchesterskog kolodvora, djelomicno spavajuci ko' bebice u busu (reko bi covjek da nema udobnijeg krevetica nakon par sati na kolodvorskom podu). Long story...ucinili smo dobro djelo nekim Portugalcima, ali i platili cijenu za to...it's all good.

    E, da, jesmo li spomenuli biste si ovaj boot trebali nabaviti jer Ed usred Alivea vice 'Zagreb'? Da, trebali bi ga nabaviti... ;):mrgreen:
  • killroykillroy Posts: 739
    Haaaaaa???????
    WTF???
    Vice Zagreb???
    Ajmeeee...kaj ste mu ovaj put napravili :D:D

    Ja nikak da uhvatim vremena za review...jos nisam posteno sjeo i razmislio o koncertu...ubacilo me odmah u zrvanj poslovnih obaveza...fuj...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Za kraj turneje dobili smo fenomenalan show! Svaka cast Leu na izboru prvog koncerta :D , a i tati koji ga je doveo...u baltazar majici naravno 8-)

    Venue je nevjerojatan, radi se o pravom gradu u malom sa nebrojeno puno kafica, restorana itd. Sama dvorana je preogromna, sigurno preko 15.000 i bila je krcata. Crowd je bio znatno bolji nego jucer u Manchesteru. Pjevalo se sve u 16, dolje je bio kaos...

    Setlista opet sjajna...Niko lagano dobije sve sto zazeli pa cak i frikin Leavin Here koji valjda nisu nikad svirali u Europi. LROM je opet bio nevjerojatan, Rats posvecen Michaelu Jacksonu, Immortality, posebno emocionalna izvedba Light Yearsa koju su posvetili nekom nedavno preminulom frendu surferu. Culi smo i prvu izvedbu Supersonica i zvuci kao i druge nove stvari, brzo, zestoko, ali nekako veselo...

    Ekipa je bila posvuda, Sid u prvom redu ispred kamenog, Vedran negdje pri sredini dolje, mi ostali gore sa strane na vrlo lijepim pozicijama (Mike's side). Nakon showa smo se uspjeli svi skupit na kratko, taman da se poslikamo i ispozdravljamo prije nego sto smo se svi razasuli po Londonu...

    Ed je odrzao krasan govor za ekipu iz drugih zemalja koje ovaj put nisu stigli posjetit i lijepo nam se svima zahvalio sto smo dosli .Takodjer je nesto spominjao da se necemo vidjet neko vrijeme, ali je ipak stalno nesto nabacivao (tokom cijele turneje) da se vidimo.

    Sutra letimo sa Nikom za Dubrovnik i prekosutra za ZG...

    Pozdrav svima i uskoro svakako treba organizirat neki meet-up...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ne znam niti na kojoj smo stranici ali vidim da se dva dana nije ništa pisalo, pa da javim samo da smo mi malo na moru i da smo uredno popratili sva zbivanja glede turneje...

    i ne znam tko je uspio slomiti Niku the cara glede FB, ali bravo!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    Eheeej ljudi!!!

    I ja opet sva u poslu i sto stvari pa ne stigoh pisat!!
    ajme kaj se sve nadesavalo jos u medjuvremenu zaaakon!!
    Mislila sam jos stalno na sve vas u JuKEJ-u i isla sam na posao jos tri dana s mojom
    PJ narukvicom iz Berlina :) do kraja turneje ne? bilo ful smijesnih pitanja i razgovora naravno ;)

    Dakle ja bila "samo" u Berlinu i bilo mi je pregenijalno!! cijeli dan je bio veri veri najs. ful fensi 10C line
    pijesak, suncobrani, cugica, klopa ma zakon tak bi trebali svaki put!! (al onda nebi valjda bio tolki dozivljaj razmazili bi se :) treba ponekad i odsjedit par sati nedgje na podu. :D

    ekipa i cijela atmosfera koncerta na otvorenom je bila genijalna!! set lista isto ful najs :) ugl. ja jaako sretna i zadovoljna s tim jednim ali vrijednim koncertachem ovo ljeto :) nisam mislila da ce berlin biti toliko nabrijan i toliko pjevati i mahati i radit valove i kajjaznamsvene...respect!

    i zakon za eda i Zagreb!! ma moraju opet doc sad!! :)

    super mi je poster iz ahoya!

    pozdravi svima vama i novonadjenim pj fanovima iz samobora ;) haha small world.
  • shelashela Posts: 657
    pajo wrote:
    Za kraj turneje dobili smo fenomenalan show! Svaka cast Leu na izboru prvog koncerta :D , a i tati koji ga je doveo...u baltazar majici naravno 8-)
    ...

    aaa super mi je bio cijeli ovaj opis!! sve me prosli zmarci!! :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Bog ekipa, vratio se sa puta i prvi dan odradio 13 radnih sati u radioni, i evo sad mi već pušu iza vrata svi u radioni:da što se sad p-đejam dok posao čeka... i ja sam onda neki šef :oops:

    ukratko o turneji: koncerti su mi bili jedan bolji od drugog, London na kraju je bio vrhunac svih mojih 15 koncerata iako Man. i Berlin su bili također mrak.

