Pearl Jam in Zagreb!

1563564566568569860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Uzeo sam kartu za povratak doma iz London.
    Sad moram riješiti tu kartu za koncert u Manchesteru, nekako sve to lagano bez žurbe rješavam.
    Moja Iva i Jana će nam se pridružiti u Berlinu to je skoro pa sigurno (tu čemo nas troje srediti neki smještaj) tako da mi ostaje još za rješiti smještaj u Londonu....traži se cimer, nepušać :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Iva: nepovezano s turnejom, ali moramo se pohvaliti da smo jučer upoznali trenutno najmlađu nam frikušu - Jurasicinu Tonkicu u PJ bodiću. osim što je standardno preslatka, još je i totally cool 8-) na mamu i jako, jako dobra i vesela bebica. a jesam li spomenula da je bila u PJ bodiću? :D

    Go Tonkica...ja sam Marku 2 puta naručivao i nikako da mi dođe; prvi put ga zamjenili za duplu majicu a drugi put nije ništa bilo, sad ga šalju po treći put ( Igot shit )
    Btw carina mi je na zadnju 10c pošiljku gdje je bila samo jedna majica od 30 $ naplatila 100 carine i poreza, sad sam definitivno prebacio sve pošiljke u Zagreb kod frenda jer ovo je prešlo svu granicu razuma :twisted:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Go Tonkica...ja sam Marku 2 puta naručivao i nikako da mi dođe; prvi put ga zamjenili za duplu majicu a drugi put nije ništa bilo, sad ga šalju po treći put ( Igot shit )
    Btw carina mi je na zadnju 10c pošiljku gdje je bila samo jedna majica od 30 $ naplatila 100 carine i poreza, sad sam definitivno prebacio sve pošiljke u Zagreb kod frenda jer ovo je prešlo svu granicu razuma :twisted:

    pa jel se ti ne možeš dogovoriti s nekime tamo da te ne deru tak jako? mislim, DU nije tako veliki grad pa pretpostavljam da netko koga ti znaš zna nekoga tko tamo radi... kužiš kaj mislim... :roll: ako ništa drugo, vrijeme je da iva g. to riješi!!! ako je uspjela dobiti odštetu za ona nevidljiva oštećenja na onom prekrasnom posteru, onda ona sve može!!! :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • veddermanvedderman Posts: 801
    drugovi i drugarice!

    malo kasno ali ipak.... treba mi jedna karta za berlin :) nabavio sam več 2 ali sada treba mi još jedna i ne možem više da nabavim jer 10Club politika ne dozvoli nabavljati više od 2 karte....

    ako ima nekog koji ima viška... gajba piva u berlinu za njega! :D:D
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pa jel se ti ne možeš dogovoriti s nekime tamo da te ne deru tak jako? mislim, DU nije tako veliki grad pa pretpostavljam da netko koga ti znaš zna nekoga tko tamo radi... kužiš kaj mislim... :roll: ako ništa drugo, vrijeme je da iva g. to riješi!!! ako je uspjela dobiti odštetu za ona nevidljiva oštećenja na onom prekrasnom posteru, onda ona sve može!!! :lol:[/quote]

    Sredio sam ja to tako da sad sva pošta ide na ime prijatelja koji radi u pošti u Zagrebu, on sad prima svu moju pošiljku, već neko vrijeme tube ne idu za Du a sad sam kompletno prebacio i adresu na 10c account-u.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hej, hej...

    pitanjce za ekipu koja je prosle godine isla na PJ u ameriku... kolko dugo vam je trajala procedura sa vizom? koliko prije puta bi se trebalo krenuti sa zahtjevom?

    e da, koliko "traje" viza? da li je samo za jedan ulaz ili? procitao sam nesto da se od prije 10-ak dana viza za USA izdaju na 10 godina zbog poboljsanja odnosa između HR i USA...

    @vedderman: ako ne uspijes naci 10c kartu za Berlin, kupi u redovnoj prodaji... platit ces vjerojatno manje, a 3. osoba vam se uvijek moze pridruziti u dvorani ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    hej, hej...

    pitanjce za ekipu koja je prosle godine isla na PJ u ameriku... kolko dugo vam je trajala procedura sa vizom? koliko prije puta bi se trebalo krenuti sa zahtjevom?

    e da, koliko "traje" viza? da li je samo za jedan ulaz ili? procitao sam nesto da se od prije 10-ak dana viza za USA izdaju na 10 godina zbog poboljsanja odnosa između HR i USA...

