Pearl Jam in Zagreb!

1582583585587588860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Fino! Lagano se skuplja se ekipa za meet-up 19. ovog mjeseca...danas se javio da dolazi i naš suborac iz ovogodišnjih UK putešestvija, Vedran...

    Mislim da je možda lagano i vrijeme da počnemo sa listom...jer jednostavno volimo pisat liste, bilo kakve... :mrgreen::mrgreen:
    Dakle, koliko znam za sad su potvrđeni sljedeći uzvanici...ispričavam se ako sam nekog izostavio, te molim da se nastavi sa dopisivanjem na listu:

    1. asfo+1 :)
    2. janko (ofkors)
    3. snih the barbecue master
    4. juras and crew (viki the barbecue apprentice+tonka, sintija+1 :))
    5. elcielo+1 :)
    6. viktor u novim japankama
    7. prof. vedran
    8. masni...s gitarom naravno
    9. niko the genius
    10. killroy i nadamo se bolja polovica
    11. iva "roštiljat hoću, radit neću" G
    12. jopa straight iz Rovinja (seminar, klijenti, posao, šef...bla bla...halooo, imam pametnijeg posla u ZG)

    E sad, ajmo dalje...sid (jaaavi se, ali naravno da nema opcije da ne dolaziš), ranko (da fino iskalimo ljubomoru i spakiramo te za Seattle), lestesica (klinci tak i tak nemaju udžbenike), anica (kad već mužić mora radit)...mogla bi i ti potatosica navratit :mrgreen:...i tak
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ma dobro čujete li vi ovo?!? nemam riječi...
  • snihsnih Posts: 1,052
    6 sati ujutro... upravo ga slušam... javim kasnije prve impresije! :) Preuzbuđen sam! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Just Breathe... OMG... kanula suza na oko... valjda to znači da mi je prekrasna! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    edited September 2009
    slušam ko u transu... jedva dišem! :D
    Post edited by snih on
  • snihsnih Posts: 1,052
    Prvo slušanje: čagica, skakanje, mahanje glavom, plakanje, lagano cupkanje... ima tu svega i čini se veri fajn! :):):)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Unthought Known... opet ridanje! ...

    Odi ti moj Tomislave malo odspavat i smirit žifčeke! :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: GOOOOOOO SNIH!!!! Posebno sam ganuta na tvoju reakciju na Just Breathe...so sweet! :)
  • lesteslestes Posts: 959
    prvi tjedan u školi iza mene.. živa sam!!!!

    oko kolko sati bi bil taj roštilj? nemrem još potvrdit dolazak :(


    unthought known!!!! <3<3<3<3<3

    just breathe isto <3
  • RijekaRijeka Posts: 801
    evo sto kaze autor onih multicam London klipova s jutjuba.


    "full show is in the works. but will take a few more weeks/months. I'm still waiting for some very good sources from youtube and other places.
    I also want to add the official audio when it is released. Once the show is done it will be spread for free via the usual PJ fan message boards and maybe a torrent.
    Just check back on my youtube account every couple of weeks, i'll post a clip with a hint where to find it when its done..."


    o novom albumu psssst :)

    ali kik es
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Fino! Lagano se skuplja se ekipa za meet-up 19. ovog mjeseca...

    E sad, ajmo dalje...sid (jaaavi se, ali naravno da nema opcije da ne dolaziš), ranko (da fino iskalimo ljubomoru i spakiramo te za Seattle), lestesica (klinci tak i tak nemaju udžbenike), anica (kad već mužić mora radit)...mogla bi i ti potatosica navratit :mrgreen:...i tak

    :oops: ja bi se rado pridruzio, ali dan ranije cu preko bare... ako cu znati vas plan i program, mozda se uzivo javim sa mjesta događaja sa HR zastavom na vrhu Space Needle-a.. ionako cu vjerojatno u to vrijeme biti sleepless in seattle.... :D

    Bakspacer: jos ga nisam poslusao... probat cu se strpiti do petka iako me vec prsti svrbe :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    edited September 2009
    ja sam se jutros svecano digla prije muzica i sa svojim dragim ipodom, na kojem se nocas nasao i jedan drag album, ranim jutrom krenula u prvo preslusavanje na ruti do vugrinscaka i nazad. i tako dodjem do kraja vugrinscaka, album gotov, mislim si, ok, kratak je ;)
    onda se vratim doma i gledam na netu neki review i lik pise o album’s opener, “Gonna See My Friend,”, a ja onako wtf?! reko muzicu, sto je ovo, a on meni mrtav-ladan, pa prva pjesma, ne?
    da, prva pjesma, koju mi on nije stavio na ipod :D
    tako da znate, moj backspacer pocinje s got some :)
    enivej, svidja mi se, iako sam malo iznenadjena ocitom slicnoscu par stvari sa zvukom/atmosferom into the wild sondtracka. cak je pocetak just breathe gotovo identican kao pocetak tuolumne. trebam barem jos nekoliko slusanja da album udje u uho...

    glede meet-up-a, predbiljezite me barem za kratak posjet s mladjim narastajem i vicite sto se donosi; ja svakako planiram donijeti neke poslastice ;)
    Post edited by _annie_ on
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ovaj, samo jedno pitanjce...