    Moram bježat pa se javim kad budem sam u radioni jer ovo je strašno, još će vikat na mene :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • asfoasfo Posts: 315
    Naša ekipa se baš ne oglašava jer smo i mi na moru (konačno), ali redovno čitamo postove, totalno smo apdejtani!
    Drago mi je da vam je svima bilo baš super, a za momke iz čisto sebičnih razloga bih rado da slijedećih godinu dana ne dolaze, iako znam da jurasici to ne bi bio problem da je na mom mjestu, a? a?

    (jurasica, postala si snihu uzor koliko treba biti aktivna jedna trudnica i rodilja.Sada mi ,čim se ja požalim na nekaj, na nos nabija - jurasica bi išla na koncert ... jurasica ovo, jurasica ono.)

    Sori na privatizaciji foruma.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ehej!

    evo i mojih par rijeci...

    na ovu mini turneju sam isao s frendom koji nije takav PJ frikic kao mi (iako ih voli), tako da smo to odradili lagano... nisam ga htio forsati sa cekanjem u redovima i sl. stvarima pa mi je malo falilo druzenja sa poznatim ljudima... uglavnom ih uspio pozdraviti u prolazu i to je to...

    sto se tice svirki, Manchester ima prolaznu ocjenu uz super setlistu... veseli me da su opet svirali Sleight Of Hand koja mi je jedna od drazih... isto tako mi je bilo nice cuti Indifference na samom kraju... to me bacilo 9 god. unatrag na moju prvu PJ svirku u Ljubljani kad su isto zatvorili sa Indifference... :)
    od Manchestera nismo puno vidjeli.. izvojio bih pomalo brutalan nocni zivot.. i mi znamo zabrijati, ali oni klinci su nas usokirali :?:

    London je bio "u sridu"... stavio bih ga u top 3 koncerta (ne znam koja su druga 2 :mrgreen: ).. setlista je razvalila... meni je uz LROM, I Got ID, Leaving Here, Hail Hail, Immortality highlight ipak bio/bila Rats... dvorana je fascinanta... prije svirke smo frend i ja otisli na izlozbu "World Of Bodies" (u sklopu O2 arene) pa nazalost nismo stigli malo vise prozujati okolo po O2... izlozba, iako pomalo morbidna je ful zanimljiva i poucna.. sorry ekipi koja nas je cekala prije pocetka koncerta, malo nam se oduzilo :)

    all in all, super mini turneja... i tamo nas je iz hrvatske bilo vise od nekoliko... uz par novih lica s ove turneje, uskoro bi nas u 10c redu moglo stajati i preko 20 :)

    edit: na 2 koncerta sam cuo 47 razlicitih pjesama... u Londonu su svirali 21 pjesmu koju nisu svirali u Manchesteru... Got Some, The Fixer i Supersonic bas dobro rokaju... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited August 2009
    Iva: tak se piše ekipa!!! goooo vi svi!!! :D sad mi pada još puno stvari na pamet za napisati kad čitam vas! :D

    pa idemo redom:

    1. Manchester: nakon Rotterdama gdje smo bili u prvom redu i nabili siročetu u nos transparent pa se rukovao s nama, smo u Manchesteru sjedili na tribinama, ali jako nisko tj. blizu stagea, Mike side. I opet jadni Edo na Alive dođe do te strane, a mi se razmahali transparentom. Frajer nas skuži, maše nam ko lud, onak' u jednom 'di ste ekipa stilu' :D i zadere se 'Zagreb' u mikrofon! Kaže Sergio iz Portugala da se dvaput zaderao, ali mi čuli samo jednom. Nama dosta! :mrgreen: Ed je officially najveći car svih svemira (nakon mog paje, narafski 8-) )!