    @vedderman: ako ne uspijes naci 10c kartu za Berlin, kupi u redovnoj prodaji... platit ces vjerojatno manje, a 3. osoba vam se uvijek moze pridruziti u dvorani ;)
    Nema dvorane. to je VANI. :)
    Za vizu sam uvijek isla barem mjesec dana ranije. u principu su turisticke vize na 6.mjeseci i to je single entry mislim, a sad ako ti se posreci mozda ti daju na 5 godina kako je bilo do sad. nekima se posrecilo, al ne znam kako oni to daju...to za 10 jos nije ja mislim. kad ides u USA?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Nema dvorane. to je VANI. :)
    Za vizu sam uvijek isla barem mjesec dana ranije. u principu su turisticke vize na 6.mjeseci i to je single entry mislim, a sad ako ti se posreci mozda ti daju na 5 godina kako je bilo do sad. nekima se posrecilo, al ne znam kako oni to daju...to za 10 jos nije ja mislim. kad ides u USA?

    ma da, znam da je vani... mislio sam na "venue" :)

    u usa bi mozda isao u drugoj polovici 8. mjeseca ;) ali mozda, radim neke kalkulacije..
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    siljo wrote:
    hej, hej...
    pitanjce za ekipu koja je prosle godine isla na PJ u ameriku... kolko dugo vam je trajala procedura sa vizom? koliko prije puta bi se trebalo krenuti sa zahtjevom?

    Znam da ti ovo nece pomoci, ali :D...Ja sam isao na studentsku-radnu vizu, viza mi je bila gotova za 24 sata. Sa zahtjevom sam krenuo 10 dana prije polaska jer sam imao frku s nalazenjem posla. Uglavnom, frendica koja je lani bila isto na toj radnoj vizi, ove godine ide opet i uz tu radnu vizu koja traje 5 mj. dobila je i turisticku vizu na 10 godina!!! U svakom slucaju, cim prije krenes tim bolje.
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Upravo sam pročitao na Porch-u da je Dirty Frank umro u 53 od raka!!!
    http://www.silive.com/obituaries/advanc ... xml&coll=1

    Šteta što nisu neku njegovu fotku stavili u novom izdanju Ten-a.


    RIP Francis Zipprich (možda je imao HR korjene)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    hej, hej...

    pitanjce za ekipu koja je prosle godine isla na PJ u ameriku... kolko dugo vam je trajala procedura sa vizom? koliko prije puta bi se trebalo krenuti sa zahtjevom?

    e da, koliko "traje" viza? da li je samo za jedan ulaz ili? procitao sam nesto da se od prije 10-ak dana viza za USA izdaju na 10 godina zbog poboljsanja odnosa između HR i USA...
    Iva: ne sjećam se koliko dugo traje izdavanje vize (baci oko na web od veleposlanstva USA, možda tamo piše), ali nije jako dugo. ako si nekažnjavani, stalno zaposlen vlasnik nekretnine u RH ne gine ti multiple entry viza na 5 godina, a sad bi trebale biti i na 10.
    na njihovom sajtu ti pišu sve informacije i upute, ali ne čini mi se da se nešto dugo čekalo (sigurno ne više od 2 tjedna, I think).
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: ne sjećam se koliko dugo traje izdavanje vize (baci oko na web od veleposlanstva USA, možda tamo piše), ali nije jako dugo. ako si nekažnjavani, stalno zaposlen vlasnik nekretnine u RH ne gine ti multiple entry viza na 5 godina, a sad bi trebale biti i na 10.
    na njihovom sajtu ti pišu sve informacije i upute, ali ne čini mi se da se nešto dugo čekalo (sigurno ne više od 2 tjedna, I think).

    thnx SVI (Sid, Viktor, Iva).. kako dobro.. :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    viewtopic.php?f=4&t=97948

    konacno da malo slusaju fanove i daju barem nesluzbene planove... fanove-planove... cool :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Trazim jos dvije ulaznice, jedna za London i jedna za Manchester. Frend je odlucio ici. Pa ako osluhnete sto, vi koji imate mnoga poznanstva :D bio bih zahvalan kad bi mi sapnuli. Ja cu sad malo ceprkati po forumu, ali svejedno da i tu napisem to :)
    Death or glory!

  • shelashela Posts: 657
    Ej svi!

    Dakle ja imam kartu vishka za berlin al mijenjala bi ju za jedan rotterdam. ima tko vishka?? :)
  • jel ima mozda neko one snimke iz zagreba koje su bile na youkanland-u
  • pajopajo Posts: 3,292
    jel ima mozda neko one snimke iz zagreba koje su bile na youkanland-u

    Mislim da ti ja to imam...ako misliš na ono što se pojavilo na torrentima kao DVD, a ustvari je kolekcija fan clipova. Budem pogledao pa ti uploadam, a ne znam da li si ikad vidio, ali imaš ovdje nekih 500-injak MB materijala što smo svi skupa snimili tog povijesnog dana:
    http://www.box.net/shared/hoz56r5gh5

    Vidim da si opako zagrizao za složit taj devede pa ti držimo fige da uspiješ, a onda poslije znaš kaj ti je činiti... ;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ekipa, ima li zainteresiranih za izradu nove kolekcije croatian sensation majica?

