Pearl Jam in Zagreb!

1564565567569570860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Reizdanje Tena stiglo i do Muzike.hr:
    http://www.muzika.hr/clanak/20911/recen ... treba.aspx
  • siljosiljo Posts: 2,203
    shela wrote:
    dakle uspjesno sam fulala presale za rotterdam zbog faxa. probam ponovno sutra ujutro. drzte figeee!

    ljudi su jucer na Bugsima bili dosta frustrirani sa Livenation-om... netko je preporucio kupnju preko eventima:

    http://www.eventim.nl/cgi-bin/TINFO.DLL ... 699$672084
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • shelashela Posts: 657
    um da... nish od livenationa zgleda, il se sve tak brzo rasprodalo, u tipa 2 sekunde??

    livenation zapravo prosljeđuje na eventim a eventim veli da nemaju karata.

    probam jos...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    shela wrote:
    um da... nish od livenationa zgleda, il se sve tak brzo rasprodalo, u tipa 2 sekunde??

    livenation zapravo prosljeđuje na eventim a eventim veli da nemaju karata.

    probam jos...

    Bugsi kazu da na eventimu svako malo ubacuju nove karte... treba stiskati F5 i biti brz na mishu...

    inace se hrpa ljudi zali kako neke "preprodavacke" stranice vec prodaju karte po puno vecoj cijeni... navodno su te stranice u vlasnistvu stranica kao sto su eventim, livenation, ticketmaster i sl. ... radi se o tome da npr. livenation proda po normalnoj cijeni paket karata stranici ABC koja ih tada prodaje po 2-3 puta vecoj cijeni... trik je kaj je ABC u vlasnistvu Livenationa pa tako doticni uberu lovu...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • shelashela Posts: 657
    Ljudi ja uspjela!! Imam kartu za Rotterdam!! jeee :D

    sid eto imam onda berlin kartu za tvoju frendicu. daj pliz javi dal je to onda ziher!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    shela wrote:
    Ljudi ja uspjela!! Imam kartu za Rotterdam!! jeee :D

    sid eto imam onda berlin kartu za tvoju frendicu. daj pliz javi dal je to onda ziher!
    Ajme ajme, hvala ti! Ja presretna, a bit ce i ona sigurna sam. Ej, na facebooku tu vas linkat, je to OK? Pa da se cujete vas 2, mislim moze i preko mene, al kad se vec mozete tako vidjet prije, super. Cura je precool 8-)
    Ajme, pa ti ides i u Rotterdam! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Kupio hebenu kartu za Mancherster, jutros nikako da logiram, pada sistem sranje poludio sam, sad sam se vratio nije bilo više stajačih mjesta i kupio sam sjedeću nedgje bogu iza leđa, vjerovatno na krovu do reflektora, ali eto nisam se htio više kockati.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    hohoho, pri kraju druge stranice se nasao ovaj topic...ne valja, ne valja..

    Pa samo da obavijestim svekoliko pucanstvo da ce nam se u Londonu i Manchesteru pridruziti frend iz Zg-a :)

    I dodan Chicago 2, ja bi u Chicago. sjecanja naviru..
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Pala je prva banja ovo ljeto!!
    Danas smo bili na kupanju, malo hladno more ali fino te rashladi :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Sretan žićbo! :mrgreen:

    Po europi i south americi počeo stizati božićni singl i novi deep...
    http://www.pearljamevolution.com/2009/0 ... estao.html
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    bok svima!

    evo i mene natrag, netko je pitao pa di to idem bez interneta, a netko drugi je odgovorio prilično točno umjesto mene. :mrgreen:
    bila su to prostranstva like, hercegovine i dugog otoka.
    eto, vidim nema puno novosti osim da je palo prvo kupanje. svaka čast niko, ja sam uspjela ući u vodu do gležnja i smrzla se. :D

    jeste svi sve posložili što se logistike tiče? avio karte kupljene, smještaj rezerviran?
    oni koji idu u berlin, znate li već gdje ćete spavati?

    eto, nadam se da će i nama uskoro doći singl, koji više nije ni božićni ni uskršnji već singl za veliku gospu. :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ej people, evo da se i ja opet oglasim, a i da nas vratim na prvu stranicu :)
    meni je prošla ludnica na poslu zvana Europski tjedan pa ću sad opet moći biti svakom loncu poklopac ;)

    super za sve vas koji ste uspjeli ubost još karte koje ste htjeli, super za Anin odmor bez interneta (ne znam kak bi moj pajo to preživio, mislim da nikako :lol: ) i super za Nikin prvi sezonski kupanac (ja od ljetnih radosti imam samo jednu crtu opekline na vratu od sunca jer sam cijelu subotu stajala na suncu na raznoraznim obilježavanjima Dana Europe, a opeklina je crvena i asocira na ovog smajlića: :oops: ).

