Pearl Jam in Zagreb!

1562563565567568860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    Meni sve izgleda da cu sad samo Berlin, a onda cekam velku turneju i minimum 5 koncerata

    Gledam germanwings...sve je jasno...
    mislim da je najbolja opcija, tko nije vezan vremenom od 13.8 -16.8, za sad 140 eura karta...
    Ja cu si to ubost danas, sutra.

    Nego, jel moguce da ponekad karte cak i pojeftine kasnije?

    ja bi pricekao da sam na tvom mjestu... mozda se predomislis za englesku... gle viktora ;)

    edit: ili ne bi pricekao... u Berlinu 15.08. pocinje svjetsko atletsko prvenstvo pa bi moglo biti problema sa smjestajem.. mozda su i zato cijene avio karata malo otisle "gore"...

    http://www.berlin2009.org/1-1-home.html?nid=
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    siljo wrote:
    jel ti to stric siljo od pocetka govorio? :mrgreen:
    jeste, al dok nama nekima dode iz guz'ce do glave (ili obrnuto :D) treba nekoliko dana :mrgreen:

    EDIT

    Hej Domagoj, jesi mozda vec kupio ili kod nekog rezervirao svoju ulaznicu za Berlin?
    Death or glory!

  • killroykillroy Posts: 739
    Kupio 10c kartu. Reko, od viska glava ne boli. :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    killroy wrote:
    Kupio 10c kartu. Reko, od viska glava ne boli. :)
    Onda ne ides u London ipak? Sigurno?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    Kupio 10c kartu. Reko, od viska glava ne boli. :)

    Gle, Ryanair do Londona ti ispadne 30-ak ojra po glavi tako da...a pošto Generator imaš i u Berlinu i Londonu možda ti daju neki popust :mrgreen:

    U svakom slučaju htio sam reći...ideš u Londoni i točka! :mrgreen:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    killroy wrote:
    Kupio 10c kartu. Reko, od viska glava ne boli. :)

    Gle, Ryanair do Londona ti ispadne 30-ak ojra po glavi tako da...a pošto Generator imaš i u Berlinu i Londonu možda ti daju neki popust :mrgreen:

    U svakom slučaju htio sam reći...ideš u Londoni i točka! :mrgreen:

    domač, ja bih na tvom mjestu poslušala precjednika... nije on bez razloga na toj poziciji! 8-)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    Ma je, znam, primamljivo je...ali ipak cu stedit pare za kasnije.
    Smjestaj i karta za london, nakupi se...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    Ma je, znam, primamljivo je...ali ipak cu stedit pare za kasnije.
    Smjestaj i karta za london, nakupi se...

    avion bi te kostao mozda i manje nego povratna za berlin... probaj pogledati jednosmjerne zagreb-berlin-london-zagreb... 3 leta...

    smjestaj u HOTELU se nađe za 30 funti u dvokrevetnoj sobi... za cijelu sobu... ako dijelis s nekim, to je 15 funti...

    nije da te nagovaram ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    see you in london! :D

    btw-rijeka, izgleda da cemo skupa putovat :)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • shelashela Posts: 657
    Hallo frikovi!

    Par tipsa za Berlin:

    bilo bi super da ste negdje unutar glavnog ringa. ja se sad selim u kvart koji se zove
    Prenzlauer Berg i super je! tam je npr. Wombat's hostel (mislim da je sid rekla da ce bit tamo) koji bi trebao bit skroz kul

    http://www.wombats-hostels.com/berlin/r ... amenities/

    i ovo se recimo chini fora. a trebalo bi ih bit jos puno jer je super kvart.

    http://www.circus-berlin.de

    mislim da su cijene isto ok., prakticki u centru, a opet nije skup kvart jer je sve puno studenata. toplo preporucham. mozemo tam van i na cugu nakon koncerta. ima puno birceva, restoranchicha i sve je nekak arty i zivo.
    pored tog kvarta ev. je jos ok Kreuzberg (kul) i Friedrichshein.
    Wilmesdorf i Charlottenburg su isto ok al to je bivshi zapadni berlin i malo je sterilan i posh i prazan iako chist i najs. drugi kvartovi su 'nako. Mislim ima ih jos gro pa ovisi di nadjete kaj pa me priupitajte. cijeli grad slovi kao dosta siguran i ok, tak da u principu nije nigdje bash bed bit (ev. izbjegavajte Neukölln, dio oko podzemne stanice Kottbuser tor i krajni istok grada jer su fakat 'nako). Kad ste vec na kratko tu bilo bi super da ga dozivite kak spada ;) i da ne morate bash tri sata provest u podzemnoj il nadzemnoj.