    2. Dubrovnik: koji genijalan kraj turneje!!! Prvo dođeš mrtav umoran pa te Nikina žena nahrani nekim prefinim stvarima, a za početak gustom povrtnom juhom koje sam pojela dvije ne baš male zdjelice :D pa se onda lagano naspavaš u PJ sobici pa onda malo prošetkaš Gradom i lagano kućici. Sooo hvala Niki i familyju na closeru boljem od YL ili Indifference! :mrgreen:

    3. Niko je na FB završio teškom mukom i silom prilika nakon jedne nezgode na početku UK dionice turneje. Sad nam samo preostaje da ga tamo i zadržimo... ;)

    4. Da pojasnim Manchestersko spavanje na podu kolodvora - zamolili nas Portugalci da pripazimo na par njihovih frendova koji prvi put sami putuju ( :?: :!: :?: ) pa dok smo jednog od njih dočekali su se već zatvorili svi bircevi (osim klubova u kojima su tako razvaljeni klinci da je meni bilo bed gledat u to, a momci su ipak bili boljih želudaca, ali nije ni njima bilo svejedno) pa smo u 2h završili na kolodvoru koji je bio zatvoren i nije bilo druge nego u jednom natkrivenom dijelu gdje je ulaz u garaže malo pričekati. Budući da na turneji svako mjesto na kojem se zaustaviš u sjedećem položaju dulje od 10 min znači spavanje, spavali jesmo... :) ultra neudobno, ali eto, bar smo oddadiljali tu dvojicu Portugalaca kak je trebalo i nisu bili sami...

    5. Kaj se tiče trudnica, na turneji ih je bila hrpetina. Ja sam na Shepherd's Bushu nabrojala barem 7 komada trudnih preko 6 mjeseci (nije da brojim :cry:), ali opet, reci ti draga asfo drugu snihu da te koje idu na koncerte sigurno nisu putovale do tko zna kud i da sigurno nisu prva tri mjeseca morale mirovati, a zatim krenule hopsati po Europi! ;) Bila je tek poneka malo trudna PJ fanica koja je još k tome i putovala, ali onda presjedila cijeli koncert (osim Brother :D ).

    6. i za kraj, što Ranko kaže:
    siljo wrote:
    na 2 koncerta sam cuo 47 razlicitih pjesama... u Londonu su svirali 21 pjesmu koju nisu svirali u Manchesteru...
    HEBEMU KOJI BEND!!! :mrgreen:
    Post edited by pajo on
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: naši momci, posljednji pravi rockeri... :D
    http://www.audiotube.com/news/2223-pear ... rfew-.html
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo wrote:
    1. Machester: nakon Rotterdama gdje smo bili u prvom redu i nabili siročetu u nos transparent pa se rukovao s nama, smo u Manchesteru sjedili na tribinama, ali jako nisko tj. blizu stagea, Mike side. I opet jadni Edo na Alive dođe do te strane, a mi se razmahali transparentom. Frajer nas skuži, maše nam ko lud, onak' u jednom 'di ste ekipa stilu' :D i zadere se 'Zagreb' u mikrofon! Kaže Sergio iz Portugala da se dvaput zaderao, ali mi čuli samo jednom. Nama dosta! :mrgreen: Ed je officially najveći car svih svemira (nakon mog paje, narafski 8-) )!

    Kako to dobro izgleda i zvuci :D:mrgreen: :

    http://www.youtube.com/watch?v=5PUXg5r_cR4 Lijepo se vidi kako maše i čuju se oba shouta, vrijeme - 6:57
    http://www.youtube.com/watch?v=nkLcA0bKzCc Malo slabija kavaliteta, vrijeme - 4:37
    http://www.youtube.com/watch?v=A6nMchiZae0 Dobar sound, ali kamera na Mikeu, vrijeme - 4:41
  • RideRickRideRick Posts: 703
    Is het niet verboden om in een andere taal dan het Engels te spreken :roll:

    Of is er een vertaalmogelijkheid :D
    | Pinkpop 1992 *BEST EVER | Rotterdam 1993 | Amsterdam 1996 | Pinkpop 2000 | Arnhem 2006 | Nijmegen 2007 | Rotterdam 2009 | Nijmegen 2010 | Amsterdam I + II 2012 ** | Amsterdam Eddie Vedder Solo 2012 First European Concert *EPIC*| Amsterdam I + II 2014 | Amsterdam Eddie Vedder Solo 2016 night I  | Amsterdam I + II 2018 | Amsterdam I -> Canceled  +  II 2022 *EPIC
  • pajopajo Posts: 3,292
    RideRick wrote:
    Is het niet verboden om in een andere taal dan het Engels te spreken :roll:

    Of is er een vertaalmogelijkheid :D
    Iva: as you can notice from your own post, it's not forbidden to post in other languages. why should it be? ;)

    if there's anything you want to ask, feel free to do so in English, we all speak it here! ;):)
Sign In or Register to comment.