    što se tiče našeg puta, skoro smo sve posložili, vjerojatno ćemo ostatak do kraja ovog tjedna (a londonski hotel do kraja mjeseca) pa ćemo objaviti detaljan itinerer, da se usporedimo svi i da vidimo tko kamo ide skupa ;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ej pipl,
    imam kveščn... tko je kupio odn. gdje je kupio, pretpostavljam shela ali možda i netko drugi, one ćevape koje smo jeli na perjavici prošle godine? planiram neki roštilj a oni ćevapi su mi se urezali u pamćenje... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    ej pipl,
    imam kveščn... tko je kupio odn. gdje je kupio, pretpostavljam shela ali možda i netko drugi, one ćevape koje smo jeli na perjavici prošle godine? planiram neki roštilj a oni ćevapi su mi se urezali u pamćenje... :)
    Iva: šifra snih ;) on ima nekog tajnog dobavljača... :lol:
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    jurasica wrote:
    ej pipl,
    imam kveščn... tko je kupio odn. gdje je kupio, pretpostavljam shela ali možda i netko drugi, one ćevape koje smo jeli na perjavici prošle godine? planiram neki roštilj a oni ćevapi su mi se urezali u pamćenje... :)
    Iva: šifra snih ;) on ima nekog tajnog dobavljača... :lol:

    drugarica Iva pravo zbori... javi se na pm ili na mob od Ljubice pa te usmjerimo! :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Pali na drugu stranicu...pa eto da se javim.

    Hey kakav je vaš stav za ove studente koji zabušavaju???
    Jeste li za ili kontra...trubite li na semaforima ili ne???
    Ja bi ih sve poslao na bauštelu da rade besplatno dok markiraju školu pa da vidim koliko bi trajala ova drama :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Ja im dajem podrsku, cak sam i peticiju potpisao jer mislim da je bitno sto se zalazu za "relativno" besplatno skolovanje.
    U toj nasoj drzavi "znanja" u kojoj ima jedva 8% visoko obrazovanih, sto je miljama daleko od nekog europskog prosjeka, kontraproduktivno je uvodit skolarine.
    Istina je da su mozda malo preradikalni, nisu bas spremni na dijalog, al s druge strane...s kim bi opce mogli normalno pricati..s ovim idijotima na vlasti sigurno ne.
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    Ja im dajem podrsku, cak sam i peticiju potpisao jer mislim da je bitno sto se zalazu za "relativno" besplatno skolovanje.
    U toj nasoj drzavi "znanja" u kojoj ima jedva 8% visoko obrazovanih, sto je miljama daleko od nekog europskog prosjeka, kontraproduktivno je uvodit skolarine.
    Istina je da su mozda malo preradikalni, nisu bas spremni na dijalog, al s druge strane...s kim bi opce mogli normalno pricati..s ovim idijotima na vlasti sigurno ne.
    Vrhunski post! Apsolutno se slažem!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Ja im isto dajem podršku (a budući da je sve krenulo s mog faksa još sam i jako ponosna na njih :) ), ali sam ipak za to da školovanje bude besplatno samo za studente koji daju godinu za godinom (bez obzira na prosjek). Ako padneš godinu, plati. Naime puno je tih privilegija koji oni dobivaju na studentski status (porezne olakšice roditeljima, jeftiniji pokazi i slične stvari, ali koje oštećuju državni proračun koji bi se, iako kod nas samo teoretski, mogao koristiti za druge stvari). Dakle, ako se baviš studijem eto ti sve povlastice koje poželiš, a ako zabušavaš nema mile lale... ;) Iako ne bih ni te školarine stavila previsoke, ali čisto da mladi ljudi razumiju da zabušavanje košta.

    A jeste vidjeli ovo: http://www.net.hr/film-glazba/page/2009 ... tml?pos=n2
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Vezano uz ovaj zadnji Ivin link... Ide tko na Depeche (naravno, ako ne otkažu :D)? Ja idem pa eto ak hoćete udružit snage... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Idem ja na Depeche, mozemo udruziti snage :D ...Ako Dave smogne snage :D

    Podrzavam studentske zahtjeve, iako mislim da su u ovim prosvjedima najaktivniji oni koji maksimalno iskoristavaju lagodan studentski zivot. :mrgreen: Ako nista bar bi te skolarine trebale biti prepolovljene jerbo (bar na rijeckim fakultetima s kojima sam upoznat) iznos uplacen za skolarinu je uglavnom obrnuto proporcionalan s kvalitetom studijskog programa. Ljudi trebaju pomalo shvacati da nista nije vise dzabe i da svaka izgubljena godina, lazno tromjesecno bolovanje etc. kosta. Ja shvatio :D