    Od letalishcha - aerodrom Schoenefeld je blize dvorani. Tegel je na drugoj strani grada, al sve se to da.
    javni prijevoz je fakat mrak.

    e da venue je zapravo malo van grada i svega skupa pa vam bas nije neki djir bit tam "na selu" ;) al kao sto rekoh, aerodrom Schoenefeld je dost blizu. 25 minuta s-bahn i vlak

    http://www.fahrinfo-berlin.de/Fahrinfo/ ... 241032209&

    javite mi ak vas jos kaj zanima. hostele nazalost ne znam tak dobro buduci da nisam tu turisticki (ko neki ;) al mogu se raspitat i provjerit di i kaj.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    edited April 2009
    letovi rezervirani :)

    sad sam u dilemi sa smjestajem. 15og sam u Londonu negdje oko 1. Ne znam ni sam ici li u Manchester 16og ili rano jutrom na dan koncerta :?: :!: :?: Planira li netko biti u Manchesteru 16og? Ja bi vrlo rado to lijepo jutro dana gospodnjeg 17.08. proveo malo po gradu i naravno posjetio Old Trafford. Nisam ni sam bas pametan.

    Sto se tice smjestaja, mislim da cu u Londonu biti u ovom hostelu

    http://www.acaciahostel.co.uk/

    Prijatelj mi je preporucio i na slikama izgleda pristojno.

    A u Manchesteru sam uskicao hostel

    http://www.hattersgroup.com/Manchester/

    10 min pjeske od te MEN Arene gdje ce biti nekakve muzike na struju.

    E sad, spavati u Manchesteru ili ne ? :mrgreen:
    Post edited by Rijeka on
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    letovi rezervirani :)

    sad sam u dilemi sa smjestajem. 15og sam u Londonu negdje oko 1. Ne znam ni sam ici li u Manchester 16og ili rano jutrom na dan koncerta :?: :!: :?: . Planira li netko biti u Manchesteru 16og? Ja bi vrlo rado to lijepo jutro dana gospodnjeg 17.08. proveo malo po gradu i naravno posjetio Old Trafford. Nisam ni sam bas pametan.

    Sto se tice smjestaja, mislim da cu u Londonu biti u ovom hostelu

    http://www.acaciahostel.co.uk/

    Prijatelj mi je preporucio i na slikama izgleda pristojno.

    A u Manchesteru sam uskicao hostel

    http://www.hattersgroup.com/Manchester/

    10 min pjeske od te MEN Arene gdje ce biti nekakve muzike na struju.

    E sad, spavati u Manchesteru ili ne :mrgreen:

    friend i ja cemo vjerojatno biti u jednom od Travelodge hotela... moze se naci dvokrevetna soba za 30-ak funti u nekom od njih... ideja je doci u London 16., prespavati, ujutro u 8 busom do Manchestera, prozujati gradom, svirka, nakon svirke baciti jos neko druzenje i ubiti vrijeme do 4 ujutro kad ide bus za London... dolazak u London, nakon corke u busu jos malo corke u hotelu... svirka, spavanje i 19. doma... usred svega toga ubaciti i neko tusiranje.. jedan po jedan, da ne bi bilo pametnjakovica... :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hard_sun wrote:
    see you in london! :D

    cool :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Pa mislim da cemo vise manje svi letit u machester nakon Berlina, znaci 16. Spavat tamo, da.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Nego...sto mislite onda o onom busu koji bi isao iz Manchestera za London odmah nakon koncerta? Sad citam, Einat je dobila nazad mail da bi bilo oko 14.50 funti. Meni je to malo puno s obzirom da ima coach bus za funtu, do 3.50, ovisno kad se ide itd...Samo dodje se na Victoria Station pa treba ici do o2 arene. Mislim da bih ja radije isla na taj u 4 ujutro, a ne u 1 odmah nakon koncerta, eventualno odspavala u busu, odnijela stvari do koga god vec idem prespavat u L i onda pomalo do arene. A sad prvi red...jebiga ako ne bude. bit ce prva3 koncerta :p Thoughts?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Nego...sto mislite onda o onom busu koji bi isao iz Manchestera za London odmah nakon koncerta? Sad citam, Einat je dobila nazad mail da bi bilo oko 14.50 funti. Meni je to malo puno s obzirom da ima coach bus za funtu, do 3.50, ovisno kad se ide itd...Samo dodje se na Victoria Station pa treba ici do o2 arene. Mislim da bih ja radije isla na taj u 4 ujutro, a ne u 1 odmah nakon koncerta, eventualno odspavala u busu, odnijela stvari do koga god vec idem prespavat u L i onda pomalo do arene. A sad prvi red...jebiga ako ne bude. bit ce prva3 koncerta :p Thoughts?

    ja sam kupio 10c karte za "sjedenje"... to su ona numerirana mjesta lijevo i desno od stagea.. na taj nacin nema zurbe, guzvanja i cijele strke oko ulaska... ulazim pol sata prije svirke i ceka me mjesto... znam da nije kao u prvom redu, ali tako je ovaj put ispalo :)

    iz manchestera sam kupio za onaj bus u 4 kaj si ti dala link... thnx btw :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Takoder idem megabusom, za Manchester idem 17.08. u 8am, vracam se odmah prvim busom nakon koncerta u 4am...14 i pol funti je malo puno :)
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    Takoder idem megabusom, za Manchester idem 17.08. u 8am, vracam se odmah prvim busom nakon koncerta u 4am...14 i pol funti je malo puno :)

    da uzmem karte ili šah? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    :mrgreen:

    cepice za usi i tablete za spavanje :D

    majcicu im poljubim, autobus poskupio...10 funti povratna, al kupljeno
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    I mi smo si piknuli taj megabus...pa, se vidimo, nee... :mrgreen:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    dragi moji jammeri!

