Pearl Jam in Zagreb!

1566567569571572860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    U svima nam omiljenom sectionu se pojavio za ubost određen broj prazničnih singlica iz minulih godina...ja upravo naručio '95 i '99...cool! :mrgreen:
    Džabe su...OK plaća se poštarina 7 bucksa...
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    siljo wrote:
    e da, ako netko gleda How I Met Your Mother, tamo u 16. ili 17. epizodi 4. sezone lik opisuje kako je prekinuo s curom jer je slusala Creed :mrgreen:

    aaaaaaaa, danas sam uhvatila tu epizodu na teveju, predobro... :mrgreen:

    btw, još ništa od deepa i singlice... :(
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Predsjedniče, oćemo probat sredit neke linkiće za strimanje uživo Obrajenovog Šoa. Ako nekaj nađeš podijeli to s podanicima. ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Predsjedniče, oćemo probat sredit neke linkiće za strimanje uživo Obrajenovog Šoa. Ako nekaj nađeš podijeli to s podanicima. ;)
    Iva: precjednik je službeno odsutan (čitaj: partija na festu ;) ). čim se vrati bit će izviješten o potrebama naroda. :lol:
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Predsjedniče, oćemo probat sredit neke linkiće za strimanje uživo Obrajenovog Šoa. Ako nekaj nađeš podijeli to s podanicima. ;)
    Moram priznat da i ja jedva čekam tog konana...sjetim se onog Lettermana iz 2006. kad su isto prvi put svirali nove stvari, kakav nastup, još sad se naježim... :D

    Ovaj tjedan posebno pratim sve PJ izvore u nadi da ću iskopat neki stream, a ako ne sigurno će se pojavit u roku sat-dva nakon nastupa
  • pajopajo Posts: 3,292
    Vikend, sunce, more itd...nula postova...

    Onaj UK novinar koji je zapalio u Seattle da popriča s momcima...ispalo da radi intervju za fakin NME i kaže da mu je bilo super sa cijelom PJ ekipom i što je najvažnije kaže da je nju album najbolji još od Yielda...
    http://hearyoume3.blogspot.com/2009/05/ ... in-uk.html
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    evo, ja upisala tonku u program Bebe ribe i krećemo u subotru tak da mi dtžite fige da ne utopim dijete... :)

    nego, da budem on topic, jedva čekam te nove frikin pjesme! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    bok svima!

    samo da prijavim da mi je ovaj x-mas/easter/ascension single genijalan, možda i najbolji njihov. :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Stigao Deep danas. Vau! Malo sam u soku. jos nisam stigla procitat, ploca se nema gdje zavrtit al sam cula pjesmice...

    Pozdrav svima iz ultra vruceg Hrv. Primorja!

    Mario, sigurno si negdje partijao petak i subotu dole u Opatiji, a ja sam se muvala po ljetnoj pozornici u blizini tamo... Bilo vas je miljon...ali i nas isto :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pakleno vruće, fjaka me hvata i ne da mi se radit :roll:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    pakleno vruće, fjaka me hvata i ne da mi se radit :roll:
    Same here! :roll:

    Još fakin 78 dana! :x
  • RijekaRijeka Posts: 801
    zahladilo :)

    ne znam jel netko citao, ali Gahanu iz Dep. Mode-a je u meduvremenu dijagnosticiran i otklonjen nekakav tumor. :o Turneja se nastavlja 8.6. a vijesti o Zg koncertu kao i o vecini otkazanih trebale bi biti objavljene iduci tjedan.

    I Barcelona je posteno sprasila Manchester sinoc, svaka im cast iako je Manchester prije finala bio favorit u mojim ocima. Kad ono pukli bez ispaljenog corka. Veliki klub, ali spreman za generalni remont.
    Death or glory!

  • RijekaRijeka Posts: 801
    Stansted airport - London - Stansted airport

    Ima li netko sto za preporuciti za cim jeftiniji dolazak s aerodroma u centar (Victoria po mogucnosti) i natrag? Iskustva dobra, losa, vrijeme putovanja? hvala :)

    meni se zasad najisplativijim cini ovaj

    http://www.easybus.co.uk
    Death or glory!