    Dokle otprilike traju ti roshtilj meet up-ovi? :D Ja cu doc busom jer mi se ne da tramakat autom gore-dolje posto bih se vratio iste veceri. Pitam jer vidim kako mi je zadnji bus iz Zg u 21h, sto mi se cini malcice prerano, dok je prvi nakon toga u 1 ujutro, sto je s druge strane malo kasno.
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Ovaj, samo jedno pitanjce...

    Dokle otprilike traju ti roshtilj meet up-ovi? :D Ja cu doc busom jer mi se ne da tramakat autom gore-dolje posto bih se vratio iste veceri. Pitam jer vidim kako mi je zadnji bus iz Zg u 21h, sto mi se cini malcice prerano, dok je prvi nakon toga u 1 ujutro, sto je s druge strane malo kasno.

    Iva: ne znam zakaj svi pitaju dokad traju meet-upovi? pa nisu to neka black-tie okupljanja da znamo unaprijed raspored. :) Viktore znaš da imaš di spavat, imaš di bit do 1h ako izabereš kasniji bus (na kolodvorskom podu, naravno ;):lol: ) i nemoj brinut oko ničega. dođi kad hoćeš, odi kad hoćeš.
    meet-up je zasad još uvijek roštilj i finoće hrane radi nadamo se da će tako i ostati. ali budući da glupi meteo.hr kaže da bi mogla kiša (luckily gotovo uvijek fulaju prognozu, nadajmo se da će ostat vjerni tradiciji) meet-up bi se mogao pretvorit i u tulum kod nas. tak da točan vremenski raspored ne znamo zasad.
    ti mala razbijačica isto tak - gledaj da dođeš, a sad kad i kak to bumo već sve riješili. :D

    p.s. - Viktore daj osim toga sačekaj do sutra s kupovinom karte jer je pajo u subotu ujutro u Rovinju pa ako bude u neko normalno vrijeme mogao proći blizu Rijeke može pokupit vas Riječane. ;) sutra ti to javi.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Kisa, neeee, kako onda japanke ukombinirati :?: :o:D

    Ma pitam samo cisto informativno, posto mi nocenje u Zg ne dolazi u obzir jerbo iduce jutro moram zapalit na Krk. A kartu ne planiram kupovati prije cetvrtka-petka :)

    Onda zakon, moram nabaviti samo nekakvu dzepnu kartu grada kako bi kolodvorski ugodaj bio potpun :mrgreen: Jos ako neki lost in space portugalac naleti biti ce to pravi spektakl!
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ha gledaj na to ovako: ako padne kiša bar ćeš na kolodvoru biti čistih nogu :lol:
  • killroykillroy Posts: 739
    Ja htio cekat sa slusanjem dok ne stigne pravi cd, al se predomislio nakon sto sam procito Ivin zadnji mejl na mailing listi :D

    I ono...prvo slusanje...WOW WOW WOW
    Zvuci nevjerojatno svjeze i inovativno. Pjesme kratke ali slatke. Ko koncentrat okusa, mirisa, emocija, itd...
    I svidja mi se sta ima hm...kak bi to nazvo..groove...
    Na par pjesama, ne znam tocno kojih :), mi se cini da se mike jebeno zabavlja dok svira groovy rocking solaze

    uf...ovo se treba iskusit uzivo!!!
    ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Vidim da mi je ženica bila aktivna, otkrila našu malu tajnu o tome kak sam joj pokušao uvaliti jos kraću verziju kratkog Backspacera :P , no odmah me provalila. :mrgreen: I ja sam među onima koji nisu mogli pričekati dolazak cjelovitog diska, preslušao više puta, ali ne mislim komentirati ono što sam čuo iz jednostavnog razloga kako svojim mišljenjem ne bi na bilo koji način utjecao na bilo koga od vas koji ste još uvijek uspjeli odolijeti zovu i niste ogrezli u grijehu piratstva :mrgreen:
    Ne smatram da je moje mišljenje posebno relevantno, ali ljudska psiha zna čudnovato reagirati. I da, nije to isto kako kad dodje original, sjednem u auto i nafrljim ga tako da čujem svaki ton, a žila na čelu nabrekne. :twisted: E, tek nakon toga ću podijeliti svoje viđenje s vama. A do tada, moj naklon i poštovanje svima koji su ostali ustrajni. Baš ste karakteri. RESPECT!!!
  • Ja se još ne dam...imao sam cijeli plan kako uživati novi album na cd-u ali to mi sve propada jer čim uđem u Pajin i Ivin auto neću moći odoliti slušanju :roll: :oops: :( :lol: :shock:
    Nekako ovih dana nisam prilazio puno internetu baš radi toga ali jebiga!!