    meni osobno su one majice iz 2007. super pa ne znam ima li smisla mijenjati ih...
    mozda promijeniti godinu na leđima, ali za tu sitnu promjenu placamo dosta love...

    anyone?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    ekipa, ima li zainteresiranih za izradu nove kolekcije croatian sensation majica?

    meni osobno su one majice iz 2007. super pa ne znam ima li smisla mijenjati ih...
    mozda promijeniti godinu na leđima, ali za tu sitnu promjenu placamo dosta love...

    anyone?
    Joj, bas da cu vas pitati da li biste da radimo majice...ja sam razmisljala o novim majicama...samo recesija i sve...ne znam da li ste zainteresirani, voljni itd...
    Nesto novo za ovu mini turneju...da? ne? prijedlozi?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Joj, bas da cu vas pitati da li biste da radimo majice...ja sam razmisljala o novim majicama...samo recesija i sve...ne znam da li ste zainteresirani, voljni itd...
    Nesto novo za ovu mini turneju...da? ne? prijedlozi?

    meni su stare majice ok, ali dalo bi se i nesto novo smisliti... iako mi je ona vegeta draga...

    a novi motiv bi mogla biti npr. kornjaca... nasao neki gif na netu, dodao dvije zastave i ispalo je nesto smijesno :mrgreen:

    joj, joj :mrgreen:

    http://tinypic.com/view.php?pic=1zqrhtt&s=5

    edit: nacrtao u 3min... nemojte se jako rugat :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    ekipa, ima li zainteresiranih za izradu nove kolekcije croatian sensation majica?

    meni osobno su one majice iz 2007. super pa ne znam ima li smisla mijenjati ih...
    mozda promijeniti godinu na leđima, ali za tu sitnu promjenu placamo dosta love...

    anyone?

    ja mislim da su nove majice totalno super ideja!!! Niko care, ic ap tu ju nau! :D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    20.10.2009. - Mudhoney u Pauku ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    super..mudhoney

    majice backpacker...pj cro fans, backpacking around the world since 1991 :mrgreen:
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Backpack (around) Europe 2009.

    OOh, Mudhoney, te legende treba vidjet ;)


    Hej ljudi, dobila ja confirmation email za London i Manch, i onda jos 3.mail di pisu kao do Manchester su poslali krivo :shock: I sad ne znam sto je s tim, dal jesu ili ne, al brijem da je ok, jer su mi obje karte u profilu...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    shela wrote:
    Ej svi!

    Dakle ja imam kartu vishka za berlin al mijenjala bi ju za jedan rotterdam. ima tko vishka?? :)
    Imam frendicu koja dolazi iz USA na koncert, tj. oba, samo ne vjerujem da ima ROtterdam extra. Ako ipak zelis podijeliti kartu bez mijenjanja, dal je to OK da ju ona uzme? Cura je super, i bila sam kod nje u Pragu kad je bio koncert i dala mi je svoju spare za Berlin. Inace bih joj dala ja svoju, no i ove godine ja dijelm s frendicom koja je kupila bas za Berlin i Rott, a ja ostalo. Javi mi. Hvala :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Backpack (around) Europe 2009.

    OOh, Mudhoney, te legende treba vidjet ;)


    Hej ljudi, dobila ja confirmation email za London i Manch, i onda jos 3.mail di pisu kao do Manchester su poslali krivo :shock: I sad ne znam sto je s tim, dal jesu ili ne, al brijem da je ok, jer su mi obje karte u profilu...

    Ne brini niš, samo su poslali mail sa krvim tekstom...ovdje je santos to objasnio:
    viewtopic.php?f=4&t=98041
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hmm, nove majice 8-)
    Čim sam vido kornjaću Backspacer razmišljao sam o novim majicama...mogli bi to nekako iskoristiti zabavno i cool.

    Malo ću se pozabaviti iako sam u poslu ali naću vremena i za to.
    Zadnje majice koje sam radio platio sam 80 kn, obostrani tisak je bio, raspita ću se pa javim.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    dakle uspjesno sam fulala presale za rotterdam zbog faxa. probam ponovno sutra ujutro. drzte figeee!
  • shelashela Posts: 657
    bilo bi fakat mrak da opet imamo neke nashe kul maijceee!!

    ja sam chak i za neki novi dizajn ak ne ispadne preskupo ofkors. :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Some people go on a holiday, we go on tour with Pearl Jam :D
    I onda dodat kornjacu i ono sto je Ranko nacrtao, nesto tako ukomponirat, datume i gradove, i CRO PJ FANS 2009.
    Ili nesto kao ON TOUR WITH PJ...ne znam. palo mi namamet ovo gore, pa imam varijacija na tu temu...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.