  • drngdrng Posts: 36
    Rijeka wrote:
    Stansted airport - London - Stansted airport

    Ima li netko sto za preporuciti za cim jeftiniji dolazak s aerodroma u centar (Victoria po mogucnosti) i natrag? Iskustva dobra, losa, vrijeme putovanja? hvala :)
    meni se zasad najisplativijim cini ovaj
    http://www.easybus.co.uk

    Evo, upoznao sam nekog cool engleza pa sam ga pitao čime on putuje. Inače, žao mi je kao psu što radim te dane... Da su barem dva tjedna prije objavili datume, onda bi si uzeo godišnji i na put! Ovako mi ostao samo youtube:Budjav lebac

    Gdje da nađem gramofon za "Deep"...

    Sincerely... Drng
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    kaj velite na ovu novu stvar koja je procurila? malo je loša kvaliteta fajla tak da je ja ne bih komentirala, ali sigurno će original na albumu biti heben!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Ništa, jer ju nisam čuo! Šalji odmah na mail! :);):D
  • snihsnih Posts: 1,052
    jurasica wrote:
    kaj velite na ovu novu stvar koja je procurila? malo je loša kvaliteta fajla tak da je ja ne bih komentirala, ali sigurno će original na albumu biti heben!!! :)

    Poslal sam ti mail adresu na PM! ;)
  • nova stvar je predobra, jedva cekam da izade album. Mislim da ce album bit prejeben i da ce bit jedan od boljih
  • snihsnih Posts: 1,052
    nova stvar je predobra, jedva cekam da izade album. Mislim da ce album bit prejeben i da ce bit jedan od boljih

    I tebi sam poslal adresu na PM! Šalji... :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Dakle, izgleda da su momci jucer zasvirali u Showboxu kako bi ih Cameron Crowe malo posnimio, valjda za onaj dokumentarac koji se sprema...pozvali su random ekipu da dodje glumit publiku i tak je netko valjda uspio snimit tu novu stvar (koju su navodno svirali desetak puta) i naravno, snimka se odmah prosirila kao virus...

    U svakom slucaju, svi ste valjda ju vec culi, fakat je losa snimka i jedino sto se mrvicu bolje cuje je Edov vokal na refrenu...stvar je prilicno brza i meni nekako dosta vuce na glazbu s Avocada... :roll: :)
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    molim vas da mi pmate link il sendate fajl na mejl :)
    <!-- e --><a href="mailto:betterman92@gmail.com">betterman92@gmail.com</a><!-- e -->

    hvala :D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • evo poslo sam ti
  • siljosiljo Posts: 2,203
    novi album vani 14.07.?

    Pearl Jam - The Lowdown

    http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss_gw?ur ... &x=14&y=17

    tako blizu, a tako daleko... ;)

    edit: or not... sad sam nasao ovo:

    http://www.townsend-records.co.uk/produ ... 91&pType=1
    http://www.tower.com/pearl-jam-lowdown- ... ct_details

    :?:

    edit: zaboravite... to je samo interview CD... :oops:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Nova pjesma vec vani?
    Nisam cula, niti ne zelim...ocu sve cut kad izadje...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Nova pjesma vec vani?
    Nisam cula, niti ne zelim...ocu sve cut kad izadje...

    Potpisujem... ;)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • veddermanvedderman Posts: 801
    zdravo! molim link za live stream conana sutra. koji sat je štart? hvala!
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • shelashela Posts: 657
    Hej!

    moze i meni pliz link na novu stvar?? ful me zanima ;)

    tnx!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Ovdje se može skinuti 'The Fixer' :) s Konana (audio):

    viewtopic.php?f=4&t=99949
  • siljosiljo Posts: 2,203
    "got some if you need it..." ili tako nesto...

    me like... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.