    Ustvari zamolit ću domaćine da mi ne puste cd u autu ili doma please (dok pričamo i vozimo se okolo) radije bi ga ubacio na mp3 i u krevet s njime večeras... ;):D pa ću dojmove sutra u jutro.



    može????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ustvari zamolit ću domaćine da mi ne puste cd u autu ili doma please (dok pričamo i vozimo se okolo) radije bi ga ubacio na mp3 i u krevet s njime večeras... ;):D pa ću dojmove sutra u jutro.



    može????
    Iva: LOL! To je i meni palo na pamet.

    Iako smo ga mi prvi put poslušali (zapravo prvih par puta) dok smo brbljali sa shelom i isto je bio dobar... :twisted:

    ali ne brini, dobiš ga na mp3 ;)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ćao drugovi! :)

    ovak.
    još uvijek sam u fazi selidbenog čišćenja/rješavanja stvari pa sam došla do kutije s tinejđerskim PJ memorabilijama.
    uglavnom, to su članci iz raznoraznih novina/časopisa, isprintani lyricsi i tak.
    i sad, dal' da ja to recikliram u stari papir, ili nekog možda zanima? :mrgreen:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    i da, imam viška 2005. x-mas single ("someday at christmas" i "betterman").
    k'o prvi, njegova djevojka. :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    i da, imam viška 2005. x-mas single ("someday at christmas" i "betterman").
    k'o prvi, njegova djevojka. :)
    Iva: prvi? :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    ćao drugovi! :)

    ovak.
    još uvijek sam u fazi selidbenog čišćenja/rješavanja stvari pa sam došla do kutije s tinejđerskim PJ memorabilijama.
    uglavnom, to su članci iz raznoraznih novina/časopisa, isprintani lyricsi i tak.
    i sad, dal' da ja to recikliram u stari papir, ili nekog možda zanima? :mrgreen:
    Iva: pa razmisli još malo. ja sam u takvom jednom naletu bacila prve PJ riječi koje mi je shela printala i toga mi nije bilo tako žao, ali sam u istom bacila i mini-letak za koncert u Budimpešti i toga mi je malo žao. proberi prvo sve dobro pa ostavi sastrane i ako za par mjeseci još uvijek budeš htjela bacit, onda baci. moje dve lipice...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ovo mi je, ne drugo, već dvadeset i drugo prebiranje. :mrgreen:

    što se singla tiče, sad vam bar mogu nekako uzvratit za onaj divni edov poster. :)

    btw, mislim da imam taj letak za koncert u budimpešti. i on može biti tvoj. 8-)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ovo je bolje od Opre :)
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    ovo je bolje od Opre :)
    Iva: a da još počnu dijelit japankice di bi nam bio kraj! :lol:
  • RijekaRijeka Posts: 801
    e to bi bio pravi spektakl..dakle, elcielo, ako imas kakve japankice viska u toj svoj memorabiliji, recimo neke s stickman bedzem...onda ja vicem prvi :lol:
    Death or glory!

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hahahaha, nažalost, nemam ništa wearable. osim tenclub koncertnih "narukvica". al to ipak ostavljam u kolekciji. :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Jučer Iva i ja ulazimo u auto iza 11 navečer, idemo pokupit Niku, Iva odspaja iPod u autu na kojem je ofkors nova ploča na repeatu kao i na svim ostalim audio sustavima koje posjedujemo :mrgreen:...obećali Niki da mu nećemo puštat u autu nego da će si fino navečer sam poslušat na slušalice...palim pilu, odjednom neke poznate gitare, taj glas...pogledamo se lagano blesavim facama, tipa OK to je to, nema nam spasa...nema drugog objašanjenja nego da čujemo u istom trenu istu muziku u glavi... :D

    Na stojedinici je naime upravo u tom trenutku zagrmio hebeni Force of Nature :shock: :o...i možemo vam potvrdit da to zvuči nestvarno dobro za čut s radija...

    Iva: a najbolje je to kaj sam ja taman odspojila iPod i gledam ko luđakinja u iPod u ruci i nije mi jasno zašto on i dalje svira kad nije spojen! I'm a bit slow that way... :lol:
Sign In or Register to comment.