    A ide li tko na Brenu? :lol:
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    A ide li tko na Brenu? :lol:
    Iva: ja brijem da idemo svi :lol:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ajde lijepo smo se raspisali...
    Ja se slažem da bude vrijednim studentima besplatno ili da imaju razne povlastice ali samo oni koju stvarno zaslužuju, definitivno ne svima to je apsurd da svwe bude besplatno.
    Ne znam kolike su školarine u HR ja sam to obavio u Italiji i plačao sam ako se ne varam 150 000 staril lipa po godini to bi danas bilo valjda 150 eura možda danas košta i više ali ja smatram da ništa u životu nije besplatno i da se dobro školovanje treba platiti, sad kakav je omjer cijene i kvalitete na našim fakultetima nemam pojma.
    A ono što vidim na tv mi izgleda kao da grupa studenata uživa u izbjegavanju faksa i iskorištavaju priliku da se blamiraju, kad budu trebali nadoknaditi nastavu onda će biti veselo.
    Ja bi im stavio ovo ljeto sve ispite u 8mj :twisted: :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: kaže Klausen: :mrgreen:

    Here's what's on deck for Summer 2009...

    - Another round of collaborations with Ed for his solo tour in June/July

    - Some Pearl Jam summer tour posters

    - and a few other things I am not at liberty to discuss just yet....

    That's it for now, gotta get back to work, there's much to do! I hope all of you are
    enjoying the amazing spectacle of spring as much as I am...

    bradk.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Iva: kaže Klausen: :mrgreen:

    Here's what's on deck for Summer 2009...

    - Another round of collaborations with Ed for his solo tour in June/July

    - Some Pearl Jam summer tour posters

    - and a few other things I am not at liberty to discuss just yet....

    That's it for now, gotta get back to work, there's much to do! I hope all of you are
    enjoying the amazing spectacle of spring as much as I am...

    bradk.


    Very nice

    Jedva čekam da vidim što će nam BK opet pripremiti, upravo sam bio na njegovom sajtu i ima neke nove postere ali nisam baš zagrizao...čekam ono pravo :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo malo zanimljivog štiva za pročitat si prije spavanja ili prije početka radnog dana...ili u principu bilo kad :mrgreen:
    Radi se o recenziji svih PJ albuma od strane nekog veri kul glazbenog web magazina:
    http://groundcontrolmag.com/detail/3/1457/
  • lesteslestes Posts: 959
    srela sam anu z. malo prije na jednom stvaaaarno odličnom koncertu :):):):) (grand archives ;) )pa smo skužile da nitko još nije napisal da mudhoney svira 20.10 u pauku. pa eto.. ak netko nije znao :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    lestes wrote:
    srela sam anu z. malo prije na jednom stvaaaarno odličnom koncertu :):):):) (grand archives ;) )pa smo skužile da nitko još nije napisal da mudhoney svira 20.10 u pauku. pa eto.. ak netko nije znao :)

    eh, bas sam mislio ici na Grand Archives, slusao ih kad sam se vozio danas s posla, ali na kraju promijenio planove... i pretpostavljao sam da cete barem vas dvije biti :)

    mislim da sam ja napisao nesto za Mudhoney... ili sam to nekome u mailu spomenuo :?:

    mene je nekak bas nasorala ova nadolazeca turneja tak da mi nije previse bad kaj je Depeche otkazan... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    lestes wrote:
    srela sam anu z. malo prije na jednom stvaaaarno odličnom koncertu :):):):) (grand archives ;) )pa smo skužile da nitko još nije napisal da mudhoney svira 20.10 u pauku. pa eto.. ak netko nije znao :)

    eh, bas sam mislio ici na Grand Archives, slusao ih kad sam se vozio danas s posla, ali na kraju promijenio planove... i pretpostavljao sam da cete barem vas dvije biti :)

    mislim da sam ja napisao nesto za Mudhoney... ili sam to nekome u mailu spomenuo :?:

    mene je nekak bas nasorala ova nadolazeca turneja tak da mi nije previse bad kaj je Depeche otkazan... :D
    ups onda mi je možda promaklo :oops:
    propustil si stvarno odličan koncert ;) bili su ugodno iznenađeni publikom. čak su rekli nekaj kao da im je ovo najbolji koncert na turneji. meni je došlo da ih sve zagrlim :oops:
Sign In or Register to comment.