    sutra idem na godišnji 10-ak dana, pa vas molim, ako bude kakvih novosti, da me SMS-ate jer ne vjerujem da ću biti blizu interneta. fala vam unaprijed! :)

    samo da vam javim da sam si riješila avio kartu i hostel.

    idem germanwigsom 14., vraćam se 16.
    bilo je skupo, 200 eura, al nisam baš imala izbora.

    spavam u ovom hostelu:

    http://www.reservations.bookhostels.com ... aad83fbfab

    noćenje u dorms 25 eura, uključujući i doručak. na dobroj je poziciji, a čini mi se da nije daleko od shelinog kvarta. uglavnom, družimo se! :D

    idem s frendicom koju su neki od vas davno i upoznali na jednom meet-up, pisala je ovdje jedno vrijeme pod nickom porcher. njoj je pripala i moja druga fanclub ulaznica. :)
    inače sam je upoznala baš preko ovog message pita daaaavne 2000./2001. :)

    eto ga, toliko od mene zasada.

    sretan vam praznik rada, držte se!

    :)
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    dal se isplati riskirat kupovinom karata za ryan air preko skyscannera? il ipak ne? :)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • RijekaRijeka Posts: 801
    skyscanner ti samo nalazi letove, kad kliknes na book flights on te prebaci na stranicu avio kompanije...samo ti rezerviraj dok je jeftino, da ne bude kasnije kuku lele..
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Evo uzeo sam i ja te bus karte London Manchester.
    idemo dalje.....fali mi Manchester karta i smještaji... :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: što se tiče smještaja u Londonu mi ostajemo vjerni Travelodge hotelima (Londonski hosteli su mi takva definicija prljavštine da nisam u stanju niti jednom povjerovati da je imalo čist, iako sigurno mora biti neki koji je ok ;) ). Sad se samo odlučujemo između onog u kojem smo već bili Travelodge Farringdona za 49 funti ili da damo za ta tri dana 18 funti više pa budemo još bliže centru i na strani grada gdje je dvorana i da odemo u Travelodge Tower Bridge za 55 funti po noći.
    Inače, Viktor, u Travelodge hotelima imaju neku foru gdje za jednu osobu za jednu noć imaju i soba za 19 ili 29 funti pa ti savjetujem da si to pogledaš. Jedino je problem što se može rezervirati samo za 1 osobu za jednu noć po toj cijeni, a ne znam da li je ok ako imaš tri različite uzastopne rezervacije. :?: No, svakako savjetujem izbjegavanje hostela (pitaj Ranka, Domagoja i Niku što misle o tome ;) ). A ima i tih Travelodge hotela koji su dalje od centra, a blizu venuea u kojima je soba za dvije osobe 32 funte pa vidi s Nikom da podijelite sobu - on i Domagoj su tako 2007. napravili. Pa ćeš se i ti imati s kime tuširati, jedan po jedan naravno, kao i Ranko. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: U svakom slučaju, topli savjet da pogledaš hotelske opcije...
    No, ako ti je frend preporučio hostel i kaže da je ok, držim ti fige...

    p.s. - znam, vidi se da sam stvarno duboko frustrirana hostelima u UK i Irskoj, ali bijah u nekih 15-ak komada i rane su stvarno duboke... :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    dragi moji jammeri!

    sutra idem na godišnji 10-ak dana, pa vas molim, ako bude kakvih novosti, da me SMS-ate jer ne vjerujem da ću biti blizu interneta. fala vam unaprijed! :)
    :)

    a kamo ideš? mislim, gdje to još nema interneta... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    u Nevidanima :D

    Iva...Hvala na iscrpnom postu, jos cu 2-3 dana upijati informacije s razlicitih strana, pa cu pocetkom nadolazeceg tjedna konacno odluciti.
    Death or glory!

  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Hm... Jel ima netko 10c kartu viška za Berlin? Samo provjeravam, motaju mi se neke kombinacije po glavi... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    joj... sad sam nakon dugo vremena u player stavio Binaural... bas mi je super leglo kako je Breakerfall grunula... mogla bi biti dobar opener... a i gods' dice je pjesmetina.. a zapravo sam htio opet cuti Sleight Of Hand... i onda dođe Insignificance pa se sjetim kak sam upoznao jurasicu u ksetu :D back to 2000 :)

    go potato! u berlin :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: nepovezano s turnejom, ali moramo se pohvaliti da smo jučer upoznali trenutno najmlađu nam frikušu - Jurasicinu Tonkicu u PJ bodiću. osim što je standardno preslatka, još je i totally cool 8-) na mamu i jako, jako dobra i vesela bebica. a jesam li spomenula da je bila u PJ bodiću? :D
Sign In or Register to comment.