Pearl Jam in Zagreb!

1565566568570571860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    lestes wrote:
    bili su ugodno iznenađeni publikom. čak su rekli nekaj kao da im je ovo najbolji koncert na turneji. meni je došlo da ih sve zagrlim :oops:

    kak' ih čovjek ne bi grlio onakve, a još k tome su iz seattle, washigton. :oops:

    P.S. lestes, fakat si brza. :)
  • lesteslestes Posts: 959
    elcielo wrote:
    kak' ih čovjek ne bi grlio onakve, a još k tome su iz seattle, washigton. :oops:

    P.S. lestes, fakat si brza. :)
    da, još da prenesu nekima kak je publika genijalna ;)
    kad nemam ni 10 minut do sc-a :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: vidim sa svi uživaju u lijepom danu :) lijepo, lijepo... :D samo nemojte da vas sutra vrijeme (bilo sunčano, bilo najavljeni pljusak) odvrati od birališta. ;) mislim, znam ja da neće i da budete svi fino otišli glasati, ali just in case... ;)
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    http://en.akinator.com/

    the web genius :D
    ime govori sve :)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Znam da su to samo izlazne ankete...ali kako se netko s frizuricom a'la antonio banderas davnih dana i pilecim mozgom dokopa 40% glasova u gradu od 200k stanovnika :?:

    a (u)Vojko standardno ispred svih za duljinu cijelog broda :D
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Rijeka wrote:
    Znam da su to samo izlazne ankete...ali kako se netko s frizuricom a'la antonio banderas davnih dana i pilecim mozgom dokopa 40% glasova u gradu od 200k stanovnika :?:

    a jeste ga vidjeli sad u ovim prilozima po dnevnicima i vijestima... frajer je fakat presmiješan... ak splićonje hoće takvog gradonačelnika, nek im bude... mislim, po svemu sudeći nećemo ni mi u zg puno pametnije odabrati... :roll:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Znam da su to samo izlazne ankete...ali kako se netko s frizuricom a'la antonio banderas davnih dana i pilecim mozgom dokopa 40% glasova u gradu od 200k stanovnika :?:

    a (u)Vojko standardno ispred svih za duljinu cijelog broda :D
    Iva: ja baš nisam nimalo pratila dotičnog ljubitelja grada Splita tijekom kampanje pa sam sad kad sam vidjela njega vs. Bago doživjela teški kulturološki šok. :o mislim čovjek je uspio the Mislava Bagu ostavit bez riječi! :roll: onak' stvarno kulturološki šok kad čuješ tog krkana. strava i užas prestrašni! :shock:
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    mislim, po svemu sudeći nećemo ni mi u zg puno pametnije odabrati... :roll:
    Iva: slažem se, ali naš Banderas je teška bečka škola za ovog krkana! kakav god je je i on stravičan...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pajo wrote:
    pa sam sad kad sam vidjela njega vs. Bago doživjela teški kulturološki šok. :o mislim čovjek je uspio the Mislava Bagu ostavit bez riječi! ...

    Upravo duel Mislav vs. Predator bjese povod za moj prijasnji post, takoder nisam pratio kampanju doticnog biznismena (a navodno bilo zanimljivo dolje u Splitu :D) ali ovih 5 min veceras mi je bilo sasvim dovoljno. Mislim, nisam ga ni prije smatrao olicenjem inteligencije, pameti i bontona. Ali 'vako brate, strava i uzas.
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    PJ u nedjeljnom jutarnjem:

    http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2009,5,17,,163465.jl

    ne znam da li je u tiskanom izdanju i nesto opsirnije...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Danas sam napokon uzeo i zadnju avionsku kartu Dubrovnik-Berlin 80 eura sa prtljagom, mislim da je to dobra cijena. Iva i Jana idu sa mnom u Berlin 11.8. smo već gore.
    Marka nažalost ostavljamo kod babe i đeda, još je mali za tako velike metropole samo bi se namučili nosit ga po rukama.
    Sad mi još samo fale smještaji....samo!!!!

    Što se tiće majica, meni je kornjaća ful zakon, kao što je Ranko napravio skicu sa gradovima na prsima ili nešto slično ali mora biti kopija Backspacera, što se tiće boja i dizajna da se prepozna.
    Također reizdanje limited edition Vegete 8-) mi je zanimljivo....mogli bi i to ako postignem dobru cijenu.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Vjerojatno ste ovo već vidjeli, ali nema veze, lijepo je ponovno pročitat :mrgreen:

    "Pearl Jam is scheduled to appear as the inaugural musical guest for the June 1, 2009 premiere of “The Tonight Show With Conan O’Brien.” The band will perform songs from their upcoming studio album" :shock:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Vjerojatno ste ovo već vidjeli, ali nema veze, lijepo je ponovno pročitat :mrgreen:
    "Pearl Jam is scheduled to appear as the inaugural musical guest for the June 1, 2009 premiere of “The Tonight Show With Conan O’Brien.” The band will perform songs from their upcoming studio album" :shock:

    pa kaj vam je, neki to nisu uopće vidjeli! :shock:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    "The band will perform songs from their upcoming studio album" :shock:

    to znaci da cemo i u 8. mjesecu cuti nove stvari.. bar neke... "songs" je mnozina :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    e da, ako netko gleda How I Met Your Mother, tamo u 16. ili 17. epizodi 4. sezone lik opisuje kako je prekinuo s curom jer je slusala Creed :mrgreen:

    a bas je nedavno objavljeno kako rade reunion :roll:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Imam doma primjerak Jutarnjeg u kojem je nas omljeni band. Jucer mi tata nosi novine i govori: oni tvoji su unutra. :D
    Ja ne kuzim jer se sve nesto dogadja ovih dana pa sam mislila da netko od tu poznat...kad ono, ja listam i vidim NJIH :)
    Nisam jis stigla procitati... :oops:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Počinje lagano ono supercool vrijeme kad polako, polako, sa svih strana cure bits & pieces o novom albumu pa je tako neki fancy novinar NME-a otiš'o u sijetl pričat s momcima i gle čuda...dali mu da si dečko malo posluša novi album...o čemu se on naravno malo pohvalio na svom blogu
    http://hearyoume3.blogspot.com/2009/05/ ... album.html
  • killroykillroy Posts: 739
    znaci da uskoro mozemo ocekivati prve, neisproducirane snimke koje uvijek nekak uspiju iscurit iz studija :)
    Uf...joj...a zamisli muke ako bude tak nesto, pa onda se natjerat ne slusat. I od same pomisli mi se steze zeludac. :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Danas nam se u kasliću pojavio prelijepo zapakiran novi Deep i holiday single... :D

    Btw. ne znam da li ste već čuli skladbu Santa Cruz koja se nalazi na gore spomenutom nosaču zvuka, ali radi se o novom uratku naših momaka i mi možemo reći da nam se jako sviđa! Onak, lagane ljetne đitre sa krasnim Edovim pjevušenjem o surfanju, valovima, brijanju po west coastu...i tim spikama :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    i meni stigao paketic...

    a evo jos nesto zanimljivo: http://www.pearl-jam.de/index.php?topic ... #msg266727
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • shelashela Posts: 657
    edited May 2009
    ajme novi album skoro haaa??

    ful me zanima kaj su momci novoga sklepali :)
    Post edited by shela on
  • shelashela Posts: 657
    e kak mi je fora ovaj kazich kaj su zaljepili na home page od TC-a :)
    vec sam to negdje vidla al svejdeno bas guba!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    killroy wrote:
    znaci da uskoro mozemo ocekivati prve, neisproducirane snimke koje uvijek nekak uspiju iscurit iz studija :)
    Uf...joj...a zamisli muke ako bude tak nesto, pa onda se natjerat ne slusat. I od same pomisli mi se steze zeludac. :D

    Ja isto ne bi htio pokvariti taj dan kad će izaći novi album, ne želim slušati unaprijed pjesme ali kako se od toga obraniti :roll:
    Razmišljam da uzmem slobodan dan sjednem u auto i pobjegnem negdje na samo, isključim mobitel i raspalim cd i dok slušam muziku prelistavat book po 1000 puta (nadam se nekom cool izdanju...tipa Vitalogy :D )

    Deep još ništa valjda će se pojaviti uskoro.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    edited May 2009
    Ovom nastupu kod Conan O'Briena se baš jako veselim (naravno zbog novih stvari) i nisam od onih koji ne žele slušati stvari prije službenog izlaska albuma, čak štoviše, čim se nešto pojavi s guštom ću (ali priznajem i laganom zebnjom) odmah slušati i još puno puta nakon toga! ;):mrgreen:
    Post edited by snih on
  • snihsnih Posts: 1,052
    Vidim da se pisalo i o izborima.

    O njima bih samo želio reći: :oops: :( :oops: :( :oops: :( :oops: :( :oops: :(
  • siljosiljo Posts: 2,203
    - karta za berlin izgleda ovako:

    http://www.magnificentmusic.de/pics/pj2 ... ticket.jpg

    osvjezavajuce nakon sile isprintanih eventim, ticketpro i slicnih karata za koncerte :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    jel ima možda neko tu pjesmu sa svibanjskog singla pa da pošalje na mail il da linkić? :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    jel ima možda neko tu pjesmu sa svibanjskog singla pa da pošalje na mail il da linkić? :)
    šerao sam ja na fejsbuku pa baci oko... ;)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Stigao i meni DEEP sa singlicom, moram priznat da mi je puno bolja od prošlogodišnje, pjesme Santa Cruz i Golden State su mi baš lijepo sjele.

    Karte za Berlin je super, veselim se tome. A kartu za Manchester kad sam kupovao stavio sam opciju da je pokupim na šalteru baš iz tog razloga da ne printam E-karte jer ih mrzim. Za zadnji koncert u Dusseldorfu morao sam kupiti na eBayu za 10 dolara original :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.